12.11.19, 08:25Screenshot Youtube

Atak rakietowy w Izraelu. Apel ambasadora RP

Times of Israel” poinformował, że izraelski system antyrakietowy „Żelazna Kopuła” przechwycił dziś rakiety, które zostały wystrzelone ze Strefy Gazy w kierunku terytorium Izraela. Ważny wpis pojawił się również na twitterze Ambasady Izraela oraz ambasadora RP, Marka Magierowskiego.

Ważna informacja dla wszystkich Polaków, przebywających obecnie w Izraelu” - pisze Magierowski cytując wpis Ambasady Izraela, w którym czytamy z kolei:

Alarmy rakietowe w płd. i cent. Izraelu;

Miliony ludzi kryją się w schronach, szkoły i miejsca pracy zamknięte;

Izrael będzie bronił się przed sponsorowanym przez Iran Islamskim Dżihadem, grupą terrorystyczną, która przeprowadziła mnóstwo ataków na naszą ludność”.

Magierowski na twitterze zaapelował:

Proszę zachować ostrożność i ściśle stosować się do instrukcji odpowiednich władz”.

Dziś przed południem stacje telewizyjne w Izraelu mają transmitować orędzie do narodu premiera Benjamina Netanjagu i szefa sztabu izraelskiej armii, Aviva Kochaviego.

dam/"Times of Israel",twitter

Komentarze

Formularz zawiera madrosc.2019.11.12 15:19
Ai waj, aj waj. Wojna. A tu trzeba pokojowo.
Moshe Cvel2019.11.12 14:43
Pana Ambasadora RP Marka Magierowskiego POGIĘŁO. USA EKSPORTUJE BROŃ I WYWOŁUJE WOJNY , ROSJA EKSPORTUJE BROŃ I WYWOŁUJE WOJNY ALE PAN AMBASADOR NIE MÓWI ,ŻE TE KRAJE SPONSORUJA DŻIHAD , terroryzm i nie wiem jak jeszcze to nazwać. Naród Palestyński walczy z ludobójstwem syjonistów z Israela to są patioci palestyńscy nie terroryści.Walczą z Israelem który wurzuciał z domów i zabrał ziemie 4,5 mln Palestyńczyków!!!! Syjoniści ZAANEKTOWALI 300% OBSZARU OKREŚLONEGO DLA TYCH LUDOBÓJCÓW PRZEZ ONZ W 1948 R. ROSJA ZAJĘŁA KRYM A TO JEST BĄK KOGUTA PRZY ZIEMIACH ZAJĘTYCH ARABOM PRZEZ SYJONISTÓW. DYPLOMATA MOŻE MÓWIĆ DYPLOMATYCZNIE ALE POWINIEN MÓWIĆ PRAWDĘ A NIE WPISYWAĆ SIE W SYJONISTYCZNĄ PROPAGANDĘ Z KTÓRĄ WALCZY NAWET eu CHOĆBY WYROK tsue W SPRAWIE PRODUKCJI PRZEZ ZŁODZIEI ZIEMI PALESTYŃSKIEJ PRODUKTÓW RZEKOMO WYPRODUKOWANYCH W ISRAELU. PO CO POLACY PRZYJELI SYJONISTÓW DO POLSKI. NIE RÓBMY WIĘCEJ TAKIEGO BŁĘDU. NIE CHCEMY CHYBA DRUGIEJ PALESTYNY W POLSKA . NIE CHCEMY JAKIEGOŚ SYJONISTYCZNEGO POLINU.
oficer LWP2019.11.12 10:42
no to jedziemy 1. atak rakietowy na izrael ( nie zasługują na wielką literę) był odpowiedzią na izraelski atak lotniczy o czy ambasador z pełną premedytacją w geście wchodzenia żydom w ......... nie raczył o tym napisać 2. co robi w izraelu 300 polskich najemników z orłem na czapce, o tym że tam są nie raczy powiadomić minister a informacja jest z izraelskiej prasy 3. na postawie jakiego prawa polskojęzyczni piloci latali nad suwerennym państwem Syria, niech ktoś poda nr rezolucji ONZ, która do tego uprawniała 4. wszystkie portale zagraniczne nie bojąc się żydów oficjalne informują, że jest to atak odwetowy a Fronda z premedytacją milczy a np. taka Interia robi to bez problemu a wy? 5. chwalicie się, że jesteście poświęceni ale to wersja beta więc jeszcze do końca nie wiecie komu? 6. niedawno ambasador do stał z liścia od żyda w izraelu, czy już w imieniu pisowskiej polski (celowo z małej) ambasador przeprosił za ten antysemicki czyn 7. co z nową stawą amerykańskich "przyjaciół" H.R. 943? 8. możecie już pluć
konfederata2019.11.12 13:29
żaden pisowiec nie potrafi odpowiedzieć, nie ma rozkazu z Nowogrodzkiej to milczą, zadajesz za trudne pytana, umysły PIS nie są skonstruowane do takich przemyśleń, tam wszystko jest "ku chwale prezesa" a on ma dzisiaj zajętą głowę knowaniami odnośnie senatu
oficer LWP2019.11.12 15:21
A nie mówiłem, srututututu i po ptokach.
oficer LWP2019.11.12 16:44
znowu się pedale pisowski podszywasz pod mój nic, co za pisowska kloaka
robert2019.11.12 9:35
Notatka z 1946 roku. Egipskie mysliwce przeprowadzily bombowy arak na izraelskich terrorystow. Dwoch z nich zlikwidowano.
trzeźwo myślący2019.11.12 11:37
"Laureat nagrody Nobla Menachem Begin ten sam, który zaplanował masakrę Deir Yassin jest odpowiedzialny za skierowany przeciwko Brytyjczykom atak terrorystyczny na hotel im. Króla Dawida w Jerozolimie dnia 22 lipca 1946 roku. Rezultatem ataku była śmierć 91 osób. Była to odpowiedź na zajęcie 29 czerwca przez oddział policji brytyjskiej siedziby Agencji Żydowskiej i konfiskatę wszystkich posiadanych przez nią dokumentów. . Rezultatem kontroli siedziby Jewish Agency przez policję była konfiskata całej masy dokumentów z których wiele żadną miarą nie powinno ujrzeć światła dziennego. Zaraz potem brytyjska policja aresztowała 2,500 Żydów. Skonfiskowane dokumenty złożone były w celu dalszego dochodzenia, właśnie w King Dawid Hotel, będącym siedzibą dowództwa służb brytyjskich".
Antychryst2019.11.12 9:16
I znowu religia jest odpowiedzialna za przelewanie krwi...
T2019.11.12 9:14
Izrael sam tworzy wrogów, aby mógł ich później zniszczyć przy aprobacie gojów. Ale ludzkość coraz bardziej poznaje się na tym narodzie faryzeuszy.
kalinka2019.11.12 13:30
ludzkość tak a wyznawcy PIS-u nie
58/92019.11.12 8:59
to teraz bedzie mozna zbombardowac cywilne obiekty w strefie gazy , w imie odwetu , a ze zgina cywile, dzieci , dla cepa pisowskiego kretyna ,to nie ma znaczenia . Skad taka pewnosc ze to rakiety byly od Hamasu , czy nie ma prowqokacji tego syjonistycznego gada .