08.03.20, 11:45Fot. yt.episkopat

Życzenia abp. Gądeckiego na dzień kobiet

Z okazji dzisiejszego święta, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, za pośrednictwem mediów złożył życzenia wszystkim kobietom.

W swoim wystąpieniu wyraził wdzięczność kobietom, za ich trud włożony w codzienną opiekę nad swoimi rodzinami, pracę zawodową oraz zaangażowanie w życie społeczne.

 

kak/ ekai.pl

Komentarze

niestety, starcza desperacja mnie ogarnia2020.03.8 14:51
Halo, Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam ponad lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Szkoły otwarte, a ja mam pod bokiem podstawówkę nr. 133 (W-wa). Krótki spacer od domu. Kupuje kilka batoników czekoladowych dla chłopczyków. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Już wiosna niedługo i chłopczyki będą w krótkich spodenkach. Jestem tu zawsze choć nie pod swoim nazwiskiem. Lubię takie pseudonimy jak "PolishPatriot" (choć nie jestem ani jednym ani drugim), "Polak" albo "Słowianin", "Sarmata"(a to dobre!) a ostatnio jestem "𝐋𝐞𝐬𝐳𝐞𝐤" - zaczyna mi brakować pomysłów na nowe nicki. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami" jak 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚, 𝐎𝐭𝐭𝐨 itp. Nie tylko lubię źeńskie "nicki", ale i lubię się ubierać jak Rafalala - w zaciszu domowym. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Powinienem dostać Order Lenina za mój iście stachanowski trud.
Dominik2020.03.8 21:56
Ale kogo to może obchodzic ? Na tyle milionow ludzikow takich jak ty jest troche, bo odruchy odzwierzece ma każdy i nie każdy radzi sobie z tym. Żyj sobie dalej, zdechniesz kiedyś i nawet pies nie zawyje, bo go nie masz.
StaryKatoPrzebieraniecSztucznieŚliniSięDoKobiet2020.03.8 12:51
Obleśny, obłudny, odrażający stary pierdzioch przebrany w imitację babskich ciuchów i obwieszony biżuterią. Trzeba być radiomaryjną jędzą z jednym zębem, żeby słuchać bredni tego kato-odmieńca.
man.of.Stagira2020.03.8 12:09
Uprzywilejowanie relacji homoseksualnej wynika z braku emocjonalnego zerwania z rodzicem p ł c i przeciwnej. Jak powiedział kiedyś Z. Freud (rzecz NIE nowa, ponadczasowa); „o ile - ze względów humanitarnych – chętnie podpisujemy się pod ich [homoseksualistów] żądaniami, o tyle musimy zachować się powściągliwie wobec ich t e o r i i, które zostały sformułowane b e z uwzględnienia psychicznej genezy homoseksualizmu” * *Z. Freud „Leonarda da Vinci wspomnienia z dzieciństwa”; w „Poza zasadą przyjemności” s. 256 - DO SZTAMBUCHA k o b i e t o m W DNIU KOBIET -
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.8 12:01
obłudne życzenia pazernego klechy dla którego kobiety to służba i narzędzie do rozładowywania popędu seksualnego! "Papież Franciszek przyznał, że istnieje problem wykorzystywania zakonnic przez księży"
pedalstwo do .....2020.03.8 12:28
A tobie kto rozładowuje twój poped płciowy???
satyr2020.03.8 12:34
Żona?
taro2020.03.8 11:57
widac kosciol lubi balowac na komunistycznych ideologicznych libacjach.