08.03.21, 16:35fot. pixabay.com

Bezwzględnie więzienie dla księdza z filmu Sekielskich ,,Zabawa w chowanego''

Jak informuje portal Onet, ks. Arkadiusz H., który jest jednym z bohaterów filmu "Zabawa w chowanego" wyemitowanego w ubiegłym roku, został właśnie skazany na karę bezwzględnego więzienia. Jak dalej pisze portal, po emisji dokumentu zgłosił się kolejny mężczyzna świadczący, że także był molestowany przez Arkadiusza H.

Jak się okazało, poszkodowanych zgłosiło się więcej, a sprawa sięga lat 80.

Na pierwszej rozprawie duchowny przyznał się do zarzucanych mu czynów wyrażając jednocześnie skruchę.

Chcę z głębi serca pokornego bardzo serdecznie przeprosić. Jeszcze raz powtarzam - bardzo mocno przeprosić pana Bartłomieja Pankowiaka, który wnosi dzisiaj w swoim oskarżeniu. Mam świadomość i poczucie ogromnej szkody, jaką przez swoją słabość ludzką, nieudolność, grzeszność dokonałem wobec pana Bartłomieja – powiedział 52-letni już ksiądz.

W trakcie rozprawy, która odbyła się w dniu dzisiejszym sąd uznał Arkadiusza H. winnym dopuszczenia się przestępstwa o charakterze seksualnym na 15-letnim nieletnim i skazał go na na trzy lata bezwzględnego pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny.

 

mp/onet.pl

Komentarze

XD2021.03.10 10:01
NARESZCIE! Pora na resztę gwałcicieli! Nie ma znaczenia czy to aktor czy ksiądz. Każdy zbrodniarz powinien siedzieć.
bezczelne2021.03.9 9:32
Opublikowaliście słowa tego zboczeńca i zwyrodnialca a nie opublikowaliście wypowiedzi poszkodowanych? Na co mi jego "skrucha"? Niech gnije w więzieniu. Gdzie apele o wsparcie dla poszkodowanych?
Dam2021.03.9 8:45
Przecież to bezprecedensowy atak na Kościół. Księdza do więzienia? Na pewno te dzieci do niego "lgnęły". Poza tym skazać sędziego za obrazę uczuć religijnych /s. A teraz na poważnie. Czekam jeszcze na procesy tych, którzy go ukrywali.
Anonim2021.03.9 10:07
Pederastia nie polega na tym, że zboczeniec "gwałci" małolata, tylko wyszukuje podatnego (może chętnego na łatwe pieniążki, jak Jankowski) i go namawia do eksperymentów. A jak już trafi na takiego małoletniego co roi sobie że jest "gejem", no to sukces pełny. Ale nie nazywajcie tych małoletnich "poszkodowanymi". Chcącemu nie dzieje się krzywda, choć po latach, gdy sprawa wyjdzie na jaw, ten starszy o parę lat gej robi z siebie ofiarę, żeby oszukać rodzinę i otoczenie. Taka jest moja opinia, logiczna i spójna.
Dam2021.03.9 11:27
To że bronisz gwałcicieli to norma, ale teraz bronisz jeszcze dziecięcej prostytucji? Gnida z ciebie. Nie zdziwiłbym się, gdybyś samemu krzywdził dzieci i w ten sposób starał się przekonać otoczenie, że nic złego nie robisz.
Anonim2021.03.9 7:08
Polecam liczne monografie pt. "Pedofilia jest skutkiem skłonności gejowskich".
Dam2021.03.9 8:40
Polecam ci psychiatrę, obrońco gwałcicieli w koloratkach.
Marek2021.03.9 9:33
Nie gejowskich tylko celibatu. Udają świętoszków a potem są takie właśnie efekty.
Anonim2021.03.9 10:01
Celibat nie ma tu nic do rzeczy. Homoseksualiści zasadniczo nie zawierają małżeństw, a więc pozostają bezżenni. Formalnie - żyją w celibacie.
Anonim2021.03.8 21:07
https://apollofluffycat.com/
DYMER czyli ksiądz który dymał2021.03.8 20:17
oj tam, oj tam! Andrew Kugelschreiber i tak go ułaskawi. Oto tajemnica wiary
Loth i jego curki2021.03.8 19:12
UWAGA!!! Poniewarz ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego) proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentaży. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”) oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tenczowy lewak!) będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko żygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele. ==
dla przypomnienia2021.03.8 19:05
Czy wie ktoś co to był Departament IV Wydział VI SB , którego funkcjonariusze działali w szeregach Kościoła. Przypominam , że jedną z czynności operacyjnych była kompromitacja Kościoła w oczach Wiernych. Ilu jeszcze takich ,,nowoczesnych " księży tam działa w szeregach Kościoła. To ciężkie do wychwycenia. Większość tych spraw dotyczy zresztą przeszłości tych ,,księży" a nie czasów obecnych co nie znaczy, że Kościół się oczyścił już z tego elementu bo pewnie nie o wszystkich TW jeszcze nawet wie a oni mogą się ujawnić w odpowiednim momencie gdy zaistnieje taka potrzeba i zamówienie polityczne. Oni byli dokładnie poinstruowani co należy robić żeby skompromitować Kościół w oczach Wiernych. Wszelka aktywność na polu seksualnym też się w tym zawierała.
uzupełnienie2021.03.8 19:39
Czy nikogo nie dziwi , ze TVN po tylu latach dociera do świadków. Przecież były już różne rządy wcześniej nie tylko prawicowe związane z Kościołem (bo tych było niewiele) ale też SLD wcześniej PZPR, Unia Wolności tak więc nie było żadnych przeszkód żeby oni mogli to ujawnić wcześniej ale oni musieli ujawnić to własnie teraz przed wyborami bo takie było zamówienie polityczne na ten moment.I to jest własnie to o czym piszę jest zamówienie to trzeba ujawnić fakty, które są kompromitujące dla ich uczestników i pośrednio uderzają w Kościół świadkowie i agenci w łonie Kościoła się zawsze znajdą a a ujawniona sprawa dotyczy czasów komuny lata 80-te.
Anonim2021.03.9 9:34
Nie dziwi nikogo. Gdzie mają iść? Do tvp która pakuje kasę rydzolowi?
MVD2021.03.8 21:11
Może - ale kościół jest ofiarą swojej "wielkości" nie podskoczycie nam! przecież tak nie może być, że rączka - rączkę myje ! Łyżka dziegciu psuje beczkę miodu! nie ma od tego odwrotu! Tomasz Terlikowski bardzo dobrze podchodzi do sprawy! każdy kto chce utrzymać ciepły status quo ! jest tak naprawdę wrogiem Kościoła! gdzie chce wspierać tą krypto cosa nostrę! to udawanie, ba rżnięcie głupa - właśnie niszczy Kościół! ludzie nie chcą utożsamiać się z hipokryzją i obłudą! Oczywiście na pierwszym miejscu zawsze powinien być Pan Jezus i to z Nim się spotykamy na Eucharystii! nie mniej ilu jest maluczkich ? których gorszy postawa kleru ? bardzo dużo! oni są jak trzcina nadłamana! wystarczy lekki wiatr żeby ich złamać! ostro trzeba piętnować każdy przejaw szemranego działania! sług biskupich! i ich sług sług kardynałów ect i arcy biszopów.. oni nam mają służyć ! nie my im! o czym zdają się zapominać!
Anonim2021.03.9 9:36
Nie zwalaj winy na departament VI. Zastanów się kto normalny godzi się na życie wbrew naturze? Człowiek jest stworzony by łączyć się w pary i mieć potomstwo. Już normalniejszym stanem od celibatu jest poligamia. Celibat jest zboczeniem i wynaturzeniem. Ktoś kto sam z własnej woli godzi się na takie rzeczy powinien zostać poddany leczeniu. Albo kastracji.
Anonim2021.03.9 10:09
Z całą pewnością kastracji powinni zostać poddani tacy jak ty - nawołujący do okaleczania ludzi. To by was wyleczyło.
Beno2021.03.8 18:59
To niemożliwe żeby ksiądz czynił takie rzeczy. Może chłopcom sie wydawało lub wszystko wymyślili. Nie ma mocnych dowodów przeciw księdzu a miejsce ksiedza jest na parafii.
Darek2021.03.8 19:13
Obawiam się, że niektórzy nie zrozumieją Twojego sarkazmu a jeszcze się pod tym podpiszą i tak właśnie myślą.
różnie2021.03.8 19:49
Tu różnie może być, ciężko tu powiedzieć bo jeśli ten kapłan był agentem w łonie Kościoła to może się przyznać faktycznie do wszystkiego a i świadkowie mogą być podstawieni ale można też założyć , że jest w tych zeznaniach jakiś element prawdy i będąc agentem się tego faktycznie dopuszczał.
Polak2021.03.8 21:09
Albo był po prostu księdzem pedofilem, co też się zdarza.
Anonim2021.03.8 21:29
Nieee... był homoseksualistą-pedofilem, pederastą. To się zdarza dosyć często. Rola księdza nie ma z tym nic wspólnego, tak samo jak inny zawód. Ale ten gagatek zapewne naczytał się książek wychwalających pedofilię, promowanych przez lewicę, i uwierzył zapewnieniom lewicowców, że "jest normalny".
Darek2021.03.8 21:33
W jakim innym zawodzie po ujawnieniu pedofilii zastrasza się ofiary i systemowo ukrywa sprawców? Słyszałeś o jakimś kierowniku budowy który pedofila przenosi na inne budowy i straszy rodziców ofiary?
Anonim2021.03.9 0:04
Wszyscy pederaści pochodzący z inteligencji są "systemowo" (cokolwiek to słowo znaczy) ukrywani i usprawiedliwiani, bez względu na zawód nauczyciela, lekarza, prawnika. Tylko skrajny wręcz kretyn porównuje klasę robotniczą z klasą tzw inteligencji, czyli osób w praktyce prawie nie do skazania. Poza tym - na czy polegało "straszenie rodziców", nie powiem "ofiary", bo to brednie. Ktoś im przystawiał pistolet do głowy? Pobił? Nie, ależ skąd, nikt nikogo nie "straszył" pajace.
Dam2021.03.9 14:46
Wiem, że i tak to nic nie da, bo będziesz bronił gwałcicieli dzieci do śmierci, ale masz https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26851242,sady-koscielne.html
Z kronik kryminalnych.2021.03.8 17:22
Rabin Fred Neulander z Cherry Hill, stan New Jersey wynajął dwóch morderców aby zamordowali jego żonę. I zamordowali. Ale rabin jak to typowy parch, chciał zaoszczędzić $$ na "dobrych" zbrodniarzach, więc wynajął dwóch lokalnych, kolorowych sadystów, za tzw. psie pieniądze. I żeby chociaż tą biedną kobietę zastrzelili, ale nie. Na życzenie rabina zatłukli ją pałkami. A jaki był rabina motyw? Ano rabin ruchał Elaine Soncini, na domiar złego, gojice. A ty Hertrich-Woleński coś zrobił ze swoją, hmm..? - - - - Rabin nie rabin, Żyd to urodzony, genetycznie poyebany kryminalista, hejter.
Tadziu Hateprick-Woleński2021.03.8 17:34
A ja twoją dymam przynajmniej raz dziennie.
Just make sure you have a reservation at2021.03.8 17:48
https://www.thebreakers.com/dining/flagler-steakhouse/
kaka2021.03.8 18:16
Jak ktos wreszcie za to scierwo sie zabierze -to namierza dziada i bedzie dymal palety za kratkami!
Chór jednoosobowy kurwy żydowskiej:2021.03.8 17:20
Emeryt, AAAtomek, Po11... Cadyk spod Trocin, Cadyk bez Prostaty, doomsday, wd-59, Darek, Max, Michał jakiś, Klapa na sedes, ladysucksmydog'sdick, Izydor, chłopka, Grizzly, ateusz, belfer, Filip,...
Grizzly™2021.03.8 17:01
Prokurator żądał 6 lat.
Anonim2021.03.8 17:19
Już pakuje walizki, delegacja 600 km od domu.
Grizzly2021.03.9 8:54
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowy parchu!
Darek2021.03.8 16:57
Czy będzie ułaskawienie? PAD już rozpisuje długopis?
Grizzly2021.03.8 16:57
No jak to, przecież takie wyroki to atak na katolików!!!!!111111111jedenjeden
Grizzly2021.03.9 8:54
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowy parchu!
AAAtomek2021.03.8 16:47
Nie jestem klonem Anonima!!!
Anonim2021.03.8 17:18
Daj spokój, mądremu tłumaczyć nie trzeba, a debil i tak nie zrozumie. Szkoda prądu.
AAAtomek2021.03.8 16:47
Czy Prezydent Polski Andrzej Duda ułaskawi pedofila, ktoś wie????
Po 11 ...2021.03.8 16:43
Gdzie proces tych, którzy go ukrywali???
Duduś2021.03.8 16:42
Co tam wyrok. Duduś ma długopis...
Po 11 ...2021.03.8 16:42
Porównajmy. Pedofil 3 lata więzienia. Obraza uczuć religijnych 2 lata....
olo2021.03.8 20:45
każdych uczuć religijnych ? czy tylko katolickich. pytam bo jestem (tak jak wszyscy moi przodkowie) wierny Odynowi.
Anonim2021.03.9 0:07
Każdych - zarówno protestanckich, katolickich, prawosławnych, a za obrażenie muzułmańskich Anglicy mogą cię realnie wpakować do pierdla, gdzie umrzesz. I nie powołuj się na Odyna, ponieważ cuchnie to hitleryzmem.
Julka_na_pokładzie2021.03.8 16:40
Wykastrować dziada!
Anonim2021.03.8 16:39
Tylko trzy lata?! Dożywocie mu! Gdzie jest Ziobro!?
Darek2021.03.8 17:00
Ziobro nie wiele mógł zrobić by ukręcić sprawie łeb i ochronić pedofila, bo sprawa stała się zbyt medialna, ale na pewno jak tylko przycichnie to za kilka miesięcy jakoś pedofila wyciągnie z więzienia i mu to finansowo wynagrodzi, bez obaw, mafia trzym się razem.
APEL2021.03.8 16:37
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego), proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentarzy. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot, nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”), oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tęczowy lewak!), będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko rzygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.