26.07.21, 09:14Fot. screenshot - YouTube (Janusz Jaskółka, CNBC Television)

,,Zareagujemy bardzo drastycznie’’. USA stawiają Polsce ultimatum?

Według informacji przekazanych przez Andrzeja Stankiewicza z Onetu, Amerykanie mieli zagrozić Prawu i Sprawiedliwości „bardzo drastyczną” reakcją na przyjęcie proponowanej nowelizacji ustawy medialnej.

W programie „Stan po Burzy” Onetu Andrzej Stankiewicz przekazał informacje na temat polsko-amerykańskich rozmów dot. proponowanej przez posłów PiS nowelizacji ustawy medialnej, którą odebrano jako atak wymierzony w należącą do Discovery stację TVN. Według ustaleń dziennikarza, amerykańska sekretarz handlu Gina Raimondo miała za pośrednictwem Jarosława Gowina przekazać prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu ultimatum w tej sprawie.

- „Amerykanie zareagują bardzo drastycznie – nie wobec Polski i Polaków, a wobec liderów obozu władzy w Polsce”

- miał usłyszeć Jarosław Gowin.

kak/Onet.pl, DoRzeczy.pl

Komentarze

Szafot2021.07.28 7:24
Jak to się skończy tak jak z ust.IPN wojnami z K.E najedzą się wstydu podpiszą co każą lub podkulą ogon i wycofają się rakiem .Jedyną realną rzeczą jaką powinni zrobić to kazać dostosować się do polskiego prawa ale z okresem przejściowym .No chyba ze liczą ze pomogą Abramsy ale ja nie liczę bo to urodzeni nieudacznicy i lokaje nikt tak naprawdę nie wie co oni mają w głowach ale to nic dobrego ani skutecznego warto w końcu przejrzeć na oczy
Anonim2021.07.27 7:14
Prosimy naszych amerykańskich pryjaciół i sojuszników NIE WYWALCIE NA POLSKĘ BOMBY ATOMOWEJ TAK JAK NA NAGASAKI I HIROSHIME NIE TORTURUJCIE NASZYCH PRZYWÓDCÓW WYBRANYCH W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH W OBOZIE ZAGŁADY NA CUBA PROWADZONYM PRZEZ CIA. KOCHAMY AMERYKAŃSKA KONSTYTUCJĘ ALE NAJPIERW TO WY NASI PRZYJACIELE ZACZNIJCIE TĄ KONSTYTUCJE PRZESTRZEGAĆ WRAZ ZE WSZYSTKIMI JEJ POPRAWKAMI I WYMAGAJCIE TEGO OD KAŻDEGO BEZ WZGLĘDY NA ZASOBNOŚĆ PORTFELA. AMERYKA OD STYCZNA 2021 SKARLAŁA !!!! Z TERRORYSTAMI W AFGSNISDTAN PAKTUJE , POLSKĘ SPRZEDAJE . WSTYD TOWARZYSZE NASI PRZYJACIELE I SOJUSZNICY.
Anonim2021.07.27 6:39
Są mocni to reagują.Nasza dyplomacja jest tak cienka że nie nadąża z rozwiązywaniem problemów które sama stworzyła.A co tam słychać na granicy Polsko-Czeskiej?
Anonim2021.07.27 8:14
Gdzie jest ta moc USA ? Widać ją tylko w filmach akcji z Hollywood i w produktach gwałciciela Weinsteina , pani Maxwell i pedofila Epsteina czyli żydowska propaganda dewiantów seksualnych i zwykłych amerykańskich kryminalistów żydowskich znana nam wcześniej ze Starego Testamentu
wojtek2021.07.27 6:37
Słuchajcie propagandy onetu i pijcie zimną wodę -grypa pewna !!!
PRAWDA2021.07.27 6:36
Polska i Ukraina sie Obronią bez USA ==Tylko kwestia czasu ===
ceramik2021.07.27 6:27
A to żydowskie qrwy.
harry2021.07.27 6:16
Podobno Marek Suski w rzeczywistości nie istnieje - w PIS-ie mówią, że jest on tylko wytworem bujnej wyobraźni Prezesa.
Polak2021.07.27 6:13
Dziś w ONET super news; pali się TVN24!!!
Anonim2021.07.27 6:16
"Reporter TVN wyrzucony z antykomunistycznej pikiety Kubańczyków"
Krystian2021.07.27 6:25
We wtorek rano zbiera się sejmowa komisja kultury i środków przekazu, która ma zająć się “lex TVN”, projektem forsowanym przez posła PiS Marka Suskiego. Amerykanie dają jasny sygnał – sprawą przedłużenia koncesji dla TVN 24 i właściciela całej grupy TVN SA interesuje się sam prezydent Joe Biden.
***** antypolski TVN2021.07.27 5:50
Stankiewicz z Onetu to szwabski prowokator
Lupek2021.07.27 5:17
Amerykanie niech sobie kupią stacje telewizyjną w Niemczech lub Rosji.
j.hendrix2021.07.27 5:01
hey joe, śpisz? a jak tam nord stream, zareagujemy bardzo drastycznie ...
jak jest2021.07.27 4:08
Gowin wiele rzeczy słyszy a zwykle to co mu podpowiada opozycja.
Święci Anna i Joachim - rodzice Matki Bożej2021.07.27 1:06
Ewangelie nie przekazały o rodzicach Maryi żadnej wiadomości. Milczenie Biblii dopełnia bogata literatura apokryficzna. Ich imiona są znane jedynie z apokryfów Protoewangelii Jakuba, napisanej ok. roku 150, z Ewangelii Pseudo-Mateusza z wieku VI oraz z Księgi Narodzenia Maryi z wieku VIII. Najbardziej godnym uwagi może być pierwszy z wymienionych apokryfów, gdyż pochodzi z samych początków chrześcijaństwa, stąd może zawierać ziarna prawdy zachowanej przez tradycję. Anna pochodziła z rodziny kapłańskiej z Betlejem. Hebrajskie imię Anna w języku polskim znaczy tyle, co "łaska". Od IV wieku do dzisiaj pokazuje się przy Sadzawce Owczej w Jerozolimie miejsce, gdzie stał dom Anny i Joachima. Obecnie wznosi się na nim trzeci z kolei kościół. Wybudowali go krzyżowcy. Św. Anna jest patronką diecezji opolskiej, miast, m.in. Hanoveru, oraz kobiet rodzących, matek, wdów, położnic, ubogich robotnic, górników kopalni złota, młynarzy, powroźników i żeglarzy. Joachim miał pochodzić z zamożnej i znakomitej rodziny z Galilei. Już samo jego imię miało być prorocze, gdyż oznacza tyle, co "przygotowanie Panu". W dawnej Polsce czczony był jako "protektor Królestwa". Kiedy Maryja była jeszcze dzieckiem, miał pożegnać ziemię. Razem ze św. Anną patronują małżonkom. Od dawna biblistów interesował problem, dlaczego Ewangeliści podają dwie odrębne genealogie Pana Jezusa: inną przytacza św. Mateusz (Mt 1, 1-18), a inną - św. Łukasz (Łk 3, 23-38). Przyjmuje się dzisiaj dość powszechnie, że św. Mateusz podaje rodowód Chrystusa Pana wymieniając przodków św. Józefa, podczas gdy św. Łukasz przytacza rodowód Pana Jezusa wymieniając przodków Maryi. Według takiej interpretacji ojcem Maryi nie byłby wtedy św. Joachim, ale Heli. Być może imię Joachim jest apokryficzne. Możliwe także, że Heli miał drugie imię Joachim. Sprawa jest nadal otwarta.
cd2021.07.27 1:06
Apokryficzna Protoewangelia Jakuba z II wieku podaje, że Anna i Joachim byli bezdzietni. Małżonkowie daremnie modlili się i dawali hojne ofiary na świątynię, aby uprosić sobie dziecię. Joachim, będąc już w podeszłym wieku, udał się na pustkowie i tam przez dni 40 pościł i modlił się o Boże miłosierdzie. Wtedy zjawił mu się anioł i zwiastował, że jego prośby zostały wysłuchane, gdyż jego małżonka Anna da mu Dziecię, które będzie radością ziemi. Tak też się stało. Przy narodzinach ukochanej Córki, której według zwyczaju piętnastego dnia nadano imię Maria, była najbliższa rodzina. W rocznicę tych narodzin urządzono wielką radosną uroczystość. Po urodzeniu się Maryi, spełniając uprzednio złożony ślub, rodzice oddali swą Jedynaczkę na służbę w świątyni. Kiedy Maryja miała 3 lata, oddano Ją do świątyni, gdzie wychowywała się wśród swoich rówieśnic, zajęta modlitwą, śpiewem, czytaniem Pisma świętego i haftowaniem szat kapłańskich. Wcześniej miał pożegnać świat Joachim. Według jednej z legend Annie przypisuje się trinubium - po śmierci Joachima miała wyjść jeszcze dwukrotnie za mąż. Kult świętych Joachima i Anny był w całym Kościele - a więc także na Wschodzie - bardzo dawny i żywy. W miarę jak rozrastał się kult Matki Chrystusa, wzrastała także publiczna cześć Jej rodziców. Już w IV/V w. istniał w Jerozolimie kościółek przy dawnej sadzawce Betesda w pobliżu świątyni pod wezwaniem św. Joachima i św. Anny. Tu nawet miał być według podania ich grób. Inni miejsce grobu sytuowali przy wejściu na Górę Oliwną. Cesarz Justynian wystawił w Konstantynopolu około roku 550 bazylikę ku czci św. Anny. Kazania o św. Joachimie i św. Annie wygłaszali na Wschodzie święci tej miary, co św. Epifaniusz (+ 403), św. Sofroniusz (+ po 638), św. Jan Damasceński (+ ok. 749), św. German, patriarcha Konstantynopola (+ 732), św. Andrzej z Krety (+ 750), św. Tarazjusz, patriarcha Konstantynopola (+ 806), a na Zachodzie: św. Fulbert z Chartres (+ 1029), św. Bernardyn ze Sieny (+ 1444) czy bł. Władysław z Gielniowa (+ 1505).
Anonim2021.07.27 3:09
Piękny opis schizofrenii paranoidalnej. Dzisiaj takich biedaków leczy się w szpitalach psychiatrycznych. Przy dobrze dobranych lekach są w stanie w miarę normalnie funkcjonować w społeczeństwie.
Anonim2021.07.27 4:34
Ale panny Lempartówny jakoś nie mogą wyleczyć, tylko wyje i bluzga.
Lucyfer2021.07.26 20:55
Potrzebujesz pieniędzy lub/i medialnego rozgłosu? Jesteś sfrustrowany/a wiekiem, problemami małżeńskimi itp.? Nie bardzo już Ci się chce pracować? Więc mam dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Otóż upatrz sobie jakiego znanego duchownego, najlepiej biskupa lub kardynała. Koniecznie powinien być starszy. Idealny będzie taki, który już nie bardzo kontaktuje z otoczeniem, z uwagi na wiek i choroby. Taki nie będzie mógł się bronić. Teraz najlepsze. „Przypomnij” sobie, że jakieś 20 30 lat temu duchowny ten molestował Cię. Puść wodze fantazji: były prezenty, obmacywanie, wielokrotne sprawy łóżkowe. To, że nigdy go nie spotkałeś/aś nie ma żadnego znaczenia. Do czorta z prawdą; ważny jest tylko piorunujący efekt. Kolejny krok. Idziesz z tym do kurii, nie na policję. (Policja umorzy sprawę z braku dowodów.) Zaraz potem idziesz z tymi rewelacjami do redakcji Gazety Wyborczej. Tam przyjmą Cię z otwartymi rękami. Marcin Wójcik lub inny grafoman walnie wzruszający tekst w Dużym Formacie. Ubarwi co trzeba, doda pikantnych szczegółów. Powieje grozą. On już umie konfabulować i stopniować napięcie. A na drugi dzień – trzęsienie ziemi. TVN i Onet oszaleją, Sekielscy w euforii, lewaccy politycy pijani ze szczęścia. Anonim i Spółka wyleją obłudnie krokodyle łzy nad Twoim losem. Kilku młodych wściekłych zrobi kocią muzykę pod kurią i dokona apostazji. Wściekłe maciory i pedały LGBT wylezą z nor. Jakiś wariat zbezcześci kaplicę, poturbuje proboszcza. Metropolita, na wszelki wypadek, usunie tego duchownego, bo nie będzie chciał pogarszać sprawy. Watykan rozpocznie dochodzenie, które potrwa rok z hakiem. Potem pewnie przyjdzie uniewinnienie, ale nikt już w to nie uwierzy. Fajnie to obmyśliłem, co? Aha, Goebbels mi tu mówi, żeby pozdrowić Anonima i Spółkę; czeka na nich niecierpliwie. Ja też zapraszam do siebie!
Anonim2021.07.27 3:09
Piękny opis schizofrenii paranoidalnej. Dzisiaj takich biedaków leczy się w szpitalach psychiatrycznych. Przy dobrze dobranych lekach są w stanie w miarę normalnie funkcjonować w społeczeństwie.
***** Bideta2021.07.26 20:50
chwd demokretynom!!!
waldeberg2021.07.26 20:40
Oj, to ja nie sądziłem, że po 32 lat od daty kiedyśmy rozwalili bolszewików, będziemy musieli powtórzyć to z jankesami!
Śmiech na sali2021.07.26 20:36
Bez jaj, to mówi Stankiewicz? I wy to publikujecie? Albo jesteście tacy głupi albo naiwni aby tych oszustów z Onet publikować.
Krzysztof2021.07.26 22:43
Gdyby nie szwabski onet to nie słyszałbyś o zmarnownych 275 milionach na programie "Polskie Szwalnie" ,o lotach Kuchcińskiego, o asystentkach Glapińskiego,o farmie trolli Pabiniaka,o TW Wolfgang, o majatku bankstera Morwieckiego itd. itd. Bo które media prawicowe o tym by pisały? Gazeta Polska? Gazeta Rydzyka? Nigdy w życiu.
Onet2021.07.26 20:35
to taki TVN albo gorzej:)))
W USA2021.07.26 20:33
rządzą demokretyni?
Anonim2021.07.26 20:23
Pięknie dojechana polityka zagraniczna za rządów PiS. Jakby nas ruscy teraz najechali, to nikt by nawet się tym nie przejął.
Powiedział2021.07.26 20:38
Powiedziała ruska onuca co wiedziała.
jle_ffm2021.07.26 20:08
Tak jest USA i prezydent Biden, prać po pysku głupich kaczystów i nie pytać czy żyją.
***** Bideta2021.07.26 19:58
i demokretynów!
AK472021.07.26 20:13
jaki odważny pisior, szkoda, że tylko odwaga jest przy klawiaturze
Marcin2021.07.26 19:54
No jeśli Gowin tak mówi... to kamień z serca! Jakoś mu nie wierzę.
Anonim2021.07.26 19:53
Bankructwo polskiej polityki zagranicznej ..... https://romualdkalwa.neon24.pl/post/162868,bankructwo-polskiej-polityki-zagranicznej
koncepcja Bidena2021.07.26 19:53
Starym zwyczajem, w odwecie za tvn, zaczną od zrzutu stonki w zachodniopomorskim.
kałmuk2021.07.26 20:04
zaczęli od 12% podwyżki cen swojego taniego gazu
Anonim2021.07.26 19:49
Głupota Polaków zaczyna być głośna – jak świat długi i szeroki… ......... https://babylonianempire.wordpress.com/2021/07/21/glupota-polakow-zaczyna-byc-glosna-jak-swiat-dlugi-i-szeroki/
waldeberg2021.07.26 19:45
Polacy najlepiej sprawdzają się w sytuacjach ekstremalnych. Będziemy walczyć do upadłego!
Anonim2021.07.26 19:56
Wszystko pięknie . Polacy są bojowi i odważni , zahartowani i sprawdzają się w trudnych sytuacjach . Ale najpierw policz ilu w Polsce jest autentycznych Polaków . Oblicz siły gdyż reszta Cię zdradzi albo ucieknie .
zirytowany2021.07.27 4:35
Jak pokazała IIWŚ pierwsi uciekli ci co się najbardziej mieli z Polaków i najgłośniej darli japę o nieoodawaniu guzików. W tym czasie Niemcy z mniejszości walczyli w KOP do końca z sovietami na wschodzie Polski a tacy Białorusini mieli najmniejszy procent dezercji z Wojska Polskiego.
zirytowany2021.07.27 4:33
Będziecie walczyć do upadłego z najważniejszym sojusznikiem Polski? Całkiem już się na rozumy z Ruskimi pozamienialiście?
Kazik2021.07.26 19:42
To już po Ameryce, służalczość bidona wobec judych drogo go będzie kosztować.
Jazzz2021.07.26 19:41
PANOWIE AMERYKANIE, POLACY SĄ PRZYZWYCZAJENI I ZAHARTOWANI W PRZYJMOWANIU BARDZO, BARDZO DRASTYCZNYCH REAKCJI. Polska leży między dwoma państwami imperialistycznymi, które od 300 lat nie robią niczego innego, tylko grożą nam BARDZO DRASTYCZNYMI REAKCJAMI. Czasem nie poprzestają na grożbach i napadają na Polskę żeby ją zniewolić, ograbić, zgwałcić. Dlatego w Polsce każde pokolenie ma swoich bohaterów, wzorce do naśladowania. TU JEST POLSKA TU SIĘ WALCZY. DLATEGO MY SIĘ TAKICH POKRZYKIWAŃ NIE BOIMY. A POLSKI RZĄD PROSIMY I ZOBOWIĄZUJEMY DO NIEUGIĘTEJ WALKI O NASZE, NA-SZE INTERESY. A Gowin niech pojedzie do tej Ameryki i zawiezie im taką odpowiedź - WY NAS NIE STRASZCIE, TYLKO PCAŁUJCIE NAS W D .....Ę.
Anonim2021.07.26 19:40
Mają Amerykanie wielki szacunek dla Polaków . No , no aż podziw bierze . A kto szanuje tego kto sam się nie szanuje ? Żydowska służalczość budzi raczej obrzydzenie . Można ewentualnie tolerować tego który jest bogaty .
ceramik2021.07.26 19:32
za pośrednictwem Jarosława Gowina przekazać prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu ultimatum. W pale się nie mieści. Usuniecie dywersyjną stację, to wam i tak dywersję zrobimy. Ultimatum Polsce. Bo Gowin, to kret.
kapral rezerwy2021.07.26 19:17
A nasi chłopcy w ich interesie oddali życie w Afganistanie. Zginęło 44 młodych mężczyzn.
bękart wojny2021.07.26 20:10
poszli tam zdychać za pieniądze, mnie jako Polaka tam nie reprezentowali i nie walczyli za interes Polski, walczyli za jankesów i żydów, bycie zabitym przez tych, którzy bronili swojego kraju przed polskim najemnikiem było wkalkulowane w pieniądzach, polski głupi goj nadaje się tylko do tego aby ginąc za swoich jankesko-żydowskich panów, nie żałuję ani jednego
mr.on2021.07.26 19:14
Czyli jak zawsze - głębokim basem - nie pozwolimy, zareagujemy bardzo drastycznie - NIE ODDAMY ANI JEDNEGO GUZIKA. Później tenorem - no to możemy podyskutować . A na koniec z podwiniętym ogonem - ostrym falsetem . NO TO CZYJĄ D-PĘ MAMY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI POCAŁOWAĆ ? Oto nasz PiS w całej rozciągłości. Platfusy byli bardziej szczerzy - całowali obce zady, ale przynajmniej nie odgrywali komedii. A pisiory ? OWSZEM - CAŁUJEMY , ALE ZE WSTRĘTEM.
adam2021.07.26 19:14
ktoś coś powiedział przez gufiego śmiech za platfusów potrafili zabijać ani kroku wstecz panie jarosławie dla polski
Filip oraz2021.07.26 18:56
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄: 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !
Zenon2021.07.26 18:56
Kiedy wreszcie mały, śmieszny pan Jarek przestanie szkodzić Polsce i Polakom?
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 19:01
Jaroslaw Kaczynski i PIS to Polska.
tak jest poprawnie2021.07.26 20:16
... to Polin
zirytowany2021.07.27 4:39
Raczej polskojęzyczny zrusyfikowany Kraj Przywiślański jak to określił śp. o J.M.Bocheński.
SLAWAN2021.07.26 19:37
To truchło powinno odejść w wieku najwyżej 75 lat na mocy ustawy, której nie ma. Truchła wjeżdżają pod prąd na autostradach i ogólnie nie mają już mózgu. Kiedy to wreszcie zrozumiecie? Gdy staniemy się niemieckim landem?
Powiedziałem2021.07.26 20:39
Powiedział śmieć POlityczny co wiedział.
Filip2021.07.26 18:55
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 . . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
Filip2021.07.26 18:54
TAK, to ja matis89, CH UJ nie katolik! Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
Filip2021.07.26 18:50
W 2015 roku PiS wygrał wybory dzięki programowi 500+ i trzem kłamstwom, tj. o zamachu w Smoleński, o Polsce w ruinie i o luce VAT-wskiej. Organizacją lotu do Smoleńska zajmował się Jacek Sasin. Lech Kaczyński wysłał Karola Karskiego po powrocie z Gruzji do prokuratora, żeby złożyć doniesienie na pilota za odmowę lotu nad tym krajem w warunkach wojennych. Piloci byli po tym incydencie pod silną presją. Antoni Macierewicz nie wierzy w zamach, ale powołał podkomisję, żeby okłamywać wyznawców PiS-u. W 2015 roku gospodarka była w dobrym stanie, dlatego rząd PiS-u mógł zrealizować program 500+. Informacja o dużych pieniądzach uzyskanych od mafii VAT-wskich była kłamstwem. W 2007 roku kiedy Jarosław Kaczyński był Premierem jedynym krajem w UE mającym większą lukę VAT-wską od Polski była Holandia (obecnie Niderlandy). Posłowie z PiS-u nie zgodzili się, żeby komisja sejmowa ds luki VAT-wskiej zbadała również okres rządów ich partii. Polityka rozdawnictwa w zamian za kupowanie sobie głosów, doprowadziła do coraz większego zadłużenia finansów publicznych. Dzięki kreatywnej księgowości prowadzonej przez Mateusza Morawieckiego informacja o deficycie budżetowym jest znacznie zaniżana. Rządy Zjednoczonej Prawicy pod względem ilości afer, korupcji, nepotyzmu, kumoterstwa i marnotrawienia publicznych pieniędzy, przebiła wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. W ostatnich wyborach parlamentarnych Zjednoczona Prawica dostała około 43% głosów, a w ostatnim sondażu 29%. Wszystkie niekorzystne informacje dla ekipy rządzącej przekazywane są przez niezależne media, a nie powołane do tego służby zależne od PiS-u. W związku ze spadającymi notowaniami Jarosław Kaczyński pragnie pod pretekstem "repolonizacji" przejęć niezależne media, żeby powstrzymać przepływ niekorzystnych dla rządzących informacji. Dla utrwalania swojej władzy pragnie przejąć niezależne media, żeby kłamać, manipulować i oczerniać opozycję.
abc2021.07.26 20:55
gazeta wyborcza kłamała, kłamie i będzie kłamać. To co powyżej napisane to te same źródła. Rzeczywistość jest zupełnie inna i widać ją gołym okiem wszędzie.
Yo .... fake Chris from the FAKE USA!2021.07.26 18:48
"“Stupid is as stupid does”!
Chris z LA2021.07.26 18:30
Pytanie : czy TVN jest stacją rządową USA , czy prywatną? Jeżeli jest rządową USA to należy dyskutować a jeżeli prywatną to olać to dziadostwo tak jak wiele innych krajów je olewa. Biden nie ma mocy aby Polskę do czegokolwiek zmusić. Jego senatorowie są na niego wkurzeni za NS II i układ z niemcami i zablokowali jego nominacji dla ok. 60 dyplomatów z USA.
Oh, look at this!2021.07.26 18:35
jew Keller-Krawczyk is Chris from FAKE LA .... Yo... Keller-Krawczyk where in LA is located Grand Central Station
Chris z LA2021.07.26 19:29
Downtown Los Angeles.
Chris z LA2021.07.26 19:32
Zaraz za kanałem ( rzeką wybetonowaną)
There is NO GRAND CENTRAL STATION2021.07.27 1:37
in LA!
Anonim2021.07.26 18:21
Niezły zestaw Gowin Onet i Biden.
kapral CBA2021.07.26 18:28
Czyli ściek :-).
Anonim2021.07.26 18:13
Olac tego tetryka, kupcie mu pampersy
paweł2021.07.26 18:07
wszyscy nas straszą , nawet ten czerwony komunista z Ameryki
jerzy2021.07.26 18:03
no i co nam zrobią , pozwolą budować NS 2, spokojnie nie wolno się bać, nie dadzą nam czołgow?, a może wyprowadzą wojsko za które my płacimy, a może nie postawią fabryki ? po prostu olać ich
Matnia.2021.07.26 18:00
Ha ha, jak nie będzie TVN, to Biden może nas cmoknąć aż mu pampers z gaci wyskoczy.
bogdanus2021.07.26 18:00
USA traci w oczach Polaków w moich też, podobnie jak żydzi. My Polacy rozumiemy współpracę ale nie nakazy od innych narodów jak mamy się rządzić. Biden wpisuje się w narrację Niemiecką. Jeżeli naród wybierze PIS, to możecie nam naskoczyć. Chyba że sfałszujecie wybory jak w USA. Obecny Prezydent USA to oszust, inaczej by przegrał z Trumpem.
USA traci w oczach Polaków2021.07.26 18:31
a ilu to ty Polaków znasz? A o USA szmondaku to ty GÓWNO wiesz!
bogdanus2021.07.26 19:03
co to za pytanie ile ja Polaków znasz, piszesz nielogicznie.
złośliwy2021.07.27 4:43
W ramach rekomunizacji Polski atakujesz zgodne z prawem interesy i prawa nabyte amerykańskich firm a jak stają w ich obronie to jęczysz o tym, jacy są Polacy i jak USA traci w ich oczach. Sorry jak na razie to ostatnie wybory prezydenckie w Polsce już trudno było nazwać w pełni demokratycznymi więc daruj obłudne teksty o fałszowaniu wyborów.
Pepe2021.07.26 17:52
Przygotowania desantu na USA idą pełną parą, wesprze nas nasz przyjaciel Orban i Węgierska flota dalekomorska!
naftis2021.07.26 17:38
Ciekawe że Amerykanie posługują się Gowinem, nie tylko zresztą oni?
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 19:04
Gowinem posluguje sie rowniez babcia klozetowa z toalety nieopodal miejca ,gdzie zamieszkuje.
Powoli Fronda zamienia sie w onet!!!2021.07.26 17:33
bzdury bzdury wyssane z palca Stankiewicz i Gowin to sa akurat pierwsi fake nusewicze !!!
Anonim2021.07.26 17:20
bidetem bym sie nie przejmował ,dziadek zapomina się wysikac i ma dla tego pieluche ,ale blinek koscherny jeszcze młody gnojek i pamietliwy jak ta wszawa nacja z tego znana jest ,w każdym bądź razie ojczym blinka w 39 witał armie czerwona w Białym stoku kwiatami i bimbrem ch... wdje..y
Naucz się chuju białoruski2021.07.26 17:44
pisać po polsku i polskim alfabetem, ty brudasie!
Anonim2021.07.26 18:08
w du/pe sie chu.. pocałuj
Naucz się chuju białoruski2021.07.26 18:29
pisać po polsku i polskim alfabetem, ty brudasie!
tg2021.07.26 17:16
z lewakami bidena uzurpatora wogole nie dyskutować
kaka2021.07.26 17:16
cel polityki USA przejacx polske w kawalkach i udostepnic zydom----zaklady lotnicze w mielcu hamarykanskie,zaklady lotnicze w rzeszowie--hamarykanskie---uber -hamarykanski--niby polski totolotek-----hamarykanski --za to zginal posel od kukiza---i tak wiele firm niby polskich sa amerykanskie teraz bazy hamarykanskie i po POlsce zostana ttylko nazwy ludz -warszawa i poznan
Naucz się chuju białoruski2021.07.26 17:52
pisać po polsku i polskim alfabetem, ty brudasie!
Anonim2021.07.26 18:09
won ćwoku sobie mace z kartofli zrobić
lesiu lesiu2021.07.26 18:32
żydku, żydku
curry2021.07.26 17:12
Swiat sie robi coraz straszniejszy. Zero moralnosci i przyzwoitosci. Totalna chamówa i zamordyzm. No ale taki jest komunizm....
Anonim2021.07.26 17:05
Jarosław Gowin jaki jest każdy widzi, a że Amerykę skazano na unicestwienie, to inna sprawa.
kama2021.07.26 17:00
czyli TVN w rękach Żydów??? czy Masonów?? a może to jedno i to samo?? jak to jest bo mi się już w głowie kręci
eunuchy rządzą2021.07.26 16:45
Same eunuchy rzadza Polska, zadnej ustawy nie doprowadzili do konca, wszystkich wokolo sie boja, od razu sie cofaja kladac sie plackiem..
curry2021.07.26 17:10
A ty jestes ruski troll i co? Ruskie trolle tylko mącą i mąca, bo lubia metna wodę. Trochę prawdy, troche kłamstwa się wrzuci i o to tutaj chodzi.
1 Passenger2021.07.26 16:38
Biden staruch mówi to co te ściery lewackie mu każą. Przecież tylko dzięki nim wygrał a teraz jest u nich jak ryża morda z gdańska u makreli...fur deutschland:):)
Klapaucjusz2021.07.26 16:29
Widzę, że amerykańska sekretarz handlu nie bawi się w rozmowy z marionetkami typu premier czy z ministrowie ale od razu składa ultimatum na ręce samego Pana Prezesa.
"Marionetki" wybrane w wyborach.2021.07.26 17:39
Gówno widzisz żydku, gówno wiesz o USA!
Taka prawda2021.07.26 16:01
NIE BEDZIE NAM UISRAEL ZE SWYMI KOZOJEBSKIMI NIEWOLNIKAMI PUSTYNNYMI W RZĄDZIE MÓWIŁ CO MAMY ROBIĆ WE WŁASNYM DOMU !!! PORZĄDZIĆ TO MOGĄ SOBIE W USA IZRAELKU ALE NIE W EUROPIE !
Sztandar radziecki, sztandar ludowy,2021.07.26 16:06
Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż!
kaka2021.07.26 16:21
jesli sie ugna nie wybierac pisa dac szanse konfederacji
Fumfel2021.07.26 16:27
Marzenia ściętej głowy. Polska to wasal, bez prawa głosu w swojej sprawie.
Fumfel2021.07.26 17:08
Marzenia ściętej głowy. USA to wasal Izreala , bez prawa głosu w swojej sprawie.
ABC2021.07.26 15:54
Wyrzucą Kaczyńskiego z fejsbuka i tłitera :)
ABC2021.07.26 17:09
Wyrzucić Tuska,Merkel,Bidena,Macrona,i LGBT z fejsbuka i tłitera :)
Prezydencie, Prezesie, Premierze...2021.07.26 15:51
Opamiętajcie się! Co innego jest DOBROWOLNY wykup polskich mediów od niemieckiego inwestora a co innego jest ZMUSZANIE! I to kogo?! USA! - - - - Z KIM WY ZADZIERACIE?! - - - - USA NIGDY, ale to NIGDY nie odpuści zakładanie kagańca na WOLNOŚĆ PRASY!!!
kaka2021.07.26 17:12
E TY jednij sie w leb ten tvn ---jest prowokatorem juz zapomiales jak robil urodziny hitlerowi i przypadkowo przejezdzali wjednym lesie kolo slaska i mieli zaplacic 2 mil i co jajco nie zaplacili bo leja na wolnosc prasy! cal;a prawda cala noc
Naucz się chuju białoruski2021.07.26 17:53
pisać po polsku i polskim alfabetem, ty brudasie!
czere2021.07.26 15:48
onet reprezentuje antypolską rację stanu. Po co go cytować?
Franek2021.07.26 15:43
Stankiewicz dziennikarzyna niemieckiego onetu.Staly gosc TVN,plujacy na rzad i Polske.
Krzysztof2021.07.26 16:03
Gdyby nie szwabski onet to nie słyszałbyś o zmarnownych 275 milionach na programie "Polskie Szwalnie" ,o lotach Kuchcińskiego, o asystentkach Glapińskiego,o farmie trolli Pabiniaka,o TW Wolfgang, o majatku bankstera Morwieckiego itd. itd. Bo które media prawicowe o tym by pisały? Gazeta Polska? Gazeta Rydzyka? Nigdy w życiu.
alko2021.07.26 15:43
Drastycznie? Przecież już nas sprzedali. Kwestia czasu kiedy zabiorą swoje zabawki. Oby chociaż jak zaatakują sąsiedzi z lewa i prawa, n ie pomagali im. Ale zapewne wbiją nam w plecy tomahawka.
Anonim2021.07.26 15:41
A pisałam x lat temu , że Trump da Polakom popalić ? Napisałam Trump , ale myślałam o amerykańskich rządzących tym krajem . No i co ? Ano to , że bezpieczniej jest Polakom trzymać się krewniaków . No ale kto jest Polakiem ? Oni niewiele mają w swoim kraju do powiedzenia . Mogą sobie pomruczeć .
Gówno wiesz co Trump da a czego nie!2021.07.26 15:42
Gówno wiesz o USA!
Anonim2021.07.26 15:46
Trump dal 447, nie pfrzeszkadzal w budowie SN2 przez 4 lata. Kazal kupowac amerykanska bron, bez offsetu i dostepu do kodow. Od tego jestescie, by nam sluzyc. Kazdy prezydent USA ma cel wami zarzadzac.
da da towariszcz jewrej z leningrada2021.07.26 15:50
A u was, ty job twoju mać s ukinsyn, to polskowo alfabieta NIET?!
Anonim2021.07.26 15:31
Z Antarktydą jesteśmy już też skonfliktowani, czy jeszcze nie? 😁😁😁
Anonim2021.07.26 15:55
takim pedałom, jak ty jest wszystko jedno z kim, gdzie i kiedy. człowiek roztropny myśli diametralnie inaczej. logika normalnego człowieka jest dla ciebie nieosiągalna
Anonim2021.07.26 15:21
Obeszcać starego tetryka
Jerzy2021.07.26 15:15
wszyscy wam plują w ryja - żydzi, amerykany, szkopy, pedały brukselskie, wszelkiej maści dewianci i psychicznie chorzy... do czego ty, kaczor, doprowadziłeś promując takie korporacyjne ścierwo jak morawiecki na premiera? Chyba że wszystko idzie według twoich planów, tak jak planowo zaczęło się u ciebie nietrzymanie moczu, alzheimer i demencja....
Towarzyszu Jerzy,2021.07.26 15:19
"wam", tzn. komu, żydku Lesio, tzn. Jerzy?
murica starego schizofrenika2021.07.26 15:21
Jesteś pewien że mu się "marzy" ?
jerzy2021.07.26 15:14
Jeśli taką informację przekazał Stankiewicz z Onetu, to jest to taka "prawda" jak to, że jego portal internetowy jest antyniemiecki.
Anonim2021.07.26 15:14
Cenzura na Frondzie ma sie dobrze.
Światem rządzi czerwona zaraza2021.07.26 15:12
Masoneria, lewactwo i neokomuniści dyktują warunki, a płodem dyktatu jest afirmacja dewiacji seksualnych ze szczególnym uprzywilejowaniem zboczeńców, deprecjacja rodziny, rozkład państw narodowych, marginalizowanie wartości chrześcijańskich. Nie ma mowy o rozwoju ludzkości bez wzorców moralnych. Cywilizacja XXI wieku zmierza ku samozagładzie. Polsko broń się przed upadkiem. Polaku bądź czujny.
God Bless You, Mr. President2021.07.26 15:03
‎‎‎‎
Którego?2021.07.26 15:20
Hmm...?
Roman2021.07.26 15:29
Dziadziu biden i tak nic nie kuma. Szkoda więc mu cokolwiek mówić.
Anonim2021.07.26 15:03
Jak się ktoś raz sqrwi, będzie sie qwił do końca. Jak się raz dało dópy jankesom, nie można przestać. A wystarczyło nie robić im dobrze przy każdej okazji, nie słać chłopaków do Iraq, Afganistanu i nie kupować jak piedroxxxnięty amerykańskich F16, jakby nie było innej opcji.
POdejrzliwy2021.07.26 14:45
Czy zaczną spadać amerykańskie atomówki ?
Anonim2021.07.26 14:57
Atak bojówek BLM byłby gorszy.
Rumcajs2021.07.26 17:11
BLM w Polsce skąd tyle murzynów weżniecie, chyba tego z Gazety Wyborczej
Prezydencie, Prezesie, Premierze...2021.07.26 14:41
Opamiętajcie się! Co innego jest DOBROWOLNY wykup polskich mediów od niemieckiego inwestora a co innego jest ZMUSZANIE! I to kogo?! USA! - - - - Z KIM WY ZADZIERACIE?! - - - - USA NIGDY, ale to NIGDY nie odpuści zakładanie kagańca na WOLNOŚĆ PRASY!!!
Ana z Marklowic2021.07.26 14:36
Do lat 90tych mieliśmy tylko jedną TV która głosiła sukces gospodarczy i wszyscy byli sczęśliwi, teraz mamy tyle stacji a każda mówi co innego i dlatego mamy pomieszane w głowach i jesteśmy nie szczęśliwi, popieram że nasza władza chce zlikwidować inne stacje które robią zamęt. BRAWO PIS
admin2021.07.26 14:34
Tusk , Trzaskowoski i reszta bajzlu już by narobili w p.. ze strachu. Jak to tak brzydko wypaśc.
Shalom TVN2021.07.26 14:32
Właścicielem POlskiego TVN jest obecnie amerykańskie Discovery Inc. gdzie Prezesem i Dyrektorem Generalnym jest David Zaslav urodzony w 1960 r. w żydowskiej rodzinie z Brooklynu w Nowym Yorku …
ehhh...2021.07.26 14:34
A kto miałby być? Heniek z Jackowa?
Anonim2021.07.26 15:46
cóż za durna odpowiedź
ehhh...2021.07.26 18:33
Cóż za błyskotliwy komentarz.
admin2021.07.26 14:36
rosyjski Żyd. Gdyby to Żyd ten prawdziwy to ok, ale daleko im do ortodoksów których szanuję.
Tom2021.07.26 14:28
Frońda jest ok.
cynik2021.07.26 14:28
Wychodzi,że jesteśmy silniejsi od Chin i Rosji razem wziętych bo idziemy jednocześnie na konfrontację z USA i UE.
Anonim2021.07.26 14:45
Tylko dla głupków takie drobniutkie postawienie się USA to "konfrontacja". Rozumiem że dla ciebie jedyną opcją jest nadstawianie kupra, bo nie nadstawianie to rosja, chiny i konfrontacja. Jpdl! Weź nie pierxxxol.
cynik2021.07.26 14:57
I tak finalnie nastawisz w tej konfrontacji kuper, ale będziesz udawał, że nic się nie stało i tak był od początku plan [patrz nowelizacja ustawy o IPN].
Anonim2021.07.26 15:00
Nic na to nie poradzimy, że pisiaki to bezjajeczne i filosemickie do wyrzygu krypto-PO . Pochodzenie etniczne "POlskich" polityków się kłania.
cynik2021.07.27 4:44
Jedną z podstawowych zasad prowadzenia wojen jest ta, żeby nie rozpoczynać walki, której nie da się wygrać.
Topek2021.07.26 14:27
Nasz wielki przywódca powinien zareagować bardzo silnie wobec USA i wprowadzić totalne sankcje gospodarcze, utrzymując je tak długa aż zagłodzeni Amerykanie przyjdą z prośbą do naszego Wielkiego Wodza z prośbą o kromkę chleba dla każdego Amerykanina :)
admin2021.07.26 14:36
Topek roztropek nawet przezwisko ci pasuje roztropku biedny.
matis892021.07.26 14:19
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
Anonim2021.07.26 14:03
Polacy nie przestraszyli się towarzysza Lenina, towarzysza Hitlera, towarzysza Stalina - czy przestraszą się towarzysza z za morza?
Grizzly2021.07.26 14:29
Kaczyński boi się własnego cienia inaczej nie spał by 13 grudnia do południa
Gówno wiesz czego się Kaczyński boi!2021.07.26 14:39
To ty ze strachu boisz się spać!
Anonim2021.07.26 13:47
w pisie wszyscy po czystka presesa maja rozum na wysokości du.py z jednej strony, a z drugiej ,ptasiego fijuta ,taka prawda
admin2021.07.26 14:39
W platformie juz leżą pokotem ze strachu, bo CO LUDZIE POWIEDZĄ!!!!!!!!!! Na kolanach do Bidena pójdą a on ich nawet nie zauwazy, bo i tak ma gdzieś cały wschód Europy. Onteresy z Rosją to dla nich jest ważne.
rebeliant2021.07.26 13:44
Wojna z na froncie zachodnim i atlantyckim (z UE i z USA). Cisza na wschodzie...
Prawda2021.07.26 13:40
Miedzynarodókwa Żydo --Komunny juz likwiduje Niemcy teraz sie bierze za Polske aby niszczyc wszystkie kraje Europy --
Prezydencie, Prezesie, Premierze...2021.07.26 13:40
Opamiętajcie się! Co innego jest DOBROWOLNY wykup polskich mediów od niemieckiego inwestora a co innego jest ZMUSZANIE! I to kogo?! USA! - - - - Z KIM WY ZADZIERACIE?! - - - - USA NIGDY, ale to NIGDY nie odpuści zakładanie kagańca na WOLNOŚĆ PRASY!!!
Anonim2021.07.26 13:49
Buachacha!!!! USA to nasz WRÓG.
Kto cię stary przygłupie upoważnił2021.07.26 14:42
do wypowiadania się w "naszym" imieniu?
Anonim2021.07.26 16:43
Szczam na twoje upoważnienia, lizusie jankeski.
Panie Prezydencie, Premierze - PiS-e!2021.07.26 13:38
Opamiętajcie się taka była wasza wte i wewte! Wojujecie z USA idioci?! Z czym do gości?! . .. . . . Wojujecie z UE?! O co? Po co? . . . . . Cały czas marnujecie na obronę popełnionych IDIOTYZMÓW! . . . . . . Wysłać Prezesa na polityczną emeryturę! . . . . . OD ZARAZ! . .. . . Zabrać mu telefony i tablety!
OPAMIĘTAJ się PiS-e!2021.07.26 13:37
Z KIM WY, K URWA, ZADZIERACIE! . . . . . W czyim imieniu robicie ten KRETYNIZM?! . . . . "Czołgi za TVN", czy jest tam ktoś w tym PiS-e który MA JAKIEŚ POJĘCIE O USA?! . . . . . .
Anonim2021.07.26 13:47
w pisie wszyscy po czystka presesa maja rozum na wysokości du.py z jednej strony, a z drugiej ,ptasiego fijuta ,taka prawda
nie powinniśmy ulec złu2021.07.26 13:30
Zachód razem z obecnym lewackim USA chcą aby Polska nie miała ambicji być suwerennym, demokratycznym państwem w centrum Europy. Są nastawieni negatywnie do takich polskich planów jak rozwój i dobrobyt obywateli. Pierwszym etapem był rozbój gospodarczy, wyprzedaż, zaprojektowany przez amerykańskiego ekonomistę Sachsa, a realizowany przez Balcerowicza, następnie likwidacja dużych zakładów przemysłowych jak stocznie, huty, kopalnie. Wyprowadzanie miliardów złotych poprzez zwolnienia z podatków dużych, zachodnich firm, pilnowanie ustaw, aby nie zagrażały interesowi zachodniemu, wykupienie prawie całej prasy przez Niemcy razem ze stacją telewizyjną - perzez USA, aby mieć wpływ na propagandę, której celem jest zwalczanie myśli narodowej i dążeń do rozwoju. Wpływ na sądownictwo, uniemożliwianie przyjmowania analogicznych rozwiązań prawnych jakie istnieją w państwach Europy zachodniej. To na zasadzie "co wolno wojewodzie, to nie tobie mały smrodzie" - dosłownie tak! Rozwój Polski pod rządami PiS staje się coraz bardziej widoczny i zagraża planom kolonialnym Zachodu, chcą odtworzyć ZSRR, stąd to porozumienie Niemcy - USA, które gwarantuje utrzymanie i rozwój militarny Rosji.
Gówno, ty chuju żydowski, wiesz o USA!2021.07.26 13:35
A o USA nawet nie masz co marzyć gudłaju!
murica murica2021.07.26 14:40
Jesteś stary schizofreniku pewien że mu się marzy?
JAN KOWALSKI obecnie2021.07.26 13:13
Yehuda Furzen jeszcze nie tak dawno.
kefas2021.07.26 13:11
trafiony zatopiony ;-)
kefas, chuj udający że jest ze Stagira2021.07.26 13:18
stary żydek z przemoczoną pieluchą marzy o wielki phallus
JAN KOWALSKI2021.07.26 13:10
Jan Kowalski też interesuje się TVN . Nie rozumie dlaczego właściciel TVN czyli Polish Television Holding BV to firma bez pracowników na lotnisku w Amsterdamie. Jan Kowalski ma nadzieję , że do czasu przeniesienie do USA i zmiany nazwy na American Television Holding BV koncesja nie zostanie WZNOWIONA.
anonim2021.07.26 13:09
W końcu Kaczyński to inteligentny gość, ogra wszyskich .
KOmiX2021.07.26 13:09
Raz sierpem, raz młotem PiSowską hołotę
PZPR czyli PO i EU2021.07.26 17:15
Raz sierpem, raz młotem Amerykanską hołotę
robaczek2021.07.26 13:03
szabelką!!! na barykady!!!! ZA JARKA!!!!! ZA PARTIE!!!! ZA KOSCIÓŁ!!!! ;] .......................... grzeczne owieczki ;]
Anonim2021.07.26 15:49
a czym ty larwo dysponujesz? zwiędłym ch*jem i klawiaturą do wypisywania bzdur?
Polak2021.07.26 13:01
Ta sytuacja oznacza tylko, że Polska nie jest suwerennym krajem jeżeli nie może uchwalić ustawy na wzór podobnych w europie zachodniej. Przestańcie ględzic o wolności, dumie itd. H D i kamieni kupa.
OPAMIĘTAJ się PiS-e!2021.07.26 12:51
Z KIM WY, K URWA, ZADZIERACIE! . . . . . W czyim imieniu robicie ten KRETYNIZM?! . . . . "Czołgi za TVN", czy jest tam ktoś w tym PiS-e który MA JAKIEŚ POJĘCIE O USA?! . . . . . .
Wizerunek Polski2021.07.26 12:47
Tyle nasz PIS i jemu podobni mówią o tym jak to oni kochają Polskę. Ale to mowa trawa. Tyle wizerunkowej szkody dla Polski jak obecnie, to dawno nie było. Machamy szabelką na lewo i prawo, ciągniemy lwa za ucho i jaki to ma sens. Jak szabelkę wytrącili nam grożąc, że zabiorą kasę. Lew machnął nawet nie swoim ogonem i przestajemy ciągnąć. Ale smród zostaje na długo. I to w imię partyjnych interesików. Kaczor nie dorasta Orbanowi do pięt i matu kompleks, który leczy krzywdą Polaków. Orban po przejęciu władzy na Węgrzech zmienił konstytucję (pisał ją ten, który uciekał po rynnie) - ale nieważne, robi co chce, ale nie łamie konstytucji, gdyż ją zmienił i nie musi jej łamać. PIS też by tak chciał - ale ...
ruski capie!2021.07.26 12:54
Ty sobie wizerunkiem Polski gęby nie wycieraj, ruski capie!
Anonim2021.07.26 12:59
W kościółku wczoraj byłeś, opłatek na plugawy jęzorek przyjąłeś. Wykonałeś zamaszysty znak krzyża, aby Cię wszyscy widzieli, a od poniedziałku do soboty - bluzgasz innych, a w niedzielę znów, kościółek, opłatek na plugawy jęzorek i zamaszysty znak krzyża. Brawo Ty!
żydku, żydku2021.07.26 13:26
A co ty robiłeś w niedziele? Niemal od świtu do świtu rzygałeś jadem koszernym! Zgodnie z zalecaniami Loży Polin, Talmudu, Torah i genetycznego żydowskiego skürwysyństwa!
hans2021.07.26 12:45
przecie ten chory jankes nawet nie wie o co chodzi manipulują nim jak się da i niamcy a o rusku nie wspomnę a czego wy się trole boicie won z nimi na ural i do brukselki wolność tomku w swoim domku.
Panie Prezydencie, Premierze - PiS-e!2021.07.26 12:41
Opamiętajcie się taka była wasza wte i wewte! Wojujecie z USA idioci?! Z czym do gości?! . .. . . . Wojujecie z UE?! O co? Po co? . . . . . Cały czas marnujecie na obronę popełnionych IDIOTYZMÓW! . . . . . . Wysłać Prezesa na polityczną emeryturę! . . . . . OD ZARAZ! . .. . . Zabrać mu telefony i tablety!
Les2021.07.26 12:44
Przestan sie branzlowac fjucie,bo idzi tobie to na mozgownice
Les, jenny, moly, york2021.07.26 12:49
stary ch uj żydowski marzy o hameryce
Gość z małym fiutem2021.07.26 12:49
Przepraszam, ale "Fiut" piesze się przez krótkie "i".
max2021.07.26 12:56
Z dużej litery? Nie przesadzasz?
daj spokój chłopie!2021.07.26 12:49
Odwracasz kota ogonem! Upały ci pomieszały rozum i nie wiesz co piszesz. To USA wojuje z Polską, odkąd odsunęli oszustwami prezydenta Trumpa. Mamy do czynienia z amerykańskim lewactwem, które postanowiło walczyć, za pomocą stacyjki tvn z Polakami, ich demokratycznym wyborem jakim jest rząd PiS-u! Włącz sobie tą stację i usłyszysz jazdę po rządzie i Pis-ie, od rana do wieczora. Zapraszają podobnych do ciebie szaleńców i jazda jak w Tworkach po kolacji. Teraz rząd USA w osobie Bidena, postanowił włączyć się do nagonki. Rozum im odjęło.
Gówno "chłopie" wiesz o USA!2021.07.26 12:50
Kaszanka ci stygnie.
Prezydencie, Prezesie, Premierze...2021.07.26 12:40
Opamiętajcie się! Co innego jest DOBROWOLNY wykup polskich mediów od niemieckiego inwestora a co innego jest ZMUSZANIE! I to kogo?! USA! - - - - Z KIM WY ZADZIERACIE?! - - - - USA NIGDY, ale to NIGDY nie odpuści zakładanie kagańca na WOLNOŚĆ PRASY!!!
eryk2021.07.26 13:08
Jakoś u siebie odpuścił. Cenzura w USA nie ma równych w świecie.
Gówno wiesz o USA!2021.07.26 13:10
Wołaj salową, bo ci z pieluchy cieknie!
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka2021.07.26 12:18
Po latach grania na nosie przez Polskę i Węgry Komisja ma wreszcie realne środki nacisku. Widmo wysokich kar za brak wdrożenia orzeczenia TSUE (KE dała nam czas do 16 sierpnia na deklarację, czy zaczniemy respektować ten wyrok) motywuje rząd do załagodzenia konfliktu.
ryszard2021.07.26 12:12
Srul Kaczyński to patologiczny tchórz więc już ma pory pełne i jak zwykle na wszystko się zgodzi.
OLO2021.07.26 12:26
Będzie laska i zapewne niejedna.
ryszard2021.07.26 14:59
To ja się podpisuję imieniem z małej litery, podszywasz się za agenturalne pieniądze. W ten sposób potwierdziłeś to co wszyscy wiedzą - kto płaci za antypolonizm i za szerzenie faszyzmu finansowego w świecie.
OPAMIĘTAJ się PiS-e!2021.07.26 12:11
Z KIM WY, K URWA, ZADZIERACIE! . . . . . W czyim imieniu robicie ten KRETYNIZM?! . . . . "Czołgi za TVN", czy jest tam ktoś w tym PiS-e który MA JAKIEŚ POJĘCIE O USA?! . . . . . .
USA zainwestowało w Polsce 62 mld dolarów2021.07.26 12:08
"Wartość inwestycji amerykańskich w Polsce przekroczyła 62 mld dolarów, a firmy ze Stanów Zjednoczonych są ważnym partnerem w procesie transformacji cyfrowej naszej gospodarki - powiedziała w piątek minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. Minister wskazała, że Stany Zjednoczone są drugim największym inwestorem zagranicznym w Polsce, zarówno pod względem wartości inwestycji jak i liczby projektów"
Anonim2021.07.26 12:12
Która firma zainwestuje w Polsce skoro za tydzień rząd może zmienić ustawę tak aby ich wyrzucić z Polski?
Anonim2021.07.26 12:36
Nie ma takiej, każdy inwestor zagraniczny (prywatny) patrzy na to jak jest respektowane prawo w danym kraju. A my jaki dajemy przykład? Nie respektujemy wyroków sądów! Tylko głupi zainwestuje w takim kraju.
Ty znawco USA,2021.07.26 12:24
w USA NIE MA ministrów!
Baranie...2021.07.26 12:29
minister rozwoju Jadwiga Emilewicz
zet2021.07.26 13:04
A na jaką kwotę były inwestycje amerykańskie za rządów platformianych liberałów z Tuskiem na czele?
Ma kabra!2021.07.26 12:06
Co było powodem, że to Gowin, który w rządzie reprezentuje 1%, był wyznaczony do rozmów w tej sprawie? Teraz to on przekazuje info z rozmów onetowi i za pośrednictwem Stankiewicza z onetu dowiadujemy się co tam były za rozmowy. Zapewne pójdzie na wywiad do tvn, bo w tvp to mu już nie wypada. Niemniej nie sądzę, żeby rząd USA w obronie propagandowej stacji prywatnej rozwalał stosunki z Polską, wystarczy, że tym porozumieniem z Niemcami rozwala NATO i swój biznes w Międzymorzu.
rychu2021.07.26 12:29
Długo szukali rozsądnego człowieka w tym rządzie i w końcu znaleźli .
@ Ma kabra!2021.07.26 12:33
USA nie musi rozwalać stosunków z Polską, Polska już to zrobiła. Myślenie PIS - jak kupimy czołgi, to USA przymnie oko na LEX TVN. Typowe ruskie myślenie. W USA to nie działa. USA nie rozwala NATO - po prostu Polska przestała być dla nich ważnym partnerem i tyle. Co Polska ma do zaoferowania USA? No tak, życie naszych żołnierzy na misjach, może coś kupimy od USA, z naciskiem na może.
Ich wybór2021.07.26 13:37
To nie jest myślenie pis-u, tylko twoje. Ty myślisz po rusku i się tym chwalisz. Amerykanie mogą sobie zważyć. Kontrakty zbrojeniowe z Polską na jednej szalce, na drugiej tvn, plująca jadem na tych co chcą robić z USA baardzo duże interesy.
derwan2021.07.26 11:59
Musimy ponownie zbliżyć się do Rosji jak za Premiera Tuska i być na jej usługach, wtedy będziemy mieli spokój ze strony USA i Niemiec
Anonim2021.07.26 11:50
Gdyby Polską rządzili Polacy, a nie lokaje, to sprawę żydowskiej tv potraktowaliby tak, jak wynika to z litery prawa, a nie jak sobie życzy ten, czy ów. Swoją drogą, to pokazuje jak "ważnym" sojusznikiem dla ekipy Bideta jest Polska, której interes nie by ł brany pod uwagę, gdy chiński a pacynka Bidet przyklepał z Merkel sojusz energetyczno-gospodarczy Niemcy-Rosja.
leon2021.07.26 11:45
Teraz już wiadomo, skąd taki smród na Mickiewicza: nieinternowanemu puściły zwieracze!!!
zuzia2021.07.26 11:43
My też możemy nie kupować czołgów i innego żelastwa a także budować elektrownie jądrowe z Japończykami, Koreańczykami lub Francuzami.
Anonim2021.07.26 11:45
lub bratnim narodem Rosyjskim, hhehehe
zuzia2021.07.26 11:41
ZABAWA W GŁUCHY TELEFON. Wiadomość przekazana przez Gowina - 5% prawdy i 95% przeinaczeń.
AntekMONcierewiczPrzebranyZaDronaWTworkach2021.07.26 11:39
Jak się zaopatrzymy w 2-3 pierwsze z czołgów Abrams, to natychmiast Armia MONcierewicza powinna uderzyć na USA. Oszczelać Biały Dom jeszcze z otworu w mierzei! Zrujnować Pentagon szarżą na kuniach z szabliskami! Podczołgać się tyralierą i pokotem położyć wieżowce na Manhattanie!
Olej2021.07.26 11:30
A ten i ów red-aktor Felek S. ma zawsze najlepsze wiadomości takie jak pomór świń, które mimo to wciąż nie zdychają. Pewnie dlatego, że są czerwone.
Jacek2021.07.26 11:29
Właścicielani Discovery a więc także TVN są Żydzi amerykańscy. David Zaslav, biznesmen, właściciel Discovery. W wolnym czasie działa w USC Shoah Foundation. Członek Światowego Kongresu Żydów, organizacji „głęboko rozczarowanej" projektem ustawy reprywatyzacyjnej. David Zaslav jest więc także właścicielem TVN.
Anonim2021.07.26 12:07
A w Polsce Rzecznik PiS Fogiel - Żyd. Rzecznik rządu Polskiego Müller-Niemiec.
cert2021.07.26 12:17
Zapomniales dodac ze to zyd pochodzenia rosyjskiego, wogole rosyjscy zydzi mieszkajacy w USA to najbogatsza warswa ludnosci w USA
Olej2021.07.26 11:26
Robić swoje nie bacząc na pohukiwania !!!!! Co mieli zrobić już zrobili. Trzeba określić pozycję Polski na poziomie wyższym od republik bananowych, które USA traktuje tak jak w obecnej chwili Polskę. Ten stan albo się zmieni albo Jankesi bedą wracać do domu.
cris2021.07.26 11:24
a co nie sprzdadzą nam najdroższych na świecie czołgów czy najdroższych samolotów , te same elity z usa wywołały wojnę ukrainy z rosją , chciały wywołać wojne turcji z rosją , a teraz sprzedały nas , nich wam chiny zato dokopią , hihihi
Portofino2021.07.26 11:23
Drastycznie to amerykanie już nas potraktowali w sprawie NS 2, teraz czas na naszą odpowiedź. Kundel Stankiewicz niech straszy lewaków.
Józef2021.07.26 11:22
Wyślą Suskiego i Czarnka na negocjacje to amerykanie zgodzą się na wszystko.
Anonim2021.07.26 11:22
Ruki pa szwam, PiSdzielce...😁😁😁
Anonim2021.07.26 11:28
Towariszcz, Pardon. Ich keine. Ja po polsku gawarit.
Anonim2021.07.26 12:12
To nie do ciebie, to do PiSdzielców.
robaczek2021.07.26 11:19
OKRZYK BOJOWY PISIURKUF........................... "Niemcy biją!!!" ;] ............................. ;]
Anonim2021.07.26 11:30
Czy Niemcy mają już opracowaną procedurę przekazania Tuska nowemu kanclerzowi?
robaczek2021.07.26 11:46
słabe to dziadek ; ]
kibic2021.07.26 11:18
Zdrajca Gowin aby zaszkodzić Polsce kuma się z lewakami z USA. Hańba !!!
Anonim2021.07.26 11:17
Biedny PiS, nie wie jak się teraz wycofać aby sie nie skompromitować w oczach wyborców.
nol2021.07.26 12:34
Wyborcy PISu dobrze wiedzą ,kto Polsce szkodzi. Pejsaci zdrajcy nie mają honoru i zrobią wszystko dla brzęczącej mamony.
Polak2021.07.26 11:17
Stankiewiczowi chyba więcej ojro płacą bo chłopak tworzy niesamowite historie
smyk2021.07.26 11:04
szwab-onet i stankiewicz to dla was wiarygodne zródło.no ja nie mogę.to tak jakby łukaszence wierzyć.
Krzysztof2021.07.26 11:25
Gdyby nie szwabski onet to nie słyszałbyś o zmarnownych 275 milionach na programie "Polskie Szwalnie" ,o lotach Kuchcińskiego, o asystentkach Glapińskiego,o farmie trolli Pabiniaka,o TW Wolfgang, o majatku bankstera Morwieckiego itd. itd. Bo które media prawicowe o tym by pisały? Gazeta Polska? Gazeta Rydzyka? Nigdy w życiu.
heniek2021.07.26 11:02
nie ustępować
Anonim2021.07.26 11:26
Racja. Po co na sojusz z USA wystarczą Węgry.
rychu2021.07.26 10:53
Jeszcze rok temu o tej porze, każde słowo „Wujka Sama” było dla PiCu święte. Dziś PiC wysyła „Wujka” do domu pakując mu do walizki cały telewizor. Ciekawe, czy kolekcje żołnierzyków też upchnie? Czemu „Wujek” miałby zostawiać akurat ją? Nasuwa się pytanie kto Wujka Sama zastąpi? Orban, Erdogan, Kim Dzong Un a może jednak treser polarnych niedźwiedzi? Może nowe pudełko ołowianych żołnierzyków podeśle dziadek Mróz. Teren jest już mu znajomy.
Polak2021.07.26 10:57
Ja bym jeszcze demokratom z USA wpakował do kompletu ONET, FAKT, ANGORĘ i Gaz.Wyb. Na Alaskę z nimi.
abcd2021.07.26 10:59
Tu znajdziesz wyjaśnienie twojego problemu: Ziemkiewicz, "Zachód - dezaktywacja" https://www.youtube.com/watch?v=LXKoopszXUU
Polak2021.07.26 10:52
To tylko pier...nie na użytek prasy i tzw. opinii publicznej. Za czołgi kupione od USA za ogromną sumę (deal stulecia) nawet demokraci odpuszczą sobie TVN z jej leciwymi gwiazdami Olejnik/Kolenda-Zalewska.
AAAtomek2021.07.26 10:51
Polska Katoprawica = Putin I Spółka, w skrócie PIS.
olo2021.07.26 10:55
Jeśli PiC będzie dalej zrażać do siebie sojuszników, to już niedługo Priwislinski Kraj jako zbuntowana prowincja Wielkiego Imperium Rosyjskiego wróci na kolanach do swej prawdziwej matki – Matki Rosji. Nie mamy wystarczających zasobów intelektualnych (w sensie liderów), aby istnieć jako samodzielne państwo. Jako że Rosja jest nam językowo i mentalnie bliższa, administracyjny i polityczny powrót do Rosji wydaje się bardziej prawdopodobny niż tkwienie w UE. Od czasów królów elekcyjnych nie potrafimy się sami ogarnąć. Wniosek: potrzebujemy obcego - zarządcy, zaborcy, okupanta.
Polak2021.07.26 11:00
Cała Polska widziała jak Tusk wchodził Putinowi w du..ę bez mydła w 2010.
AAAtomek2021.07.26 10:44
Brawo katoprawico! Skłóciliście Polskę z najważniejszym sojusznikiem! Qwa, dla kogo WY pracujecie? Dla Putina?????
Anonim2021.07.26 10:46
Lewackie robienie łaski i murzyńskość się skończyła.
robaczek2021.07.26 11:47
;] .............. czy aby na pewno? ;] ................patrzaj na mariusza!! ;]
gośc2021.07.26 10:46
Gowin ,to żadna katoprawica. to zwykła świnia
Polak2021.07.26 10:54
Przecież dla was PO/KO najważniejszy sojusznik to Berlin/Bruksela, hipokryto.
AAAtomek2021.07.26 13:37
Wolę Niemcy i USA od waszej Rosji!
YYYYEBANYTomek2021.07.26 17:16
Wolę Rosje i Chiny od waszej Ameryki!
AAAtomek2021.07.26 17:49
Nie dziwię ci się katoliczku-prawiczku o ksywie YeebanyTomek, że wolisz Rosję i Chiny. W końcu jesteś zwolennikiem Pis.
abcd2021.07.26 10:39
Amerykanie uważają, że w Polsce jest u władzy niepolski rząd? Nie. To tresowanie Polski i Polaków.
Wojo2021.07.26 10:38
Jako mocarstwo militarne, ekonomiczne i polityczne skłóciliśmy się z prawie wszystkimi. Na szczęście inne potęgi nas obronią: Orban, Erdogan, kiedyś może Salvini, Le Pen.
Anonim2021.07.26 10:35
Kto upoważnił Gowina , aby podejmował jakiekolwiek rozmowy z kimkolwiek i w jakiejkolwiek sprawie.. Facet pcha się wszędzie bez zgody PREMIRA MORAWIECKIEGO. Wpycha piach w trybu rządy i udaje , że się nic nie stało.
nol2021.07.26 10:45
Oskarżyć Gowina o zdradę ,o działanie na szkodę państwa i legalnego rządu!!! i nie tylko jego: "zdrajców ci u nas dostatek"
obsrewator2021.07.26 10:29
kraje kolonialne nic nie mogą zmienić w swoim prawie bez zgody kolonizatorów. "wśród prawdziwych przyjaciół psy zajaca zjadły"
kefas2021.07.26 10:29
proponuję pisowietom i ich (nie)rządowi stworzyć własne państwo, otoczyć zasiekami i fosą. Niech mają jedne radio, jedną stację TVPiS, jedną gazetą polską i jednego wodza Jarosława Polskęzbawa.
Hanys GórnoŚląski2021.07.26 10:28
Czas ogłosić, że już nie kupujemy broni u żydów z USA. Powinni zrozumieć.
nol2021.07.26 10:27
Trzeba przeczekać Bidena. z całym (żydowskim) światem nie wygramy. A może w międzyczasie i Gowin i Tusk sczesną?
Po 11 ...2021.07.26 10:21
USA podobno wysłały już lotniskowiec na Bałtyk. To nie żarty, na pokładzie jest broń nuklearna. Z łatwością dosięgną Żoliborz ... a schron pod domkiem jeszcze nie gotowy ...
PO tłuczony lewus z USA2021.07.26 17:24
Ten lotniskowiec na Bałtyk nie wpłunie, Pan Putin każe zatopić go ,myślisz że na tym NordStremem2 amerykański lotniskowiec sobie będzie pływał, Biden dziadziuś bedzie żdziwiony miał rano lotniskowiec a w południe wrak na dnie morza. Putin Wykiwał Bidena żaden okręt amerykanski nawet motorówka z amerykanami nie wpłyną na Morze Bałtyckie bo teraz Rosja Je KOntroluje w 100% ,a amerykanie Bidena niech spadają na drzewo. NIECH ŻYJE KACZYNŚKI I SOJUSZ POLSKO-ROSYJSKO-CHINSKI
mały józio2021.07.26 10:21
Uwaga: to Amerykanie dają przykład ograniczania wolności słowa. Kto cenzurował wypowiedzi prez. Trumpa, nie facebook? Facebook jest prywatny, TVN też jest prywatne, więc o co chodzi. Amerykanie pokażcie, że wy teraz w 2021 r. szanujecie u siebie wolność słowa, bo w chwili obecnej panuje u was brzydka cenzura poprawności politycznej, która przeciwnikom skutecznie zamyka usta.
tępulcu, wszystko ci się pomerdało2021.07.26 10:24
:O
Nol2021.07.26 10:28
Oświecony lucyferek z PO?
Ami go Home2021.07.26 10:18
... pejsaci mordercy Indian ... stulic pyski ... https://www.youtube.com/watch?v=cRWMZLN0LMQ&t=29s
Suweren2021.07.26 10:18
Genialny strateg - nie ma co...
rabiv2021.07.26 10:14
Dwóch starców,którym wydaje się,że zbawią świat.Nic głupszego...
robaczke2021.07.26 10:11
mam pomysl prawiczki ...................................... BOJKOTUJEMY CZOŁGI!!!! ;] ........................... zaden katolik nie wsiądzie do ABRAMSA !!! ;] ............................. ale dowalicie amerykanom ;]
Anonim2021.07.26 10:14
Tak, tylko lewacy wsiądą do czołgów - po 4 LGBT i pies do jednego, będzie jazda.
robaczek2021.07.26 10:23
a KATOL znowu o seksiku męskim ;] ........................................ zapanujcie w końcu nad swoimi żądzami!!! zabaw sie sam, moze ci pomoże ;];] ................. ;] ;]
precz z lewactwem2021.07.26 10:02
Czas wyrzucić USA z NATO.
Anonim2021.07.26 9:59
To czekamy na ośmieszenie sie administracji pana Prezydenta "Śpiącego"Joe Bidena. To co dobre dla Polski nie musi być dobre dla zydowskiego kapitału zarejestrowanego jako TVN na lotnisku w Amsterdamie. Przejrzystość businessu panie Biden to podstawa w w Polsce mamy dobry Kodeks Handlowy i ustawy zapobiegające praniu brudnych pieniędzy i nie płaceniu w Polsce podatków.
MaxFiend2021.07.26 10:28
A najciekawsze jest to, że TVN działa dokładnie od dawna zgodnie z obowiązującym prawem i dlatego zawsze miał przedłużaną koncesję bez żadnych uwag.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 9:57
Nie bedziemy kolonia amerykanska,ale mozemy sie przyjaznic w sojuszu przeciwko Rosji!!!
Anonim2021.07.26 10:06
Otóż to:) Odwieczne sojusze przeciw Rosji:) Polska - chory na Rosję człowiek w Europie. Kompleksy... Wszyscy robią interesy z Rosja tylko Polska od zawsze szuka sojuszy przeciwko Rosji. I dziwić się że ruscy mają taką o Polsce opinię... Czy choć raz na sojuszu przeciw Rosji coś zarobiliśmy? Czy zawsze jednak z liścia w papę?
gracz2021.07.26 9:52
Zapewne zobaczymy teraz legendarną stanowczość i odwagę Jarosława i zdecydowane pisowskie NIE.
Anonim2021.07.26 9:55
Kaczynski w ramach odwetu wyrzuci z Polski wojska USA i zaprosi swoich, czyli ruskich.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 9:57
Komunisci to Rozbiory i WROG POLSKI.
nol2021.07.26 10:24
Nie kpij ,bo nic nie rozumiesz. Polityka ,to nie zabawa w piaskownicy. Skąd się u nas tyle tłumoków wzięło? to przez to peowskie nauczanie...
Anonim2021.07.26 9:46
To już jest amerykańskie chamstwo, mam nadzieję, że PiS nie ulegnie szntażowi.
MaxFiend2021.07.26 10:22
Nie musi. USA wprowadzą z powrotem wizy i wycofają swoje wojsko z Polski. Resztę dokończy Putin ku chwale niezłomnego PiS :-D
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 9:44
PIS to Polska !
Anonim2021.07.26 9:58
Utożsamianie partii z państwem dotyczy zawsze totalitaryzmów, jak III Rzesza, ZSRR, PRL, faszystowskie Włochy Mussoliniego, nazistowska Słowacja księdza Tiso, czy frankistowska Hiszpania. W państwach demokratycznych państwo pozostaje państwem, a partie pozostają partiami. Twoja nostalgia za ZSRR i PRL nie spowoduje, że znów Polska zniknie z mapy pod butem partii.
AAAtomek2021.07.26 10:50
PiS to Putin i Spółka.
AAAtomek2021.07.26 12:53
Biden to Putin i Spółka.
Anonim2021.07.26 9:42
Kolejna wszczęta awantura? Nasz Jarek jest obłąkany.
Andrzej2021.07.26 9:44
A wg. ciebie na wszystko należy si e zgadzać?
M.2021.07.26 9:38
Może pora na wizytę przedstawiciela chińskiego rządu w Warszawie?
Ciekawe czy PiS skapituluje przed nimi?2021.07.26 9:37
To jest próba dla wiarygodności PiSu. Jeżeli się ugną zostaną wyśmiani przez Polaków.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 9:50
PIS to wlasnie POLACY !
Pepe2021.07.26 9:34
Wodzu prowadź na Waszyngton!!!!
Palestyna2021.07.26 9:39
Sami Amerykanie pójda na Waszyngton jak żydy rozpetają nową wojne albo beda wprowadzac żydobolszewizm
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 9:54
Jak widac,te komuchy sie Polska w ogole nie przejmuja !
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 9:33
Dlaczego Amerykanie popieraja w Polsce propagande komunistyczna ??? Przeciez Trump tez popieral TVN !
robaczek2021.07.26 9:39
JEZELI WSZYSCY DOOKOŁA MÓWIĄ ZE NIE MASZ RACJI ............................. może warto rozwazyć taka mozliwość .......................................... NO CHYBA ZE JAREK JEST WASZYM WSZECHWIEDZACY I MA ZAWSZE RACJE......................... wtedy OK ;]
Anonim2021.07.26 9:42
Może dlatego że w USA cenią wolność słowa? Wiem wiem knebel politycznej poprawności tam wciskają mocno, ale dalej wolność słowa jest ceniona. Nie wiem na jakich zasadach u nich są wydawane podobne koncesje ale podejrzewam że płąci się pare dolarów przyznają częstotliwość i można nadawać. Pisowskie zasrańce chcieliby jak za PRL, jedna rządowa telewizja i żadnej krytyki rządowego złodziejstwa.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 9:47
Komunistyczna propaganda jest w Stanach zwalczana,a w polskiej Konstytucji, wy KATY UBECKIE z polska krwia NA RACICACH,ZAKAZANA i calkowicie jako kryminalna !
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 9:49
Komunisci zamordowali setki milionow ludzi za ich wiare w Boga,i uwazajas,ze na tym wlasnie polega WOLNOSC !
Polak2021.07.26 11:24
Biznes is biznes
Palestyna2021.07.26 9:33
Nie USA tylko żydy a Stankiewicz to kawał wała z agentury BND.Obserwuje go od 12 lat
Anonim2021.07.26 9:33
On myśli, że Polacy się przestraszą? :) (youtube: "Trump vs Biden. Mission Impossible")
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.26 9:33
No i w ten oto sposób żoliborski Napoleon ma już pełne gacie :)
Anonim2021.07.26 9:34
Masz błąd w temacie: nie "dumny" tylko "durny"
Babka klozetowa2021.07.26 9:37
No i nie "Polak" tylko "Prostak". Żyd zresztą.
Tomek2021.07.26 9:35
Pełne gacie to masz ty bo odbyt sfatygowany u ciebie puszcza
AAAtomek2021.07.26 9:31
Bidet spier.... na bambus, tam twoje miejsce
Ix Ypsilon2021.07.26 9:30
Przyjaciele w ten sposób nie rozmawiają i dlatego też między innymi, wobec gróźb należy być stanowczym. Jak najszybciej zaklepać nowelizację i odwołać koncesję TVN.
As2021.07.26 9:28
No Amerykanie myślą że PiS jest z kosmosu ? Nieładnie jak mocniejszy wykorzystuje swoją siłę. Szantaż jest bardzo nieładną formą nacisku.
man.of.Stagira2021.07.26 9:27
BIDEN, ten pedofiliac i jegomość który ma kłopoty kognitywne natury medycznej? To TEN? ...//
robaczek2021.07.26 9:26
A PISURKI ZNOWU NA KOLANACH ;] ........................... taka tradycja chrzescijanska w PL ................. NA KOLANACH PRZED PANEM I PLEBANEM ;]
Anonim2021.07.26 9:27
Co Ty tak ciągle z tymi kolanami? - ulubiona pozycja?
robaczek2021.07.26 9:30
TO NIE JA TERAZ KLĘCZE PRAWICZKI ;] ..................................................... myślałem że już bardzije żałośni nie możecie być ;] ......................... a tutaj ;] ........................................ NIEUDACZNICTWO MACIE W DNA chyba ;]
Demokracja Made in USA2021.07.26 9:25
Widać jak "demokratycznie" wybrany prezydent traktuje demokratycznie wybrane władze Polski.
Czas likwidować tvn dośc terroru2021.07.26 9:25
To Polacy nie mogą zlikwidować obcego tvn? Chyba zart. USA i tak nas nie obronią przed niemcami lub rosją LIKWIDACJA TVN! !!!!!
Anonim2021.07.26 9:21
Ano sankcje jak w latach 80. W USA nie lubią komuny. Wtedy przykręcili śrubę Jaruzelowi ze swoimi zasrańcami a teraz Kaczorowi z jego zasrańcami.
Rumcajs2021.07.26 17:17
Biden i USA teraz to komuna 99% nawet o tym nie wiedzą tumany w Białym Domie.
Maciej Piwowar2021.07.26 9:20
Znów Jarosław G>>> ZAPRZANIEC JUDZI ,ZAPRZEDAJE DOBRO RZĄDU.WYPIER- z ZJEDNOCZONEJ PRAWICY.To jest ZERO MORALNE.A co do USA ,wstrzymać zakup TANKÓW ,SAMOLOTÓW BAZY TYLKO NATO w Polsce ,bazy USA do LIKWIDACJI.
Nie "Polsce" tylko waszej klice2021.07.26 9:19
z Nowogrodzkiej.