18.02.20, 17:20Screenshot Youtube - Polskie Radio

Błażej Spychalski ostro o wypowiedziach opozycji: To jest zwykłe chamstwo!

Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski w ostrych słowach skomentował działania opozycji, która usiłuje wykorzystać problem leczenia onkologicznego do bieżącej walki politycznej.

Wszystko zaczęło się po przegłosowaniu przez Sejm nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która przewiduje przekazanie Telewizji Polskiej oraz Polskiemu Radiu niemal 2 mld złotych jako rekompensaty za utracone wpływy z abonamentu. W trakcie konferencji prasowej w Sejmie europoseł KO Andrzej Halicki stwierdził nawet, że jeśli Andrzej Duda ustawę podpisze, będzie „to wyrok dla wielu tysięcy osób”.

Opozycja usiłuje narzucić narrację, że wspomniane pieniądze mogły być przekazane na wsparcie pacjentów onkologicznych. Tym razem jak podkreślił Spychalski na antenie TVP Info:

Słowa, które padają w ostatnim czasie są - chcę użyć rzeczywiście mocnego słowa - po prostu haniebne. One nigdy nie powinny padać. Takie przeciwstawianie dwóch rzeczy, z jednej strony rekompensaty (dla TVP i PR), która jest efektem decyzji podjętych przez PO i PSL, z kwestiami związanymi z chorymi na raka, z leczeniem onkologicznym, nie powinno mieć miejsca; to jest zwykłe chamstwo”.

Podkreślił, że nakłady na służbę zdrowia w ostatnich latach wzrastają. Zaznaczył jednocześnie, że zdaje sobie sprawę z tego, że potrzeby w tym zakresie są ogromne, jednak dodał:

[…] jeżeli na początku 2015 r. przeznaczono 71 mld zł na służbę zdrowia a dzisiaj przeznaczamy na służbę zdrowia ponad 104 mld zł; jeżeli z inicjatywy prezydenta udało się w końca uchwalić Narodową Strategię Onkologiczna, dokument, który mówi o tym jak będziemy walczyli z rakiem przez następne 10 lat [...], to widać, że jest czynione bardzo dużo”.

Zaapelował także, aby opozycja nie używała w tej kwestii podobnych słów i uderzyła się we własną pierś, bo jak przypomniał – owi politycy mieli osiem lat na to, aby rozwiązać w Polsce pewne rzeczy.

Rzecznik prezydenta podkreślił, że dziś owi politycy uaktywniają się, ponieważ mamy okres prezydenckiej kampanii wyborczej:

[…] krytykują i jeszcze czynią to w sposób tak paskudny i cyniczny”.

dam/PAP,Fronda.pl 

Komentarze

west2020.02.19 9:16
Z mojej strony, po przeczytaniu i artykułu i większości komentarzy nasuwają się dwa pytania: 1. Ciągle się mówi o nakładach na LECZENIE chorób onkologicznych. Nie ma ani jednego słowa o profilaktyce. Uważam, że wobec ciągle narastającego, pomimo permamentnego wzrostu wydatków na leczenie zagrożenia rakiem na świecie, nie tylko w Polsce, powinno się bardzo duży nacisk położyć właśnie na profilaktykę. Podniesiono tu aspekt niesamowicie groźnej chemizacji żywności, nie wspomniano o potężnym zagrożeniu ze strony GMO, niektórych środków medycznych ( antykoncepcja hormonalna) można by jeszcze przytaczać sporo innych przykładów. Jednak nie widać tu żadnych działać w kierunku ograniczenia wpływu tych głównych zagrożeń. Słyszymy natomiast o wydatkach na medycynę, jakby ktoś celowo kierował ogromne środki do kieszeni tych co zarabiają na często daremnych lub niewłaściwych terapiach. 2. Zarzut o wydawanie pieniędzy na publiczną TV. Zapytam inaczej. Dlaczego by nie zaprzestać finansowania partii politycznych i przekierowania tych funduszy na ochronę zdrowia? Ktoś zapyta, jak zatem utrzymać partie? Moim zdaniem prosto. Niech każdy sympatyk przeznaczy, powiedzmy 0,5% swoich podatków na swoją partię. Oczywiście należałoby odpowiednio zmienić przepisy. Jednak sytuacja polityczna mogłaby się zmienić w ciekawym kierunku. Zatem przestańmy biadolić nad czymś takim jak finansowanie publicznej telewizji, bo chyba cała Europa stosuje podobne rozwiązania i nikt nad tym nigdzie nie biadoli z wyjątkiem polskiej totalnej opozycji.
Chory Portier2020.02.19 7:59
"Chamstwo" to bardzo delikatnie powiedziane. To jest wręcz obraza dla pospolitych chamów.
rudy2020.02.19 4:24
Oczywiście chamstwem jest tylko to, co robi opozycja, natomiast wg Frondy szczucie ludzi na siebie, poniżanie, lekceważenie itp. (proszę sobie dopisać całą resztę) to uczynki miłosierdzia.
leszno2020.02.19 2:53
polska szmata z pisu chamstwem operuje? smiec pedala kaczego jest polskim chamkiem z pisu i gnojem klamiacym.on musi byc chamem, bo umn polak z pisu, kolega pedala prezesa.
adam2020.02.18 22:29
Oczekiwałbym głosu kościoła na w/w temat.I dobrze wiem że głosu tego się nie doczekam..
Erol2020.02.18 23:12
Adam! Jakby odezwał się Kościół, to byłby straszny wrzask, że miesza się do polityki! I tak źle i tak niedobrze !?
katolik2020.02.19 7:24
bo jak ktoś chce jątrzyć z dna popslsldwiosnanowoczesnahołow ,to zahacza o Kosciół
Chcesz zobaczyć bullshit - fake video?2020.02.18 19:58
Wiesz o tym że są FAKE NEWS ... Ale to nie wszystko, są również FAKE BELIEVE VIDEOS! Robione na zamówienie Kremla. Zanim otworzysz VIDEO pomyśl, czy nie ma w nich MALWARE - VIRUSÓW! A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS! Chcesz zobaczyć bullshit - fake video? https://www.youtube.com/watch?v=cQ54GDm1eL0
anonim2020.02.18 22:22
ależ oczywiście, pisowski trollu, tylko program TVP będę ogłądał, zadowodlony?
Szymon2020.02.18 23:36
Sam sobie ogądaj te ": głupie gadanie" ble, ble, ble !
Pierwszą "zaletą" Konfederacji jest antysemityzm 2020.02.18 19:57
𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 ty Żydzie prowokatorze!!! Czy to możliwe, że "Leszek" to jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - pedofil , wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Ależ oczywiście, że tak! Kim on już nie był, ale zawodzi go wyobraźnia. Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. I znowu zmarnowałeś dnie i noce na bullshit. Zaraz w 'odwecie" pojawi się: "oficer LWP - andrzejhahn - Urszula" może nawet sam "PolishPatriot". On tylko udowadnia, że ta domniemana inteligencja Żydów jest tym czym jest naprawde; MITEM!
Erol2020.02.18 23:32
LECHU KELLER ! ZNÓW NAPISAŁEŚ SAM O SOBIE POWYŻSZY WPIS! TAK PISZESZ NIE PIERWSZY TO RAZ I NIE DZIESIĄTY..........! ŻAL PATRZEĆ NA TO CO WYPISUJESZ !
Foster2020.02.18 19:32
Nie jestem zwolennikiem PO - ale pomyślcie: w 2020 r. 200 mln na onkologię, a 2 miliardy na propagandę. Ponadto onkologia nie zarobi na reklamach, a TV rządowa na reklamach robi niebotyczne interesy.
JaKi2020.02.18 19:02
Przecież to chamstwo można bardzo prosto obrócić w zwycięstwo Dudy.Czy wy PiSiory nie potraficie myśleć logicznie? Wystarczy że Duda nie podpisze dotacji dla TVP a oręż i chamstwo opozycji przestaje mieć znaczenie podobnie jak bez znaczenia staje się sławny gest Lichockiej. Ależ totalna opozycja była by zaskoczona ,a wzrost poparcia dla Dudy znaczący że jedna pieniążki idą na potrzebujących a nie na propagandę! Myślę że przez to veto Duda miałby szansę pogrążyć totalnych i wygrać w 1 rundzie. TVP przez 2 miliardy nie zbiednieje,zawsze można ich dotować w inny sposób(reklamy ,dotacje)
katolik2020.02.19 7:22
Oczywiście,zgadza się. Proszę wyslać tę inf prezydentowi
Seth2020.02.18 18:19
Jeszcze raz: Ci ludzie z PO , potomkowie rodziców, przybyszy ze wschodu o zdeformowanych poglądach, wyrzekli się i wyparli Polskości, a udowodnili to poprzez bojkot nawet najważniejszych świąt państwowych ! Nienawiść do PIS-u za to, że zabrał im władzę jest tak monstrualna, że oni są zaślepieni tym co się wokół nich dzieje. Wydaje się, że oni ne potrafią logicznie myśleć, że oni ani nie myślą o tym o czym mówią, i nie wierzą w to o czym mówią. Oni brną w ich głupotę i rządzę koryta coraz głębiej, przez co ich zwolennicy odchodzą na rzecz ZL-ewu. Oni są pozbawieni moralności, zbędni dla Polski, nie mają nam nic do powiedzenia, a wręcz przeciwnie jako kłamcy, złodzieje, łapówkarze i zdrajcy, nie powinni już więcej zajmować się Polską ! Powstaje pytanie: Jak zmusić ich do opuszczenia Polski - lub jak wysłać ich na wewnętrzną emigrację ?!
anonim2020.02.18 19:29
"Powstaje pytanie: Jak zmusić ich do opuszczenia Polski - lub jak wysłać ich na wewnętrzną emigrację ?" podmiana narodu, ściągniecie w zamian eskimosów?
Erol2020.02.18 23:25
A MOŻE DLA WIELU , CO GORSZYCH Z NICH, ZAPEWNIC IM CELE +" ???
katolik2020.02.18 18:15
Zdrajcy narodu polskiego nie odpuszczają ! Zamiast zbudować program partii i walczyć o wyborców, to walczą z rządem PIS-u. Wyborów nie potrafią wygrać, ulica nie działa, to pozostała zagranica ! I właśnie tam uchwalają rezolucje przeciwko Polsce, monitoringi, głosują za sankcjami przeciwko Polsce i odebraniu funduszy, a także żebrzą o pomoc lewackich europarlamentarzystów i polityków zagranicznych w obaleniu polskiego rządu. To niebywałe, żeby walczyć – walczyć ! – przeciwko dobru jakiemu ten rząd niesie Polakom ?! Oni uaktywnili się, bo czują, że jak wkrótce stracą sądy, to zajrzy im w oczy prawo i sprawiedliwość. Polacy, pomału nadchodzi czas, by zaprotestować przeciwko opozycji i pogonić tych obrzydliwych zdrajców narodu polskiego, nadać im status zdrajcy lub „persona non grata”, a także zakaz piastowania funkcji publicznych. Będzie to fenomen na skalę światową !!!
anonim2020.02.18 19:26
fenomenem na skalę światową, to jesteś ty, katolik?
Zyg2020.02.18 18:15
Ta banda europosłów czworga ugrupowań opozycyjnych pluje i uchwala rezolucje przeciwko Polsce, monitoringi, głosuje za sankcjami przeciwko Polsce i odebraniu funduszy, a także żebrze i skamle o pomoc lewackich europarlamentarzystów i polityków zagranicznych w obaleniu polskiego rządu. To niebywałe, żeby walczyć – walczyć ! – przeciwko dobru jakiemu ten rząd niesie Polakom ?! To są ludzie upośledzeni mentalnie ! Zapytajcie samych siebie : *czy jako Polka uczyniłabyś coś takiego przeciwko własnej Ojczyźnie ?! *czy jako Polak – zdradziłbyś w ten sposób własną Ojczyznę ?! Jeśli wasze odpowiedzi brzmią „NIE”, to znaczy, że ci, którzy to robią nie są Polakami !!! Jeśli nie są Polakami, to kim oni są ?! Otóż, to polskojęzyczni potomkowie agentów o zdeformowanych pogądach, których Stalin przysłał do Polski po wojnie ! Oni uważają, że Polskość to nienormalność, oni wyrzekli się i wyparli Polskości, oni bojkotują nasze święta narodowe i godzą w naszą suwerenność !!
anonim2020.02.18 19:25
bezczelność niektórych pisowskich tolli nie zna granic co za jazgot, zero kultury
Erol2020.02.18 23:18
NIC CI SIE NIE POMIESZAŁO?? Przecież to bezczelność, nie pisowskich trolli, ale LEWACKICH TROLLI NIE ZNA GRANIC ! A REKORDY ŚWIATA W BEZCZELNOŚCI BIJE LECH KELLER- KRAWCZYK / czyli niesłynny "du.....y g....j" /.
Reytan2020.02.18 18:14
Europejskie straszaki ! Pamiętacie jak Tusk straszył, że jak Polska nie przyjmie uchodźców to musi się liczyć z konsekwencjami sankcji, bo takie są zasady UE. Pamiętacie to ? Unijni komisarze a tym bardziej król Europy (RE) nie mają żadnego prawa nakładać sankcji na kraje członkowskie ! Obecnie przewodniczącym RE jest Charles Michel. Nie słyszyłem jeszcze żeby ten gość wypowiadał się krytycznie wobec Polski, natomiast Tusk robił to regularnie i po świńsku ! PO-je-by i lewackie szczochy mówią, że sankcje przeciwko Polsce za którymi głosują, są skierowane przeciwko rządowi ! Do tych łajdaków nie dociera fakt, że ewentualne sankcje dotchną nie rząd, ale całe polskie społeczeństwo ! Polacy, nie dajcie się nabrać, bo dla nich Ojczyzna to włoszczyzna, a honor to humus, Bóg jest bobem , a Polskość to nienormalność !!!
anonim2020.02.18 19:23
Shalom alechem!
Otto2020.02.18 18:11
Ten obóz szkodzący Polsce, zwany PO lub ZLew musi jak najszybciej opuścić scenę polityczną w naszym kraju, a wielu z nich z zarzutami zdrady stanu stanąć przed TS. Członkowie tej zarazy tak zagalopowali się w anty-PIS-ie, że dla nich ratunku już nie ma, bo ich demokracja polega na manipulacji. To co oni uprawiają to żadna polityka, a kłamstwa, nienawiść, zło i zdrada, którą posługują się w UE . I jak do tego dodać ich złodziejstwo i korupcję na skalę niebotyczną, bo w wysokości setek MLD zł i brak zdolności rządzenia państwem, to wyłania się obraz antypolskiej mafii politycznej ! To wrogowie Polski ! W dużych miastach mafiozi z PO są stowarzyszeni ze starym układem esbecko-postpeerelowskim. Ci ludzie zmienili język polityki na język nienawiści. Oni chcą Polaków patroszyć, dorzynać, strząsać z drzew, taplać w błocie ... Jeśli chcemy mieć Polskę jako strefę wolną od nienawiści, to oni muszą odejść prędzej czy później w zapomnienie obłożeni anatemą do trzech pokoleń !
anonim2020.02.18 19:21
"Oni chcą Polaków patroszyć, dorzynać, strząsać z drzew, taplać w błocie ..." chamstwo niektórych nie zna granic
katolik2020.02.19 7:20
dno mor-sol-polit popslsldwiosnanowoczesnaholow to ludzie,ktorzy nie mają nic mądrego do powiedzenia, tylko są dla Polski jak korniki
anonim2020.02.19 7:41
jak dobrze, że są tacy jak ty, katolik, mierni ale wierni
KKK2020.02.18 18:10
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który wabi się Leszek. Ten przygłup, zresztą bardzo produktywny, kasuje pienądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy rasista, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
anonim2020.02.18 19:17
a ten Leszek, co go obraziłeś, to korzysta z twojego konta bankowego, jak mu PO śle pieniądze, pisowski trollu, czy masz nas za idiotów, jak cały PiS? poza tym, przecztaj to co napisałeś jeszcze raz, i przeproś pana Leszka, bo dobre wychowanie tak każe! chamstwo niektórych nie zna granic
OKOPsK2020.02.19 1:35
Nieuku a slyszales o PROXY? VPN? Pisowski balwanie?
Piotr Nowak2020.02.18 18:09
Czy Polacy uczyniliby swojej Ojczyźnie to co czynią lewaccy politycy i ich wyborcy ?! Europarlamentarzyści wszystkich partii lewackich kłamią i szkalują Polskę żądając od UE sankcji i karania Polaków za reformę wymiaru sprawiedliwości i jakąś rzekomą praworządność, która w Polsce ma się dobrze. Do Pucka i Wejcherowa pojechała bojówka z Warszawy opłacona przez PO po to, aby zakłócać przemówienia naszego Prezydenta podczas uroczystości 100-nej rocznicy zaślubin Polski z morzem. Dla was lewaków Prezydent RP nie znaczy nic, a wasza kandydatka na prezydenta Kidawa ściskała się z bojówkarzami w podzięce za dobrze wykonaną robotę potwierdzając jej kampanię chamstwa. Polacy z wybrzeża, Kaszubi, odcięli się od was i nie chcą mieć z wami nic do czynienia ! Dla was Polskość to nienormalność ! Wy bojkotujecie nawet najważniejsze święta narodowe, a wasi posłowie i senatorowie głosują bezrozumnie przeciwko wszystkiemu co proponuje PIS, nawet przeciwko „jarkowej” 13-tce. Wy zatraciliście poczucie pomiędzy dobrem a złem, uważając, że aborcja i LGBT jest dobrem ! Rozmowa z wami, mentalnie chorymi to czcza strata czasu. Nieustanny hejt w internecie przeciwko Polsce, farmy hejterskie jak w Inowrocławiu i antypolskie soki z buraków opłacane z pieniędzy PO, bluzgają jadem i zieją nienawiścią, podłością, zacietrzewieniem i wulgaryzmem. Wy gardzicie Polakami strasząc ich, że jak dojdziecie, nie daj Boże, kiedyś do władzy to zlikwidujecie Polakom wszystkie programy socjalne i pomocowe, a polityków Zjednoczonej Prawicy za te programy rozliczycie ! Wy jesteście anty-PIS-owskim psychiatrykiem ! Wasza nienawiść do Polaków za to, że odsunęli was od władzy jest niebotyczna, a systematyczne odcinanie was od koryta, obecnie od sądownictwa, musi was tak boleć, że dostajecie małpich mózgów, obłędu, zacietrzewienia, wręcz zbydlęcenia, a propaganda TVN powoduje zanik rozumowania. Waszym 2-punktowym programem wyborczym, tj. walki przeciwko PIS i likwidacji wszystkiego co jest dobrem dla ludzi, nigdy nie wygracie wyborów ! Poza tym jesteście profesjonalnymi kłamcami i oszustami, a co jest najgorszym, zdrajcami naszej Ojczyzny !!! My Polacy nigdy nie uczynilibyśmy naszej Ojczyźnie tego, co czynicie permamentnie wy – obcy nam lewacy !!! Dlatego mówimy wam stanowczo, że wy nie powinniście zajmować się Polską, że wy jesteście polskojęzycznymi osobnikami, obcymi dla nas i nie chcemy takich judaszy w naszym kraju !!!
anonim2020.02.18 19:13
a na YT mówią, że polskojęzyczni to PiS, i Polskę eskimosom oddają, to dobrze, że to wyjaśniłeś, już bym pomyślał, że to prawda
anonim2020.02.18 18:03
powtórka materiału TVP dla rzecznika PAD aby głupot nie pierd*** Polacy nie chorują na złość PiS, i ku radości opozycji do PiS, ale dlatego, że ich pisowski rząd truje żywnością, oto przykład, Celownik - Ile chleba w chlebie? youtube.com/watch?v=qLrwGuvZs9U więcej w tym temacie na kanale YT p. Marcina Bustowskiego, łącznie z testami żywności z supermarketów, także raport NIK w sprawie zatrutej żywności, youtube.com/channel/UCS3TLgeM9gEiLEGT1glAK6w Panie rzeczniku, proszę zapytać min. rolnictwa, jako organ właściwy, dlaczego supermarkety nas trują? może rząd się sam wyżywi zdrową ekologiczną żywnością, ale Polacy już nie!
Domik2020.02.18 17:51
https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
Leszek 2020.02.18 17:40
Piotr Korczarowski o 447, cenzurze, Bosaku i Konfederacji! Polak z Polakiem zawsze sie porozumie. https://www.youtube.com/watch?v=XUaTmfe5CGc
Leszek 2020.02.18 17:39
PILNE! Polak mieszkający w Chinach u Roli! Cała prawda o koronawirusie, Chinach, Trumpie i Hongkongu youtube.com/watch?v=RkB1oIK9CAU
Leszek 2020.02.18 17:38
Jerzy Zięba: Szwajcarska demokracja JEST szansą dla Polski! Nie chodzi o to, żeby Naród rządził, bo ktoś musi Krajem zarządzać każdego dnia. Chodzi o to, żeby (tak jak w Szwajcarii) Naród sprawował KONTROLĘ nad Rządem https://www.pafere.org/2018/06/23/artykuly/jerzy-zieba-szwajcarska-demokracja-jest-szansa-dla-polski/ Od REDAKCJI: “Szwajcarska demokracja szansą dla Polski?” to książka napisana przez prof. Matyję pokazująca zalety demokracji bezpośredniej, która jest jednym z fundamentów bogactwa Szwajcarii. Od AUTORA: Myślę, że szczególnie w tej chwili jest to chyba NAJWAŻNIEJSZA dla Polaków wiedza. Dla WSZYSTKICH Polaków! Podkreślam… dla Polaków! Jest to lektura OBOWIĄZKOWA! Książeczka ta jest za DARMO (zobacz tutaj – dop. red.), chociaż byłoby po prostu miło zapłacić za nią Fundacji PAFERE, na zasadzie dobrowolnej – ja to z wielką przyjemnością zrobiłem.
Leszek 2020.02.18 17:38
Sumliński wRealu24 o "palcu" Lichockiej, obietnicach PiS ws. Dudy, Konfederacji i Jedwabnem! https://www.youtube.com/watch?v=lnXkiB-WZk0
Leszek 2020.02.18 17:37
Sumliński tłumaczy p. Dudzie o co chodzi w Chanuce!? O "Żydowskich obozach" i balu Chanukowym MSWIA! https://www.youtube.com/watch?v=HkyYG35uV6M
Leszek 2020.02.18 17:36
Pinokio.....Kaczyński, Morawiecki Jarosław Kaczyński wpadł jak śliwka w kompot... – gloria.tv https://www.youtube.com/watch?v=KcEVKvYYcbc
Leszek 2020.02.18 17:34
Gdzie jest profilaktyka. Dlaczego zatrowa sie Polakow. Druzgocący raport NIK. Polacy spożywają rocznie 2 kg E-dodatków do żywności! Dlatego Polacy choruja na Raka. Ponad 2 kg - tyle przeciętny konsument spożywa w ciągu roku dodatków do żywności oznaczonych różnego rodzaju „E”. Produkty spożywcze nafaszerowane są np. konserwantami, przeciwutleniaczami, emulgatorami, czy wzmacniaczami smaku. Tymczasem brakuje właściwego nadzoru nad ich stosowaniem - alarmuje NIK. https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/druzgocacy-raport-nik-polacy-spozywaja-rocznie-2-k,51639 Tak kanalie dbaja o Polakow. Miliardy Koncerny To te koncerny finansowaly Hitlera. Hitlers Helfer - Das Chemie-Pharma-Öl-Kartell - Dr. Rath https://www.youtube.com/watch?v=JjS5QbRz238
Leszek 2020.02.18 17:32
https://www.youtube.com/watch?v=gB_4JvsAjBo Przedsiębiorstwo Holocaust
jozef2020.02.18 17:32
Tradycyjnie: przez ostatnie osiem lat nic nie robiono , a teraz my możemy kraść ile chcemy.
Leszek 2020.02.18 17:31
Dr Rath - kartel farmaceutyczny 1/4 (Napisy PL) https://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc&list=PLrbu16UfSh79LXrlqBwzFSlJHiqWb9Aa7&index=6 Dr Rath - kartel farmaceutyczny 2/4 (Napisy PL) https://www.youtube.com/watch?v=1IsQ7LQuybI Dr Rath - kartel farmaceutyczny 3/4 (Napisy PL https://www.youtube.com/watch?v=-rGAyP5Tg5g Dr Rath - kartel farmaceutyczny 4/4 (Napisy PL) https://www.youtube.com/watch?v=W1mkHaf1l40