22.10.20, 11:33Fot. via: Pikist

Zamieszki we Francji. Ostrzelano policję

W nocy doszło do kolejnych starć pomiędzy społecznością Czeczenów a imigrantami pochodzącymi z Maghrebu we francuskim Dijon. Policja poinformowała, że w wyniku zajść spłonęły samochody i kontenery na śmieci. Strzelano również do policjantów.

Francuska policja poinformowała, że wczoraj wieczorem siły bezpieczeństwa zostały ostrzelane przez niezidentyfikowane grupy osób. Napastnicy uciekli. To wynik kolejnej odsłony konfliktu pomiędzy Arabami i Czeczenami w dzielnicy Gresilles.

W czerwcu wobec trwających tydzień starć lokalne władzy musiały prosić o wsparcie policji z innych regionów kraju. Wówczas zatrzymano kilkunastu członków społeczności czeczeńskiej, którym zarzucono nielegalne posiadanie broni i narkotyków.

kak/PAP

Komentarze

parle parle sucho w garle2020.10.23 7:53
Mówiąc krótko, Francja- elegancja, jak się patrzy.
alusia2020.11.22 17:55
Demokracja i praworządność ,,całą gębą''.
fred2020.10.23 5:46
psy makaron już nie będą mordować bezkarnie czas na walkę bandzora z bandziorem a tam zasad nie ma
FrancuziDebile2020.10.22 16:06
Dojon to było kiedyś piękne i bezpieczne miasto. A teraz kozie syny strzelają po ulicach....to jest ta zjednoczona europa??? Ta wspaniała wspomagająca się nawzajem grupa przyjaznych krajów??? Żabojady u siebie boją sie wyjść na ulice i drżą o własne dzieci bo kryminaliści Merkel i Macron wpuszczają morderców i przestępców do europy dzień i noc!!!
Ja, Szatan2020.10.22 14:55
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, marionetek Sorosa, które w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu” i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście moich ostatnich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
Niech żyje2020.10.22 14:18
Niech żyje oświecona Zachodnia Europa. Czystość, ład, miłość. Chętnie wyjadę do dzielnic emigrantów we Francji, ciapaki z pewnością ubogaca mnie kulturowo.
Nie wiem komu dziękować, że mamy2020.10.22 12:19
taki biedny kraj, który NIE jest atrakcyjny dla wszelkich brudasów z Azji i Bliskiego Wsch. W Polsce są tylko ci którzy CHCĄ być w Polsce, nigdzie indziej. Tych witajmy.
Anonim2020.10.22 12:00
Już za niedługo Francuzi obowiązkowo na powitanie będą musieli mówić do siebie "SALAM MALEJKU" i w odpowiedzi usłyszą od innego Francuza "MALEJKUM SALEM"
małopolanin2020.10.22 11:56
Kiedyś wspaniały kraj , dzisiaj kraj jak na Bliskim Wschodzie . Szkoda !