06.08.19, 09:05(fot. Joanna Adamik /archidiecezja krakowska / flickr/CC 0)

YouTube skasował homilię abp. Jędraszewskiego! Nasila się homoterror

Profil Radia Maryja na Youtube otrzymał ostrzeżenie za zamieszczenie homilii ks. abp. Marka Jędraszewskiego. Jaki powód? Oczywiście... "szerzenie nienawiści. Homoterror zamyka usta prawdzie.

Swoje oburzenie wyraziło Centrum Monitoringu Wolności Prasy.

CMWP SDP z oburzeniem przyjmuje usunięcie homilii abpa Marka Jędraszewskiego z profilu Radia Maryja w sieci społecznościowej YouTube i apeluje o cofnięcie tej decyzji oraz zaniechanie takiego działania w przyszłości. Jest to skandaliczne naruszenie zasady wolności słowa, która jest fundamentem ustroju każdego demokratycznego państwa

5 sierpnia profil @RadioMaryja na  YouTube otrzymał tzw. pierwsze ostrzeżenie za zamieszczenie na nim homilii ks. abp. Marka Jędraszewskiego wygłoszonej w Kościele Mariackim w Krakowie z okazji 75 –rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Międzynarodowy koncern Google, który jest właścicielem serwisu internetowego YouTube nie podał przyczyn tej radykalnej decyzji, poinformował jedynie – jak zwykle w takich przypadkach – iż stało się to z powodu rzekomego „naruszenia Wytycznych dla Społeczności”. To tzw. pierwsze ostrzeżenie skutkować może później blokadą publikacji nowych treści (w tym relacji i transmisji) przez tydzień, a w konsekwencji nawet usunięciem całego kanału. Wyjątkowo skandaliczne jest przy tym to, iż cenzura wypowiedzi dotyka zarówno jednej z najważniejszych osób w polskim Kościele katolickim, jak i najpopularniejsze i największe media katolickie w Polsce. Należy podkreślić, iż metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski pełni funkcję wiceprzewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, a Radio Maryja i jego serwisy internetowe to najważniejsze dla katolików w Polsce źródło informacji o kościele i jego nauczaniu. Szczególnie bulwersujący jest przy tym fakt, iż You Tube stara się usunąć z przestrzeni publicznej publikacje wyrażające ważne i dla wielu Polaków fundamentalne treści w momencie ostrego sporu ideologicznego, jaki obecnie toczy się w Polsce w związku z promocją ideologii LGBT prowadzoną nieskrępowanie w różnych środkach masowego komunikowania. Uniemożliwianie przeciwnikom ideologii LGBT publicznego wyrażania jej krytyki oczywisty sposób narusza polską Konstytucję oraz polskie Prawo Prasowe. Nazywanie krytyki ideologii LGBT „szerzeniem nienawiści” , z czym mamy do czynienia w tym przypadku, w ocenie CMWP SDP jest jedynie pretekstem mającym usprawiedliwić przed opinią publiczną działanie YouTube w stosunku do Radia Maryja.

Ze względu na powszechność serwisu internetowego YouTube działanie takie ma charakter cenzury czyli kontroli publicznego przekazywania informacji, ograniczającej wolność swobodnego wyrażania myśli i przekonań. CMWP SDP przypomina, iż cenzura prewencyjna jest konstytucyjnie zakazana i niedopuszczalna także w świetle Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, co wielokrotnie potwierdzał Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu.

Usuwanie treści z portali społecznościowych bez wskazania konkretnych przykładów naruszenia regulaminu serwisu i bez realnej możliwości odwołania się przez ich autorów narusza zasadę wolności słowa demokratycznego państwa. CMWP SDP apeluje o cofnięcie tych decyzji oraz zaniechanie takiego działania w przyszłości.

dr Jolanta Hajdasz

dyr. CMWP SDP

 

bz/tt/wpolityce.pl

Komentarze

stan2019.08.6 16:06
OT przejaw tolerancji Napieszać na kościół można ale prawda powiedziana z drugiej strony ,jaka to nie tolerancja.Gratulować obłudy you tubowi.
Gostek z Berlina2019.08.6 15:55
stop tęczowemu pedalstwu
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 14:58
Wybaczcie, ale jestem POkłosiem nieudanej skrobanki, owocem spółkowania żydówki z sowieckim sołdatem. Daleko mi do tego, aby POdawać się za Polaka.
ZERR02019.08.6 13:05
Żeby nikt nie miał wątpliwości, kto jest naszym wrogiem: "Aktywiści homoseksualni bardzo niechętnie przyznają, że zależy im na indoktrynacji dzieci. Spójrzmy prawdzie w oczy, to kłamstwo. Chcemy, by nauczyciele uczyli dzieci akceptacji homoseksualizmu. De facto, nasza przyszłość zależy od tego. Rekrutujemy dzieci? Oczywiście." "Dlaczego mielibyśmy promować uczenie dzieci o znanych działaczach homoseksualnych, jeśli nie zależałoby nam na nakłonieniu młodzieży do zaakceptowania homoseksualizmu jako normy?" "Ja i wiele innych osób chcemy indoktrynować, rekrutować, uczyć dzieci akceptacji dla homoseksualizmu, chcemy szerzyć wśród dzieci homoseksualizm. I nie ma w tym nic złego" gejowski aktywista i publicysta Daniel Villarreal
Reytan2019.08.6 12:57
Niech kasują. Niech skasują wszystko a zostawią tylko tęczową zarazę. To zmusi w końcu uczciwych ludzi do przejrzenia na oczy i pogonienie tego barachła. Polacy to mądry i dumny naród, który nie pozwoli sobie na plucie w twarz. Przebudzenie i oświecenie nadejdą szybciej niż komukolwiek się wydaje.
Robert2019.08.6 12:37
Powinien mieć zarzuty prokuratorskie za podżeganie Art. 118a., par.3.2
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 12:54
Jędraszewski został zgłoszony do prokuratury przez kilka podmiotów. Czekamy na przedstawienie mu zarzutów i doprowadzenie przed majestat odpowiedzialności karnej
ZERR02019.08.6 13:02
Śmiało. Chcecie konfrontacji? Czujecie sie tacy mocni żeby wtrącać ludzi do więzień? Będziecie ją mieli.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.08.6 11:59
Moja kupa pachnie fiołkami!
rebeliant2019.08.6 11:47
A ja jeszcze raz napiszę. Bez wylistowania przestępstw realnych i ich uwypuklenia będą się mnożyć *terrory jak króliki. Za tym całym LGBT stoją finansiści od czerpania korzyści z zarazy marksistowskiej. Aby oni mieli władzę nad pieniądzem, to ludzie muszą być uciskani. Nie ma jednak ucisku bez fałszywych podstaw.
bogdanus2019.08.6 11:25
KONIEC SYSTEMU (ODC.139/1) - UJAWNIAMY JAK Z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY PO-PSL FINANSOWAŁO GENDER I LGBT https://www.youtube.com/watch?v=fLCUcHYxRrU
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:32
zgłosić tego paszkwila youtube'owi do usunięcia? :)
Polak Ateista Dumny Gej 2019.08.6 11:21
Jak ja lubię zapach kału!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:31
Słaba maskarada homofobku w ten sposób nikt się nie nabierze. Smuteczek! :)
Brawo arcybiskup Jędraszewski! :)2019.08.6 11:16
To tylko kolejny dowód na to, że LGBT należy uznać za ideologię terrorystyczną.
ZERR02019.08.6 11:06
Pięknie sie katofobiczne bydło ujawnia z prawdziwymi intencjami. Czują się mocni bo wspierają ich Banki i Korporacje. Widać co katofobiczne bydło myśli o takich doperelach jak tolerancja czy wolność słowa: tolerancja i wolność słowa przysługuje WYŁACZNIE lewakom. Katofobiczne bydło nawet nie myśli o wolności słowa dla prawicy, na wolnośc słowa powołują się WYŁĄCZNIE wtedy, gdy trzeba rzygać naokoło lewacka nienawiścią i defekowac na cudze symbole. Będziemy o tym pamiętać. Nie powtórzymy błędu w postaci jakiejś tam "wolności słowa" dla wlewaków, bo to działa tylko w jedną stronę.
stara Repelecka 2019.08.6 13:42
Lecz się facet, lecz.
Durczykiewicz2019.08.6 11:03
Ale ja wlaśnie słucham tej homilii na yt...
ZERR02019.08.6 10:58
po prostu lewackie [...] zboczeńców seksualnych uprawia "tolerancję" wg. jednego z ideologów neomarksistowskich: Nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji, a tolerancja to my. Wolność słowa? Tolerancja czyli znoszenie tego z czym sie nie zgadzam? W lewackich mordach pełnych nienawiści takie pojęcia nie istnieją. Lewactwo od początku było maksymalną, zbrodniczą nienawiścią. Gdy byli słabsi wtedy z premedytacja powoływali się na katolickie wartości jak samarytanizm, tolerancja, wolność słowa, Gdy sa mocni (bo Rząd im skrycie sprzyja) wszystko to idzie na śmietnik. Skoro zaczynają od jawnego zanegowania zasady wolności słowa i tolerancji, zobaczycie dokąd to zbrodnicze bydło zajdzie za kilka lat... Juz jawnie wprowadzaja w całej Europie totalitarne obyczaje jak Myślozbrodnia albo Pochody 1-majowe, sory, gejodumne. Sybko im idzie, już teraz widac intensywne zabiegi aby spodlić, odczłowieczyć nie-lewaków. Oczywistym celem - jak ZAWSZE - jest ludobójstwo. Że niemożliwe? Hohoho... naiwniacy... w OFICJALNYM dokumencie programowym UE (Biała Księga) są przywołane prosto z mostu: komunisrtyczny ustrój zjednoczonej europy, likwidacja własności prywatnej, indoktrynacja, wojska wewnętrzne aby tłumic bunt w prowincjach. W innym miejscu Prawa UE (przypis do przypisu) sto jak wół: buntownicy przeciwko UE zostana pozabijani.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:06
Dla katoprawackich faszystów "wolność słowa" to bezkarna nielimitowana możliwość publicznego opluwania każdego człowieka i wszystkich wartości. Do tego najlepiej w majestacie prawa stanowionego do czego uparcie dąży skrajne prawactwo. Przy każdym przypadku ukrócenia faszystowskiej nienawiści prawactwo wyje o rzekomym zamachu na wolność słowa i jednocześnie milczy nt. wolności sumienia, której z kolei broni zawsze wtedy kiedy jakiś drukarz lub taksówkarz nie chce zrealizować usługi dla człowieka niehetero. Nie broni natomiast wolności sumienia i prowadzenia biznesu zgodnie z poglądami firmy google (właściciela marki TouTube) To wszystko dlatego, ponieważ prawactwo nie ma bladego pojęcia co oznacza wolność słowa i jakie de facto są nałożone ograniczenia przez obowiązujące wszystkich prawo stanowione.
ZERR02019.08.6 11:12
tak tak... wy tam juz wszysto tłumaczycie sobie czarno-białym schematem dla was każdy sprzeciw to "bezkarna nielimitowana możliwość publicznego opluwania". każdy kto powie "nie idę na tęczowpochód" jest zwyzywany od "morderców ludzi gay" macie jeszcze kilka lat dobrego fartu carpe diem
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:38
Nie każdy sprzeciw, tylko sprzeciw w faszystowskiej formie i treści. Wie to nawet taki debil jak ZERRO, który domaga się legalizacji faszyzmu w Polsce.
ZERR02019.08.6 11:46
To co wy, lewaccy agresorzy, nazywacie "faszyzmem" nie ma nic wspólnego z "historycznym faszyzmem", czyli ideologią lewicowa i postępową. Dla was 'faszyzm' to jest to co nie jest lewackie, a cała prawica jest 'faszystowska' z definicji. Wystarczy sięgnąć po dzieło waszych ideologów - Skalę-F Każda normalnośc dla lewackiej tłuszczy to "faszyzm" a każdy opór przeciw lewackiemu totalitaryzmowi to "skrajny faszyzm"
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 12:24
Faszyzm to jest m.in to co wyprawia bydlak Jędraszewski kalkując nazistowskie przyśpiewki o "zarazie" Ponownie - nie o sam sprzeciw chodzi, lecz o jego formę. Sprzeciwiać się każdy może, ale nie w takiej formie jak prezentujecie. Nikt nie ma pretensji za to, że ktoś powie nie jest za małżeństwami homo, ale zabawa się kończy jak przy tym zaczyna wyzywać ludzi od zarazy. Wy tego nie rozumiecie, bo jeszcze nie wyszliście z epoki kamienia łupanego. Dalej siedzicie mentalnie w bagnie białoruskiej mentalności, jedną nogą w Moskwie.
ZERR02019.08.6 13:01
Zabawa się nie kończy na ZARAZIE zabawa się zaczyna
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 13:23
Nie bój żaby Polacy poradzili sobie z czerwoną zarazą poradzą sobie z czarną.
ZERR02019.08.6 13:25
Wy nie jesteście żadnymi 'polakami' Znam Polaków homo, ale doprawdy, to nie wy. Podobieństw brak.
michu2019.08.6 10:40
Dlaczego w Polsce nie ma jeszcze katolickiej platformy typu youtube?? Musi znowu pojawić się ktoś taki jak o. Rydzyk albo św, Maksymilian bo reszta jest nie przytomna mimo takich akcji ;)
jozef2019.08.6 10:42
A kto za to zapłaci?
Brawo biskup Jędraszewski! :)2019.08.6 11:13
A kto pyta?
michu2019.08.6 15:03
Wynika, że to nie są tanie rzeczy? W demokracji każdy nie może? ;)
robaczek 2019.08.6 10:36
bojkot YOU TUBE? hahahhaha! patuski! zbojkotujcie INTERNET!!!;] tutaj dopiero jest tych LGBT ; ] ale wy tępi jestescie.............
andrzejhahn32019.08.6 12:22
A ty znowu PA-TUSKI jak ty kochasz rodzinę tuskich 🤣💅paznokcie sobie przypale wymalowales? PA-TUSKI 😂 😂 😂 😂 Ale ty tępy jestes🤣pa - tusku
KDJ2019.08.6 10:33
Po wypowiedziach aktywistów LGBT w tym wątku widać wyraźnie, że nie można zbudować wolnej Polski bez oczyszczenia jej z tęczowej zarazy.
stara Repelecka 2019.08.6 13:40
A ty byś chciał być takim czyścicielem, tak ? Adolf też chciał czyścić różne zarazy.
bogdanus2019.08.6 10:03
YouTube proszę podać definicję Mowa nienawiści". Niema takiej definicji jest to wolna interpretacja, więc YouTube zachowuje się niezgodnie z demokracją. Podam przykład od godz 1:10:40 do 1:13:27 Tak mówił Adam Bodnar. "Granica między tym co jest krytyką a co jet opinią a tym co już mogłoby być kwalifikowane jako mowa nienawiści jest PŁYNNA. I nie można z góry określić i wyznaczyć jakiegoś katalogu kiedy coś będzie się mieściło w dyskusji publicznej w granicy dyskusji publicznej a kiedy to będzie przekraczało granice tej wolności..." Sądy będą decydowały co ma być mową nienawiści. Sami widzimy jak nami manipulują z tą mową nienawiści. https://www.youtube.com/watch?v=79DMLxH2pPU
Mangozjeb Antyteista2019.08.6 15:19
Mowa nienawiści to „wypowiedzi, które szerzą, propagują i usprawiedliwiają nienawiść rasową, ksenofobię, antysemityzm oraz inne formy nietolerancji, podważające bezpieczeństwo demokratyczne, spoistość kulturową i pluralizm . Ja te definicje znalazłem w kilka sekund , jedyna manipulacja wychodzi z twojego komentarza żydokatoliku .
Cogito ergo sum2019.08.6 10:03
Ludzie są czasem nosicielami zarazy tak jak noszą sobie różne choroby. Trzeba się leczyć a nie chełpić swoją chorobą i czynić z niej religię
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:40
Nie rozmawiamy o twoich urojeniach, tylko o tym co wyrzygał faszysta jędraszewski, który w sposób oczywisty nazwał "zarazą" społeczność LGBT. Tak też to odebrali katole co widzimy we wpisach na frondzie. Nie rób z siebie cogito większego głupka niż jesteś.
bezduszny Mnich2019.08.6 9:53
Nareszcie! Sam zgłaszałem wskazując nawet sygnaturę czasową.
cjuskef2019.08.6 9:39
Gdy Kali nie drukować o LGBT - dobrze. Gdy Kalemu nie publikować czegoś przeciw LGBT - źle. Homoterror!!!
Mario2019.08.6 9:36
Czerwona zaraza szaleje!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 9:23
I bardzo dobrze. Też zgłosiłem ten materiał. Nazywanie osób lgbt "tęczową zarazą" jest szerzeniem nienawiści. YouTube wspiera prawa człowieka par jednopłciowych - równość małżeńską. #StopHomofobii #jestemLGBT 🏳️‍🌈
anonim2019.08.6 9:38
A czym jest profanacja na marszach ,to wasza kultura miłości ?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 9:40
jaka profanacja? chyba zwidy a nie profanacja ciągle katolki kłamiecie, prowokujecie i szczujecie przeciwko LGBT w katechizmie, biblii, homiliach, mszach wstydu faszyści nie macie
anonim2019.08.6 10:02
Zwidy to ty masz .
anonim2019.08.6 10:13
A może raczej ślepy jesteś i głuchy na to co ci nie pasuje .
JS2019.08.6 10:50
Podstawowa rzecz: pary jednopłciowe to nie małżeństwa. Dumny Geju, potrzebujesz jak najszybciej edukacji seksualnej, żeby wreszcie zrozumieć do czego służą pewne części ciała.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 13:20
Małżeństwem jest każda para, która zawarła ślub. W sprawie edukacji seksualnej zgłoś się do seksuologa, który ci wszystko na spokojnie wytłumaczy.
Brawo biskup Jędraszewski! :)2019.08.6 11:11
Nie ma czegoś takiego jak homofobia. A ty jesteś pederasta.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 13:17
^^^typowy mechanizm wyparcia u homofobicznie zaburzonego, podobnie mówią narkomanii i alkoholicy
Sprawiedliwy 2019.08.6 12:59
Brawo Arcybiskup Jędraszewski.
IZA2019.08.6 9:18
Jędraszewski zaatakował 2 miliony Polaków z powodu innej orientacji. Tak, dziwne, ale osoby nieheteronormatywne są Polakami, mają rodziny (rodziców, rodzeństwo, czasem swoje dzieci), płacą podatki, z których potem wypłacane jest 500+ i wszystkie składki, prowadzą działalność gospodarczą i mają absolutne prawo do szacunku i bezpieczeństwa. Prawo, które kościół narusza kilka razy w tygodniu, atakując te osoby bez żadnego powodu. Kościół wymyślił bzdurę o szkodliwej ideologii LGBT i szczuje na ludzi, uważając swoje działania za wolność słowa i wolność religijną. Brawo You Tube.
anonim2019.08.6 9:30
W które dni w tygodniu kościół narusza te prawa? Iza sprecyzuj .
anonim2019.08.6 9:36
Aleś się Iza wyżyła ,ulżyło Ci ? Czy jeszcze się pienisz ?
IZA2019.08.6 9:41
Kościół atakuje osoby LGBT kilka razy w tygodniu. Każdy dzień jest dobry atakować i siać nienawiść, tylko dlatego,że wymyślili szkodliwą ideologię LGBT. Widział ktoś kiedyś, aby LGBT rzucało w pielgrzymki kamieniami, kopało uczestników? Katolicy kibole na Marszach Równości atakują ludzi - tak LUDZI- POLAKÓW, inaczej myślących niż kościół.
anonim2019.08.6 10:00
A czemu na marszach równości są profanowane symbole religijne ,prowokujecie ,a później się dziwicie ,
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 10:12
czemu w katechizmie biblii na homiliach mszach obrażacie i atakujecie ludzi LGBT? Czemu kłamiecie jakoby normalność była "grzechem" i złem? Czemu szczjecie czemu nawołujecie do dyskryminacji?
anonim2019.08.6 10:18
A czemu ty się tu wciskasz jak ja się Izy pytam nie ciebie ? Biedny ,chory człowieku ,my Biblii nie napisaliśmy
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:54
Odpowiedzialnośc spada w równym stopniu na autora co i propagandziste publikującego treści katofaszystowskie.
Brawo biskup Jędraszewski! :)2019.08.6 11:09
Grzech trzeba piętnować, a ty jesteś pederasta z tęczowej zarazy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:55
Homo to normalność, a ty jesteś homofob katofaszysta pedofil z czarnej zarazy
Botis2019.08.6 12:25
W poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę.
Pdm2019.08.6 10:21
Propaganda idzie w najlepsze, sztuczne "pompowanie" ilości homoseksualistów w Polsce.
Stanislaw2019.08.6 10:36
"Osoby nieheteronormatywne są Polakami, mają rodziny" - - Tak, LGBTowcy mają rodziny i rodziców, ale same narzucają publiczności życie z pogardą rodzicielstwa, życie bez własnego potomstwa, bez normalnej rodziny i dzieci!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:35
Wg. badania wybitnego socjologa prof. Izdebskiego w Polsce wychowuje się 50 tys dzieci w rodzinach jednopłciowych. Rodzice LGBT wychowują swoje własne biologiczne dzieci.
ZERR02019.08.6 11:15
Zboczeńców seksualnych jest maksymalnie pół miliona. Przekonujesz nas każdego dnia że jesteście wściekłą nienawistną mniejszością prącą do ludobójstwa. Przekonujecie nas że nie jesteście ludzmi, i tylko dzięki naszemu katolicyzmowi nie dajemy się wam przekonać.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:56
Zboczeńców seksualnych jest znacznie więcej niż pół miliona. Natomiast społeczność LGBT to wg. umiarkowanych szacunków 2-5 milionów Polaków.
ZERR02019.08.6 12:15
Te wasze 'umiarkowane szacunki'. Dlaczego nie napiszesz 28 milionów? Jak kłamać to z przytupem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 12:36
Nie napiszę 28 bo aż tyle prawdopodobnie nie ma, tak jak jest znacznie więcej niż twoje zaniżone fantazje. Trzeba podawać najbardziej rzeczywiste dane no ale manipulant ZERRO nigdy nie był w tym dobry. Pełno homo się ukrywa i nie przyznaje, a jeszcze więcej biseksów, którzy udają 100% hetero.
ZERR02019.08.6 13:24
hahaha Średnia z 7 polskich badań (Jaczewski, Radomski, Lew-Starowicz – lata 70./80.; Lew-Starowicz 1992; Izdebski 1992, 1997, 2001, 2005, 2011) 505 400 osób
Botis2019.08.6 12:27
"Zboczeńców seksualnych jest maksymalnie pół miliona." Nie przesadzaj, aż tylu czarnoksiężników w kościele w Polsce nie ma.
ZERR02019.08.6 11:51
Dla was "atakiem" jest to, że my mamy własne zdanie na wasz temat. Osobliwa to definicja ataku... posiadanie opinii. W normalnym świecie atak to np bicie pałką albo rzucenie w głowę przeciwnika słoikiem 0,5kg z moczem (tak jak LGBT pobiło ponad 200 osób w Białymstoku) Dla was "atakiem" jest opinia - "LGBT to zaraza". Oczywiście dla was opinia "Kościół to zaraza" żadnym atakiem nie jest, przecież: nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji a tolerancja to my lewacy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 12:39
Hitler też posiadał opinię wg. ZERRO nie był faszystą, nie propagował zła nienawiści przemocy, on tylko posiadał niewinną opinię. Do czego doprowadziły takie "opinie" wie każdy kto nie jest tumanem i nie wagarował na lekcji historii. Tak to jest z wami bolszewickimi katonaziolkami obłudnymi. Poradziliśmy sobie z czerwoną zarazą, poradzimy sobie także z czarną.
ZERR02019.08.6 13:28
Hitler nie był faszytą ponieważ był nazistą. Stalin nie był trockistą można tak długo Wyscie sobie poradzili? XD no tak, ta gejska iluzja woli mocy, paradne
M.2019.08.6 9:15
BRAWO. Ten kato-faszysta jest skoñczony. Popieraja go tylko prymitywi i szczurki takie jak on. A jak wam sie cos nie podoba, to nie korzystajcie. Pamietacie drukarza z Lodzi? To analogiczny przypadek.
IZA2019.08.6 9:21
Racja TK zapewnił przedsiębiorcom prawo do działania zgodnie ze swoim sumieniem. You Tube tak zadziałał, zgodnie ze swoim sumieniem. TK chciał uderzyć w LGBT, a dostaje się rykoszetem skrajnym katolom.
ZERR02019.08.6 13:29
Ot, wlewacka "logika". Osoby prawne nie posiadaja sumienia, ponieważ nie sa ludźmi. Sumienie posiadają tylko osoby fizyczne.
stara Repelecka 2019.08.6 13:37
Osobami prawnymi zarządzają ludzie, a ci sumienie mają intelektualisto z Bożej łaski.
XXX2019.08.6 14:48
Kim ty jesteś, że obrażasz księży. Zboczeństwa to przekleństwa który zżerają mózgi takim jak ty homoterrorysto. Jeszcze trochę a zboki będą unicestwiać normalnych w imię miłości.
anonim2019.08.6 9:15
👍
Cogito ergo sum2019.08.6 9:14
Nie ma nic z przesady w mówieniu o tęczowej dyktaturze. Kościół jest w opozycji do międzynarodowego establishmentu. To uwiarygadnia Kościół Katolicki
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 9:39
Faszysta Jędraszewski nie piierdolił o dyktaturze, tylko nazwał ludzi zarazą.
Cogito ergo sum2019.08.6 10:00
Człowiek nie jest zarazą ale może być jej nosicielem. Tak jak ktoś może mieć wszy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 10:11
Nie rozmawiamy o twoich urojeniach, tylko o tym co wyrzygał faszysta jędraszewski, który w sposób oczywisty nazwał "zarazą" społeczność LGBT. Tak też to odebrali katole co widzimy we wpisach na frondzie. Nie rób z siebie cogito większego głupka niż jesteś.
vvv2019.08.6 14:51
Pederasto, nie rób z siebie większego idioty, niż jesteś. Wszyscy MĄDRZY wiedzą, że abp Jędraszewski nazwał TĘCZOWĄ ZARAZĄ ideologię neomarksistowską LGBT, tak jak CZERWONĄ ZARAZĄ była ideologia marksistowska.
anonim2019.08.6 10:08
Biskup powiedział prawdę czy ci się to podoba czy nie. Prawda boli was i dlatego taki pisk .,
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 10:49
Nie ma zgody na faszyzm w Polsce tu nie Watykan tu się faszyzmu nie popiera!
Brawo biskup Jędraszewski! :)2019.08.6 11:07
Jesteś pederasta z tęczowej zarazy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:34
jesteś homofob katofaszysta z czarnej zarazy
STOP PEDOFILII2019.08.6 9:09
HOMOTERROR!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 9:37
goń się katofaszysto
Stanislaw2019.08.6 9:09
To jest terror ideologiczny na życzenie "tęczowej zarazy"! Koniec demokracji i wolności słowa!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 9:25
Biedny zaczadzony homofobek łączy się w niedoli ze swoimi "autorytetami" od propagowania nienawiści.
anonim2019.08.6 9:27
Biedny to ty jesteś ,a czemu biedny ,bo głupi.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 9:37
^^^masło maślane sfrustrowanego katolka nie wiesz co napisać podrap się po PiSdzie
Brawo biskup Jędraszewski! :)2019.08.6 11:05
PEDERASTA!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 11:52
^^^katofaszysta homofob pedofil
andrzejhahn32019.08.6 13:31
No! Pedofilami i to wy jesteście pederasci😜💅
XXX2019.08.6 14:44
Chyba sperma kolegi trafiła cię w mózg zamiast w odbyt. Pozdro.
andrzejhahn32019.08.6 11:21
Stanisławie 100%racji i utyskiwanie i zaklinanie rzeczywistości przez różnych odmienców nic im nie da! Ja im polecam by w swojej pysze dumnej pomalowali paznokcie 💅 😁 Mamy homo-terror taks jest prawda, ważne co my z tym zrobimy, jaką przyjmiemy strategie obrony, możliwości mamy dużo. A dumnego geja zawierz am Matce Bożej Ona najlepiej wie jak dotrzeć do serca swojego dziecka 😁
lolek kremowka2019.08.6 13:29
YT - przeciwko wam FB - przeciwko wam Owsiak - przeciwko wam Młodzież woodstockowa - przeciwko wam Nauczyciele - przeciwko wam Rolnicy - przeciwko wam Policjanci - przeciwko wam Wszędzie w okół - LGBT, potwór Gender, Harry Potter, masoni, Soros, ruskie trole, Żydzi - wszyscy przeciwko wam. Wiecie jak się to nazywa? - schizofrenia paranoidalna!
ZERR02019.08.6 13:30
połyk poranny przestał ci działać? poproś partnera