30.05.18, 10:10fot. protestuj.pl

Aborcyjny skandal w TVP!!! Kurski przekroczył granicę - PROTESTUJEMY

Tego po prostu nie można TVP puścić płazem! Rada Artystyczna Festiwalu Opole 2018 do konkursu debiutów zakwalifikowała utwór „Siła kobiet” autorstwa wrocławskiego zespołu Girls on Fire. Piosenka stanowi… oficjalny hymn „czarnych marszów”, na których promuje się zabijanie nienarodzonych dzieci na życzenie i kpi z chrześcijaństwa!

W takich sprawach my, katolicy, nie możemy pozostawać obojętni. To również od nas zależy, jakie treści oglądać będą nasze dzieci w telewizji i czym nasiąkać będzie polska kultura i Telewizja Publiczna. Nie pozwólmy, aby była to promocja aborcji i szydzenie z naszej wiary!

"Wzywamy wszystkich do protestu i podpisania petycji skierowanej do Jacka Kurskiego, prezesa TVP oraz prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego"

- czytamy na stronie protestuj.pl

Fronda.pl również zachęca wszystkich do wyrażenia sprzeciwu. To niezwykle ważne!

Nie wolno nam się na to zgodzić!

Nie pozwólmy by podczas jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce – w dodatku finansowanego z pieniędzy podatników – przedstawiano treści sprzeczne z wartościami wyznawanymi przez zdecydowaną większość Polaków!

Piosence „Siła kobiet” towarzyszy bowiem wulgarny teledysk. Występujące w nim mniej lub bardziej roznegliżowane kobiety stale pokazują widzowi środkowy palec, pojawia się flaga środowisk homoseksualnych, symbole komunistyczne a przede wszystkim symbole nawiązujące do „czarnych marszów”, a więc nawołujące do legalizacji aborcji na życzenie!

Jakby tego było mało, w teledysku zespołu Girls on Fire jawnie kpi się z chrześcijaństwa! A Rada Artystyczna festiwalu Opole 2018 przyjmuje taki utwór do ważnego konkursu polskiej piosenki!

Dołącz do naszej akcji petycyjnej. Wysyłamy zamieszczony obok list protestacyjny do prezesa TVP i prezydenta miasta Opole – organizatorów festiwalu. Wystarczy podpisać i kliknąć w przycisk - to banalnie proste i szybkie w działaniu!

Podpisz nasz protest i powiadom o nim znajomych!

Uwaga! Festiwal startuje już w piątek 8 czerwca o godzinie 20:00.

PETYCJĘ PODPISZESZ TUTAJ

dam/protestuj.pl