04.02.20, 18:00Screenshot Twitter - Magazyn Śledczy Anity Gargas / Youtube - Telewizja Republika

Zaczęło się. Kidawa i Bodnar grzmią: Idziemy w kierunku polexitu!!! Jest też kolejna wpadka

Mogliśmy się tego spodziewać. Ledwie pojawiła się informacja na temat podpisania przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji ustaw sądowych – już pojawiają się dramatyczne komentarze, że oto Polska zrobiła wielki krok w kierunku „polexitu”.

Polska zrobiła dzisiaj potężny krok w kierunku prawnego Polexitu”

- napisał rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar.

Dalej dodał:

Mówiłem o tym w czasie debat w Sejmie i w Senacie. Powtarzam to samo po podpisaniu ustawy <<sądowej>> przez @prezydentpl. Smutny dzień dla Polski, UE, państwa prawa i bezpieczeństwa prawnego obywateli”.

W tym samym tonie informację skomentowała kandydatka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska:

To smutny dzień. Andrzej Duda po raz kolejny podpisał ustawę, która niszczy praworządność.

To kolejny krok w stronę #Polexit”

Jednocześnie kandydatka KO na prezydenta zaliczyła kolejną wpadkę:

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

zmiecz2020.02.15 0:40
Ch... im w du ..e. Niech sobie grzmia
lady chapel2020.02.5 10:17
Влади́мир Влади́мирович Пу́тин się cieszy, oj się cieszy... Afera taśmowa przyniosła dokładnie takie skutki jakie rosja planowała - dojście PiSu do władzy, skłócenie Polaków samych ze sobą oraz skłócenie Polski z jej sąsiadami i całą EU. EU bez Polski sobie poradzi - Polska bez RU nie ma szans bytu. UK bez uni sobie poradzi, bo jest 5tą gospodarką świata. A Polska?... Polexit to nie koniecznie wyjście Polski z EU, to marginalizacja naszego kraju, to stawianie go w szeregu z tyłu, to traktowanie go jako gbura, marudera, wiecznie narzekającego członka wspólnoty
Beno2020.02.5 14:50
No jak ty po rusku do nas, no to tak jesteś wiarygodna jak więzień co dostał przynajmniej 15 lat za oszustwa.
Leon zawodowiec2020.02.7 8:24
śmierdząca ruska onuco won!!!
Jacek2020.02.5 7:25
Bodnar o tym mówił i widzicie, sprawdza się, znowu o tym mówi. Totalne bzdury totalnej opozycji.
Zygfryd2020.02.4 19:10
Czy wie pani kandydat na prezydenta po ile jest worek ziemniaków? prynajmniej tuitaj niech sie wykaże ? bo reszta to moze isc pod rękę szamborafałem
Bystry.2020.02.4 19:06
Brawo panie Prezydencie należy jak najszybciej oczyścić sądy z kąkolu.
MT2020.02.4 18:46
Kadencja tego Bodnara trwa tylko do września.
Matwiej Bej2020.02.4 18:36
Kidawa to Lewacka RURA ,która NIKT nie chce m-------------------------
Sebastian Lorenc2020.02.4 19:06
Komentarz na poziomie wczesnego gimnazjum. Masakra.
Nina2020.02.4 18:33
Teraz my prawdziwi patrioci Polscy poprosimy o ustawę w Sejmie by przewrócić banicję i takich zdrajców jak Bodnar i Kidawa raz na zawsze wywalić z Polski nich jadą do Niemiec tam nie będą się bać polexitu i będą mogli się ubogacac z islamistami, których tu do Polski chciała Kidawa sprowadzać, bo tak ich partii Tyfuska nakazywała Merkel..
guess who2020.02.4 18:34
Dziadku - a do Francji, do Macrona nie mogą pojechać?
Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.4 18:28
Jaki polexit! PiS dąży do tego żeby UE sama nam dała kopa w doopsko i co najwyżej będzie wypierpol!
Nina2020.02.4 18:37
UE nie jest dla nas Polaków ważna, Polsce potrzebne jest do obrony NATO, nie jakaś unia,która przekształciła się w szambo lewackko-komunistyczne.UE jest ważna tylko dla zdrajców i targowiczan z opozycji, bo chcą tam jeździć i prosić by Polskę wzięli w niewolę jak to było za carycy.
gio'2020.02.4 18:38
Głupi trollu, ani sami nie wyjdziemy, ani nas nie wyrzucą - bo gdzie znaleźliby taką dojną krowę!? Raczej ta trzeszcząca buda sama się rozleci - to tylko kwestia czasu i problem sam się rozwiąże!
StanPio2020.02.5 8:24
Działania lewackich "komisarzy brukselskich" to otwarte szyderstwo z dążeń Polaków do zachowania godności ludzkiej, pokoju, przyjaźni, a przede wszystkim szyderstwo z dążeń Polaków do wyzwolenia z darwinistycznego systemu wolnego rynku łupiestwa i degradacji ludzi do poziomu najwyżej zorganizowanego zwierzęcia pod nadzorem oświeconych "pneumatyków" z politycznie zorganizowanych band pod pejczem "antyterrorystów", lóż, mafii i służb. Po prostu boją się Polaków i dążą do wypchnięcia Polski ze struktur europejskich lub co najmniej do unicestwienia wzorców człowieczeństwa z katolickiego nauczania, do którego dążą Polacy - dając „zły, katolicki przykład” poszukującym Prawdy innym narodom i społeczeństwom. Takie działania przeciw Polakom, to wzorcowa egzemplifikacja globalistycznego terroryzmu państwowego i tresury społeczeństw dla zachowania upadającego systemu niewolnictwa ideologicznego w interesie Władców „Pieniądza” i beneficjentów systemów bankowego niewolnictwa, przemysłu zbrojeniowego, handlu ludźmi i organami do przeszczepów, narkobiznesu, a wszystko pod batutą „trójcy piekielnej”: Lucyfera, Belzebuba i Szatana (która skutecznie udaje, że jej nie ma, albo że działa dla wyzwolenia człowieka od obowiązków wobec bliźniego i Stwórcy Wszechświata). Boją się, bo Polacy (niestety to nie wszyscy obywatele polscy) o wiele wyżej cenią swoją wolność i godność ludzką niż nawet zachowanie cielesnego życia. Boją się, bo Polacy wierzą, że urodzili się na Wieczność i tylko przez zachowanie się zgodne z prawym Sumieniem i zasadami Prawa Naturalnego zapisanymi w duszy każdego człowieka - przez pokorę i Miłosierdzie nie będą podlegali Śmierci Drugiej, czyli śmierci Ducha duszy.
guess who2020.02.4 18:28
Tymczasem w prawdziwym świecie: Półnagi mężczyzna leżący przy łóżku w Szpitalu MSWiA w Lublinie - tak widok zastał jeden z pacjentów. Według świadka, mężczyzna spędził na podłodze kilka godzin. Władze szpitala zaprzeczają i podkreślają, że to sam pacjent zszedł z wózka i położył się. Placówka zaznacza, że pacjentowi została udzielona "niezbędna pomoc medyczna". O zdarzeniu w Szpitalu MSWiA w Lublinie poinformował portal Spottedlublin.pl. Według relacji czytelnika portalu, 30 stycznia na podłodze w jednym z pomieszczeń na izbie przyjęć leżał mężczyzna bez spodni. Sytuacja miała trwać kilka godzin. - Nikt z personelu nie reagował. Ten człowiek wołał "Halo. Dzień dobry. Pomocy". Oni bardzo dobrze o tym wiedzieli, że ten człowiek tak leży, bo w pobliżu otwarte były wszystkie okna, bo od tego mężczyzny strasznie śmierdziało - relacjonował świadek.
Leon zawodowiec2020.02.7 8:23
Jak smierdział to wiadomo ze nikt nie przyszedł mógł sie umyc
man.of.Stagira2020.02.4 18:25
POLE POSITION ! . ot, co..
Zephyr2020.02.4 18:17
Wy sami jesteście polexity. Nigdy nie byliście Polakami i nigdy wam na Polsce nie zależało. Te wszystkie Bodnary, Jachiry, Błońskie etc. Precz z mej pamięci.
Polexit2020.02.4 18:12
Super! Chociaż raz poparliście mnie - PiSowca!
ASTOM2020.02.4 23:04
Olać tę czerwoną ojropę, wyjść z unii i podpisać układ gospodarczy z USA tak jak można było zrobić 15 lat temu! Aha: i zamknąć granice z unią bo za chwilę będziemy mieli kupę białych uchodźców przed ojroislamem!!!!
Michał Jan2020.02.4 18:09
Ciekawe, czy jakby sprzedawali np. samochód, to też zaczęliby targować od ceny, jakiej oczekiwał kupujący?