13.07.20, 08:40Joachim Brudziński/YT/RMF FM

Brudziński: Próbowano odebrać Polakom radość ich wyboru

Szef sztabu wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy, Joachim Brudziński był gościem RMF FM. Wrozmowie z Robertem Mazurkiem powiedział:

- Pomimo tej całej próby, już chyba po raz czwarty, przeprowadzonej przez sondażownię Ipsos, a mianowicie próby odebrania radości w wieczór wyborczy, tym razem postanowiłem się cieszyć, nie oglądając się na ten komunikat sondażowy.

Dodał też:

- Byłem o tym przekonany po tych pierwszych nieoficjalnych sondażach exit poll z 18:00, jak się okazuje, ten sondaż z 18:00 właściwie potwierdza ten wynik ostateczny, natomiast to, co zrobiono wieczorem, ten komunikat, że ta różnica jest tak mała, że tutaj sondażownia nie może w sposób odpowiedzialny wskazać wygranego, jest niczym innym, jak po raz czwarty próbą odebrania Polakom radości z ich wyboru, bo to Polacy wybrali prezydenta Dudę, który wygrał

 

mp/rmf fm

Komentarze

jula2020.07.13 10:03
Sypią piach w tryby na każdy trybik oddzielnie. POsypywanie.
genus2020.07.13 9:59
program plus powinie być skierowany do ludzi najbiedniejszych, Znawca prawa zwolennika działania prawa wstecz prof Rzepliński nie jest prezesem TK i ludzi dobrze sytuowanych pozbawić tego dobrodziejstwa,
Marian2020.07.13 9:02
Prezydent uzbiera pewnie około 1,5 mln głosów więcej.Wielkiej radości jednak u mnie niema.Może te "plusy" zlikwidować skoro się nie podoba."Plusy" tylko dla biednych dzieci, nie dla wszystkich.
Górnośląski Hanys2020.07.13 8:50
Nic mnie nie łączy jako Ślązaka z Podkarpaciem, Podlasiem, Kielecczyzną i Małopolską. Moim dzieciom będę to codziennie przypominał. Kraj za Wisłą mnie nie obchodzi.