22.05.19, 20:08zdj. screen Youtube

'Żydowskie służby' i 'zielone ludziki'. Jeszcze jakieś wątpliwości co do Brauna?

Grzegorz Braun w płomiennym apelu zwraca się do mundurowych, aby przestali akceptować "panoszenie się" w Polsce "tradycyjnych zaborców- Anglosasów i Żydów". 

"Apel, wezwanie, sugestia do oficerów, podoficerów, szeregowych, żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych i niemundurowych, zielonych, niebieskich [...] Wybiła godzina. Nadeszła chwila dziejowa i chwila wyboru, którego wy szanowni, drodzy dokonacie. Zdecydujecie o losie nas wszystkich, ale także i swoim losie."- mówi polityk Konfederacji w ok. 20-minutowym nagraniu opublikowanym w sieci.

"Jaki może być ten wasz los już zaniedługo? Ba, jaki już bywa... Już się to zdarza, że musicie trzaskać kopytami przed jakąś obcą bezpieką, że musicie się kłaniać oficerom różnych innych armii, niekoniecznie Polskiej, że musicie być grzeczni wobec ludzi, wobec których wiecie wy może nawet szybciej i lepiej od nas, że oni nie tylko nie składali przysięgi na wierność Rzeczypospolitej, ale jest zupełnie oczywiste, że przybywają tu do nas, żeby działać przeciwko naszej niepodległości, suwerenności, wolności Polaków"- podkreśla Braun. 

Jak się okazuje, kontrowersyjny reżyser mówi o "żydowskich służbach" i "zielonych ludzikach", którym otwierane są "wrota do systemu obronności kraju". 

"Nie chodzi tylko o Żydów. Rzecz jasna jesteśmy w konstelacji międzynarodowej, między Moskalami, Prusakami. Anglosasi i Żydzi, nasi tradycyjni rozbiorcy. Tak jest, do tej triady znanej wszystkim: Austria, Prusy, Rosja, trzeba koniecznie dodawać Wielką Brytanię i elity diaspory Żydowskiej, to oni nas rozebrali"- stwierdził polityk.

"Jesteśmy w XXI wieku - wiadomo, że Londyn w pewnym momencie musiał abdykować z globalnej mocarstwowości na rzecz Waszyngtonu, ale wchodzą Chiny i kto działa racjonalnie, ten nie działałby jednokierunkowo. Ten nie wprowadzałby narodu po raz kolejny w uliczkę ślepą intersubiektywizmu"-podkreśla Grzegorz Braun. 

Poniżej załączamy wideo i od razu ostrzegamy: oglądacie Państwo na własną odpowiedzialność!

yenn/Telewizja Republika, Fronda.pl

Komentarze

to ja rabin2019.05.23 9:54
OBY TO SIE TAK STALO JAK PANIE GRZEGORZU MOWISZ JA TEZ ZA TYM
to ja rabin2019.05.23 9:39
JAK DLUGO TEN PISIOR BEDZIE RZADZIL TO POLSKA BEDZIE CORAZ SLABSZA I BEZNADZIEJNA TAK PISIORY DOPROWADZA POLSKE
Dawid2019.05.23 9:34
Dobrze gada, trzeba znać całokształt jego wypowiedzi żeby zrozumieć.
Waldek2019.05.23 6:32
Braun to co mówisz to zdrada w lepszych czasach już miałbyś poważny problem
Antonio2019.05.23 6:29
Duże słów, treści mało, Braun to jest ktoś, a PIS to zero. Co zrobił PIS dla Polski poza gadaniem? Kupować sobie głosy cudzymi pieniędzmi każdy potrafi. PIS musi już odejść. Kończ waść panie Kaczyński,wstydu oszczędź. Koalicja Narodowa to jedyna nadzieja na to, że Żydzi nie ukradną nam 350 miliardów złotych. Brzydzę się pisowskim kłamstwem i krętactwem.
Marian2019.05.22 23:07
Albo Braun zmieni swój stosunek do osób, którym peroruje na ekranie swoje objawienia, albo wszyscy zauważą błazenadę tego człowieka. Wytrzymałem do 1:05 i wyłączyłem tą "projekcję". Kabotyńskie uśmieszki ubrane w dramatyczny apel, sugerują, że ten człowiek wymaga opieki. Ja mu nie pomogę, może ma żonę, niech się nim zajmie.
Sariel2019.05.22 21:15
Cieszę się, że Fronda chociaż czasami staje po stronie zdrowego katolicyzmu i potępia tego szura Brauna z jego dyktatorskimi zapędami i oczami, które widzą wszędzie tylko żydowskie spiski i wrogów ojczyzny zasługujących na wygnanie albo więzienie.
refleksja ma2019.05.22 21:11
No cóż, czytając Frondę mam wrażenie, że GBraun jest bardziej atakowany na tym portalu niż biedroń i cała ta homo-ferajna. Zważywszy na wartości, które głosi GB Fronda winna być nieco łaskawsza. Zatem zasmucę was drodzy redaktorzy, bowiem wbrew waszym nalotom dywanowym, Konfederacja rośnie w siłę. Świat stoi paradoksem i sądzę, że już wkrótce się o tym przekonacie.."albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy, miłości i trzeźwego myślenia" 2Tm
Bizon2019.05.22 21:06
Zamiast zapoznawać się z bredniami opisywanymi przez PiS-owską, ukrainofilską i filosemicką Frondę, zachęcam zapoznać się z jednym z najciekawszych wystąpień Grzegorza Brauna z ostatnich dni. Bardzo pouczający materiał, zwłaszcza dla elektoratu PiS. https://www.youtube.com/watch?v=oE3RdlMTQVE
michu2019.05.22 20:51
Żeby to zrozumieć trza znać całość twórczości G. Brauna. Np wpływ protestanckich Brytyjczyków na Szwedów i Prusaków, Brandenburczyków. Inne sprawy może są bardziej zrozumiałe (no chyba, że ktoś czyta tylko frondę ;). Warto Brauna posłuchać...;).