16.04.19, 15:45screenshot twitter

,,Żarty'' na antenie TVN24: Quasimodo nie dopilnował

Porażające słowa padły na antenie TVN24 w trakcie relacji na żywo z pożaru katedry Notre-Dame w Paryżu. W momencie, kiedy świat patrzył oniemiały na płomienie trawiące jeden z najwspanialszych zabytków architektury chrześcijańskiej, a katolicy modlili się na ulicach Paryża w nadziei, że katedra przetrwa, w relacji TVN24 padły słowa: „No Quasimodo nie dopilnował”.

Fragment nagrania ze wspomnianym komentarzem zamieściła jedna z internautek, pisząc:

„Nie wierze w to co usłyszałam. W TVN24 padło: No Quasimodo nie dopilnował żeby to nie spłonęło”.

Quasimodo to oczywiście postać literacka, jeden z bohaterów powieści Victora Hugo „Katedra Marii Panny w Paryżu”, znanej też pod tytułem „Dzwonnik z Notre-Dame”.

 

 

 

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

andrzejhahn32019.04.17 16:01
poszedl z jezuskiem na piwo
zygfryd2019.04.17 9:48
Trudno nie oprzec się twierdzeniu że TVN to zupełne zero i dno polskiej obiektywnej reporterki ciągłe szukanie różnych kłamstw kłamstewek by tylko dowalić rządowi to jest żenujące i takie typowe dla tej stacji na usta się ciśnie "kończcie waszmoście z TVN wstydu i pogardy zaniechajcie"
Polak2019.04.17 8:55
Cóż, ksiądz spalił tom Pottera, czarodzieje spalili katedrę... Mozna powiedzieć, remis.
Jan Radziszewski2019.04.17 7:59
.+ Na ziemi każdy człowiek jest wolny w swoim wyborze może wybrać NIEBO lub raj piekielny. i zapamiętaj duraku !!! Pan Bóg na ukaranie Bezbożników ma całą nigdy nie kończącą się wieczność Bezbożniki żydzi masoni Muzułmanie itp poganie bałwochwalcy jawny znak dla was że niewiele czasu zostało do Potopu oczyszczenia świata w ogniu i siarce. /Łk 17,26-30) tzw trzy dni ciemności.oczyszczenia świata z mętów aspołecznych gey itp grzeszników W czasie modlitwy za Kościół święty, ojczyznę i cały świat, zobaczyłam nagle poszczególne części globu ziemskiego, rozdzieranego błyskawicami gromów, ognia i wylewu wód. Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
abbe2019.04.17 1:48
Dzienniczek sw. Siostra Faustyna:nr 153 W pewnym dniu ujrzałam dwie drogi: jedna droga szeroka, wysypana piaskiem i kwiatami, pełna radości i muzyki, i różnych przyjemności. Ludzie szli tą drogą, tańcząc i bawiąc się — dochodzili do końca, nie spostrzegając, że już koniec. Ale na końcu tej drogi była straszna przepaść, czyli otchłań piekielna. Dusze te na oślep wpadały w tę przepaść; jak szły, tak i wpadały. A była ich tak wielka liczba, że nie można było ich zliczyć. I widziałam drugą drogę, a raczej ścieżkę, bo była wąska i zasłana cierniami i kamieniami, a ludzie, którzy nią szli [mieli] łzy w oczach i różne boleści były ich udziałem. Jedni padali na te kamienie, ale zaraz powstawali i szli dalej. A w końcu drogi był wspaniały ogród, przepełniony wszelkim rodzajem szczęścia, i wchodziły tam te wszystkie dusze. Zaraz w pierwszym momencie zapominały o swych cierpieniach.
man woman albo gender2019.04.16 17:10
Fronda: "Dobra wiadomość: Żydzi polecieli na księżyc. Zła jest taka, że się... rozbili." TVN: "Quasimodo nie dopilnował" ... i już jest równowaga w kontinuum.
Agnieszka2019.04.16 16:25
Przecież to jest wycięte z kontekstu. Najpierw dużo mówiono o Dzwonniku z Notre Dame i jego legendzie. Nit tu nie kpił. Relacjonowano wydarzenia z Paryża i przerywano nawet wywiady i rozmowy.
Piotr Nowak2019.04.16 16:24
Wiejskie tłuki. Nie dość że myślicie że Quasimodo to Quasidomo, to jeszcze wszystko na co was stać to usunięcie wszystkich komentarzy...
andrzejhahn32019.04.16 16:06
oto kara za niegodziwosci zbrodniczego kosciola katolickiego.oby nie ostatnia taka kara
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.16 15:59
Trwa zbiórka dla chłopaka wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już 10451zł! - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."
ZERR02019.04.16 16:52
Alez ty kłamiesz. To sa ewangelicy. I matka, i ojczym I nikt nikogo nie wyrzucał