12.10.17, 18:00Screenshot YouTube

Zwyrodnialcy z ISIS gwałcą w imię Mahometa - także dzieci. Szokujące wyznania jazydki

Szokujący raport Henry Jackson Society. Uwolniona jazydka ujawnia w nim przerażające praktyki islamistów z tzw. państwa islamskiego wobec seksualnych niewolnic. Bohaterka dokumentu opisuje, jak dżihadyści ustawiali kobiety w jednej linii, obmacywali je sprawdzając rozmiar piersi i jeśli były one wystarczająco duże – przeznaczali do gwałcenia przez zwyrodnialców z ISIS.

Jeśli piersi danej kobiety były mniejsze – jej horror był jedynie odwlekany w czasie. Po kolejnych trzech miesiącach znów powtarzano całą procedurę. Anonimowa jazydka wskutek licznych gwałtów zaszła w ciążę, próbowała poronić, rzucając się ze schodów. Gdy z kolei usiłowała uciec, jej karą był grupowy gwałt, którego dokonało 6 muzułmańskich terrorystów.

Kobieta wielokrotnie widywała też gwałty na dzieciach. Seksualne niewolnice islamistów z ISIS gwałcone były w jednym pomieszczeniu, na oczach pozostałych. Uwolniona jazydka opowiada też o muzułmankach, które były obojętne wobec cierpienia gwałconych kobiet. Powiedziały jej, że „gwałt jest konieczny, aby mogła stać się muzułmanką”. Tak też swoje ohydne czyny argumentowali sami terroryści. Twierdzili, że wprowadzają w życie prawo Mahometa.

Ofiary opowiadają także o dokumencie liczącym 27 stron, w którym szczegółowo opisuje się sposób, w jaki islamiści mają postępować wobec seksualnych niewolnic. Pojawia się tam stwierdzenie:

Dozwolone są stosunki seksualne z nieletnią niewolnicą, o ile jest do tego przystosowana fizycznie. Jeśli nie, można korzystać z niej na inne sposoby, ale bez stosunku”.

Dozwala się także bicie niewolnic, jednak nie w jako nagroda albo tortury. 

Cały raport w języku angielskim przeczytać można TUTAJ.

dam/wprost.pl,Fronda.pl