13.05.18, 10:01zdj. screen TVP Info

Agencja towarzyska w apartamencie Gawłowskiego!

Według informacji Radia Szczecin w apartamencie polityka Platformy Obywatelskiej, Stanisława Gawłowskiego, który niedawno został tymczasowo aresztowany w związku z zarzutami korupcyjnymi, funkcjonuje agencja towarzyska. 

Dziennikarz stacji ustalił właściciela nieruchomości nieoficjalnie, z trzech niezależnych źródeł. 

W toku dziennikarskiego śledztwa udało się potwierdzić, że apartament, w którym pracują prostytutki, należy do posła PO, potwierdza to również jego oświadczenie majątkowe.

"Aby potwierdzić informacje o agencji towarzyskiej działającej w apartamencie Gawłowskiego, reporter Radia Szczecin zadzwonił pod numer podany w ogłoszeniu. Dziewczyna podała mu tylko ulicę i kazała zadzwonić, gdy będzie w pobliżu. Reporter zadzwonił po raz drugi, a wtedy prostytutka wskazała już dokładny adres. To apartament polityka Platformy. Reporter wszedł, zapłacił i odbył krótką rozmowę"-informuje rozgłośnia. 

"O działalności agencji towarzyskiej w tym lokalu wie też zarządca budynku oraz mieszkańcy kamienicy"-podaje Radio Szczecin. Czy wie o tym sam Gawłowski? Polityk przebywa obecnie w areszcie, nie może więc skomentować tej sprawy.

yenn/Radio Szczecin, Fronda.pl