03.11.19, 10:55Screenshot Youtube

Broniarz wymyślił kolejny protest

8 listopada w Krakowie odbędzie się manifestacja Małopolskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego – poinformował dziś Sławomir Broniarz, prezes ZNP.

Kolejne mają się odbywać każdego ósmego dnia miesiąca w innych miastach, na początku w Gdańsku i w Katowicach. To wyraz naszej dezaprobaty wobec polityki edukacyjnej”

- powiedział Broniarz.

Jego zdaniem, z finansów przeznaczonych na edukację oraz retoryki rządu niezadowolone jest nie tylko kierownictwo ZNP, ale i sami nauczyciele,

Nie mówi się o tym, co zrobić, żeby zwiększyć autonomię nauczycieli i czas, jaki możemy poświęcić dziecku. Bo jeżeli ZNP mówi, że jesteśmy przywaleni biurokracją, to nikt z tym nie polemizuje, także minister. Ale on nic z tym nie robi, poza zwołaniem kolejnego posiedzenia zespołu”

- stwierdził szef ZNP.

Poinformował także, że Związek nie monitoruje ilu nauczycieli bierze udział w proteście włoskim. 12 listopada jednak zarząd główny związku ma się spotkać z prezesami okręgów i „będzie wiedział, jak to się rozwija”. Wtedy też mają zostać ustalone kolejne miasta, które będą organizowały manifestacje odbywające się po godzinach pracy.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Leo Messi2019.11.4 10:50
Przez osiem lat nie mogli strajkować bo rudy zabronił a teraz sie im krzywda dzieje śmiechu warte
Alojzy Cedzidło2019.11.3 23:49
Kiedy Ci nauczyciele z ZNP zmądrzeją .. Chociaż ....Sztandar tow Broniarza wrócił do Sejmu . Jak dojdą do władzy to tow. Broniarz ma szansę na tekę Ministra Oświecenia Partyjnego. Jak dojdą . Podobno ma propozycję zostania obok Giertycha , ministrem w Gabinecie Cieni .
student2019.11.3 19:50
Jak dlugo bedzie zanudzal opinie publiczna swoimi bzdurnymi pomyslami ? Dosc !
Lech Keller-Krawczyk żyd homo pedofil2019.11.3 14:42
Kim jest ten: 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 - 𝐧𝐢𝐤𝐭 - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 ? Nazwisko jego jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 i jak sam przyznaje, cyt.: "Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą." - i dalej, cyt.: "Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏, 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewików), itp." - Wszystko jest w archiwach Frondy. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤, sowiecki Żyd, homoseksualista a jako taki pedofil. Prawdziwy stachanowiec blogowy, zaczyna rano i kończy rano. Stara dobra szkoła leningradzka. Jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
anonim2019.11.3 14:38
Co ten komuch kombinuje?
joanna2019.11.3 14:31
Wątpię, że wymyślił! Żeby coś wymyślić - trzeba myśleć!
Prorok2019.11.3 11:53
Czas aby posprzatac ten bolszewicki barlog.Nauczyciele to typy roszczeniowe i leniwe.
Iza2019.11.3 11:46
Broniarza trzeba zlikwidować, tak jak kiedyś robiła to SB mordkomando Kiszczaka. Dalej, jak najszybciej przegłosować ustawę o zakazie strajkowania dla nauczycieli ! I pozamiatane !!!
ridado2019.11.3 11:43
Znowu ateistyczne ścierwa wypowiadają się na temat Kościoła. Nie mają zielonego pojęcia co to jest Kościół i nie rozumieją wiary, ale komentują ! Komentują zawzięcie każdy artykuł na ten temat, ba znają nawet każdego biskupa lepiej niż wierzący. Skąd to się bierze ? Przecież nas wierzących nie interesuje w co ateiści wierzą, w Lenina, w Stalina, Hitlera czy seks ?! Ja wierzący nie jadę do waszego mauzoleum by pozdrowić Lenina, nie jadę do Austrii żeby zobaczyć dom w którym urodził się Hitler, bo mnie to nie interesuje. Niech tam jeżdżą ateiści, ale od-pie-rdo-lą się od mojrgo Kościoła. Jeśli mnie nie interesuje np. seks, to nie chodzę do burdelu, ale nie krytykuje jego istnienia. Wręcz przeciwnie – uważam, że lepiej jest dla tych potrzebujących seksu pójście do burdelu niż gwałcenie kobiet po krzakach ! Jeszcze raz, WON stąd ateistyczne śmieci, śmierdząca czerwona i tęczowa zarazo ! WON raz na zawsze !!!
Dam2019.11.3 18:38
Widzisz Kościół istnienie burdelu krytykuje cały czas i domaga się jego zamknięcia. I tutaj jest z nim problem.
vivi2019.11.3 11:42
Czego wy ateistyczne wieprze i maciory chcecie od nas wierzących ?!! Dlaczego nienawidzicie czegoś w co nie wierzycie, co wam wogóle nie powinno przeszkadzać , co nie powinno was wogóle obchodzić ?! Przecież nikt was nie zmusza chodzić do kościoła, nikt nie zmusza waszych dzieci do uczęszczania na religię, nikt was nie zmusza do pochówku z księdzem, a wasze zwłoki możecie sobie dać skremować i prochy wysypać na śmietnik. No to czego chcecie, z jakiego powodu cierpicie do wierzących w Boga ?! Noście sobie te wasze weginy i penisy na patykach – nic nam do tego, ale odp-ier-dolcie się od naszej Matki Boskiej, mszy świętej i Kościoła !!!
Lennon2019.11.3 11:42
Ateistyczne, śmierdzące lewactwo komentuje sprawy Kościoła. Gdyby moje krowy w oborze, też ateistki, umiały pisać to robiłyby to lepiej od nich. Nie mają zielonego pojęcie o temacie, ale komentują . Czytając te brednie można sobie zarzygać monitor !!! Kiedy te przygłupy zejdą z Blogu i zajmą się tą pracą do której są stworzeni ?!
KKK2019.11.3 11:40
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
anonim2019.11.3 11:49
"Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu..." kto się podpisał pod tą twoją "petycją" debilku? Lennon ,vivi ,ridado ,Andrzej ,KKK i inne nicki którymi się posługujesz... buhaha...
Andrzej 2019.11.3 11:20
Może wreszcie uspokoją się nauczyciele ? Nie jesteście pępkiem świata. Wszystkim (w większości) jest trudno i należy starać się pomóc rządowi w podniesieniu gospodarki. Przestańcie narażać dzieci na stres.
leszczyna2019.11.3 14:31
Na stres to naraził dzieci rząd PiS pakując lata gimnazjum w VII i VIII klasę podstawówki, dokładając swoją nieudolną reformę do nieudolnej reformy 6-latków, zrobionej przez PO. A miała być dobra zmiana. Jest zmiana, ale wcale nie dobra.
Mejer2019.11.3 11:06
Wiąłby się do jakiejś roboty dekownikin
anonim2019.11.3 11:05
Myślę, że już nie ma po co strajkować! To już koniec polskiej oświaty. Społeczeństwo pokazało, że chce być głupie, wystarczy popatrzeć co się dzieje w szkołach gdzie po lekcjach biologi,fizyki dzieci uczy się o facecie łażącym po wodzie wskrzeszającym zmarłych czy jego matce zapłodnionej przez gołąbka...
Mejer2019.11.3 11:09
lepsze to niż uczenie że sie wzieło z małpy ... chociaż w twoim przypadku byłbym skłonny nagiąć logike :D
anonim2019.11.3 11:29
Teoria ewolucji nie jest sprzeczna z nauczaniem Kościoła! mówił o tym JPII,Benedykt czy Franciszek...
Daro2019.11.3 13:09
W twoim przypadku nie zadziałała zostałeś dalej na drzewie.
Adrian z kościoła świętego Judy judoki2019.11.3 11:03
Dobrze. Przenieśmy więc całą edukację do kościoła, księża od teraz niech uczą dzieci historii, matematyki, fizyki, biologii, chemii. Raz dwa się nauczyciele ockną, kiedy dzieci będą słuchać o ziemi która ma 6 tysięcy lat, o duszkach których nie widać, o tym jak to kościół zawsze był po stronie Polski, a rozbiory, Krzyżacy, etc, to wymysł lewactwa. O tym jak to prezerwatywy powodują hiv, a ksiądz odprawiając zaklęcie zamienia krakersa w ciało a wino w krew. Dzięki temu dzieci nauczą się dwumyślenia, oduczą się grzeszyć myślą, mową i uczynkiem. Ten pierwszy najważniejszy rodzaj, żeby dziecko przypadkiem nie pomyślało że ksiądz może kłamać, albo że dotyk w miejscu intymnym to coś złego ze strony księdza.
Joanna2019.11.3 15:36
Skrzywiony człowieku to Kościół Katolicki zakładał pierwsze Uniwersytety i Szkoły przyklasztorne.Kopernik też był kapłanem i wielu innych uczonych.A ty teraz niedouczony ignorant,opętany seksem będziesz wypisywał takie banialuki.
zatroskany2019.11.3 15:40
Nie błaznuj, naprawdę myślisz i wierzysz że żaden nauczyciel nie "dotykał dziecka w miejscu intymnym"... Może zostań ministrem edukacji, Będziesz kontynuował plan PO ... czynił dzieci bezmyślnym bytem
Alojzy Cedzidło2019.11.3 23:38
O Boziu , Jakie to odkrywcze .Ten ,,Adrianek "to geniusz . ADRIAN NA PREZYDENTA . Zamiast Biedronia . ( Prezydenta Warszawy )