26.10.11, 12:08

Asia Bibi nadal zagrożona - nie bądźmy obojętni!

Uwięziona od niemal półtora roku w wąziutkiej celi bez okna matka pięciorga dzieci oczekuje na egzekucję przez powieszenie. Wszystko dlatego, że powiedziała do - namolnie namawiających ją do przejścia na islam - koleżanek: „Jezus Chrystus umarł za moje grzechy i za grzech świata. Nie zrobił tego dla was Mahomet”. Natychmiast po tych słowach została, wraz ze swymi trzema córkami, pobita. Później czekał ją proces przed sądem. Wyrok: śmierć „za bluźnierstwo przeciwko Mahometowi”. Była jeszcze opcja: przejście na islam i ułaskawienie. Asia odmówiła.

 

W ocaleniu jej od śmierci nie pomogły zabiegi gubernatora Salmana Tassera i ministra Shahbaza Battiego, jedynego chrześcijanina w rządzie Pakistanu - obaj politycy, którzy zabiegali o uniewinnienie kobiety, zostali zastrzeleni przez islamskich fundamentalistów. Teraz wszystko w rękach Boga. I internautów, którzy mogą podpisywać petycję w obronie życia Asii na stronie CallForMercy.com (instrukcja w języku polskim: tutaj).

 

Nie bądźmy obojętni! Podpiszmy petycję i roześlijmy ją do znajomych. Nasze pięć minut może pomóc uratować dzielną żonę, matkę i wyznawczynię Chrystusa!

 

MO/Info.Wiara.pl

Komentarze

anonim2011.10.26 13:22
<p>@Dso, nie gadaj, tylko podpisuj, co Ci szkodzi?</p>
anonim2011.10.26 14:18
<p>@Piogal &nbsp;Przecież wiesz że większość tu wyznaje Chrystusa jako Pana i Zbawiciela! Dlaczego przychodząc tu zatruwasz wszystko swoim jadem i ranisz ludzi?&nbsp; Zrozum że my kochamy Pana jak Ty kochasz rodzic&oacute;w (mam nadzieję), więc po co m&oacute;wisz źle o naszym Panu i naszych wsp&oacute;łbraciach?&nbsp; Widzisz niekt&oacute;rzy wolą stracić życie żeby je zyskać. Dop&oacute;ki nie uwierzysz nie zrozumiesz tego... Ale przynajmniej nie rań naszych uczuć!&nbsp;</p>
anonim2011.10.26 14:19
<p>Oczywiście podpisałem i rozesłałem do wszystkich znajomych.</p>
anonim2011.10.26 22:36
<p><strong>APEL</strong></p> <p>1) Umieście link w bardziej eksponowanym miejscu (szukałem chwilkę, przyznaję, mam słaby wzrok - ale inni też mogą mieć).</p> <p>2) Jeden artykuł nie wystarczy - przydałoby się sprawę rozpropagować - przypominać o tym od czasu do czasu. Niech Frondowicze coś zrobią dobrego dla kogoś z okolic w kt&oacute;rych dużo trudniej być chrześcijaninem niż w Polsce</p>
anonim2011.10.27 12:31
<p>@Darth Wrath</p> <p>Jaka szkoda, że głupota nie boli.</p>