18.08.19, 15:29

Znamy ''jedynki'' lewicy. Kilka znanych nazwisk

Na specjalnej konferencji zorganizowanej w Warszawie poznaliśmy tzw. "jedynki" na listach wyborczych do zbliżających się wyborów parlamentarnych. Zjednoczona lewica postawiła na znane i sprawdzone nazwiska.

Liderów list z Sojuszu Lewicy Demokratycznej przedstawiał Włodzimierz Czarzasty. W Legnicy listę otworzy Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, w Wałbrzychu – Marek Dyduch, w Toruniu – Robert Kwiatkowski, w Płocku – Arkadiusz Iwaniak, w "obwarzanku" warszawskim – Andrzej Rozenek, w Gdyni – Joanna Senyszyn, w Kielcach – Andrzej Szejna, w Szczecinie – Dariusz Wieczorek.

Liderów list z Wiosny przedstawił Robert Biedroń. Krzysztof Śmiszek będzie jedynką Lewicy we Wrocławiu, Monika Pawłowska w Chełmie. Krzysztof Gawkowski otworzy listę Lewicy w Bydgoszczy, Maciej Gdula w Krakowie, a Jakub Bocheński w Nowym Sączu. Łukasz Rydzyk będzie "jedynką" w Krośnie, Beata Maciejewska w Gdańsku, Maciej Kopiec w Rybniku. W Gliwicach liderką listy została wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka, w Elblągu Monika Falej.

Liderów z szeregów partii RAZEM przedstawiał Zandberg. W Sieradzu listę Lewicy otworzy Paulina Matysiak, w Siedlcach rzeczniczka Razem – Dorota Olko. W Opolu „jedynką” będzie Marcelina Zawisza, w Koninie Paulina Nowak, a w Katowicach – Maciej Konieczny.

mor/300polityka.pl/fronda.pl

Komentarze

edi2019.08.19 14:10
OPATRZNOŚĆ CZUWA - FATIMA - CUD SŁOŃCA - NIE CHCIAŁBYM BYĆ W SKÓRZE TOTALNEJ oPOzycji 13 października 2019 r. W MIESIĄCU MARYJNYM będzie ich POtężny POgrom - 13 października 1917 roku w Fatimie Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Ludzie pobożni przyszli z nakazu sumienia, inni ze zwykłej ciekawości. Niektórzy znaleźli się tam z obowiązku służbowego. Trzy miesiące wcześniej Maryja zapowiedziała: W październiku powiem wam, kim jestem i czego chcę oraz dokonam cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli. Wezwania Matki Bożej skierowane do ludzi oraz tajemnice, które otrzymały dzieci miały uzyskać potwierdzenie, które powinno przekonać każdego co do prawdziwości objawień. SURSUM CORDA - POLACY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
Jan Radziszewski2019.08.19 8:33
Sąd Boży obejmuje każde rozumne stworzenie. Sąd taki przed wiekami mieli Aniołowie z każdego Chóru Anielskiego. Sąd ich był skrajnie surowy, bo poznanie ich było pełne. Inaczej jest osądzony każdy stworzony człowiek. Inaczej jest osadzony grzech popełniany świadomie, a inaczej jest grzech popełniany nieświadomie. Jeden i drugi będzie musiał być odpokutowany jak nie na ziemi, to na pewno w czyśćcu. Kto świadomie sprzeciwia się Woli Bożej, kto nie dba o swoją duszę niszcząc ją tylko, ten otrzyma wyrok wiecznej pokuty, ten skazany będzie na wieczne męki, na piekło.
Piotr2019.08.19 4:13
Wyłączyć mu mikrofon...
hau hau ... 2019.08.18 16:03
dzielnicowy - bezlitosny jakiś - kali-żyd - znajcie towarzysze, a raczej towarzyszu przypowiaskę o przechodzącej karawanie i zapchlonym kundlu, bezzębnym dodam? A może znacie "zagadkę": Co to jest? Ma dwie nogi, nieprane gacie i leci w powietrzu? Bezzębny, blogowy kundel kopnięty w d ... przez, no powiedzmy, wielbłąda.
anonim2019.08.18 15:47
A co z jedynkami Kaczyńskiego? nadal s p r ó c h n i a ł e?
kalinka2019.08.18 15:38
piękne zdjęcie: razem komunista, pedał i żyd
Mapa2019.08.18 18:05
co racja to racja!
Zenon2019.08.18 19:14
Wszyscy są żydami, a raczej chazarami.
B.Be.2019.08.18 19:17
Cenne spostrzeżenie, krótko i celnie :)))
bezlitosny internauta2019.08.18 15:32
Cała opozycja przeciwko PiS - wspólna lista do Senatu.