25.06.14, 14:20Artur Górski (fot. archiwum prywatne)

Artur Górski dla Fronda.pl: Apel premiera jest szantażem posłów

Artur Górski, PiS: Wniosek o wotum zaufania jest próbą wytrącenia z rąk opozycji innych scenariuszy, które mogłyby przewrócić ten rząd, a zatem jest to typowa ucieczka do przodu.

Zarazem apel premiera, aby wniosek głosować tego samego dnia, bo musi mieć jutro w Brukseli silny mandat przy najważniejszych rozmowach i rozdaniach w UE, jest szantażem posłów, próbą narzucenia Sejmowi przez rząd własnego scenariusza.

Podobnie brzmi jak szantaż argumentowanie, przedstawione w czasie wystąpienia, że brak poparcia posłów opozycji dla rządu będzie wykonaniem wrogich, antypolskich scenariuszy, realizowanych przez przestępstwo.

Uderzenie w nuty, z jednej strony, patriotyzmu i polskiego interesu, realizowania tylko "polskich scenariuszy", z drugiej straszenie posłów, w tym Rosją, jest próbą zamknięcia im ust i wymuszenia poparcia, bez możliwości głębszej refleksji.

Rozm. MBW

Komentarze

anonim2014.06.25 14:46
"Jak bedziesz udawał debila to przeżyjesz" Nie badź mądrzejszy od władzy!! Jakie to proste poprą go przecież nie mogą stracić korytka.
anonim2014.06.25 15:16
Myślę, a nawet jestem pewna, że poparcie tego rządu będzie działaniem ANTYPOLSKIM! Nie można ignorować takich rynsztokowych zachowań ludzi władzy, trzeba się ich pozbyć. Nie grozi nam żadna destabilizacja, bo jak już wiemy "Polska istnieje tylko na papierze". Tusk znowu pokazuje, że nie ma ani mądrości, ani honoru, liczy się tylko koryto, bycie u władzy za wszelką cenę...
anonim2014.06.25 15:45
Jaka obłuda w tym sejmie za wotum nieufności potrzeba 230 głosów a PO-PSL ma 235 Po co ta farsa?
anonim2014.06.25 16:46
Tuska należy wywieźć taczką z tego Sejmu musimy obalić ten złodziejski rząd
anonim2014.06.25 19:34
Czy przypominanie, że destabilizacja państwa mu szkodzi ta naprawdę szantaż? To raczej elementarz.