02.07.20, 15:30Fot. screenshot - YouTube (Media Narodowe)

Bąkiewicz do Konfederacji: Chcecie popierać komuchów?

Wobec braku poparcia Andrzeja Duda przez Konfederację, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości wprost pyta na Twitterze liderów tej partii: „chcecie popierać komuchów?”. Robert Bąkiewicz zaznacza, że jeśli ktoś wierzy, iż Rafał Trzaskowski ma poglądy liberalne gospodarczo, to powinien przyjrzeć się, jakimi otacza się on ludźmi. „To komuniści z krwi i kości” – stwierdza.

Przed II turą wyborów prezydenckich politycy PO radykalnie zmienili swój stosunek wobec narodowców, chcąc zyskać głosy wyborców Krzysztofa Bosaka.

- „Jeśli ktoś wierzy, że Rafał Trzaskowski ma poglądy liberalne gospodarczo, to niech spojrzy, jakimi ludźmi się otacza i komu daje pieniądze. To komuniści z krwi i kości” – komentuje na Twitterze Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Ostatnio media informowały m.in. o finansowaniu przez ratusz Warszawy fundacji prowadzonej przez Jolantę Lange (dawniej Gontarczyk), która przez lata współpracowała z SB. Była m.in. odpowiedzialna za inwigilację Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Więcej pisaliśmy na ten temat [TUTAJ].

Wobec tego, że liderzy Konfederacji nie chcą oficjalnie poprzeć w II turze żadnego z kandydatów, Bąkiewicz pyta wprost, czy chcą popierać komunistów:

-„Moje pytanie do liberalnego skrzydła w Konfederacji: chcecie popierać komuchów?”.

W kolejnym swoim wpisie lider Marszu Niepodległości zwrócił się też do ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy, apelując o to, aby jeszcze przed II turą wyborów „ustawowo sprzeciwił się” wprowadzaniu seksedukatorów do polskich szkół.

kak/tvp.info, Twitter

Komentarze

Natalja Siwiec2020.07.3 10:10
Brawo panie Bąkiewicz! Pogonić tych pisowskich komuchów. Rozbudził Pan moją nadzieję, że jednak za tym tępym spojrzeniem kryje się jakaś konstruktywna myśl.
już nie wiem2020.07.3 9:44
To na którego komucha należy wkońcu głosować?
piotr20002020.07.3 0:23
Trudno barc mi odpowiedzialnosc za pana Bakiewicza, ale wiem co nieco o "FRONDZIE". Powstala przy udziale 2 dziennikarzy Gazety Wyborczej tow. Michnika w latach 90 tych. Nie przypuszczam, aby dzisiaj "wyzwolila sie" spod jego kierownictwa i stala sie tuba PRAWDY. Uzywajac sobie wlasciwych metod i pouczen "mistrza" ZWODZI, KLAMIE i DZIELI POLAKOW oraz KATOLIKOW !
Joanna2020.08.2 16:57
Czy to aby nie sw.Piotr sie odezwal?!
katolicka deratyzacja Polski2020.07.2 19:49
Ku mojemu zdziwieniu Bakiewicz przypomnial to co najwazniesze. Tych Narodowcow ,ktorzy na Marszach Niepodleglosci za czasow PO ,,byli mordowani (tak!!!),torturowani,bici I prowokowani ! KATOWANI ! Ja sie zdziwilem,bo w polityce rzadko kto ma dobra pamiec. Przewiduje,ze Pan Bakiewicz bedzie odgrywal w polskiej polityce coraz wieksza role !!!
katolicka deratyzacja Polski2020.07.2 19:42
Pelne porozumienie I sojusz miedzy Komuna I Korwinem I jego demagogia pseudo-liberalna. Obie formacje bowiem powstaly w jednym, gabinecie na Lubiance w Moskwie.
Maciej Łagodny2020.07.2 19:21
Dyrygentem w KONFEDERACJI jest J.K-Mike.I to ON Decyduje,a Robert W.,Krzysztof B. Grzegorz B. to Jego ,,sługusy". A myślałem że Ruch Wolnościowo--Narodowy dąży do Współpracy ( Marsz Niepodległości).Ale NIE dopóki J.K-M.będzie Dyrygentem w KONFEDERACJI.
JanP2020.07.2 19:19
Faszyści zawsze z PiS.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.2 19:35
Rzekomi liberalowie Korwina to w pragmatyce politycznej ,czyli po odcedzeniu CZYNOW od pijaru I ideologii,okazuja sie po prostu byc lewicowymi anarchistami,poniewaz zmierzaja do zniszczenia PANSTWA polskiego.
Elektor2020.07.2 19:15
Podejrzewam że p. Bąkiewicz został przekabacony przez komuchów narodowych z PiS, tak to wygląda. Stąd zniechęca do komuchów międzynarodowych. Jeżeli tak nie jest, to świadczy o jego nieznajomości zasad walki. Kiedy ma się do czynienia z 2 przeciwnikami walkę rozpoczyna się i celem jej jest osłabienie tego silniejszego. To odwieczne zasady wojenne. Ani p. Duda ani p. Trzaskowski nie mają nic zbieżnego z nami w swoich programach. Więcej wspólnego mają z sobą niż z Konfederacją. Wsparcie PAD spowoduje zabetonowanie władzy PiS, wsparcie RT na prezydenta spowoduje klincz, chaos i nowe wybory parlamentarne gdzie Konfederacja ma szanse zdobyć dużo więcej niż obecne 11 mandatów. Wybór jest prosty. RT i idę rzygać.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.2 19:25
Nie ulega watpliowosci,ze jestes rosyjska wkladka w Konfederacji,zwiazanej scisle z Korwinem I Michalkiewiczem,czlonkami szkockiej masonerii lozy Windsor.
BOOGIECHILLI2020.07.2 23:03
Łyknąłeś taniego jabcoka z rozlewni politycznej kalkulacji?Stąd te rzygi?To pij dalej.Polscy patrioci głosują na Dudę
Władysław2020.07.2 18:56
Dla przypomnienia - towarzysze z PZPR w szeregach PO: Iwona Śledzińska-Katarasińska, Danuta Hübner, Dariusz Rosati, Zbigniew Ćwiąkalski, Leszek Balcerowicz, Tadeusz Zwiefka, Barbara Kudrycka, Michał Boni, Marcin Święcicki, Andrzej Olechowski, Leszek Korzeniowski, Magdalena Kochan, Marek Konopka, Stanisław Jałowiecki, Piotr Nowina-Konopka, Hanna Suchocka, Jan Widacki, Jan Dworak, Kazimierz Kutz, Andrzej Rzepliński, Izabella Cywińska i na deser Ewa Kopacz z PSL.
leszczyna2020.07.2 22:10
Teraz niech @Władysław pokaże listę PZPR-owców w PiS. PS. Panie Suchocka i Kopacz nie były w PZPR.
Marco Bresalviano2020.07.2 18:07
A jakiego systemu polityczno-ekonomicznego elegancką nazwą jest ONR-owski korporacjonizm, którego zwolennikiem, jako członek tej organizacji, musi być pan Bąkiewicz? I od kiedy niepopieranie żadnego z kandydatów oznacza popieranie jednego z nich (sam Korwin wyraźnie powiedział, że głosować nie będzie)? Ten pan ma problemy z logicznym myśleniem. Poza tym, jeśli ktoś życzy zwycięstwa Trzaskowskiemu, to z przyczyn czysto pragmatycznych, czyli dlatego, że jego elekcja oznaczałaby sytuację klinczu między Pałacem Prezydenckim a Radą Ministrów i parlamentem, a to z kolei oznaczałoby, że ani jedni, ani drudzy nie zrealizują żadnego punktu ze swoich programów, co dla polskiej gospodarki byłoby zbawienne.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.2 19:30
Masoni I agenciaki od Korwina ujawniaja powiazania zza Uralu I zrodla zdrady Polski.
Myślący2020.07.2 19:38
Masz pan problem z myśleniem, jeżeli wygra Trzaskowski a następnie wybory do sejmu PO to Konfederacja będzie zdelegalizowana Myślenie nie boli więcej głosów i tak nie dostaniecie!
Elektor2020.07.2 21:48
Skąd takie informacje o delegalizacji? I skąd wiesz że "więcej głosów" nie zdobędziemy? Taki prikaz towarzyszu macie, żeby resztę uznawać za nieważne?
Seks kamerki2020.07.2 17:24
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
loki2020.07.2 17:12
Bąkiewicz do Konfederacji: Chcecie popierać komuchów? glosujcie na PiS bolszewików!
M2020.07.2 17:53
Bolszewicy to od Trzeskowskiego,głąbie.Wystarczy po parzyć się co wyczynia ten bolszewik z Warszawskiego ratusza aby zniknęły wszelkie wątpliwości,ale loki to zbyt ciemny oprych,by mogło się to w jego kurzym móżdżku coś pomieścić
BOOGIECHILLI2020.07.2 23:10
Bąkiewicz apeluje do patriotów.Libertarianom wystarczy papier toaletowy z napisem wolność.
PIE*DOLNIJ się w łeb PIS-e!2020.07.2 16:25
Czy chcecie poparcia od tych co lubią petro-kopiejki? Tych którzy chcą wyjścia Polski z UE i NATO?
Mario2020.07.2 16:06
Mądry gość. Mam nadzieje ze wiekszosc Konfederacji poslucha tego glosu rozsadku.
pytanie2020.07.2 16:23
jak popierać komuchów to tylko piotrowicza i kryżego juniora co zawdzięcza karierę tatusiowi-stalinowskiemu sędziemu
Kryże - Piotrowicz Piotrowicz - Kryże2020.07.2 16:36
O cholera dużo tych komuchów w PiS-ie Kryże i Piotrowicz. Tylko tylu naliczyliście ich przez ostatnie 5 lat towarzysze z PO.
Wies2020.07.2 16:01
Widzę że im bliżej do wyborów tym więcej oleum w głowie.
jurek2020.07.2 15:53
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱....lubisz frondę czytasz od dechy do dechy...
Darek2020.07.2 15:52
Chyba nikt nie ma wątpliwości że nie ma bardziej komunistycznej partii w Polsce od PiS, oni są bardziej marksistowscy nawet od Zandberga. Z resztą w PiS prawie każdy jest z PZPR, a wszyscy nominowani przez Dudę sędziowie należeli albo do PZPR albo do młodzieżówki PZPR.
UWAGA UWAGA2020.07.2 15:56
𝐖𝐀𝐋𝐓𝐄𝐑 - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑! 𝐃𝐀𝐑𝐌𝐎𝐖𝐘 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀!
Walter2020.07.2 15:52
Podsumowanie działalności Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące jej artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Krytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Podpisał ustawy dotyczące podniesienia ponad 30 podatków. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał przeznaczyć 2 mld zł z budżetu państwa na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych w dniu 10 maja 2020 r., które byłyby bardzo łatwe do sfałszowania. Odmówił przystąpienia do debaty przedwyborczej z Rafałem Trzaskowskim w TVN, obawiając się niewygodnych pytań np. dotyczących wielokrotnego łamania konstytucji i niezrealizowanych obietnic wyborczych z 2015 r.
UWAGA UWAGA2020.07.2 15:57
𝐖𝐀𝐋𝐓𝐄𝐑 - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑! 𝐃𝐀𝐑𝐌𝐎𝐖𝐘 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀!
BOOGIECHILLI2020.07.2 23:13
A ty nie zostałeś pod Baligrodem,towarzyszu?
Klapaucjusz2020.07.2 15:50
Zła wiadomość; w drugiej turze ilość głosujących zwykle spada znacząco. Co to oznacza? Katole, mohery, emeryci głosują zawsze, młodzi i średniaki zwykle drugą turę olewają. Ale mendo PRL-wska się nie martw, bo nawet ateistom cuda się zdarzają.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.2 15:47
I pamiętaj katolu, ja Lech Keller-Krawczyk , jestem jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.2 15:48
„Zaznaczam też, że mam wśród mych bliskich osoby uważane obecnie w Izraelu za Żydów,…” "Jestem gejem, a więc niczego nie muszę udowadniać!"
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.2 15:43
Bąkiewicz puszcza śmierdzące bąki a PiSdziaki się tym inhalują i mówią że to powiew świeżości taki jak ze zużytego pampersa Kałczyńskiego!
Anonim2020.07.2 15:51
Kał to Ty masz w mózgu, co widać po Twoich wypocinach i upodobaniach. Kogo Ty tam popierasz... aaa... Trzaskowskiego i Bosaka, jak dobrze pamiętam, frondowe cretino...
...2020.07.2 15:41
Ja tam za nikim nie jestem, ale jak widzę co robi PIS to im najszybciej do komuchów i socjalistów.
marek2020.07.2 15:38
Dobrze gada Tęczowy chłoptaś to wydmuszka czerwonych lżę elit III PR i szwabskiej agentury w Polsce.
ZDEGUSTOWANY2020.07.2 15:37
To jest klasa! Uczcie się mali ludzikowie od tekstów w "stylu" ruskie onuce!
jle_ffm2020.07.2 15:36
A niby mówi się że ludzie z Konfederacji to tacy inteligentni są. A tu proszę, jaki zonk.
Michał Jan2020.07.2 15:43
Ktoś z Konfederacji myśli o Trzaskoszczaku inaczej niż p. Bąkiewicz?
Anonim2020.07.2 15:35
Co zrobi Duda to się okaże "w praniu" choć zapowiedzi są jednoznaczne, ale co zrobi Trzaskowski to wiadomo na pewno. Bez zapowiedzi za to z gwarancją wykonania. Jak Konfederaci myślą, że jest jakaś trzecia droga, to ta trzecia droga kończy się na Łubiance. Tak jak i druga.
Anonim2020.07.2 15:41
" ale co zrobi Trzaskowski to wiadomo na pewno" - Na pewno Jasiu to ch.... cie strzeli bo masz już 8 dych! Pewnie więcej, bo ta twoja "metryka" jest lipna.
Anonim2020.07.2 15:49
Co u UB-eków popłoch bo ludzie zaczynają się orientować na czym na prawdę polega ten wybór? I śliczny PeŁowski laluś ma do zaoferowania tylko przyklejony służbowy uśmiech w ramach reklamy szamba...
Prywatyzacja2020.07.2 16:09
U POmylonych znamienna rzeczą jest że zaczynają w każdych wyborach zdanie od slow. Zlikwidujemy No i likwidują i na tym polegają głownie ich rządy.Likwidują wszystko jak leci Spółki Skarbu Pastw, Stocznie Kopalnie Posterunki Policji Jednostki Wojskowe Szpitale .połączenia PKP PKS Lot TVP CBA itp itd ot cala działalność tej szajki.A naród niech szlaja się za chlebem po obcych landach.
PIE*DOLNIJ się w łeb PIS-e!2020.07.2 15:35
Czy chcecie poparcia od tych co lubią petro-kopiejki? Tych którzy chcą wyjścia Polski z UE i NATO?
pisowski sprzedawczyk2020.07.2 15:34
j.w.
jeżu2020.07.2 15:34
Lubię jak się denerwujecie. Jak neonaziści nerwowo wspierają komuchów z PiS. Polska będzie znów wolna, nie uda się wam.
Leming zmienny jest2020.07.2 15:51
To co jerzyku już nie patrioci jak mówił Budka przedwczoraj .A zapomniałem ze lemingi maja krotka pamięć i nie pamiętają co robili i mówili zaledwie dzień gorą dwa wcześniej.Taka wasza wspólna lemigowa przypadłość.Z obietnicami wyborczymi macie tak samo .Narodzie damy wam wszystko co możemy obiecać dzień po wyborach możecie nas w pompę pocałować.
jeżu2020.07.2 15:57
Ale co ma Budka do tego, że PiS stanowi ciekawy mariaż neonazistów z komuchami?