21.12.15, 17:26Fot. Youtube

Życzenia świąteczne od prezydenckiej pary ZOBACZ WIDEO

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką za pośrednictwem serwisu Youtube złożyli Polakom życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Ale to nie wszystko!

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wsparli jednocześnie akcję Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom Caritas, dzięki której co roku z pomocy korzystają tysiące dzieci, podopiecznych Caritas.

"Zapalmy i w tym roku świecę wigilijnego dzieła pomocy dzieciom. Niech ta ekumeniczna akcja Caritas połączy nas we wspólnym działaniu w trosce o najmłodszych" - zachęca prezydent.

Zapraszamy do wysłuchania prezydenckich życzeń oraz wsparcia inicjatywy Caritas!

 

daug/Youtube

Komentarze

anonim2015.12.21 17:32
Dziękujemy! Wesołych Swiąt! [Doprawdy nie ma się czego bać, oddać wszystko Chrystusowi Królowi i można się wyluzować bo póki co wyglądacie trochę sztywniarsko. Chrześcijaństwo to radość i luz!- dla tych co nie mają niczego na sumieniu. Czekamy więc na twarde stanowisko ws. dzieci nienarodzonych. Nie odpuszczać i nie schodzić z kursu! a Bóg nam wynagrodzi.]
anonim2015.12.21 17:44
piękna Para i piękne życzenia... jestem w szoku ,że po latach skrajnego cynizmu,obłudy,złodziejstwa,sztucznych uśmiechów,wbijania Narodowi noża w plecy doczekaliśmy się tak pięknych ,przejrzystych i godnych ludzi jako przedstawicieli naszego Narodu... Takich życzeń słucha się całym sercem i całą duszą,bo pierwszy raz od kilku lat mówią je do nas ludzie uczciwi... po prostu:uczciwi.
anonim2015.12.21 17:59
"niechaj zagości w państwach domach..." ;)
anonim2015.12.21 18:58
Dziękuję za życzenia. Parze prezydenckiej, życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego dobrego na 2016 rok. A dla pana Prezydenta, spokoju (szczególnie medialnego), oraz mądrych decyzji podejmowanych z Bożym błogosławieństwem.
anonim2015.12.21 18:59
Dziękuję, bez wzajemności. Najpierw, nie-mój-prezydencie, przestań łamać prawo, przestań kłamać i kręcić, a potem wygaszaj piękne frazesy. Najpierw postaraj się (chociaż spróbuj!) być zwyczajnie PORZĄDNYM człowiekiem.