22.06.19, 15:15

Zgorszenie w Rzeszowie. Skandaliczna homoparada straszyła miasto

Ulicami Rzeszowa przeszła dziś skandaliczna homoparada. Maszerujący przybrali kłamliwe hasło. Tzw. "II Marsz Równości" miał slogan "Ze wszystkimi jest nam po drodze".

Tymczasem na homoparadzie jak zwykle domagano się akceptacji postulatów lobby LGBT, które zasadzają się na całkowitym braku tolerancji dla chrześcijan i ludzi kierujących się zdrowym rozsądkiem. Dla lobby LGBT każdy, kto nazywa białe białym, jest faszystą; homoaktywiści twierdzą, że istnieje wielość płci, które można sobie wybierać. To oczywiście sprzeczne z rozumem, ale... co to przeszkadza ideologom, przecież tu chodzi o zniszczenie chrześcijańskiej cywilizacji Zachodu, a nie o prawdę.

W homoparadzie wzięło udział ok. 400 osób, na wstępie zwolennicy rewolucji hedonizmu zostali obrzuceni jajkami. Jak informował na Twitterze Artur Stelmasiak z Niedzieli, w ordynarnym cyrku homoseksualistów itp. brało udział niewielu Rzeszowian; wiekszość stanowili aktywiści zwiezieni do miasta z rożnych części kraju przez rozmaite lewackie agendy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezydent Rzeszowa, Tadeusz Ferenc, wydał wcześniej słuszny i sprawiedliwy zakaz homomarszu. Niesety, sąd, kierując się nie dobrem publicznym, ale absurdalnym pojęciem wolności mylonej ze swawolą, zakaz uchylił. Maszerujący zwolennicy rozpustnego seksu mieli tęczowe flagi i szydercze napisy: "Ręce precz od naszych dzieci".

Na homoparadzie były obecne aktywa Zielonych, SLD czy partyjki Razem.

Przypomnijmy: lobby LGBT na całym świecie domaga się nazywania dewiacyjnych związków mianem "małżeństwa", zmuszania urzędów do wydawania w ręce nienormalnych par dzieci z domu dziecka; forsuje obrzydliwą "edukację" seksualną w istocie będącą deprawacją dzieci; opowiada się też zazwyczaj za upowszechnianiem możliwości zabijania dzieci nienarodzonych. A to wszystko pod płaszyczkiem "tolerancji", "równości" i "miłości". Tak naprawdę chodzi jednak o zmuszenie normalnej większości do udawania, że rozpusta jakiejś mniejszości jest czymś moralnie neutralnym lub wręcz pozytywnym.

Jak zwykle na homoparadach, tak i w Rzeszowie dominowała młodzież. Dla nich postulaty LGBT to okazja do głoszenia "przekraczania granic" i "burzenia" kultury. To tylko młodzieńcze fantazje i błędy, ale cynicznie wykorzystywane przez międzynarodowych macherów do autentycznego niszczenia cywilizacji zachodniej.

bsw

Komentarze

AntyHomofobiopropagandowy działacz społeczny :)2019.06.27 15:07
-OOO W TYCH ARYKUŁACH I KOMENTARZACH PEŁNYCH WASZEGO "KATOLICKIEGO" PODEJŚCIA WYLEWA SIĘ MIIIIŁOOOOOŚĆ -AAAAMEEEEN
robaczek 2019.06.24 10:13
MILOSC DO BLIZNIEGO SIE ROZLEWA!!!! ;] kochane patokatusie ;] wystraczy poczytac ile w was tego chrzescijanstwa jest ;] Katolicy przetrwają!!!! hahahhahahahahahah
Anna2019.06.24 7:46
Zgorszenie budzi przede wszystkim fakt, iż rzekomo katolicki portal informacyjny nie znalazł ani słowa potępienia dla wandali obrzucających spokojnie sobie stojących na ulicy bliźnich jajkami. Nie znalazło się też miejsce na wzmiankę o agresywnych zachowaniach ze strony kontrmanifestantów, których policja z tarczami musiała otoczyć podwójnym szeregiem oraz blokadą z policyjnych samochodów. "Tęczowi" mijając kontrmanifestację machali rękami i chorągiewkami oraz skandowali "miłość, wolność, akceptacja". Nie widziałam nikogo kto by swoim strojem lub zachowaniem naruszał dobre obyczaje. Takie to rzekome "zgorszenie". Ten artykuł to wstyd, nic dziwnego, że nikt nie podpisał się pod nim z imienia i nazwiska. Wstrętny, ziejący nienawiścią język, treść obliczona na manipulację emocjami odbiorcy. Pogarda dla bliźniego i fałszywe świadectwo - nie widzicie belki we własnym oku.
Fifi2019.06.24 6:53
I po co ta nienawiść do innych? Tego uczy Biblia? Czytając te komentarze utwierdzam się kolejny raz, że fanatyzm religijny=zło. Jad, szczucie i jedyna recepta na życie. Każdy ma prawo do życia według własnych przekonań, jeśli nie krzywdzi innych i pora to w końcu zrozumieć.
Niemiec2019.06.23 17:37
Pojawienie się terapii hormonalnych jest skutkiem działań coraz to bardziej silnych lobby pro-trans, które nie tylko zwiększają ilość liter w akronimach ich organizacji (LGBT, LGBTQ, LGBTQIA, LGBTQIAPK), ale również swą presję na społeczeństwo. Naciski wywierane przez lobby LGBT nie mają nic wspólnego ani z walką o większe prawa ich członków, ani z batalią przeciwko rzekomej «transfobii». Organizacje powstałe oficjalnie w celu ochrony praw lesbijek, gejów, biseksualistów, queer, aseksualistów, panseksualistów oraz tzw. kinky – nieoficjalnie są potężnym i funkcjonalnym narzędziem, używanym przez środowiska polityczne, medialne i finansjerę międzynarodową. Oddziaływanie zaś na dzieci wydaje się być najskuteczniejszym ich wyborem. Realny stan rzeczy jest szokujący. By uświadomić go sobie w pełni, rzeczą konieczną jest poznanie utajonej historii londyńskiego Instytutu Tavistock. W roku 1932, dyrektorem Instytutu Tavistock został Kurt Lewin (Żyd, komunista, urodzony w roku 1890, w Mogilnie pod Poznaniem), specjalista od tzw. «dynamik grupowych», tj. technik manipulacji, które użyte przez nowy element wprowadzony do danej grupy społecznej mają za cel przekształcenie jej charakterystyki.
moher2019.06.23 12:07
Hańba frondiarzom.
św. Michale!!!2019.06.23 9:30
PiS ma władzę w sejmie. Przegłosujcie ustawę o zakazie demonstracji zboczeń seksualnych!!! Na co czekacie? Spenalizujcie to wreszcie te zboczone zło!
andrzejhahn32019.06.23 8:43
ale wy frondowskie parchy macie nasrane w beretach
Delon2019.06.23 7:29
Gnać to zboczone ohydne towarzycho aż im papcie z nóg spadna!!Jeśli my ich nie przegnamy to za kilka lat wprowadzą taki homoterror jak Stalin w ZSRR .
M.2019.06.22 23:14
Marszów Bozego Ciała nikt nie obrzucał jajami. TYM SIĘ RÓZNI KULTURA OD ZWYKŁEGO CHAMSTWA. P.S. Ogladalem fotki i bylo o wiele wiecej niz 400. P.S.2. Rzucanie jajami w ludzi to jezyk milosci frondo-pislamskich scierw. Taka katolicka milosc P.S.3. Scie*wa z frondowskiej redakcji - kiedy przeprosicie srodowisko LGBT+ za te wymiociny ponizej? "Oto owoce Parad Zboczeńcow: Znaleziono ciało 10-letniej dziewczynki". http://www.fronda.pl/a/oto-owoce-parad-zboczencow-znaleziono-cialo-10-letniej-dziewczynki,128466.html
Zerr02019.06.23 1:31
errata: nie PS2 tylko PPS ad 3) nie ma za co przepraszać, bo to właśnie cała lewica, a LGBT jest jej integralna częścią, swoim gęganiem uparcie uświadamia róznych bydłaków, że pedofilia jest wyjściem. Albo zwodzenie policji pod 'atak pedofila'. Wyście mu mimowolnie podsunęli taki pomysł. Mimowolnie, ale mało to zmienia. To jest moje zdanie.
guess who2019.06.23 2:42
get some rest dickhead
M.2019.06.23 8:06
Jestes debilem. Myslalem, ze naprawde prezentujesz pewnien poziom, ale tu sie zaorales "...uświadamia róznych bydłaków, że pedofilia jest wyjściem". No jestes idiota. To po pierwsze. Po drugie, analogicznie, to bezkarnosc KK bardziej zacheca do pedofilii ("jesli biskup X mogl dobierac sie do dziewczynek i jeszcze na dodatek sam JP2 go chronil, to ja tez moge").
Grzegorz2019.06.23 6:45
Po śmierci osądzi Cię twoje własne sumienie
Marek Błaszczyk2019.06.22 21:49
"Maszerujący zwolennicy rozpustnego seksu mieli tęczowe flagi i szydercze napisy: "Ręce precz od naszych dzieci". Transparent "Ręce precz od naszych dzieci" niosły matki osób LGBTQIA ze Stowarzyszenia My, Rodzice. W przeciwieństwie do kompletnie zmyślonych opowieści o homoseksualistach = pedofilach czyhających na polskie dzieci, my rodzice mamy rzeczywiste powody do obaw. Pielęgnowaliśmy nasze dzieci w szpitalach do których trafiały po pobiciu za "zbrodnię" chodzenia w zbyt obcisłych spodniach, uciekaliśmy razem z nimi z naszego miasteczka, gdzie w liceum koledzy założyli grupę na facebooku ZABIJ PEDAŁA, odwiedzamy je w Londynie, gdzie mieszkają wyszczuci z Polski. W tym napisie nie ma szyderstwa. Jest rozpacz i przerażenie. A jak się Państwu Frondowcom wydaje, że uzasadniona obawa o zdrowie i życie własnego dziecka są równoznaczne z byciem zwolennikiem rozpustnego seksu, to chyba już wszystko się wam z seksem kojarzy.
Zerr02019.06.22 22:15
To nie sa "zmyślone opowieści" a Sekta LGBT jest bardzo niebezpieczną, skrajnie orwellowsko-lewicową sektą manipulująca słowami i co za tym idzie myślami ludzi - co wywołuje słuszny i w pełni usprawiedliwiony sprzeciw i gniew. Tu w Polsce jesteśmu jeszcze mniej zindoktrynowani od tych baranów na 'zachodzie' i doskonale czujemy, gdy Ktos usiłuje zgwałcic nas przez uszy i oczy i wstrzyknąć nam i naszym dzieciom swoją skrajnie lewacką propagandę. Wasza działalnośc prowadzi wprost do ludobójstwa i rasistowskiego holokaustu Narodów Europy.
anonim2019.06.22 22:24
Po pierwsze znowu mówisz o sobie w liczbie mnogiej, a po drugie kompletnie zignorowałeś to, co Pan Marek mówi o dzieciach. A wiesz dlaczego? Bo Twoje teorie spiskowe, wewnetrzny przymus walczenia z każdym kto myśli inaczej niż Ty, spowodowały, że ponad zwykłe ludzkie wartości, takie jak szacunek, tolerancja, empatia przedkładasz jakąś skrajną i szkodliwą ideologię. To dziwne, bo przecież sam jesteś ojcem.
Marek Błaszczyk2019.06.23 10:45
Chciałbym przekazać główne hasło tej lewackiej propagandy: osoby homoseksualne powinny byc traktowane z szacunkiem i delikatnością i nie powinny być dyskryminowane
Zerr02019.06.23 11:23
Normalnych Ludzi nie traktuje się z szacunkiem, o delikatności można pomarzyć, dyskryminacja to nasz chleb powszedni.
Zerr02019.06.23 1:17
Szkoda że uparcie unikacie postawnienia sobie pytania: Dlaczego ci 'nieszkodliwi' lgbtowcy są tak nielubiani? Co w ich postępowaniu powoduje powszechny resentyment? Niechęci nigdy nie powstają bez powodu. Obecnie absolutnie głównym powodem niechęci do lgbtowców jest nachalna, obrzydliwa i uporczywa propaganda ich rzekomych "praw". Każdy wie że nie chodzi o jakieś tam 'prawa' tylko nienalezne im przywileje. Kiedy skończy się to urabianie mózgów, skończy się i niechęć. Jakoś za mojego dzieciństwa i młodości nikt za gejowymi nie ganiał z kijem, a to było całkiem niedawno. Po prostu nie było tematu. Nawet znałem 1, może 2. i co? I nico. Nie było tematu. Potem przyszliście wy, no i się zaczęło. Akcja rodzi reakcję. Myslicie że zakłamując słowa i manipulując językiem wymusicie jakieś przywileje? Wymuszacie je tylko i wyłącznie dzięki poparciu: Banków, Korporacji, Rządów, Ambasad, Miliarderów, Organizacji Międzynarodowych, Mocarstw - czyli najbardziej zbrodniczej hołoty jaka istnieje na ziemii... Popierają was ludzie o rękach upaćkanych w ludzkiej krwi po łokcie. Wypadało by się zastanowić, dlaczego Zbrodnicze Elity nagle uparły się popierać biednych 'gejów'. Ot, zagadka...
Maria Blaszczyk2019.06.23 21:49
Ale oni nie są powszechnie nielubiani. Są nielubiani tam, gdzie dominują religie Księgi/kremlowska propaganda. W reszcie świata - bynajmniej. Kraje laickie, o dużym pluralizmie mediów i wyznań innych niż religie mojżeszowe, nie mają z nimi problemu. Homoseksualność w większości kultur nie była wartościowana lub była wartościowana pozytywnie. Na długo przed pojawieniem się na tym świecie zjawisk takich jak banki, korporacje, rządy, ambasady, miliarderzy, organizacje międzynarodowe czy mocarstwa. Dopiero nienawistne religie wywodzące się z Biblii spowodowały rozprzestrzenienie się tej homofobicznej zarazy.
Zerr02019.06.23 22:26
Mozna łatwo dowieść, że to właśnie pewien ostracyzm okazywany zboczeńcom pozwolił na utworzenie Cywlilizacji Wysokich Technologii, praw człowieka itp wartości. Pozwolenie na wyjście z szafy agresywnych mniejszości seksualnych musi zepchnąć cywilizację na powrót do poziomu prymitywu. To będzie proces rozłożony na lata, ale bez przesady. Dwa pokolenia i będzie pozamiatane. Zboczeńcy zawsze byli zarazą, a teraz Banki chcą wprowadzac komunizm i właśnie z tego powodu promują zboczeńców - bo to cofa ludzkość w kierunku marksistowskiej 'wspólnoty pierwotnej'
Michał Pasierb 2019.06.22 21:01
"Ze wszystkimi jest nam po drodze"- czy czasem nie podwędzili hasełka PSL-owi ??
Polak2019.06.22 20:42
Zielone ludziki, tęczowe ludziki :(
JONASIK2019.06.22 23:18
czarne ludziki????
Stop agresji na Frondzie!2019.06.22 20:13
Podoba mi się to wyparcie, że niby uczestnicy parad są wożeni po Polsce. :D Tak sobie wmawiajcie, dzieciaczki, zakłamujcie rzeczywistość. :D
Polak2019.06.22 20:04
Gender to ideologia, która jest wspierana finansowo, może zdestabilizować całe państwo. Gender niszczy: Kościół, rodzinę, dzieci, młodzież, kobiety, mężczyzn czyli całe społeczeństwo.
Sariel2019.06.22 19:21
"Tymczasem na homoparadzie jak zwykle domagano się akceptacji postulatów lobby LGBT, które zasadzają się na całkowitym braku tolerancji dla chrześcijan" Wytłumaczcie mi w jaki sposób prawa mniejszości (prawa homoseksualistów do ślubu) DYSKRYMINUJĄ prawa większości (Prawo heteroseksualistów do ślubu) Czekam na poważną odpowiedź :)
Agnieszka2019.06.22 19:37
A dużo masz czasu? Bo coś czuję, że sobie poczekasz :)
Zerr02019.06.22 22:08
w jaki sposób? w bardzo prosty zmieniając znaczenie prawne, semantyczne i cywilizacyjne tego przywileju. Normalni Ludzie mają wolę nadawać ten Przywilej związkom zawieranym w celu wychowania dzieci, a wy im to prawo kradniecie. Jesteście złodziejami. Typowy Orwellizm - podmiana słów i znaczeń w celu zniszczenia tego Urządzenia Cywilizacyjnego - gwarantującego minimum niezależności od Państwa. Gdy podstępem i przemoca wypatroszycie ze znaczenia słowo 'rodzina' nikt nie może jej stworzyć bo po prostu nie potrafi sobie zwizualizować o co c'mon. Pozostaje tylko puste słowo, potem liczba rozwodów płynnie rośnie do 70%, potem jakiekolwiek trwałe i lojalne związki zanikają - tak jak nakazał Lenin. Wiesz co to jest wprowadzenie gejmałżeństw? To jest totalna przymusowa propaganda i przymusowe pranie mózgu.
Sariel2019.06.23 13:28
Twoja odpowiedź nie ma żadnego sensu xD Zapytałem o dyskryminację, a ty mi tu wyjeżdżasz ze znaczeniem słów Typie, to, że mniejszość uzyska swoje prawa nie sprawi, że większość będzie DYSKRYMINOWANA To, że homoseksualiści będą mogli adoptować dzieci, nie sprawi, że heteroseksualiści nie będą mogli. To nawet nie znaczy, że homoseksualiści zabiorą dzieci homoseksualistom, bo dzieci do adopcji jest znacznie więcej niż rodzin, które chcą je adoptować Ja też mogę sobie teraz popaplać jakieś frazesy, tak jak ty pierdzielisz o leninie, ale nie ma to związku z rzeczywistością
Zerr02019.06.23 14:25
Widac nadal twardo wlawakujesz Jakbyś nie przysypiał w Szkole, to byś wiedział że jednym z fundamentów Władzy Świń w Orwellu było manipulowanie znaczeniami słów. Trudno rządzenia kims nie nazywac dyskryminacją. Jeśli zboczeńcy ukradną sobie 'małżeństwo', NIKT nie będzie mógł go zawrzeć, ponieważ instytucja ta przestanie byc tym czym jest. nie ukryjecie się za zakłamanymi słowami ps. Dzieci do adopcji, z uregulowaną sytuacją prawną, jest wielokrotnie mniej niż rodzin chcących je adoptować.
Glaudiusman2019.06.22 18:54
Pogonić zboczeńców sękatymi kijami.
aspiring educationalist2019.06.22 19:02
Tych z laikatu, czy duchownych również?
Jestem gejem i dobrze mi z tym2019.06.27 15:12
@Glaudiusman chyba homofobów
abcd2019.06.22 18:12
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
Maria Blaszczyk2019.06.22 20:03
To jakiś powszechny błąd. Otóż geje i lesbijki mają dzieci. Orientacja nie wpływa na płodność. Tylko w Polsce w tęczowych rodzinach wychowuje się ok.50 tys dzieci.
Zerr02019.06.22 22:24
Absolutnie wpływa - zboczeńcy mają 10x mniej dzieci od normalnych ludzi. Przy czym prawie wszystkie sa to dzieci osób biseksualnych. Osoby całkowicie homoseksualne mają 100x mniej dzieci od ogółu ludzi. 50 tysięcy to liczba wyssana z brudnego palucha - na podstawie aberracyjnego założenia 10% zboczeńców w narodzie - tak jak w jawnie sfałszowanych badaniach A. Kinseya. Tymczasem jest ich 2%, łącznie z biseksualistami. Dzieci zas mają nieco ponad 7 tysięcy.
matis892019.06.22 17:58
Tęcza nie jest symbolem sodomitów tylko pampersy.
Marek2019.06.22 17:13
Z czego jesteś BURAKU dumny WY TĘCZOWI NIE NA ULICE LECZ DO PSYCHIATRYKA - PATOLOGIA !!!!
Pfft2019.06.22 17:30
Słowiczek, coraz bardziej ci się pogarsza - patrząc po natężeniu spamu, bluzgów i caps-locka... Cóż, Fronda ma takich "sympatyków", na jakich widocznie zasługuje.
Stachu the asswiper2019.06.22 18:04
Postawiłbym duże pieniądze, że to Majestic.
Marek2019.06.22 17:12
Z czego jesteś BURAKU dumny WY TĘCZOWI NIE NA ULICE LECZ DO PSYCHIATRYKA - PATOLOGIA !!!!
RzeszowscyGejeOdmawiająLitaniePrzedAnalem2019.06.22 16:23
Było tylko 400 tęczowych uczestników homoparady, bo Morawicker jeszcze nie skomunikował Rzeszowa z Polską A za pomocą elektrycznego pekaesu z Ursusa. Elektrycznym pekaesem na węgiel i wiklinowe zrębki, bo wtedy pekaes jest bardziej prędki.
Hi, hi ..2019.06.22 16:04
Sariel Duzo wiesz o zbokach i ich zainteresowaniach? A ty "koronka" czy "slupek"? Kike is giving a lecture on ethics and morality.
Sariel2019.06.22 16:13
Wiem sporo o tym, jakie emocje przeżywają homoseksualiści, ponieważ kilku moich dobrych znajomych to zadeklarowani geje i lesbijki. I są to naprawdę dobrzy, wrażliwi i empatyczni ludzie. Używając słowa "zbok" na homoseksualistów pokazujesz tylko swoją ignorancję w dziedzinie nauk biologicznych oraz chamstwo i pogardę wobec ludzi (wykluczającą się z chrześcijaństwem)
Hi, hi ..2019.06.22 16:18
Who gives a flying fuck! Most of those from the SA, SS, and NKVD were sensitive, emphatic and humane, ... homos! Gratuluje towarzystwa. Ale stad to ty wypie..... ze swoja "teologia"! Got that jude?
skopiowane z JAMA2019.06.22 16:25
Po angielsku piszemy "Jew" albo "Jewish" a nie "jude".
Hi, hi ..2019.06.22 16:33
obviously, you haven't learned the lesson I gave you ... just tell me asswipe, how many times do I have to kick your ass so you can learn anything? I don't give a rat's dick whether is a jude, jew or kike, fuck them all and you too got that asswipe
skopiowane z JAMA2019.06.22 16:50
Zdania w języku angielskim rozpoczynamy zawsze wielką literą.
anonim2019.06.22 16:56
- "Zdania w języku angielskim rozpoczynamy zawsze wielką literą." - duza litera asswipe, duza litera ... wielkimi literami pisales transparenty na swieto majowe, lipcowe i z okazji rewolucji
aspiring educationalist2019.06.22 16:58
I'm nobody's "asswipe". Seems that you've wet your shoes again.
???2019.06.22 17:17
copy and paste is not the way to learn anything Seems to me ... asswipe Seems to me .... faggot Yes, you're "aspiring educationalist" - old assholes and dicks is good place to do it... for a "study and research" Adios faggot with a wet feet.
aspiring educationalist2019.06.22 17:51
Oh it's an idiom. You do recognize that particular term? I assume you do.
got that douchebag?2019.06.23 2:40
- never assume anything ' and that, is not an idiom but a sound advice for an idiot
Sariel2019.06.22 16:40
Dzięki Towarzystwo super, życzę każdemu mieć tak samo sympatycznych i lojalnych przyjaciół <3
Sariel2019.06.22 16:16
I nie wiem co to "koronka" ani "słupek", przepraszam, nie jestem zainteresowany terminami zapewne związanymi z seksualnością wśród homoseksualistów. Możesz mnie nauczyć, bo widzę, że się na tym znasz
Hi, hi ..2019.06.22 16:19
zapytaj tego dumnego, to od niego to pochodzi
"słowiczek poznański" widziany na stronach Gazety2019.06.22 16:56
Ale dla ciebie to także musi być bardzo ważne, skoro poświęcasz tym tematom tyle czasu i energii - nie tylko zresztą na tym forum.
Mateusz2019.06.22 16:04
Ja na tych zdjęciach widzę młodzież, która zebrała się w bliżej im nieokreślonym celu. Byłbym zapomniał flondra jest skierowana od debili dla debili. My bad.
Sariel2019.06.22 16:01
Do tych, którzy piszą o jakichś "bolszewikach LGBT" "pedałach" itd: Jak bardzo ograniczonym trzeba być, żeby wpieprzać się ludziom w cudze życie, zaglądać im do łóżka i publicznie ich wyzywać i okazywać im pogardę za sam fakt, że mają czelność kochać osoby tej samej płci Nawet geje nie interesują się tak swoimi tyłkami, jak wy, Frondziarze się nimi interesujecie
taro2019.06.22 20:47
filodewiancie , nikt z nas normalnych ludzi nie chodzi z ciulem na wierzchu poulicy,by manifestowac swoja seksualnosc, bo to prywatna sprawa dla nas, ale dla peda low juz nie, oni musza swa chorobe wyciagac na forum romanum.
Maria Blaszczyk2019.06.22 21:51
Co ma forum romanum do rzeczy. to nie wiadomo. Ale najwyrażniej nie byłeś na paradzie, skoro takie masz fantazje. Tam nie idzie się, żeby manifestować swoją seksualność. Zresztą sam sobie obejrzyj zdjęcia pana Bodakowskiego, obejrzyj sobie, co jest na wierzchu http://www.fronda.pl/a/tylko-na-frondapl-fotorelacja-dzieci-pod-teczowymi-flagami,128174.html
Grzegorz2019.06.23 6:26
Po śmierci osądzi Cię twoje własne sumienie
Zerr02019.06.23 16:51
Ciebie zaś osądzą wszyscy diabli
z W-wy, z Bródna, z Księżyca2019.06.22 15:58
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Każdy może to sprawdzić. Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? GDZIE JEST "WIOSNA" I JEJ NACZELNA SUKA ??? GDZIE JEST "PREMIER" BIEDROŃ ??? Dzięki ci "słowiczku", żes tym sukom tak dał popalić, że sobie zaglądają.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 17:15
Przecież jestem podobno u ruskich a pytasz gdzie w Polsce... Zdecydowałobyś się w końcu słowiczkowe ściierwo. Wiem, że choroba psychiczna itd, ale to jest naprawdę podstawowa logika na poziomie mózgu małpy.
polak2019.06.23 14:49
jesteś suką putina kawał skur,,,syna -pedale
VIVA GEN. FRANCO !!!2019.06.22 15:53
VIVA GEN. FRANCO !!! VIVA POGROMCA BOLSZEWIZMU !!! VIVA POGROMCA HAHNÓW, GOLDBERGÓW, BLUMSZTAJNÓW !!! VIVA POGROMCA EUROPEJSKIEGO PEDALSTWA !!! VIVA GEN. FRANCO !!!
Sariel2019.06.22 15:52
>Ulicami przechodzi marsz uśmiechniętych ludzi z tęczowymi flagami, którzy dobrze się bawią, tańczą i próbują zwrócić uwagę władz i opinii publicznej na to, że nie mają równych praw. Brak antykościelnych transparentów, tylko uśmiechy i tęcza Narodowcy: *Rzucają w nich kamieniami* *grożą pobiciami* *Wykrzykują nienawistne hasła* Fronda: GEJE TO ZŁO !!11! MARSZ ZBOCZEŃCÓW !1!! CYWILIZACJA ŚMIERCI !!!111!1
Hi, hi ..2019.06.22 15:59
Wie geht's scheissejude?
Sariel2019.06.22 16:09
Widzę Pan jednym z tych, którzy lubią wolą rzucać w ludzi kamieniami zamiast się do nich uśmiechać
Zerr02019.06.23 1:22
Dlaczego mamy się uśmiechać do ludzi którzy nas nienawidzą? Wy się uśmiechacie, ale czy to powoduje że wasze zbrodnicze pomysły staną się mniej zbrodnicze?
aspiring educationalist2019.06.22 16:57
Korekt wäre: "Wie geht's dir schwuler scheiss Jude?" Słowiczku, z Googla też trzeba umieć korzystać
Sariel2019.06.22 15:49
O, nwm czy oglądaliście relacje z tego marszu i o nim czytaliście, ale nie było na nim ŻADNYCH transparentów anty-kościelnych, a ludzie tylko szli z tęczowymi flagami i tańczyli, nikogo nie prowokując. Organizatorzy marszu nawet powstrzymywali uczestników od pokazywania środkowych palcy kontrmanifestantom, którzy zaczęli RZUCAĆ KAMIENIAMI I JAJKAMI w uczestników. Zamiast tego "tęczowi" uśmiechali się do nich i machali im rękami.
Agnieszka2019.06.22 15:52
Nic nie czytali, nic nie widzieli, jakby im pozwolić zlinczowaliby tą młodzież, bo im się należy, za poglądy. To przecież Fronda.
Sariel2019.06.22 16:11
Meh, no niestety Fronda to coś w rodzaju wysypiska pogańskiej sekty nienawiści, która z jakiegoś powodu określa się katolikami
z W-wy2019.06.22 15:49
Suko kremlowska, obciągaczu laski putina i jego gwardzistów, nie wtrącaj sie w polskie sprawy, ty bladź dworcowa. Przegrałyście suki wszystko, jedynie pozostają wam tańce po ulicach. Wielkie dzięki za to. Tym wygrywacie wybory dla PIS-u. Szczególnie dla bladź dworcowa, Mikołaj i jej video "wypowiedź". Dzięki też "słowiczkowi", że wam sukom tak dał popalić, że sobie zaglądacie. Nie idzie ci z polskom jazykom szmato z placu czerwonego.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 15:53
Daremna ciągła zmiana ników. Wszyscy doskonale poznali twój słowiczkowy ruski styl, każdy wie pod jakimi nikami się ukrywasz oraz pod kogo się podszywasz. Zostałość zdemaskowane ruskie trollo. Nic z tego już nie będzie, dlatego zostałość zostawione w spokoju, żebyś samo się utopiło we własnym sosie białoruskich rzygowin.
Sariel2019.06.22 15:58
Mmmmmmm uwielbiam tę chrześcijańską miłość <3 Jezus tak samo wyzywał ludzi od suk i szmat, pamiętam :33
Hi, hi ..2019.06.22 16:01
Wie geht's scheissejude? Yo...fucking jew, you won't be my theology teacher.
skopiowane z JAMA2019.06.22 16:54
Korekt wäre: "Wie geht's dir schwuler scheiss Jude?" Słowiczku, z Googla też trzeba umieć korzystać
edi2019.06.22 15:42
LGBT (GENDER) - JAKO IDEOLOGIA NEOMARKSISTOWSKA powinna być ZWALCZANA Z URZĘDU TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 15:36
Precz z pedał ami!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 15:37
Podszywanie się pod innych użytkowników nic ci nie pomoże słowiczkowe parchu. To się nie sprawdziło, podobnie jak nie sprawdziły się twoje inne ruskie zagrywki. Smuteczek😂😂😂😂
Grzegorz2019.06.23 6:31
Po śmieci osądzi Cię twoje własne sumienie
Mejer2019.06.22 15:35
Kilkudziesieciu przyjezdnych pedałków, kontra koncert JednegoSsercaJednegoDucha: https://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2016/11/JSJD_blekit.jpg ...jak widać pedałów jak na ciche pierdięcie myszki w katedrze kosmosu :D
Francisco Franco to faszystowska szmata2019.06.22 15:33
Jaka homoparada? Procesje przecież były przedwczoraj :D
szcze na PiS i rydzyka2019.06.22 15:33
Czy ktoś w końcu z tymi Edzia i zrobi porządek?
z Bródna2019.06.22 15:31
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Każdy może to sprawdzić. Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? GDZIE JEST "WIOSNA" I JEJ NACZELNA SUKA ??? GDZIE JEST "PREMIER" BIEDROŃ ???
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 15:36
Z którego zakładu psychiatrycznego uciekłoś? Jeszcze nie zauważyłoś, że wszyscy tutaj mają cię centralnie w poważaniu😂😂😂 Straciłość twarz, której i tak nigdy nie miałoś ruska wtyko Putina każdy wie kim jesteś i czyje interesy reprezentujesz. Moja i innych aktywnośc wobec ciebie parchu jest już całkowicie zbędna, bujaj się samoś we własnych białoruskich rzygach🤣
Marek2019.06.22 17:08
Z czego jesteś BURAKU dumny WY NIE NA ULICE LECZ DO PSYCHIATRYKA - PATOLOGIA !!!!
zboczony kazirodek2019.06.22 15:29
precz z pedalami....eutanazja i utylizacja !!!AIDS i HV nie beda roznosic !!!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 15:32
Boisz się zboczku, że się zarazisz od samego patrzenia? A nie od tego, że bez gumy swoją lafriryndę posuwasz? 😂
Grzegorz2019.06.23 6:30
Po śmierci osądzi Cię twoje własne sumienie
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.23 7:01
Mojego sumienia nie będzie tak jak nie ma waszych bożków także nikt mnie nie osądzi. A sumienie mam czyste jak łza :)
polak2019.06.23 14:48
jesteś trol putina kawał skur,,,syna --pedale
Zerr02019.06.23 16:52
czyste jak łza, co sie w portkach kręci?
Sariel2019.06.22 15:56
"AIDS i HIV nie będą się roznosić" XDD Niech mu ktoś powie, że AIDS to choroba wywołana wirusem HIV, bo gość chyba nie ogarnia
Pfft2019.06.22 17:27
Gość poza swoimi nazistowskimi fantazjami o "utylizacji" ludzi z którymi się nie zgadza - ogólnie chyba niewiele więcej ogarnia...
aspiring educationalist2019.06.22 18:09
Nieuświadomiony. Trzeba mu podesłać edukatorkę, albo dwie, to może się czegoś nauczy. ;-)
Mangozjeb2019.06.23 9:32
HIV i AIDS rozprzestrzenia się głównie w Afryce , przez twojego wielkiego papieża polaka Jana Pawła 2 , który zabronił używania antykoncepcji. Jeśli naprawdę chcesz zeby te choroby przestały się roznosić to polecam zainwestować w edukacje seksualną.
Zerr02019.06.23 20:20
Uważasz, że pigułki antykoncepcyjne zapobiegają AIDS? Twardy wlewak z ciebie!
Mateusz2019.06.23 20:56
Wiesz co to są prezerwatywy? Twardy nieuk z ciebie!
Mangozjeb2019.06.23 20:56
A gdzie ja ci czubie napisałem o pigułkach ? Miałem na myśli prezerwatywy , i tak masz rację niezły wlewak ze mnie
Precz z talibami2019.06.22 15:27
Poziom żółci anonimowej prawicowej k*rwy która popełniła ten rzyg każe poważnie zastanowić się nad przymusową eutanazją prawiczków. W cywilizowanym społeczeństwie dla takich sk-synów jak talib bsw.
Spoko2019.06.22 16:12
Gdyby nie było internetu, to tylko twoja rodzina wiedziałaby żeś debilem !
taro2019.06.22 20:43
sam sobie potni swoj mozg na plasterki,jak to zrobili twojemu koledze leninowi.
skopiowane z JAMA2019.06.22 15:26
I ja tam byłem miód i wino z kolegami piłem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 15:24
Nikt się nie "zgorszył" poza homofobicznymi zbokami. Normalka i jak mówi ojciej dyrektor alluja i do przodu!
jotbart2019.06.22 18:17
Czy biedna umęczona tkanka śluzówki odbytu tez była dzisiaj szczęśliwa w Rzeszowie? Czy nikt nie weźmie w obronę chociaż tej tkanki. Potrzeba tylko trochę wrażliwości, rozumu i wiedzy nt. biologii i patobiologii
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 19:38
Oj potrzeba potrzeba jeszcze bardziej szczególnie nt. seksuologii, stref erogennych, sposobów nawilżania nie tylko odbytu ale także pochwy. Oraz przede wszystkim tego, że techniki seksualne nie są przedmiotem Marszów Równości. Potrzeba refleksji nad własnym zafiksowaniem seksualnym.
taro2019.06.22 20:42
a kto to jest homofob?, przeciez was sie nikt nie boi
Lolek2019.06.24 7:23
ZBOKIEM, to ty jesteś i to takim do potęgi n-tej!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 15:22
Oglądam live-streamy w mediach społecznościowych. Trzymam kciuki, całkiem sporo ludzi przyszło! Rzeszów kolorowy tęczowy aż miło :)
Spoko2019.06.22 16:01
Pytanie: Czy ty jesteś zboczkiem ?!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 17:05
Odpowiedź: nie
BooooM2019.06.23 16:53
Pytanie zboczeńca czy jest zboczeńcem. Brawo Ty
taro2019.06.22 20:39
zrobisz cos dobrego dla ludzkosci, naciag sobie prezerwatywe na swoja glowe.
Zygfryd2019.06.22 20:54
Ale jesteś poważany? tutaj śmiechu jesteś wart i pustka wokół ciebie ostał ci sie jeno sznur zboku leczenie by ci sie przydało
swój2019.06.23 4:20
PRZYGŁUP I DNO MORALNE
Dupek Ateista Durny Gej2019.08.14 15:35
"Całkiem sporo ludzi przyszło". Dureń nigdy nie był w Częstochowie, Kalwarii czy innych polskich sanktuariach. Zobaczyłby tłumy. I pewnie rzygnął przekleństwami.