05.09.15, 20:26

Bp Wesołowski zza grobu: Jestem niewinny!

Bp Wesołowski został pochowany na cmentarzu w Czorsztynie.  Kazanie podczas żałobnej mszy zastąpiła cisza i kontemplacja Ewangelii wg. św. Jana o ukrzyżowaniu Chrystusa.

Podczas pogrzebu odczytano testament bp Wesołowskiego w którym zmarły pisał m.in. 

 

<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! ŻYDOWSKI GENIUSZ NA POLSKI ROZUM! >>>


"Zarzuca mi się czyny, których nigdy nie popełniłem i znajomości z ludźmi, których nigdy nie znałem". Również bp Wesołowski napisał listy do rodziny w których czytamy:  "Zachowuję pogodę ducha, dlatego że nie popełniłem tych strasznych czynów, a moja główna wina to nieroztropne spacerowanie nad morzem i kontakty z dziećmi ulicy, którzy okazali się powiązani z handlem narkotykami i prostytucją. Jest prawdą, że pomagałem wielu z nich, odwiedzałem w więzieniu, przygotowywałem do sakramentów (…). Jest teraz tak trudno to wszystko udowodnić, a trzech z nich oskarża mnie, że zrobiłem im krzywdę" - odczytano fragment listu bp Wesołowskiego do rodziny."

Mszę żałobną w kościele w Czorsztynie pw. Matki Bożej Fatimskiej odprawił biskup pomocniczy krakowski Jan Szkodoń. Przed mszą biskup cytował biblijne słowa wypowiedziane przez Jezusa: "Nie sądźcie, bo sami będziecie sądzeni, bo taką miarą jaką wy mierzycie i wam odmierzą". Bp Szkodoń nawoływał do modlitwy różańcowej w czorsztyńskim kościele za zmarłego nuncjusza. Cytował także słowa św. Pawła: "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj".

mm/IAR

<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! BÓG SZUKA CIEBIE, NIE TY JEGO, WIĘC .... >>>


Komentarze

anonim2015.09.5 20:50
R.i.P. W jego aktualnej sytuacji dobrze by dla niego było, by to, co napisał w listach, było prawdą, lub by ich wcale nie pisał.
anonim2015.09.5 21:02
Rzygać się chce <rzygi>
anonim2015.09.5 21:08
Chciałbym zobaczyć te twarde dowody, które posłużyły do skazania.Do tej pory dowody to film gdzie abp spaceruje i komputer z treściami pedofilskimi i oczywiście zeznania bardzo prawdomównych bękartów.
anonim2015.09.5 21:23
ale skąd w komputerze były te treści?
anonim2015.09.5 21:36
Jeżeli rzeczywiście został wrobiony, to jest to coś strasznego. Jezu Chryste miłosierny, Synu Boga Żywego, zmiłuj się nad nami i nad całym światem. +
anonim2015.09.5 21:45
Nikt z nas dzisiaj nie jest w stanie ocenić co naprawdę się stało. A co jeśli za 35 lat ci chłopcy zeznają, że kłamali lub zostali zmuszeni do kłamstwa?
anonim2015.09.5 21:56
Ale gdzieś czytałam, że już jak był w Watykanie to znaleziono u niego na komputerze dziecięca pornografię i miała za to kolejne oskarżenie. Ktoś mu wgrał...? Mam nadzieję, że w listach pisze prawdę ale...to tylko sam Bóg wie.
anonim2015.09.5 22:19
Santo Subito!
anonim2015.09.5 22:36
durnie nie ogarniają, że wgranie dowolnego szitu na komp jest sprawą prostą a sama policja w Dzikich Krajach jest nieomal tak skorumpowana jak w 3RP. choćby z tego powodu dowolne pliki nie powinny być jakimkolwiek dowodem w sensie procesowym.
anonim2015.09.5 23:21
To wredna Kongregacja Wiary! Wyrzuciła męczennika abp Wesołowskiego poza nawias kapłaństwa bezpodstawnie! Chociaż teraz, przy okazji pogrzebu okazało się, że to wyrzucenie to taki pic na wodę fotomontaż, aby ciemny lud to kupił. Celowo nie ogłosili tego ponoć formalnie i nie nabrało jakiejś mocy czy coś...Ot, zwykłe, katolickie szachrajstwo, nic specjalnego, nic nowego...
anonim2015.09.5 23:28
tr
anonim2015.09.5 23:30
trumna przyjechala zalutowana? tak tylko pytam ...bo niewykluczone ze wesolek gdzies zywy ziemskie mala aniolki klepie po pupciach a w trumnie jaki inny nieszczesnik sie znajduje ...?
anonim2015.09.6 4:36
@Przeciwnicy KK i acb Wesołowskiego + Czy wam ulżyło gdy dowiedzieliście się że Bp Wesołowski był nie winny i dlatego stawiam pyt, jaką karę poniesiecie za życia lub po śmierci z powodu potępiania X Bp z Polski którego jedyną winą było że pomagał dzieciom ulicy. Czy uważacie że Masonerii to się podobało, lub Mafii narkotykowej która jest jej nieodrodną córą / jako że nazwa jej pochodzi od Mazziniego Masona Włoskiego który organizował wymuszenia, stosował szantaż, ect) Kto rządzi na tej wyspie i czerpie korzyści, szerzy grzech i zepsucie czy nie Masoneria której każda z jej Lóż specjalizuje się w innym grzechu głównym KK? Czy u nas rządzący bolszewicy komuniści po wojnie to nie masoni z Lóż tzw krwawej jatki podobni jak kropla w krople masonom Niemieckim z stowarzyszenia Thule rządzącym w III Rzeszy tj. Niemczech. Czy mafia narkotykowa nie realizuje takich samych planów mordu, wymuszeń, szantażu, szerzenia prostytucji i zboczeń w rodzaju sodomii i ect. Czy władze z PO nie stosują ww praktyk , czy wprowadzają bezbożnictwa, sodomii, pedofilii w szkołach a nawet w przedszkolach - i proszą zauważyć, oni uważają się za sprawiedliwych a nie deprawatorów z których robią nie kogo innego jak kapłanów KK. Głupcy diabeł ogonem miele i do piekła zaprasza wszelkich wrogów Boga i KK bo to Jezus Chrystus jest jego głową. Gdzie więc członki zgniłe uznające pod wpływem ILLUMINATI i ich sługusów judaszy chrześcijan tj Masonów że ich wrogiem jest KK będą jak nie w piekle z owymi przeklętymi wrogami Zbawienia (ILLUMINATI I MASONAMI)- przez Boga. Bo zamiast słuchać swojej Matki słuchali sług Lucyfera niewolników grzechu. Nie widzą po za tym otumanieni przez antypolskie media Polacy, że są robieni w konia tzn nabijani w butelkę przez wrogów naszego narodu i KK. ale jest to ich czas, bo po oczyszczeniu świata w potopie ognia bezbożników nie będzie
anonim2015.09.6 9:16
Odszedł do domu Pana, do swoich wielu braci w grzechu. Takich jak Macial Degollado i wielu innych.
anonim2015.09.6 9:54
"ale skąd w komputerze były te treści?" ...a kto grzebie w komputerze? ....... kto POsiada najbieglejszych "włamywaczy komputerowych"? Co co piszą bez "ogonków".
anonim2015.09.6 13:52
"Kiedy beatyfikacja Wesołowskiego?" Jak ginierał Jaruzelski przemówi.....zza grobu /POtępiając komunę/!
anonim2015.09.6 14:53
Ktoś zadał pytanie: jak rzekome treści były na komputerze... w dobie powszechnego diabelskiego hakerstwa wszystko można zrobić, i tak zrobić, żeby wyglądało że ty masz te treści na komputerze. Nie zdziwiłbym się.
anonim2015.09.6 18:14
zezebzydowski wysyła na śmietnik historii Zdobycze tzw 'humanizmu' czyli domniemanie niewinności, i jeszcze nazywa toto 'miłością bliźniego'.
anonim2015.09.6 20:11
Bóg zna całą prawdę o tym biskupie. My nie musimy jej znać. Niech Pan Bóg go osądzi sprawiedliwie, tak jak i ja jestem pewna, że będę osądzona.
anonim2015.09.7 0:14
Nie zdajemy sobie sprawy ze skali rozpowszechnienia mafii narkotykowych i brudnych korporacji na styku biznesu, polityki i przemocy . Żyjemy w świecie przegniłym korupcją i prawem dżungli. Bp jest tego ofiarą - ale i my wszyscy.
anonim2015.09.7 9:51
Nad nim już Sąd Boży i aż tyle.
anonim2015.09.7 10:08
Jak łatwo dzisiaj oskarżać! Szczególnie tym, którzy sami będą oskarżani.
anonim2015.09.7 11:56
Zastanówcie sie.Kto przy zdrowych zmysłach oskarzony o pedofilie przywozi do Watykanu osobisty komnputer z zdjeciemi pedofilskimi?Przeciez kazdy winny w takim przypadku skasowal by szystko co moze go obciazyc.Przynamniej mi to daje troche do myslenia.
anonim2015.09.7 12:28
tylko chatrakter pisma w liście jakiś inny
anonim2015.09.7 21:59
@Sunsets. Jest różnica między prawem stanowionym przez ludzi a Prawem Bożym i Ewangelią. Przypomnij sobie jak działają ludzkie sądy - czy są sprawiedliwe? Jak jest nawet w ST podkreślane sądy ludzkie wydają niesprawiedliwe wyroki ponieważ oskarżyciele i świadkowie działają z zasady z premedytacją przeciwko niewinnemu! Czy to nie Masoni rządzą tam czy nie Mafia nieodrodna córa Masonerii nie działa na tej wyspie,? Znasz Ewangelię to wiesz, że np Pan nasz Jezus Chrystus też został oskarżony i osądzony przez Sądy tego świata a i niesprawiedliwy wyrok też został wykonany + To poleganie na swym zadufaniu w swą wielkość, wybraństwo, na swej jakoby wielkiej mądrości, jest największym błędem narodu wybranego. Wybranego nie z racji wyjątkowej doskonałości, ale dlatego, że Bóg go prowadził drogą zbawienia, drogą Przykazań Bożych, czego nie czynił dla innych narodów, pozwalając im błądzić tj. żyć w pogańskich -bałwochwalczych religiach. Dlatego stało się z nimi tak jak ogłosił Izraelowi Prorok. Był tą przyczyną, że zaparli się Boga. „Zaparli się Pana i powiedzieli: On nic nie znaczy. Nie spotka nas żadne nieszczęście, nie zaznamy miecza ani głodu.” – „Prorocy są tylko wiatrem i brak w nich słowa Pańskiego.” (Jr. 5,12-13); Ten jeden krzyk wszystkich, jakim naród wybrany Izrael odrzucił swego Mesjasza Pana, „Boga-człowieka” pod wpływem otumanionych przez I – władzę uzurpatora „słowo kłamstwa” (J. 8,44) „Ukrzyżuj Go! Ukrzyżuj Go!” i „Krew Jego na nas i dzieci nasze!” Kapłanów i Rabbich Izraela, zadecydował o ich przyszłości. A przecież Bóg Adonai, przez Mojżesza nakazał im przestrzegać Prawa – Tory zakazującej, pod specjalną groźbą, wydawania wyroków nieprawych z mocy samego Prawa, wydawania wyroków niesprawiedliwych: „Nie pozwolisz wydać przewrotnego wyroku na ubogiego, który się zwraca do ciebie w swym procesie. Oddalisz sprawę kłamliwą i nie wydasz wyroku śmierci na niewinnego i sprawiedliwego, bo Ja nie uniewinnię nieprawego.” (Wj. 23,6-7) Ten osąd płynący nie z miłości do Boga, a z źródła nienawiści prowadzi do potępienia. Dlatego też tym surowsze było osądzenie ich, gdyż od tego, któremu więcej dano miłości, dobrodziejstw, poznania, więcej się też od tego wymaga. Słudzy Pana wiedząc o tym Kogą sądzą, osądzili więc, swojego Pana i Boga. A tak jak jest naprawdę, to osądzili samych siebie, w momencie wydania wyroku niesprawiedliwego, na Jezusa z Nazaretu, Mesjasza, Boga i Pana, bo wydali bowiem sami na siebie, tak naprawdę już wtedy, wieczny wyrok potępienia. Czy będą mogli stanąć w prawdziwej Prawdzie, na sądzie Prawdy „Słowa Wcielonego” Jezusa Chrystusa, przed Którym zda sprawę każde stworzenie, z swych czynów uczynionych w ciele dobrych lub złych? „Sam Pan będzie sądził lud swój” (Hebr. 10,30) Jeżeli żyli w kłamstwie i sądzili kłamiąc: „Zbluźnił (…)? (Mt. 26,65-68; por. Mr. 14,63-65; Łk. 22,70-71) Nie będą niestety mogli, przyjąć tej Prawdy Bożej! Bo to nie Bóg ich zgubił, tylko ich własny upór w złym (por. Lb. 16,1-35), potwierdza to następując fakt, że także równocześnie utrwalili się w swojej złej woli, egoizmie pysze, nieposłuszeństwie i nienawiści do Boga. Zresztą i obecnie, podobnie się dzieje z tymi, którzy sądzą Boga, wg swych wypaczonych przez grzech śmiertelny umysłów. Jest to pełne samo okłamanie otumanienie się wybranych z Izraela, zaślepienie ich na Bożą Miłość i Prawdę, która dokonała się, pod wpływem najwyższego stopnia demonicznego zniewolenia umysłu i woli tzw. „Hipnozy Diabelskiej” a potem trwania z własnej woli w Autohipnozie pod wpływem Kłamcy i ojca kłamstwa (J. 8,44) Lucyfera, bo to trwanie w jego hipnozie diabelskiej sami podtrzymują, z własnej woli w niej trwają, bo nie chcą się z niej wyzwolić, pragną w niej być, żyć jakby to był naprawdę nie grzech a dar Boży. Pycha dar władcy ciemności, zaślepia ich na prawdę Ewangelii.
anonim2015.09.7 22:25
@Sunsets. Czy podobnie jw. nie pychy zaślepia ciebie i podobnych tobie wrogów KK Zajmujecie się sądem Pasterzy KK czy nie ma w Piśmie św takich słów ostrzeżenia "Nie chcę, aby tykano Moich pomazańców" Tylko Bóg ma prawo ich karać, nikt inny. Lecz źli z głupoty swojej okazują brak czci dla Krwi i mało cenią skarb, który dał Jednorodzony Syn dla ich zbawienia i życia dusz Lecz ponieważ nie umieli uczcić Ofiary Syna poprzez kapłanów Dlatego ta Obraza Boga jest dotkliwsza niż inne. + wszelkie inne grzechy popełnia się z głupoty, lub z nieświadomości albo ze złości. grzechy te przynoszą szkodą duszy obrażają Boga i bliźniego. Ale ta obraza jest zwrócona przeciwko Bogu bezpośrednio - dlatego należy liczyć się wielokrotnie większą karą Bo na szali wagi ten grzech jest cięższy niż na drugiej szali wszystkie inne grzechy przeciwko bliźniemu i Bogu wyrządzone. Dlatego tym surowszy wyrok takich bezbożników, potępiających Pasterzy życia duchowego czeka!!!.
anonim2015.09.8 20:24
@sustens. gdybym sądził że jesteś niemyślaty toby nie było by sensu cyt z wł opr dla zrozumienia że nie warto sądzić szczególnie kapłanów bo są namaszczonymi sługami Pana i mają władzą nie tylko nad tobą ale przede wszystkim na demonami z piekła, żywią cie pokarmem z Nieba ect.i dlatego w Piśmie św . jest powiedziane "Nie tykajcie Moich pomazańców" bo człowiek który przekracza swoje kompetencje ponosi konsekwencje z tego przekroczenia uprawnień. Bóg go surowiej rozliczy tzn /wielokrotnie bardziej surowo/ niż tego który szanował X Wynika to zresztą z Przykazania IV