24.12.18, 08:20screenshot Youtube

Zdewastowano dom Piotra Wielguckiego! Pokazał zdjęcia

Piotr Wielgucki, znany bloger publikujący pod pseudonimem „Matka Kurka”, zamieścił na twitterze zdjęcia swojego zdewastowanego domu. Wielgucki jest przekonany, że stoją za tym jego wrogowie w związku z jego konfliktem z WOŚP i Jerzym Owsiakiem lub „obrońcy konstytucji”.

Zamieszczając zdjęcia napisał:

Tak się bawią dzieci "Jurka" Owsiaka z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy @fundacjawosp i "obrońcy konstytucji". Mam dwie informacje dla was bandziory z "serduszkami" i "koszulkami". Po pierwsze mnie nie zastraszycie, po drugie dorwę was”.

Bloger ujawnił też, że to już trzeci atak tego typu:

Wcześniej nie pisałem, żeby nie trącało tanim heroizmem, ale to trzecia akcja w moim domu. Wcześniej zakopali głowę dzika, potem oblali gównem dom i samochód, teraz trzeci raz. Skąd wiem, że to dzieci Owsiaka odpowiada: 4 procesy z nimi, 95% gróźb od fanatyków sekty @fundacjawosp”.

Zaapelował też, aby nikt nie pokusił się o tego typu atak na Jerzego Owsiaka:

Kończąc temat, uprzedzam, że wszystkich, którzy proponują, aby "Jurkowi" robić to samo, wypadnę pajacem. Zawsze i wszędzie tępiłem takie zachowania, co w procesie sądowym przyznał nawet administrator "Jurka". Do takich rzeczy nie może namawiać, ani pochwalać nikt normalny”.

dam/twitter,Fronda.pl