03.06.20, 21:00Fot. screenschot: Twitter - enfuwebfuwe

Biedroń: ,,Trzaskowski to wilk w owczej skórze’’

Nowy kandydat KO Rafał Trzaskowski odbija głosy wyborców ze środowisk LGBT Robertowi Biedroniowi. To naturalne nie jest po myśli kandydatowi Lewicy, dlatego postanowił on wbić szpilkę w swojego konkurenta. Biedroń stwierdził, że Trzaskowski to: „wilk w owczej skórze”.

Robert Biedroń komentował wydarzenia wokół wyborów prezydenckich w rozmowie z Interią. Okazuje się, że kandydat Lewicy nie ma dobrego zdania o Rafale Trzaskowskim:

-„Często jest tak, że w kampanii wilk przywdziewa owczą skórę. Tak jest i w tym przypadku. Trzaskowski już zmienia zdanie w sprawie równości małżeńskiej, podejścia do liberalizacji przerywania ciąży czy opodatkowania Kościoła. Kandydat Platformy może pozować na Europejczyka, ale do tego potrzebuje jeszcze europejskiego programu i europejskich wartości” – stwierdził.

Robert Biedroń mówił też o tym, że jego zdaniem Platforma niewłaściwie potraktowała Małgorzatę Kidawę-Błońską:

-„Nie podoba mi się styl, w jakim potraktowaną panią marszałek Małgorzatę Kidawę-Błońską. Zrobiono jej dużą krzywdę i było to po prostu nie fair wobec niej” – mówił.

-„Lista grzechów PO jest bardzo długa. Mam nadzieję, że ten wyścig wygra ktoś spoza PO-PiS i przełamie w końcu tę długoletnią bezsensowną awanturę” – podkreślał.

kak/interia.pl

Komentarze

M.a2020.06.4 8:36
Trzaskowski wszedł na podwórko Biedronia i zabiera mu poparcie pewnych środowisk..
Glaudiusman2020.06.3 22:27
Wszystkim kandydatom lewackim bardzo nie podoba się, że fircyk niegolony odbiera im głosy. Dzieciak jest już na przegranej pozycji, a tygrys i pampersiarz to już mogą tylko ryczeć po nocach. Druga lokata już jest poza ich zasięgiem. No chyba, że Lis i reszta tej bandy nie zdoła zdobyć głosów na poparcie amancika po przejściach.
Krzysztof 2020.06.3 21:50
Fronda popiera teraz Biedronia ? XD Xd
anonim2020.06.3 21:46
. Robciu, popatrz na to inaczej. Wy lewackie chłopaki uwielbiacie przebieranki. Raz chłopak, raz dziewczyna, raz owieczka, innym razem wilk. Nie złość się misiaczku, to tkwi w waszej mentalności. .
100 % racji2020.06.3 21:42
łoj, BOBEK, BOBEK a ilu to tow. w SENACIE POzwoliło wyskoczyć czasKOVSKIEMU jak Diabeł z pudełka ? tak samo VLADEK z ZSLu dał się ograć myślimy głową a nie d....ą
Ubawiony po pachy2020.06.3 21:25
No to jeżeli Biedronka naparza się z Trzaską to mamy pożar w .... domu publicznym.
M.k2020.06.4 2:04
To może Rabiej ich rozdzieli, żeby się za mocno nie potłukli? hahaha......
Leszek2020.06.3 21:10
Włącz myślenie nie słuchaj masońskie propagandy. https://www.bitchute.com/video/iXitvxGK6QOi/ MEDIALNY PRZEDSTAWICIEL SPOŁECZNY