03.09.19, 06:10Screenshot Twitter

Żakowski zbierał podpisy dla Kasprzaka. Efekt? Sami zobaczcie

Godzina zbierania podpisów na kandydaturę Pawła Kasprzaka do Senatu. To było krótkie, ale bardzo ciekawe doświadczenie” - mówił dziennikarz Jacek Żakowski, który postanowił… pomóc zbierać podpisy Pawłowi Kasprzakowi, który poinformował, że będzie startował do Senatu.

Wcześniej zaproszony przez niego do TOK FM Kasprzak żalił mu się:

Ludzie mijają nas obojętnie na ulicy, mają dosyć polityki. To jest kompletnie zrozumiałe, to jedna z wielu zasług Koalicji Obywatelskiej”.

Dziennikarz ruszył zatem z pomocą, jednak jak się okazuje, na wiele sięto nie zdało. Żakowski sam poinformował:

[…] oczywiście większość ludzi nie chce podpisywać, odchodzą obrzydzeni, ale udało mi się zebrać cztery podpisy przez tę godzinę”.

dam/facebook.com,Fronda.pl

Komentarze

Sprytny ninja 2019.09.3 8:33
4 podpisy z 200 = 2% poparcia = 0% szansy na fotelik senatora.
anonim2019.09.3 7:59
LUDZIE UCIEKAJCIE OD TOTALNYCH i TĘCZOWYCH - NAWRACAJCIE SIĘ !! POPIERAJĄC ICH BĘDZIECIE WSPÓŁODPOWIEDZIALNI ZA ZŁO KTÓRE ONI PLANUJĄ (homomałżeństwa, adopcja dzieci przez homo, aborcja, deprawacja dzieci WHO-ideologia gender) - WYBORY już 13 października 2019 a - FATIMA OSTRZEGA - CUD SŁOŃCA - 13 października 1917 roku w Fatimie Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Ludzie pobożni przyszli z nakazu sumienia, inni ze zwykłej ciekawości. Niektórzy znaleźli się tam z obowiązku służbowego. Trzy miesiące wcześniej Maryja zapowiedziała: W październiku powiem wam, kim jestem i czego chcę oraz dokonam cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli. Wezwania Matki Bożej skierowane do ludzi oraz tajemnice, które otrzymały dzieci miały uzyskać potwierdzenie, które powinno przekonać każdego co do prawdziwości objawień. SURSUM CORDA - POLACY CHWYĆMY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
anonim2019.09.3 7:50
CAŁA oPOzycja - TO KOMPLETNIE SKOMPROMITOWANI LUDZIE, NIEUDACZNICY, A DO TEGO AFERZYŚCI NAJWYŻSZEGO LOTU - LUDZIE ZŁEJ WOLI - MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ NIGDY NIE BĘDĄ W POLSCE RZĄDZIĆ !! TO JONASZE ! PRZYNOSZĄ POLSCE PECHA, za każdym razem kiedy rządzą w BUDŻECIE NIE MA PINIĘDZY !!
anonim2019.09.3 7:49
BRAWO PiS - BRAWO POLSKA - BRAWO POLACY - NA NIC LEWACKIE PODRYGI - POLACY JUŻ NIE POPEŁNIĄ BŁĘDÓW Z PRZESZŁOŚCI - Prawo i Sprawiedliwość WYGRAŁO euro wybory i TE WYBORY TEŻ WYGRA gdyż OPATRZNOŚĆ MA TAKI PLAN - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !!!!!
poPO=kurw.. i złodzieje2019.09.3 7:46
jak bym zobaczył taki PARSZYWY LEWACKI ryj bydlaka i chama zakowskiego nawet bym nie splunał na prymitywa
dzielnicowy2019.09.3 7:41
ten ci----l żakowski myślał,że swą osobowością omami Polaków --.zobaczył jakim jest gnojem i jego kandydat do senatu
Wojtek Polak 2019.09.3 6:41
jeden idiota promuje drugiego idiotę. taki cyrk to tylko u czerfono-tęczofych. dobrze dobrze kasprzyk, środa, płatek, jachira, hartman, spurek to są jedynki czerfono-tęczofej koalicji ta banda oszołomów pogrąży do końca obóz zdrady zaprzaństwa i tęczofych bolszewików. przecież ci nieudacznicy odbierają prace kabareciarzom dajcie im żyć nie odbierajcie im chleba.
JS2019.09.3 6:27
Ludzie głupi nie są i jeżeli mijają przeciwników postępu w Polsce to jest to sygnał, że im już nie powierzą władzy. Ludzie tacy głupi nie są jak to mówił Tomasz Lis, nie są jeszcze głupsi jak to powiedział. Mają odstawiają propagandę z tv i te wszystkie lukrowane, przeżute do granic wiadomości, seriale, filmy dokum. a mają internet i wiedzą gdzie szukać innych niż w tvn, wp.pl. onet.pl, gw prywatnych informacji. Pozdr.