04.04.19, 10:50screenshot Youtube

Braun: Rozważymy batożenie homoseksualistów

Zaskakująca deklaracja padła z ust Grzegorza Brauna. Polityk i reżyser, który niedawno kandydował na prezydenta miasta Gdańska, stwierdził ostatnio wprost, że za homoseksualizm należy karać. Teraz stwierdził, że warto rozważyć batożenie jako karę dla homoseksualistów.

Braun w rozmowie na antenie telewizji wRealu24 najpierw niezwykle krytycznie mówił o upodobaniu homoseksualistów do nieletnich:

Naczytałem się wiele wspomnień artystycznych. W świecie seksualnym najczęściej jest to pogoń za młodzieńcem lub nastolatkiem”.

Zaznaczał, że dzieci należy bronić przed „złymi wilkami”, które grasują i postawić tamę takim działaniom. Wskazał, że nie sposób zrobić tego uprawiając „subtelne dysputy” na ten temat.

Nie negocjujmy granic tolerancji, tylko penalizacji”

- stwierdza Braun.

Tu wspomniał przykład sułtana Brunei, który za stosunki homoseksualne nakazał karać kamienowaniem. Braun – jak podkreślił – nie jest aż tak radykalny:

Można ze mną negocjować. Kamienowania nie popieram. Jak ktoś wystąpi z liberalnym projektem batożenia, to wtedy zastanowimy się, czy przeprowadzać to przez Parlament Europejski czy Sejm i Senat warszawski” - powiedział z pewną ironią.

dam/wrealu24,Fronda.pl

Komentarze

Lewak brzmi dumnie2019.05.4 12:40
Nie wiedziałem że z Pana Brauna jest taki fan BDSM. Widać odrobił lekcje z edukacji seksualnej z Korwinem.
Izydor Oracz2019.04.6 18:25
A co z onanistami? Ich jest 30-40 % a nie 2 tak jak homoseksualistów. Starożytni Grecy, przeganiali nago przez agorę bezdzietnych mężczyzn powyżej 20 roku życia. Panie Braun - czy chce pan kraać onanistów?
Druh Ryszard2019.04.5 11:10
Nie można na poważnie traktować słów wypowiedzianych z artystyczną dezynwolturą, przecież pan Braun chciał wskazać na problem który wymaga penalizacji a nie subtelnych dysput ( jak to się dzieje w całej oświeconej Europie, no może z wyjątkiem Albanii i Kosowa ). Jakoś ci wszyscy Europejczycy nie widzą, że w XXI wieku są takie kraje na świecie, gdzie sodomici są karani a nie nagradzani. Akurat kara śmierci za pederastię jest zbyt drastyczna, ale za cudzołożenie z nieletnim cherubinem, kara kryminału jak najbardziej. Nie można udawać, że "postęp" równa się deprawacji i demoralizacji dzieci i młodzieży. Bo tak się wydaje, że ci wszyscy progresiści kojarzą "postęp" z wyuzdaniem.
Tolerancja to nie dyktatura mniejszości. 2019.04.5 8:10
Ma chłop rację. Należy za to karać, bo to jest nienormalne!!!
Krzych2019.04.4 23:23
"Zaskakująca" co w tym zaskakującego?
Grizzly2019.04.4 22:55
Wiem chyba o co chodzi Braunowi. Batożenie o, którym mówi nie jest faktycznym batożeniem przy użyciu batoga, bata, czy tzw. dyscypliny (a szkoda). To jakiś gest honorowy polegający na położeniu ręki na barku batożonego. Z taką sytuacją mieliśmy do czynienia przy tzw. sprawie Miernika. Po niekorzystnym wyroku sądu za obrzucenie sędziny tortem, w korytarzach sądowych chyba sam Miernik a może i Braun wybatożył sędzinę przez położenie dłoni na jej barku! Śmieszne to i np. ja nie dopuściłbym się dotykania pedała!
Zuza2019.04.4 22:22
Chciałby to robić osobiście, gratuluję perwersji!
[email protected]2019.04.4 21:44
To przecież tylko sarkastyczna wypowiedź. Redaktorzy - proszę o trzymanie jakiegoś poziomu. Dla ułatwienia: Sarkazm - spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, często używana, by skrytykować zaistniałą sytuację lub zachowanie czy stan..
Mario2019.04.4 19:56
Mozna nie zgadzac sie z p. Braunem, nie zmienia to faktu, ze niebawem dojdziemy do miejsca, ze nawet myslenie krytyczne o homoseksualistach bedzie karane Kodeksem Karnym. Wracajac do meritum: w zdrowym spoleczenstwie, o zdrowych zasadach, wszelkie wykolejenia, nie mowiac juz o zboczeniach byly surowo pietnowane, nawet smiercia. I dzieki trzymaniu sie surowych zasad - te spoleczenstwa byly dopoty zdrowe, dopoki te zasady byly swietoscia. Po zliberalizowaniu tych spoleczenstw - zdegradowaly sie i powoli ulegaja zagladzie.
Tom.2019.04.4 19:02
Podoba mi się. Zagłosuje na Konfederację Polski.
jam2019.04.4 19:02
Facet ma fantazje prawdziwie biskupie...
hataran2019.04.4 18:05
Brawo! Należy pokazać zboczeńcom gdzie ich miejsce w szeregu. Swoją drogą jeszcze trochę i ta tęczowa hołota dostanie to na co sobie zasługuje! Społeczeństwo ma dość propagowania chorych dewiantów i próby dostępu do dzieci chorych popaprańców którzy myślą że są "normalni". Kuźwa, ta homofilna patologia powinna być izolowana od normalnego zdrowego społeczeństwa, SZCZEGÓLNIE OD DZIECI i leczona w zakładach zamkniętych. Niestety jak się lewackie komuchy dorwały do władzy na świecie to wmówiły zbokom ze są normalni i wykorzystują ich do swoich celów. Cierpi na tym normalne społeczeństwo i DZIECI! Jak widać jeszcze trochę i miarka się przebierze bo żaden normalny człowiek nie będzie tolerował zboczonej chorej homopropagandy ani tym bardziej próby dostepu dewiantów do dzieci!!!
Dumi2019.04.4 17:27
Wiadomo, że to wypowiedź typu egzotyka. Nie mniej trzeba stawiać tamę mniejszościom sexualnym, którzy wręcz agresywnie narzucają Polakom swoje chore teorie. Przykładem jest Trzaskowski i Rabiej, którzy wprowadzili wbrew swoim kompetencjom deklarację LGBT. Za nauczanie w szkołach odpowiada MEN a nie Trzaskowski albo Rabiej. Nazywajmy rzeczy po imieniu: ze złem trzeba walczyć i nie przejmować się szyderstwem, które im twarzyszy. Chcecie poznać prawdziwe oblicze LGBT??? Zobaczcie sobie ich parady i zachowania... Legierski, Biedroń, Rabiej w TV zakładają maski i leją wodę... Polska będzie taka jaką chce ją większość Polaków. Wszystko zależy na kogo zagłosujecie. To już nie są żarty.
Antykatol2019.04.4 17:24
Wybatożyłbym twoją matkę, Braun! W jakimś dobrym seks-clubie sado-maso!
anonim2019.04.4 20:04
robisz sobie dobrze, jak to piszesz zboku?
Ewa2019.04.4 17:19
To taka katolicka wersja miłości blizniego
anonim2019.04.4 20:03
Tiaa, a co? Masz coś przeciw katolikom, to może jacyś islamiści dla ciebie dziunia?
Franz2019.04.4 17:06
Ludzie się śmieją z rzeczy, których nie pojmują. Trędowatych trzymano w Gehennie lub odosobnieniu a pederastów mamy ochoczo wpuszczać do szkoły. Czy naprawdę aż tak się Wam poprzewracało w głowach? Głos na Brauna!!!
Jasio Katafo2019.04.4 16:16
Może miał na myśli chędożenie? To dobrze dla nich chciał!
Reytan2019.04.4 16:06
Nalezy koniecznie wpropwadzic do Polski Swieta Inkwizycje Zaniedbalismy tego kilkaset lat temu ,i teraz sa konsekwencje. Niech zaplona stosy !
Marcin2019.04.4 15:54
A może zamiast fiksacji jednak zająć się bardziej dolegliwymi społecznie kwestiami, w których batożenie byłoby sensowne. Np. wszechobecny wandalizm, który wyczynia nasze gówniarstwo.
Agnieszka2019.04.4 15:45
:) Chciałam publicznie przeprosić pana Brauna za moje poprzednie oburzenie. Człowiek ma nerwy stargane tymi absurdami lewackimi, co serio szkód narobić mogą, bo serio ktoś chce zniszczyć Polskę i kasą takie rzeczy sponsoruje i przez to już poczucie humoru się traci. Dziękuję za chwilę oddechu od powagi :) Może z nimi to faktycznie nie ma co poważnymi argumentami, bo się ich pomysły tylko tym nobilituje?
Agnieszka2019.04.4 16:04
P.S. No ale śmiechu nie ma. Dziś polscy ojcowie ledwo żyją, gdy ich matki kontaktu z dziećmi pozbawiają, ale zawsze jeszcze "pocieszać się" mogą, że to matka tych dzieci. A jak w przyszłości jakiemuś chłopakowi dzieci zabiorą, do więzienia za jakieś długi wsadzą albo uciekać będzie musiał za granicę a potem się dowie, że jego synowie oddani parze gejów do adopcji byli wykorzystywani seksualnie... Wiele może wtedy zależeć od tego, wśród jakich osób będzie wtedy przebywał czy ile sam sił miał będzie do realizacji najskrajniejszych pomysłów pomszczenia krzywdy dzieci.
Agnieszka2019.04.4 16:25
Chciałam jeszcze się przyznać że mimo że jestem pedałem to mam schizofrenię i szukam męża. musi nie mieć mózgu,mieć patriotyczne dziary i kark upasiony. Kocham takich. Jeszcze jak bije to jest całkiem dobrze. Bierzcie mnie chłopaki. jam gotowa
Agnieszka2019.04.4 16:48
Pudło dowcipnisiu pod każdym względem. Ale co cie tak ubodło? Uważasz, że nie ma nadużyć seksualnych wobec dzieci wśród gejów? No to chyba jedyne środowisko, które takich nadużyć nie ma. A może ma być to temat tabu, bo już się okazuje, że nie można wspomnieć, że wśród tych księży, co skrzywdzili dzieci, większość stanowili homoseksualiści. A może nie podoba się braunowskie przesunięcie granicy absurdu z dyskusji "Dlaczego nie powinno się seksualizować dzieci i seksualizować kogokolwie i to jeszcze w kierunku homoseksualnym?" to właśnie na przykład na dyskusję "Dlaczego nie powinno się batożyć homoseksualistów?"
Agnieszka2019.04.4 17:03
Mowiłam że mam schizofrenię będę teraz rozmawiała sama ze sobą. lubie takie mądrości życiowe wypisyć. Wiem że nikt mnie nie czyta. to trudno.
Agnieszka2019.04.4 18:09
Bardzo śmieszne. Masz dowcipnisiu to, co chcieliście. Gdzieś z powodów fundamentalizmu muzułmańskiego ludzie z powodu swojego homoseksualizmu giną. A jak w Polsce ktoś śmie im nie bić brawa, dzieci na wychowanie nie chcieć oddawać i dywanu z kwiatów do ołtarza po małżeństwa nie ścielić, ale dla ich dobra wzywa do porzucenia tego stylu życia lub po prostu macha na nich ręką, to to dla was prześladowania. Serio chcecie katolicyzm zrównać z terrorem, totalitaryzmem czy fundamentalizmu religijnym z krajów muzułmańskich. No to żeby się wam nie udało jak ktoś wam zechce dogodzić i mając doświadczenia ze swojego świata zechce w takich katolików się podszyć.
Agnieszka 2019.04.5 7:46
I znów mnie napadło chcecię chłopaki moje zdjęcia?
Jan2019.04.4 15:09
Nie tak głośno.... Panie Braun, batożenie może spodobać się sodomitom, na tyle, że nie opędzi się pan od nich.
baba-jaga2019.04.4 14:55
Nie dziwie sie, ze ten zalosny katolski homofob czuje sie zaproszony do bredzenia na lamach frondy. Ciekawe, czy on nie ugania sie za mlodymi nastolatkami, bo zazwyczaj konserwatywni i religijni zboczency, by odsunac od siebie wszelkie podejrzenia, rzucaja kamienie w mniejszosci, zazwyczaj duzo przyzwoitrze od siebie.
anonim2019.04.4 18:00
JA JE.BIĘ, TY Z TA PRZYZWOITOŚCIĄ HOMOSI TO TAK NA POWAŻNIE?
baba-jaga2019.04.4 21:22
No
Pan dobra rada2019.04.4 14:52
Rozważmy wysłanie Brauna do szpitala psychiatrycznego. Jako katolik martwię się o jego zdrowie psychiczne.
Beno2019.04.4 16:16
On jest w lepszej formie niż ty. A katolik z ciebie pewnie taki jak z Niesioła.
doradca2019.04.4 16:46
Ty lewacki śmieciu martw się o swoje zdrowie
słowiczek poznański2019.04.4 14:03
Aktualnie batożenie to zboki pewnie lubią towariszcz Braun.
Asdf2019.04.4 13:48
Czyli prawdą jest, że największym zagrożeniem dla chrześcijaństwa jest jego islamizacja. Pan Braun czerpiący inspirację z szariatu jest tego doskonałym przykładem.
Przemek2019.04.4 13:28
Brawo Grzesiek. Tak trzymać. :)
wolf2019.04.4 13:20
Trzeba postawić pal przed Ratuszem.
Michał2019.04.4 14:13
Przed kurią takoż
ZERR02019.04.4 14:26
Jak trzeba to trzeba.
anonim2019.04.4 17:54
A co, mażą ci się ekstremalne doznania?
sara miriam2019.04.4 23:46
YES !
Artur2019.04.4 13:06
Jak ty mnie w tej chwili zaimponowałeś Grzegorz.!
Jan2019.04.4 12:57
Popieram. Z marksistami, zboczeńcami czy mordercami nie wolno negocjować bo negocjacje prowadzą do akceptacji. Batożenie homosiów to może przesada ale kary za promocje zboczeń powinny być i to surowe. A za czynną pedofilię bezwzględna kastracja. Ja zagłosuję na tego pana.
Fatty Sweet Bear2019.04.4 12:55
Niech Pan Braun uważa, niektórzy takie klapsy lubią :P
szczecin2019.04.4 12:50
Ten pan został zrobiony palcem !!!
Olej2019.04.4 12:42
Łojlak, ateysta, dupszczny gey ! Jestem za ! Dodałbym do chłosty osikowe cudeńko ok. 40 cm żeby wzmocnić doznanie kary. Na poważnie. Za deprawację nieletnich 10 lat ciężkiego więzienia, taki przepis powinien wejść w kk.
Janek2019.04.4 12:41
Widzę że, co nie którym marzą się płonące stosy, tylko trzeba uważać co by samemu nie być w swym heretyckim zapamiętaniu kandydatem na ten stos.
Janwid2019.04.4 12:40
# 2762 ...Samodyscyplina... Gdy Rządziła w Polsce Ze wschodu rodzina To istniała w Narodzie Samodyscyplina Tych Którzy mlekiem Wyssanym się spiali. By powrócić Do samodyscypliny Szeregowcy i kaprale Niezmienie proponują Alternatywę ćwiczeń W Modlinie Tym Co nie mają Samodyscypliny Gdy mlekiem Wyssanym się spili. Autor Janwid. April. 04/2019 Wiersz napisany Dla zdegerenowanej elity. http://www.fronda.pl/.../braun-rozwazymy-batozenie... # 2762€a ...Liczenie... Szeregowcy Policzcie ilu macie Między sobą kaprali By przeciwstawić się Zdegenerowanej elicie. Elicie, która ma wpływ Destruktywny na nasze życie Od faszystow nas wyzywając Oraz pryncypia wiary Praojców znieważając Tylko dlatego bo cierpliwie Czekamy z alternatywą Wysłania do Modlina Na ćwiczenia tą elitę, Która stołki wyrywa Gdy patriotów Zgrywa. Następnie tak Ludzi otumania By w zabawie Światełek Do nieba trwali Gdy Prezydenta Sztyletując będą Do kolejnego Wymiaru Słali. Doświadczenie Elita zdobyła gdy polskich Prezydentów L.Kaczyńskiego Oraz R.Kaczorowskiego chowała Bawjąc się na krzyż sikaniem Oraz wołaniem, jeszcze jeden, Jeszcze jeden Gdy Bracia Rosjanie Wypiwszy po stakanie Szyby w samolocie Tu-154M wybijali. Autor Janwid. April. 04/2019 ///
Erwinka2019.04.4 12:35
Jak geju smieszny chce karać więzieniem każdego co krzywo spojrzy na liso bijkę lub pe..a, to fajnie, ale jak ktoś chce batożyć za molestowanie dzieci lub obnoszenie się to już be? Hipokryzja wylewa się z tego towarzystwa. Sodoma im się marzy!
Krystyna z Łodzi2019.04.4 12:28
Brawo Grzegorz! Głos prawdziwych katolików!
anonim2019.04.4 12:33
Prawdziwi katolicy chcą katowania ludzi, których jedynym przewinieniem jest to, że urodzili się homoseksualni?
anonim2019.04.4 13:01
Prawdziwi homoseksualiści chcą karania ludzi, łącznie z więzieniem tylko za to, że nie akceptują deprawacji dzieci? Akcja rodzi reakcję, przecież homo to nie święte krowy, a Braun wyraża opinię, co do zasady każdy może.
zenio2019.04.4 14:07
Co ty gościu pier.dolisz?
ZERR02019.04.4 14:21
Co ty pier.dolisz? Jak na ten moment to Lobbyści LGBT doprowadzili na zachodzie do karania ludzi za byle pierdnięcie przeciwko agresywnej mniejszości LGBTQZ. I jawnie głoszą, że chcą tego uprzywilejowania i w Polsce. Znamy doskonale liczne przypadki nawet porywania dzieci rodzicom za to, że rodzice nie zgodzili się na homo-molestowanie dziecka pod pozorem 'seksedukacji'. To wy, LGBTowcy wyjecie pod hasłami "Eure kinder werden so wie wir". A "my" wam na to nie pozwolimy, choćby to miało oznaczać najgorsze. Nie chcecie tolerancji? Mówi się 'trudno'.
anonim2019.04.4 12:19
W trosce o osoby homoseksualne i pozostałe z grupy lgbt należy koniecznie wprowadzić zakaz publicznego manifestowania swoich seksualnych preferencji dla tych osób. Zachowania takie mogą obrażać inne osoby obecne w przestrzeni publicznej o innej wrażliwości lub pochodzące z innych kultur np. islamu, mogą obrażać ich uczucia w tym subiektywne poczucie estetyki. W głębokiej trosce o bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej a w szczególności bezpieczeństwo osób homoseksualnych i lgbt należy ten zakaz wprowadzić niezwłocznie i praworządnie egzekwować. W kwestii bezpieczeństwa w\w osób ważne jest zapobieganie zachowaniom prowokacyjnym mogącym powodować dyskomfort uczuciowy i możliwe negatywne reakcje u osób o innej wrażliwości niż homoseksualna lub lgbt.
anonim2019.04.4 12:20
zachęcam do twórczego rozwijania tematu. autor
anonim2019.04.4 12:14
!!!!TOLERANCJA DLA HOMOSEKSUALISTÓW. I ANI KROKU WIĘCEJ!!!!!
Tom.2019.04.4 19:07
Dotychczas wszyscy was tolerowali ale odkąd wyszliście spod kołdry i chcecie nasze dzieci to będziecie mieć baty.
andrzejhahn32019.04.4 11:53
rozwazymy batozenie ciemnej zacofanej masy z braunem na czele
infor2019.04.4 16:45
wy - moralne śmiecie - możecie sobie rozważać wszystko. I tak jesteście nikomu niepotrzebni
Jozin z Bazin2019.04.4 11:40
Braun już jednego mamy do wypałowania to dumny pedzio :) bydle jakich mało :D
anonim2019.04.4 11:40
Po co wy cytujecie te homofobiczne brednie? Żeby napuszczać ludzi na siebie? Wywoływać agresję? Wstydu nie macie. Portal poświęcony...
Stachu2019.04.4 11:43
Do garów dzieweczko, tu prawdziwi faceci rozmawiają!
Gość2019.04.4 11:50
Stachu jesteś taki męski że ciebie to chyba dwóch facetów robiło.
anonim2019.04.4 11:55
Że Ty to niby ten prawdziwy facet? Słoneczko, wiesz jak to mówią "kozak w necie..."
Stachu2019.04.4 12:10
Nie podszywaj się pode mnie Matuszewski.
anonim2019.04.4 12:12
Przez moment nawet nie pomyślałam, że to Ty ☺
Stachu2019.04.4 13:27
jednemu psu burek? do garów marsz twój pan z roboty od niemca wraca rób mu fasolke po bretońsku!
anonim2019.04.4 13:46
Masz świadomość tego, jak żenująco niski poziom tu prezentujesz kozaczku internetowy?
ZERR02019.04.4 14:25
Co można powiedzieć o anonimie, który sam o sobie pisze 'pies' albo 'burek'?
anonim2019.04.4 17:36
a zero to takie prestiżowe?
ZERR02019.04.4 22:11
Lepszy zorro niż pies. Sory gregory.
Stachu prawdziwy2019.04.4 13:46
Spadaj moja imitacjo
ZERR02019.04.4 13:49
Słusznie prawisz, psie, sory, burku.
Piotr Nowak2019.04.4 12:12
to żaden Stachu - tylko jakaś pizzda która się podszywa przecież
anonim2019.04.4 12:29
Ten twój Stachu, to żaden Stach, to przecież pizzda Andrzej Katryna.
Piotr Nowak2019.04.4 12:33
Wierz mi że ja dobrze wiem kto to jest. Nie powiem ci bo RODO A teraz do budy. :)
anonim2019.04.4 12:49
Wierz mi że ja tez dobrze wiem kim jesteś Nowak, i w doopie mam twoje rodo.A TERAZ BUDA PIZZDO NOWAK!!!!
Piotr Nowak2019.04.4 12:51
:)
anonim2019.04.4 12:55
Co też pierdzimuszko-psycholożko wypisujesz? Homofobia-kto cię uczył, że się taką terminologią posługujesz i jak ty chcesz ludziom pomagać, jak sama nie wiesz co znaczy FOBIA.
anonim2019.04.4 13:01
Homofobia (od: homoseksualizm i fobia) – irracjonalny strach przed osobami orientacji homoseksualnej i homoseksualizmem; silna niechęć, uprzedzenia, do osób homoseksualnych, które mogą skutkować ich dyskryminacją lub/i prześladowaniem
anonim2019.04.4 13:11
Ale brednie piszesz, fobia-zaburzenie nerwicowe, reszta to twoja interpretacja. Jakoś nie widziałem, przestraszonych hetero, uciekających na drzewa, lub skamieniałych ze strachu na widok osoby homo. Używasz terminologii nie adekwatnej do zjawiska, w tym przypadku należy mówić o obronie swoich praw przed zdziczeniem 1% HOMO, usiłującym seksualizować dzieci wbrew woli opiekunów. A wypowiedzi tęczowych są jawnie dyskryminujące wobec hetero, to tak gdybyś nie zauważyła.
anonim2019.04.4 13:17
To jest oficjalna definicja. Podręcznikowa. I cos mi się wydaje, że jednak trochę się boisz❤
anonim2019.04.4 13:43
Oficjalna definicja, zmodyfikowana na użytek homo? I dlaczego termin ten odnosisz tylko do homo, przecież idąc twoim tokiem myślenia, można tworzyć różne typy fobii np, klerofobia, katolikofobia, lewakofobia itp/chociaż nie widziałem nikogo uciekającego przed w/w/. Cokolwiek nie napiszesz fobia to zaburzenie nerwicowe, koniec kropka.Raczej obrzydza mnie głupota niektórych ludzi, niż budzi strach.Ja nie szwendam się po gejowskich klubach, ani miejscach przez nich uczęszczanych/żebyś dobrze zrozumiała, tam gdzie twoi ulubieńcy szukają seksualnych uciech/. A homo wciska się ze swoimi paradami, edukacją dzieci do mojego życia i innych którzy sobie tego nie życzą.
ZERR02019.04.4 13:55
Definicja jest PRAWIDŁOWA. Nie wiem dlaczego ty przyjmujesz lewacką pseudo-definicję, jakoby homofobia była czymś innym niż fobia. Fobie to są fobie i nic więcej.
anonim2019.04.4 14:06
FOBIA to zaburzenie nerwicowe może wywoływać wstręt, paniczny irracjonalny strach, przerażenie, obrzydzenie, chęć ucieczki np. arachofobia to jest realne odczucie, u niektórych kobiet wywołuje takie objawy jak wyżej. Zerro no chyba nie powiesz że przebywanie w jednym miejscu z homoseksualistą budzi w tobie takie objawy.
ZERR02019.04.4 14:31
Alez nie, i oznacz to że nie jestem 'homofobem', cokolwiek by postępaccy oszuści mówili. Oznacza to również, że 99,99% osób opluwanych jako 'homofobi' nie jest żadnymi homofobami.
Dumi2019.04.4 17:13
Homofobia??? A kto chce narzucić, w sposób agresywny większości Polaków chore prawa homsexualne z małżeństwem i adopcją dzieci ??? A jak nazwiesz łamanie prawa przez Trzaskowskiego by promować przedszkolu masturbacje godnie z wytycznymi WHO? Jak nazwiesz to, że wieloletni partner Biedronia dostał jedynkę na liście wyborczej do europarlamentu ??? Jak nazwiesz straszenie Polaków przez partnera Biedronia więzieniami Polaków? To Ci nie przeszkadza? Mamy grzeczni tolerować pogubionych moralnie ludzi, którzy chcą nam narzucać swoje prawa? Widziałem ich prawdziwe oblicze, nie mal na każdej manifestacji LGBT ich zachowania są wręcz nienormalne. A pan Rabiej? To jest dopiero KOŃ TROJAŃSKI. Piszesz coś o agresji??? Więc Ci odpowiadam: Polacy jak narazie spokojnie to tolerują. Musisz popracować nad rozumieniem słów. Pytanko do Ciebie: Czy ja też jestem homofobem???
Agnieszka2019.04.4 17:37
Nigdy nie poparłabym nauki masturbacji w przedszkolu, tylko że daliście się nabrać PiSowskiej propagandzie, bo w karcie, o której ciągle mówicie nie ma ani słowa o masturbacji, przedszkolakach. Wyraźnie napisane jest, ze edukacja dotyczy uczniów klas czwartych i starszych i jest w 100% dobrowolna, zależna od woli rodziców. Więc co ten szum? Jedynki na listach wyborczych mnie nie obchodzą, wiem na kogo będę głosowała i nie jest to pan Śmiszek. Ja nie lubię jak ktokolwiek narzuca mi swoje prawa, ale póki co niczego takiego nie zauważyłam. W przeciwieństwie do Ciebie na parady, manifestacje LGBT nie chodzę, bo mnie to nie kręci, nie chodzę też na pielgrzymki, na procesje religijne, na miesięcznice, na pochody 1 majowa i na wiele innych imprez. Może Ty też zaprzestań, będziesz spokojniejszy. Musisz popracować nad pokusami. Trzymam kciuki.
Mateusz Jegliński2019.04.4 20:55
Jak przestaniesz wchodzić na portal frondy, do będzie pełnia miejsc do których nie chodzisz z pożytkiem dla nas wszystkich.
anonim2019.04.4 21:23
I do kogo będziesz wtedy pisał? Uschniesz z tęsknoty Mati.
ZERR02019.04.5 11:03
uschnie i skoczy z mostu do wisły
Dumi2019.04.4 22:07
Trzymanie kciuków to zabobon, więc nie życzę sobie. Nie ładnie jest tak wmawiać mi, że chodzę na parady.... No chyba, że szydzisz??? Na pielgrzymkę wybrałbym się, ale niestety chyba nie dam rady. Miesięcznice? Szanuje, ale nie chodzę, pochody również mnie nie dotyczą. Szkoda, że nie czytasz zr zrozumieniem bo przed chwilą stwierdziłaś, że nie lubisz jak ktokolwiek cś Tobie narzuca a sama to czynisz... Jestem spokojny. Pokusy??? Oczywiście, że muszę. I to jeszcze jak. Jestem człowiekiem słabym, ale daleko mi do nadstawiania policzka bo tak nam lewactwo próbuje bezczelnie kneblować usta. Ty nie? No i nie odpowiedziałaś mi czy jestem homofobem... LGBT to ruch zakłamany, a Ty łykasz, że to tylko dla tych co chcą i wogóle to takie nie straszne... Kolejny raz proszę Cię obejrzyj sobie na youtoube co dzieje się na tych paradach LGBT a zobaczysz ich wiarygodność. Nie musisz chodzić na te prawie marsze... Zaznajom się też z wywiadem Rabieja dla niemieckiej gazety gdzie wypalił, że następne będzie legalizacja związków partnerskich a później adopcja dzieci!!! Następnego dnia jak potulny baranek tłumaczył się na twiterze, że to była jego prywatna opinia... Co do pisowskiej propagandy to bazuję na wypowiedzi pani kurator, która odważyła się o tym powiedzieć do kamer. Następnego dnia lewactwo domagało się Jej usunięcia bo na Jej zarzuty Trzaskowski kręci przed kamerami i łamie prawo wchodząc w kompetencje MEN. Tacy ludzie jak Trzaskowski to zwykła anarchia. Nie może prezydent wprowadzać czegoś do szkół bez zgody MEN. Co do deklaracji LGBT jest tam ujęte: wg WHO. Resztę masz w WHO. I nie musisz jechać do siedziby WHO by dowiedzieć się co tam jest. Wyprzdzając Twój niezrozumiały tok myślenia ja też tam nie jeżdżę...
Agnieszka2019.04.5 6:35
A skąd ja mogę wiedzieć,czy jesteś homofobem, czy nie? Nie znam Cię, a czytam pierwszy raz. Wiem jedno. Powinieneś mniej oglądac YT, bo to wypacza obraz. Zdaj sobie sprawę, że homoseksualista to może być twój sąsiad, który mówi Ci dzień dobry na ulicy, a jego ubranie i zachowanie niczym się nie różni od Twojego. I to jego chcesz batożyć? Homoseksualny przyjaciel mojej rodziny, który pracuje ciężko zawodowo, mieszka z mamą, którą się musi opiekować, odbierał czasem moje dzieci z przedszkola też nigdy nie był na żadnej paradzie i nie lubi się przebierać nawet na imprezy tematyczne, karnawałowe. Zdjęcia z takich imprez też by Cie szokowały? Pewnie tak, a tam poprzebierani sami stateczni ojcowie rodzin. Bo to tylko zabawa. Tak jak te parady.
Dumi2019.04.6 10:27
Sąsiad. Ba, w mojej rodzinie jest homsexualista. Ale co to zmienia. Niestety zmartwię Cię: batożenia nie popieram i dopóki taki człowiek, nie narzuca mi co mam robić nie mam nic przeciwko niemu. I co Ty teraz mi jeszcze zarzucisz? ;);) Nie czytasz ze zrozumieniem, ciągle próbujesz mi coś zarzucić czego nie zrobiłem. Po dyskusji z Tobą jedno wiem. Słabo znasz biblię, więc Twoje "światowe poglądy" (nie myl z katolicyzmem) prawdopodobnie wynikają m.in. z tego. Twoja wypowiedź o paradzie g. świadczy albo o tym, że nie widziałaś ich zachowań i z kogo szydzą ( a dobry żart ma też swoje granice) albo wiesz co tam się dzieje, ale bronisz ich demoralizujacych zachowań bo tak chcesz. Nie chodź na parady, nie oglądaj YT a te nauczania znasz:Kpł 18:22.24-25.29 22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! 29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu. Kpł 20:13 13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. A fragment o Sodomie i Gomorze doczytaj sama... Dziękuje za dyskusję z Tobą. Nie mam nic do Ciebie. Sam muszę się nawracać. Od tej chwili, po przeczytaniu tych cytatów na temat homsex. nie rozmawiaj ze mną a z Bogiem. Gdybym nie był katolem pewnie tak jak Ty w tej kwestii błądziłbym. Na szczęście jest potężny Bóg, który mnie stworzył i wie lepiej co dla Jego stworzenia jest dobre a co nie. Dlatego też dał nam mapę w postaci Dekalogu. Pozdrawiam.
anonim2019.04.4 17:48
Nic takiego jak homofob w przyrodzie nie występuje, błędny termin propagowany przez lewaków w celu napiętnowania osób hetero seksualnych.Homofob to coś równie prawdziwego jak kwiatofob, jabłkofob, śliwkofob itp.Termin fobia oznacza zaburzenie nerwicowe i nic więcej.
Stachu2019.04.4 11:32
Księży przyłapanych na kontaktach homoseksualnych również? Nie wiadomo, kto bardziej beznadziejny - on czy ten blog, cytujący erupcję jego beznadziejności. Z jednej strony Frondę można usprawiedliwić chęcią bycia "opiniotwórczą" (czyt. odsłony i związane z tym przychody z reklam). Z drugiej strony jak można usprawiedliwić z nieznajomości przepisów prawa kogoś, kto aktywnie chce zajmować się polityką? Niech sobie ten Braun poczyta "Konwencję w sprawie zakazu tortur i innego nieludzkiego traktowania" jaką Polska ratyfikowała jeszcze w 1989 roku. Tobie "dam" ta lektura chyba również dobrze zrobi.
OoO2019.04.4 11:31
Szkoda, że tego idioty nie wybrali na prezydenta Gdańska. Mieli by zapewnioną rozrywkę na cały rok.
Moni2019.04.4 11:27
Pozwolę sobie jedynie zauważyć, że w Polsce prekursorem palenia książek, pomijając to, że chodzi o Biblię, jest niejaki Nergal. Czołowy promotor "kultury" antychrześcijańskiej.
Stachu2019.04.4 11:32
Wymień tytuły książek spalonych przez pana Darskiego.
Dwupawlan janianu2019.04.4 11:37
O panu Adamie Darskim ps. Nergal mam jak najgorsze zdanie. O jego akcji porwania (nie spalenia) biblii również. Uważam, iż niszczenie książek nie najlepiej świadczy o dokonującym takiego czynu. Pragnę jednak zauważyć zasadniczą różnicę między tymi dwoma sytuacjami: Nergal zniszczył biblię na ZAMKNIĘTYM koncercie, wśród fanów jego muzyki i podobnych klimatów. Ksiądz z Gdańska spalił książki w geście wprost ideologicznym, w dodatku NA OCZACH DZIECI, oraz publicznie pochwalił się tym na Facebooku.
ZERR02019.04.4 14:13
Przestępstwo pozostaje przestępstwem nawet w zamkniętej piwnicy. Oczywiście 'gest' negrala wcaaale nie był 'ideologiczny' do wyrzygu... tak tak, oczywiście!
Dwupawlan janianu2019.04.4 14:24
Ech, no tak, pojawił się ten któremu wszystko trzeba narysować bo inaczej nie załapie... Napisałem że tak samo potępiam palenie Biblii, Koranu, Harry'ego Pottera czy książeczki Poczytaj mi mamo. Różnica polega na tym, że Nergal podarł Biblię jako element taniego show który pewnie w jakimś stopniu się jego fanom spodobał. Taki człowiek, taki imidż. Poza tym gdyby ktoś tego nie nagrał i nie upublicznił, nikt by się nawet o tym nie dowiedział i nie miał z tym problemu. Ksiądz z kolei wtłacza DZIECIOM (które może wcale tego nie potrzebują, albo się nie zgadzają) do głów swoją prawdę i ideologię, w dodatku chwaląc się tym czynem na ogólnodostępnym portalu. Dziwię się wam, katolom. Wy tego księdza powinniście wybatożyć i wywieźć ze wsi na taczce gnoju. Tak odpychającego ludzi od kościoła czynu już dawno nie było.
ZERR02019.04.4 14:53
Nie łapiesz raczej ty, 'dwupawianie'. Piszę ci jak krowie na miedzy - okoliczność że Negral coś tam na zamkniętym koncercie jest absolutnie, fundamentalnie bez znaczenia. Piszę ci również, że jego gest był w takim samym sensie 'ideologiczny'. PS. Nie będziesz nam dyktował, kogo i za co mamy 'wywozić'. PPS. Normalni ludzie jednak inaczej oceniają spopielenie książeczki dla małych dzieci jak spopielenie obiektu czci. Ty po prostu jestes przedkulturowym dzikusem, nierozumiejącym podstawowych mechanizmów cywilizacji, skoro nie widzisz różnicy. Istny materialista, taki co to takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy.
anonim2019.04.4 12:44
Dwupawlan ale w czym problem ? Przecież fanów nergala w tym kościele nie było. To o co ci chodzi?
HomoWikarymPo100BatówKardynałom100002019.04.4 11:26
Na kler katolicki padł blady strach. Wypiąć przed parafialną ciemnotą pasożytniczo utuczone dupsko i dać się publicznie wychłostać Strażnikom Moralności Brauna?! Co za sromota...
zdumiony lewacka głupotą2019.04.4 16:44
o czym ty bełkoczesz głupawy lewacki śmieciu?
anonim2019.04.4 11:23
A dla was wszelkiej maści geje z lgbt, norma to jak wy grozicie 99,5% Polaków więzieniem za wasze wydumane przywilej, które rzekomo są łamane? Jazgoczecie bo druga strona nie chce nadstawiać drugiego policzka, i bardzo dobrze, czas się obudzić i gonić lewacko- gejowską hołotę.
IrenaK.2019.04.4 23:59
Jak to się mówi? " Raz sierpem, raz młotem, gejowską hołotę..."?
zenio2019.04.4 11:20
Taki elokwentny idiota.
Konfederacja idzie na wynik <5 %2019.04.4 11:19
By takie postulaty zgłaszać licząc na coś oprócz powszechnego potępienia należy najpierw społeczeństwo uświadamiać o skali pedofilii wśród homoseksualistów oraz o tym kto, dlaczego i w jaki sposób homoseksualizm z dewiacji zmienił na orientację. Przede wszystkim jednak należy ludziom od szkół wbić do głów, że dzisiejsza promocja i afirmacja homoseksualizmu służy tylko i wyłącznice celom inżynierii społecznej - rozbiciu naturalnego społeczeństwa i uformowaniu go na nowo według wytycznych samozwańczych twórców NWO. Dzisiaj dokładnie tak jak kiedyś komuniści (operacja Hiacynt) wykorzystuje się homoseksualistów by stworzyć nowego człowieka sowieckiego - wtedy ich jednak szantażowano dziś im się schlebia - robią zresztą to te same grupy tyle że już pod nowymi partyjnymi szyldami (PZPR>SLD>PO) którzy wtedy ich szantażowali.
On2019.04.4 13:12
"najpierw społeczeństwo uświadamiać o skali pedofilii wśród homoseksualistów" to dlatego w kosciele tylu pedofilów.
ZERR02019.04.4 13:45
W strukturach Kościoła jest bardzo mało pedofilów, a jeśli wywalić pederastów (z greki: miłośników chłopców) to mamy przykład wyjątkowych cnót. Jakoś ci nie przeszkadza 99,55% wyroków wśród osób niebędących księżmi. Te przypadki uparcie ukrywasz i przemilczasz. Śmieszna sprawa - Postępacy tuszujący 99,55% przypadków pedofilii sa okej. Co innego mityczni "biskupi" "ukrywający" 0,54% przypadków. W gębie postępaka jak widać 99,55% < 0,45% Ot, postępacka matematyka.
Felek2019.04.4 17:23
Oho widze ze masz jakies mocne badania potwierdzajace zaleznosc homoseksualizmu z pedofilia. Podziel sie z checia poczytam. Jak narazie to sa tylko twoje gdybania a pedofili najwiecej w sutannacj. (bynajmniej nie gejow).
ZERR02019.04.4 18:40
Widzę, że masz jakieś "mocne badania" potwierdzające zaleznosc święceń kapłańskich z pedofilią. Podziel się, z chęcia poczytamy. Jak na razie to sa tylko twoje gdybania a pedofili najwiecej wśród gejów.
Niemiecki bot2019.04.4 20:25
W takim razie poproszę o link do badań potwierdzających, że "pedofili najwiecej wśród gejów."
ZERR02019.04.4 20:58
co szanowny pan mądralla gotów jest uznac za 'badania'? Statystyki policyjne i sądowe nie są 'badaniami' tylko prostą prawdą, goju
anonim2019.04.4 11:16
Braun ma rację, homosie są bardzo bezczelni, nachalnie narzucają swoją homo propagandą. Czas powiedzieć temu stanowcze,NIE!!! Jak chcą akceptacji to niech przestaną wykazywać swoją bezgraniczną głupotę poprzez wystąpieniami takich ''myślicieli'' jak Śmiszek,Rabiej czy Biedroń. Chcą walczyć, proszę bardzo, zobaczymy jak na tym wyjdą.
zenio2019.04.4 11:21
Tobie narzucają? Jakiś gej namawiał ciebie,żebyś został homoseksualistą?
ZERR02019.04.4 12:11
Cały czas szerzycie homopropagandę. "pozytywne" figury gejowych w popularnych serialach nie spadły z kosmosu. Ktoś posiadający imię, nazwisko i pesel je tam umieścił. Podobnie ktoś konkretny ma odstawiać rolę 'Latarnika' w każdej szkółce. Tak, zdecydowanie molestujecie ludzi i dzieci. Starych nie przerobicie, od starych wymuszacie 'tylko' tyle, żeby nie pyskowali gdy dobieracie sie do dzieci w szkole. Ostro przeginacie i trudno was tolerować.
Maria Błaszczyk2019.04.4 12:31
Nie oglądam seriali, więc nie wiem nic o pozytywnych "figurach" w nich, ale nie rozumiem. Ale jestem prawie pewna, że bywają tam też pozytywnie przedstawione osoby straight. A z tego, że dzieci będą wiedziały do kogo pójść jeśli padną ofiarą przemocy - to jest źle?!?! Już deklarowałeś, że dla Ciebie wszystkie te dzieciaki mogą się pozabijać, ale sam fakt, że będzie ktoś wyznaczony, by w razie potrezby reagować na przemoc wobec tych osób, nie sprzyja wzrostowi liczby homo. Poważnie. Jekby te osoby miały wybór co do swojej orientacji, to by nie padły ofiarą przemocy. Widać nie mają. Minimalizowanie skutków tej przemocy z pewnością nie przyczyni się do zwiększenia liczby osób LGBT. Człowiek musi być mozno niepewny swojej własnej orientacji, by podejrzewać, że mógłby ją zmienić dlatego, że będzie miał się do kogo zwrócić, gdyby koledy mu żyć nie dali...
ZERR02019.04.4 13:17
Dzieci nieczego nie 'będa wiedziały', bo seksedukacja wg WHO polega na czymś zupełnie innym. To jest wersja dla naiwniaków. Sexed wg WHO polega tylko i wyłącznie na planowej demoralizacji i homoseksualizacji dzieci. Demoralizacja ta to z kolei pozbawianie zdolności do tworzenia związków osobistych i społecznych, Wychowanie Krytyczne i antykulturowe (czyt.: marksistowskie) oraz pozbawianie kompetencji ścisłych technicznych, co z kolei ma na celu tzw 'Zrównoważony Rozwój' (wg doktryny Zero Growth) i deindustrializację. Wszystko razem - zniszczenie Cywilizacji białego człowieka i eksterminację białej ludności. Inaczej pisząc - socjalizm i antybiały rasizm, a na horyzoncie ludobójstwo. Przemoc to uprawiają Działecze LGBT, którzy wywlekają za fraki na środek sali wszystkie posądzane przez nich o skłonności lgbt osoby. To jest mniej więcej taki stosunek jaki do robotników mieli Działacze Robotniczy, czyli najgorszy WRÓG robotników.
Jozin z Bazin2019.04.4 13:20
błaszczakowa wy jak zwykle odjechanie pi-tolicie swoje brednie, zrób coś kobieto dobrego! "krowa która dużo ryczy mało mleka daje"
Sonia2019.04.4 21:33
Kobieto masz za małą wiedzę na ten temat.Wystarczy poczytać jak to jest w innych zachodnich krajach.Dowiesz się jaki wpływ na dzieci mają środowiska LGBT.
Marek2019.04.4 23:07
Kto ci tak wyprał mózg? Gdzie ty widzisz pozytywy? Zgłupiałaś?
Angelus2019.04.4 11:13
Wyobrażacie sobie, że tę personę zapraszają na dysputy i potrafi tak przez 2 godziny opowiadać androny i ludzie z otwartymi gębami słuchają. A to Polska właśnie.
Dwupawlan janianu2019.04.4 11:08
A kiedy pręgierze, wyłupianie oczu i palenie na stosie? Bo indeks ksiąg zakazanych i palenie książek już mamy. Centrum Europy, XXI wiek a tak naprawdę mentalna Etiopia.
Maciek Arczyński2019.04.4 13:16
He, he, he... To centrum Jewropy obecnie jest w strukturze, która uznaje szariat za szczyt osiągnięć myśli ludzkiej... Zatem propozycje p. Brauna są jak najbardziej europejskie, nowoczesne i postępowe. Howgh.
Arkadiusz2019.04.4 17:50
prosze nie obrazac Etiopczykow!
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.4 11:02
Swoją drogą nawet nie chcę wiedzieć co on ze swoją żoną wyrabia w czterech ścianach... Na kilometr mi to śmierdzi ostrym BDSM i wcale nie jest powiedziane, że to on w tym układzie jest stroną dominującą :)
janusz2019.04.4 12:50
trochę dziwne, że zdeklarowany ateista czyta portal typowo katolicki
anonim2019.04.4 13:19
on tutaj trolluje, z sobie podobnymi, kaskę trzepią.
Grizzly2019.04.4 13:58
To ruski troll śmieciowy!
sara miriam2019.04.4 11:02
Braun, zyskałeś moje poparcie w tej kwestii.
Pracownik2019.04.4 10:58
W zeszłą niedzielę przesuwaliśmy zegarki o godzinę do przodu. Braunowi się pomyliło i cofnął o 500 lat do tyłu.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.4 10:57
Tego bydlaka należy zamknąć, zapracował sobie należycie i niech w celi go koledzy batożą do woli :)
Cipak2019.04.4 11:32
Twoja inicjatywa jest spóźniona. Ten wywiad był przeprowadzony - w TWORKACH.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.4 11:38
dobre trzeba nas batożyć to takie edukacyjne;) ach ty Braunie brutalu, kocham cię! A to że jestem bydlakiem też to wiecie i dodam, że jestem 333 :)
Maciek Arczyński2019.04.4 13:12
Jest prostsze rozwiązanie. Wszystkich gejów pci wszystkich - bo teraz pcie to się mnożą jak ulęgałki - wysłać na oddzielne samotne wyspy dla każdej pci odrębne i tam niech się rozmnażają do woli - każda pcia na swojej wyspie... Jedno pokolenie i wyspy znowu będą dziewicze. I wszyscy będą zadowoleni: i p Braun, i geje pci wszystkich. Można osiągnąć konsensus? Można, co było do udowodnienia. Howgh.
anonim2019.04.4 16:41
Nie można, bo geje płci obojga są zwykle dziećmi osób heteroseksualnych.
Maciek Arczyński2019.04.4 19:48
A co to ma do rzeczy? Geje twierdzą, że rozmnażanie bierze się z adopcji. Przynajmniej w ich przypadku.
anonim2019.04.4 12:12
TOLERANCJA DLA HOMOSEKSUALISTÓW. I ANI KROKU WIĘCEJ!!!!!
sara miriam2019.04.4 12:45
Tolerancja pod warunkiem że swoje dewiacje zamkną w czterech ścianach.
Reytan2019.04.4 15:54
ZA POZNO.
andy2019.04.4 13:05
zamknac nalezy takiego jak ty w celi koledzy cwelili by cie do woli mialbys jak w raju
zdumiony lewacką głupotą2019.04.4 16:43
takich jak ty - prymitywne moralnie śmieci - trzeba izolować od normalnego społeczeństwa. Zakoduj sobie to, nikomu niepotrzebny śmieciu
Tom.2019.04.4 19:00
Tak czy owak pederaści, macie swoje pięć minut. Pan Braun proponuje to co starożytne cywilizacje robiły dbając o spójność narodu. Wykorzystajcie ten czas na leczenie.
JPII2019.04.7 9:25
do ksiąg tłumoku - najpierw zapoznaj się z historią, a potem się wypowiadaj
Marek2019.04.4 23:09
Siedź cicho boś durny.
IrenaK.2019.04.4 23:52
Brawo, dobrze napisał! I tu cie zabolało! uderzył w sedno! Już nie jesteś dumny, tylko tak udajesz! Zobaczysz, przejdzie wam to gejowstwo, jak zacznie batożyć! Ha,ha, ha
SSman2019.04.6 5:57
A ja bym cie obleśna łajzo gównozjadzie pospolity prądem kuracje przeprowadził aż byś sie pozbył dumy pedale !
anonim2019.04.8 9:52
Dla takich zboczeńców to smoła i pierze.Brak tolerancji dla gejów