17.10.15, 15:00

Zeman: ubiorą nasze kobiety w burki

Czeski prezydent przebywa z trzydniową wizytą w kraju zlińskim ze stolicą w Zlinie na Morawach, gdzie spotkał się z mieszkańcami.

Na spotkaniu z przedstawicielami firm przetwórstwa mięsnego Zeman przekonywał, że uchodźcy, którzy trafią do Czech, nie będą szanować prawa obowiązującego w goszczącym ich kraju, ale wprowadzą szariat i będą się kierować wyłącznie jego zasadami.

- Niewierne kobiety będą kamienować, a złodziejom obcinać ręce - dowodził Zeman.

- Będziemy pozbawieni możliwości podziwiania kobiecego piękna, bo wszystkie kobiety będą odziane w burki od stóp go głów, łącznie z twarzą. Cóż, może niektórym wyjdzie to na dobre, ale na pewno będzie ich niewiele i ja tu takich nie widzę - podsumował czeski prezydent.

 

MT/Rp.pl 

Komentarze

anonim2015.10.17 15:34
Dzis sluchalam w Radiu Maryja ze chca ilus tam Islamistow do Polski wprowadzic (oczywiscie ci u wladzy) w tajemnicy mialo byc przez narodem. Ale ufam, ze wygra Zjednoczona Prawica i nie bedzie u nas Islamu. Pomozemy przesladowanym chrzescijanom. Jeszcze tylko pare dni do wyborow. Z Bogiem : )
anonim2015.10.17 15:35
W tajemnicy bo wybory ida...
anonim2015.10.17 15:52
"Powinniśmy być dla nich życzliwi, wtedy oni będą życzliwi dla nas, kiedy znajdą się w większości" (Szwedzki minister ds. migracji Tobias Billström o muzułmanach) Widać, że lewica, niczym nowotwór, dąży do zniszczenia organizmu, na którym pasożytuje, wraz ze sobą. A nowotwór się leczy, a jeszcze lepiej za pomocą radykalnych środków wycina.
anonim2015.10.17 16:51
Jack_Holborn® Jeżeli Pan Bóg chce kogoś pokarać za grzechy odbiera mu rozum... temu szwedowi chyba właśnie odebrał. Brak myślenia przyczynowo-skutkowego a myślenie ideologiczne zero pragmatyzmu. Ale spoko prezydent Czech się myli nie wyobrażam sobie islamu w kulturze słowiańskiej. Zachód natomiast to inna bajka
anonim2015.10.17 17:23
Moze by im tak do wszystkiego dodawać wieprzowego tłuszczu?
anonim2015.10.17 22:53
Moja Córka mieszka na zachodzie Europy i jestem o nią spokojna. Ja mam swoje lata i burką nikt mnie nie przestraszy. Bardziej się boję fanatyków tutaj panującej religii. Przeżyłam komunę, przetrwam i PiS.