16.05.19, 12:20

Amerykański dziennik: Bazy USA - za pieniądze dla Żydów

Nie da się ukryć, że środowiska żydowskie są sojusznikiem Rosji. Żydzi nakazali amerykańskim politykom wymuszenie na Polsce spełnienia ich bezzasadnych roszczeń finansowych. Karą za to, że Polacy nie oddadzą Żydom całego swojego majątku, ma być brak wsparcia wojsk amerykańskich dla Polski zagrożonej amerykańskim imperializmem. Nie zależnie więc co Polska zrobi, to i tak zyska Rosja. Nie dając Żydom majątku Polaków, Polska nie nie może liczyć na pomoc USA w kwestii rosyjskiego imperializmu, dając się obrabować, Polacy przestaną mieć własność w Polsce, a własność tą (czyli realną władzę nad Polską) przejmą Żydzi mający sojusz z Rosją.

 

Brzmi to jak rojenie jakiegoś szalonego antysemity i rusofoba. Niestety jasno bezpodstawne żądania żydowskie popiera amerykańska klasa polityczna. Konserwatywny portal „Washington Free Beacon” specjalizujący się w publikacji tekstów eksperckich opublikował artykuł „Kongres: Nie będzie amerykańskiej bazy wojskowej w Polsce, dopóki Polska nie zapłaci ofiarom Holokaustu” autorstwa Adama Kredo (publicysty „Wall Street Journal”, „Weekly Standard”, „Commentary Magazine”, „Drudge Report” i „Jerusalem Post”), który jednoznacznie opisuje antypolską i prorosyjską działalność społeczności żydowskiej.

Jak wynika z artykułu na amerykańskim konserwatywnym portalu pro żydowscy kongresmeni i żydowscy politycy z USA „przygotowuje szereg inicjatyw, które zmuszą administrację Trumpa do zażądania od Polski” spełnienia roszczeń żydowskich, „zanim Stany Zjednoczone zgodzą się zainstalować stałą bazę wojskową w Polsce”. Z artykułu wynika, że amerykańska baza w Polsce na „przeciwdziałać zagrożeniom ze strony Rosji i reżimu irańskiego reżimu”.

Według kłamstw amerykańskiego konserwatywnego portalu „Polska pozostaje jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nie wprowadził przepisów nakazujących zwrotu majątku starzejącym się osobom, które przeżyły Holokaust i ich rodzinom, których majątek i inne aktywa zostały skonfiskowane podczas II wojny światowej”. W rzeczywistości wszelkie takie roszczenia zostały spłacone, a amerykańscy Żydzi, którzy nie mają nic wspólnego z ofiarami holocaustu, chcą mienia bezspadkowego (czyli takiego, do którego nie ma spadkobierców). Prawda ukrywana jest jednak w publicystyce zagranicznych mediów.

Zdaniem amerykańskiego konserwatywnego portalu „Polska – w której odradza się antysemityzm – zaprotestowała przeciwko tym żądaniom, argumentując, że była tak samo ofiarą nazistów, jak miliony polskich Żydów, którzy zostali wysłani do obozów śmierci”.

Jak informuje amerykański konserwatywny portal szef dyplomacji amerykańskiej Mike Pompeo jest doceniany przez amerykańskich Żydów, bo wielokrotnie domagał się od Polski spełnienia bezzasadnych roszczeń żydowskich.

Zdaniem amerykańskiego konserwatywnego portalu „antysemityzm gwałtownie rośnie na całym kontynencie, szczególnie w Polsce, gdzie dziesiątki nacjonalistów protestowało przeciwko” roszczeniom żydowskim. Według amerykańskiego konserwatywnego portalu „wielu protestujących używało antysemickich obrazów i retoryki, atakując prezydenta Donalda Trumpa, proizraelskich członków Kongresu i grupy żydowskie popierające restytucję”.

Jak donosi amerykański konserwatywny portal „premier Polski Mateusz Morawiecki [...], że Polska nigdy nie zrekompensuje ofiarom Holokaustu strat”.

Amerykańscy politycy wielokrotnie domagali się od Polski realizacji bezzasadnych roszczeń żydowskich. Jak informuje amerykański konserwatywny portal „59 senatorów USA napisało do premiera Polski w marcu 2018 r., Wzywając do uchwalenia ustawodawstwa, które spełniałoby standardy Deklaracji Terezina. […] W maju 2018 r. Kongres jednogłośnie przyjął” akt 447. […] Departament Stanu pod przewodnictwem Pompeo wielokrotnie podnosił tę kwestię, a urzędnicy amerykańscy twierdzą, że administracja Trumpa będzie nadal to robić”.

Według amerykańskiego konserwatywnego portalu amerykański „Kongres jest sfrustrowany nieprzejednaniem Polski”, a Żydzi uważają, że Polska musi ugiąć się przed wolą USA.

Jan Bodakowski

Komentarze

Jerzy2019.05.17 22:36
Pamietajcie Polacy ,dobry żyd to martwy żyd i przerobiony na mydło.
man woman albo gender2019.05.16 21:18
Wcale mi was nie żal, poczujcie teraz nad sobą but silniejszego od was. Myślę, że ofiary systemu jaki w tym kraju panuje po 1989 roku, ci wszyscy puszczeni z torbami przez fiskus, komorników, getbacki, gminy (sprawa zwrotu bonifikat) czy nawet pocztę (kwestia wymuszania abonamentu) nie będą wam współczuć. Teraz wy, świnie u koryta dostańcie "wezwanie do zapłaty w terminie 7 dni" i płaćcie.
młot2019.05.16 17:50
Jest zbieżnośc interesów amerykańskich i polskich USA chcą sprzedawac swoje surowce w tym gaz i ropę a Polska może te surowce rozprowadzać p Europie Środkowo Wschodniej. W starciu z interesem USA żydzi mogą przegrać
X2019.05.16 16:32
Jeśli USA chce tak postępować z Polską, to lepiej żeby żadnych baz ani wojsk USA w Polce nie było. Tak sie postępuje z państwem wrogim i podbitym... nakłada kontrybucje i reparacje.
robaczek2019.05.16 14:25
DYPLOMATOŁKI. - jednak mial chlop racje.
OLI2019.05.16 12:59
Chciałoby się rzec: pocałujta w d..ę wójta. Duda ten fort wymyślił, chyba tylko po to, żeby nas żydkowie mieli czym szantażować. Cały ten fort można by podsumować słowami Sztaudyngera, który dał autograf : "Dla pana Edka, niech sobie w d..ę wetka".
klaus2019.05.16 12:54
Dać stronie amerykańskiej jasno i klarownie do wiadomości ,że ich i żydostwa hegemonia nad światem się kończy, bardzo chetnie podziękujemy amerykanom, a za sojusznika wezmiemy sobie Chiny, nie może tak być ,że ofiara bedzie bez końca katowana bo katom wydaje się że dalej bezkarnie mogą rządzić światem.niech nasze Polskie elyty zrozumieją,że USA nie będą naszym sojusznikiem ,są forpocztą Żydostwa,a uchwalona ustawa 447 jest tego dobitnym świadectwem, jesteśmy w gorszej sytuacji niż Ukraina, po prostu Stany i Izrael dązy do likwidacji Państwa Polskiego, i to są działania przy otwartej kurtynie.
PiS=UWbis2019.05.16 12:54
Ila razy jeszcze powtórzysz to kłamstwo "amerykańskiego konserwatywnego portalu". Zakładał ten portal jakiś Aron, szefem jest Goldfarb, artykuł napisał Adam Kredo wyglądający tez znajomo...amerykańskie to oni maja tylko paszporty i siedzibę reszta jest żydowska jak żydowska jest Gazeta Wyborcza. Ten artykuł to tylko kolejna próba nacisku na Polskę, jeden Żyd powiedział, drugi się na tę wypowiedź powoła, trzeci lobbuje, czwarty o tym napisze i tak Żydzi budują fałszywy obraz swych wpływów. To, że oni chcieliby powiązać Fort Tramp i w ogóle dobre stosunki Polski z USA z rabunkiem Polski to od dawna wiemy - najważniejsze by warszawski rzad przestał chować głowę w piasek i odpowiedział na wojnę jaką nam Żydzi dawno temu wypowiedzieli i np. rozpoczął kampanie przeciwko Przedsiębiorstwu Holocaust pokazującą absurd ich żądań, malwersacje i udział Żydów w zbrodniach II WŚ i ich wkład przy wprowadzaniu komunizmu. Należy się skupić na zbrodniach dokonanych na narodzie Polskim i Żydowskim, choć warto wspomnieć o innych ofiarach z Europy - w końcu Żydzi w armii Hitlera i Stalina nie obierali kartofli...Dopóki żyją świadkowie, a w amerykanie nie położyli łapy na archiwach...
ed2019.05.16 12:47
ciekawi mnie, jak zakończy się ten romans USA Izrael? Dawid już kiedyś pokonał Goliata
taro2019.05.16 19:05
jak to jak sie zakonczy,na jednego bękarta,jak i na drugiego poleca takie prawdziwe rakiety, a mnie interesuje tylko,jak juz pyl opadnie co z jednej kupy gnoju,jaki drugiej pozostanie.
Olej2019.05.16 12:46
Tragedia polska ! Wsadzcie sobie w d........ę wasze bazy jeżeli one mają nas kosztować utratę wolności i czci. Wyście się z kacapami dogadali jak Władimir z Beniaminem - po sowiecku i żydowsku tak by kacap dostał swoje a żyd swoje. Ameryka zgasi po nas światło. A jeszcze minister Kamiński ten od służb majaczy coś o kilkunastu tysiącach bezpieczniaków rodem z poprzedniego systemu. Cóż więcej dodać ?
Bogo2019.05.16 12:46
Panie Kaczyński, natychmiast ustawa o reprywatyzacji do uchwalenia bo grozi nam jak za sanacji "nasze (żydowskie) kamienice, wasze ulice" i my Polacy będziemy żyli w polin, dopiero zacznie się prawdziwy antysemityzm.Panie Pompeo ja też jestem rozczarowany. Do braci Żydów, nie będziecie tu zakładać swojego Polin i nie zarobicie na Polakach 300 mld $ chyba, że wasi amerykańscy prawnicy pomogą nam wyegzekwować reparacje i odszkodowania wojenne od Niemiec to wtedy dostaniecie te swoje 300mld$, ale tego nie zrobicie bo już dostaliście od Niemiec 100 mld marek i to jest ta wasza obłuda stara jak świat. A teraz do braci Amerykanów: 10 mld$ kroplówki rocznie dla Polski za waszą zdradę nas w Jałcie i zostawienie nas na pastwę Stalina na 70 lat, dostęp do najnowszych technologi wojskowych i uzbrojenie za darmo bo mamy wojsko które nie pęka, pomoc w budowie Trójmorza i wasze interesy w tej części Europy między Niemcami i Rosją będą zabezpieczone na stulecia, a jak nie to zostaje nam trzecia droga ( żółta). Poland first w/g Trumpa. Jeżeli tego nie będzie to żegnaj Jankesie i was w Europie nie będzie. Ale żeby tego zażądać trzeba mieć jaja jak Pan Kaczyński. Niestety została nam tylko żółta droga, widać to po historii, jankescy "gudłaje" już dwa razy nas zdradzili, a teraz jest trzeci i ostatni po którym Polski nie będzie. Dlatego Chiny jak zainwestują w Polskę a chcą, to nic nam się nie stanie ani od ruskich, ani od szwabów. Polska tyle wycierpiała przez wieki od tej żydowskiej zarazy sprowadzając ich jako jedyny kraj w Europie, a oni tak nam się odwdzięczają, dlatego dzięki chińczykom już ich tu nie będzie na wieki i nareszcie będziemy wolni od tego pasożyta. Ani kroku w tył, bo już więcej na was nie zagłosuję! A teraz możecie nazwać mnie antysemitą. Dzięki Bogu, że Żydzi tak zareagowali na ustawę o IPN, dali nam Polakom jedyną niepowtarzalną szansę od II wojny światowej aby pokazać światu naszą prawdziwą historię i nareszcie zakończyć z żydowskim " Przedsiębiorstwem Holokaust". W swoim zadufaniu teraz już chyba zdali sobie sprawę jaką dali nam szansę którą nie możemy zaprzepaścić. Panie Jaki jak nie wykreśli Pan z ustawy o reprywatyzacji zapisu który odwołuje reformę rolną PKWN z 1944r. i Dekret Bieruta to będzie Pan największym zdrajcą Narodu Polskiego po II wojnie światowej. Ani kroku w tył. https://twitter.com/RespectUsPL/status/968570965637697536/video/1
ed2019.05.16 12:56
Bogo, nie wiem czy "żółta" droga jest jedynie słuszna. Ufać Bogu, gadać z każdym i pilnować własnego interesu. Nie obrażać się na dbających o własny interes.
Franek2019.05.16 13:49
Bogo, twoje obawy podziela większość Polaków, ale twój apel do pana Kaczyńskiego będzie bezowocny, bo to właśnie Jarek władował Polaków w ten shit. Poleganie na jednym sojuszniku, na USA odbiło się PiS-owi czkawką, a o takim zagrożeniu już dawno inni ostrzegali. Niestety, PiS bezmyślnie opluwał najbliższych sąsiadów przez ostatnie lata licząc tylko na odległego ‘super sojusznika’, a więc teraz nie wypada jedynemu sojusznikowi pokazać środkowy palec (i to jest wersja lekka). Kibice wersji ciężkiej powiadają, że Jarek wiedział, co robi i więcej jemu nie zaufają, chyba, że ściągnie gacie i udowodni, do jakich braci on przynależy.
Mati2019.05.16 12:40
Zatem bazy "amerykańskie" w Polsce są żydowskie. „Kongres jest sfrustrowany nieprzejednaniem Polski” - no i wszystko jasne. Tylko gdzie te trolle ruskie, imć Sakiewicz i Targalski ? W waszych urojeniach ?
anonim2019.05.16 12:34
Niech sobie zostawią bazy u siebie. Nie chcemy okupanta do wymuszania haraczy!
alcapone2019.05.16 13:59
Tak w ogóle to tzw. rosyjskie zagrożenie jest ewidentnie produkowane sztucznie. Pytanie w jakim celu? Do roku 2003 między Polską a Rosją stosunki były nijakie, neutralne, żadne. W roku 2003 został aresztowany Chodorkowski i od tego czasu władze w warszawie dostały istnego szału nienawiści w stosunku do Rosji ( taki cenny niby ten Chodorkowski? ). I tak to się kręci do dzisiaj. Mało kto już zwraca uwagę na to, że jak mowa jest o sankcjach czy innych metodach zaszkodzenia Rosji, to polski delegat zawsze domaga się więcej, dużo więcej. Nawet władza w Warszawie pokochała banderowców aby Rosji dowalić. Rosja to widzi i jest coraz bardziej co jasne poirytowana. Jak będą mieli okazję to nam solidnie dowalą, a silni są niestety, gdy polska armia jest w stanie demontażu. Oczywiście teraz już zagrożenie ze strony Rosji jest realne, bo jak długo mocarstwo może znosić plucie w twarz. I zapewne dokładnie o to chodziło tym którzy tę awanturę z Rosją nakręcają od lat. Teraz tak pomruczą, aż powiedzą - no co mamy zrobić, ruski zagraża, więc trzeba płacić, bo inaczej baz nie będzie. Inna sprawa że te bazy nie dają żadnej gwarancji, żadnej. Jaki problem szybko wycofać te wojska do Niemiec. Albo uzgodnić z Rosjanami że pod bazy USA nie będą podchodzić.
tomasz2019.05.16 14:27
Jedno pytanie czy w Izraelu są żydzi prawdziwi? Obecnie są żydzi chowu rosyjskiego a ich jest większość natomiast tych prawdziwych jest mniejszość. To powoduje że Izrael to państwo lewicowe żeby nie powiedzieć komunistyczne stąd nagonka na Polaków jeszcze jeden dowód za Stalina była Komunistyczna partia Izraela. Nie wiem czy jeszcze istnieje ? A nawet jeśli nie to są jej potomkowie . Którzy nienawidzą osób o innych poglądach politycznych to powinno wystarczyć za cały komentarz do nagonki na Polaków.
Ryszard2019.07.2 2:41
Ameryka i kupiona przez Żydów a Tramp to skorumpowany i kupiony 25 milionami na kompanie wyborczą i będzie za Żydami niż za Polską. Polska sama musi się bronić to Żydzi niech zapłacą podatek za 1000 lat użytkowania i przebywania na ziemiach Polskich. Bo Żyd nigdy nie był właścicielem gruntów tylko w dzierżawie miał gdzie nie płacił Polsce. Niech wyrówna 1000 lat bycia w Polsce a potem niech udowodni że to było własnością Żydowska to tak mógłby każdy zamieszkać w danym kraju i powiedzieć że należy to do innego państwa i mieć roszczenia tak jak Żyd woła od Polski bo Żyd był tylko gościem gdzie Polska pozwalała mu żyć na ziemiach polskich i nic więcej. Bo w taki sposób bogate państwo mogło by wykupić biedniejszy kraj i powiedzieć że jest właścicielem tych ziem. A tylko zamieszkiwał w danym kraju gdzie mu pozwolono a nigdy nie będzie właścicielem tak jak Żydek sobie myśli.