25.11.19, 08:49(fot. pixabay)

Były ambasador Izraela atakuje Polskę!

– Niemcy nie zbudowaliby obozów koncentracyjnych w Polsce bez współpracy z polskim narodem – napisał na Twitterze były izraelski dyplomata Gideon Meir, m.in. były ambasador Izraela we Włoszech, San Marino i na Malcie.

 

Ambasador Polski w Izraelu Marek Magierowski zamieścił wpis na mediach społecznościowych, w którym odniósł się do kwestii związanej z upomnieniem przez polski rząd platformy Netflix.

Chodzi o serial dokumentalny „Iwan Groźny z Treblinki” wyprodukowany przez platformę filmową, w którym pojawiła się mapa przedstawiająca lokalizację obozów zagłady. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zostały one nałożone na ówczesne granice Polski.

Magierowski zaznaczył, że w jednym z izraelskich talk-show, dziennikarz Eran Cicurel zasugerował odnosząc się do sprawy z serialem Netflixa, że Polacy nie przyznają się do częściowej odpowiedzialności za Holokaust.

Do wpisu Marka Magierowskiego odniósł się sam zainteresowany.

– Gdyby polski ambasador był rzeczywiście zainteresowany debatą z izraelskim narodem, zasugerowałby udział i wyjście na antenę . Wybrał jednak walkę na Twitterze – stwierdził Cicurel

Izraelskiemu dziennikarzowi wtórował również były ambasador Izraela we Włoszech Gideon Meir, który stwierdził, że „podejście polskiego rządu do Holokaustu jest błędne i ma związek z antysemityzmem, z którego Polska jest znana”.

- Część mojej rodziny pochodzi z Polski. Niemcy nie zbudowaliby obozów w Polsce bez współpracy z polskim narodem – stwierdził izraelski dyplomata.

 

 

 

 

If the Polish ambassador would have been interested in a debate with the Israeli people he would have suggested to take part and go on the air.

Yet, He chose to pick up a twitter fight, which makes you wonder what level of "show off" diplomacy does the ambassador promote. https://t.co/3uH1hT1YnU


Komentarze

heniek2020.01.21 15:08
nie kłam jak żyd.
zbg.2019.11.26 10:37
Niemcy nie zbudowaliby getta żydowskie w miastach,bez współpracy z żydami.To żydzi wybudowali tam swoje domy a Niemcy otoczyli murami.
Reytan2019.11.25 23:01
Marek,swinio,jestes typowym perfidnym prowokatorem komunistycznym z KOD-u.
Marek2019.11.25 16:19
A jakże, nie sami, najpierw wybrali teren, kupili go od właściciela, poszli do magistratu, dostali pozwolenie na budowę, a z instytucji charytatywnych dostali jeszcze dotację. Zrobili przetarg i za półdarmo wszystko postawili Polacy. Z premedytacją sączą taki jad, a później komentarze jak na tej stronie służą im jako przykład antysemityzmu. Najgorszy sort prowokatorów.
Reytan2019.11.25 16:08
Nazisci zydowscy nie maja nic wspolnego z rozumem ani z moralnoscia.,bo etyka Talmudu neguje wszystkie zasady moralne calej ludzkosci. Niemcy je zastosowali je w stosunku do Zydow,bo jako protestanci sami uznali,ze to oni sa prawdziwymi Zydami. Zas Zydzi obciazyli za to wina Polakow. Pan Bog poddaje nas strasznym probom,bo mamy do czynienia z samymi bandyckimi wariatami .
Agnieszka2019.11.25 13:10
To jest szok, że tak bezczelne kłamstwa robiące z więźniów i pierwszych ofiar, które sobie grób przygotowywały budując pod przymusem obozy można zmienić we współpracowników a polskie władze nic. Zadbały tylko o bezkarność takich osób, uwalając nowelizacje IPN.
Agnieszka2019.11.25 12:59
Żeby ambasador polski w Izraelu zachował się odważnie, godnie i bronił prawdy, to musiałby nie być nim Magierowski. A wobec tak bezczelnych, skandalicznych kłamstw powinna być nota dyplomatyczna polskiego rządu i poważne poruszenie tej kwestii na najwyższych szczeblach instytucji międzynarodowych, ale wtedy ministrem MSZ musiałby nie być gieremkowskiec Czaputowicz.
Memento2019.11.25 11:43
Jaki naród jest najbardziej antypolski i jednocześnie ubiegający się o możliwość zamieszkania w Polsce?
Marek2019.11.25 11:22
Polecam dwie pozycje, konieczne do rozumienia aktualnych wydarzeń związanych z żydami. - Dezinformacja - oręż wojny - Vladimir Volkoff, - Protokoły mędrców Syjonu. Dwie powyższe pozycje góruję nad aktualną publicystyką. Dla cierpliwych i dociekliwych czytelników: Feliks Koneczny - Cywilizacja żydowska.
Cool2019.11.25 10:44
Dzieci w Izraelu >>> https://pbs.twimg.com/media/EKM2zn7XYAUJGHI.jpg Dzieci w Palestynie >>> https://pbs.twimg.com/media/EKM2SGrW4AA2nzx.jpg
taro2019.11.25 10:24
zadnych debat z przyglupami zydowskimi, ignorowac tepe, odporne na wiedze i fakty historyczne bydlo.
Cool2019.11.25 10:34
Ale oni doskonale znają fakty! ... tylko to są takie qrwy podłe.
student2019.11.25 10:19
Rząd Polski powinien oczyścić Polskę z żydowskich wrogów . Żydzi powinni być przyjacielami Polaków wszak wrogów należy miłować, ale w Izraelu. Żydzi do dzisiaj nie podziękowali Polsce za wielowiekową gościnę i dach po tym jak z zachodu Europy ich wyrzucili.
Olej2019.11.25 10:15
....Gdyby PiS mial jaja zrobilby z tym oczernianiem porzadek.... Ja też na nich głosowałem, pierwszy raz z przekonania, drugi raz gdyż nie było alternatywy. Trzeciego razu już nie będzie ! Duda również mojego głosu nie ma !
Dell2019.11.25 10:46
Czyli zagłosujesz na marksistów. Po co owijać w bawełnę.
Ryszard Olejniczak2019.11.25 10:14
Kiedy budowano Auschwitz 30% polaków było pochodzenia żydowskiego. Czy ambasador Izraela (jakieś tam wykształcenie powinien przecież mieć) nie ma świadomości, że plując na Polaków, pluje także na te 30%. Jest to tym bardziej obrzydliwe, że płacili oni potwornymi cierpieniami i życiem za ponadludzką lojalność wobec świętej nienaruszalnej przez tysiąclecia , tradycji, wspólnoty swego środowiska. Mało kto pamięta, że dla ich polskich współobywateli było wtedy szokiem, że za bycie razem, rezygnowali z rozproszenia (choćby partyzantka leśna) godząc się na przymus getta. Jak straszna musiała być dla nich świadomość obojętności żydowskich finansowych elit w świecie odmawiających pomocy lub choćby cienia zainteresowania losem współbraci, nie mówiąc już o ginącej samotnie Polsce, która przecież przez setki lat udzielała im schronienia i wsparcia.Można odnieść wrażenie, że pewnej części tych którzy wtedy zdradzali własny naród (odmawiając pomocy) zaimponował niemiecki faszyzm i próbują dziś już w skali światowej go powtórzyć..Dlaczego rząd Izraela nie odcina się od takich typów jak Gideon Meir, za ich głupotę i faszystowskie zachowania (odciążanie od odpowiedzialności faszystowskiego niemieckiego motłochu).
SS2019.11.25 10:12
Gdyby PiS mial jaja zrobilby z tym oczernianiem porzadek. A ja na nich glosowalem 4 lata temu. Jeszcze chwila i pobiegna z walizkami do ambasady izraelskiej w ramach JUST 447. Pozdrawiam z emigracji.
gmeil2019.11.25 10:07
Czy oni naprawdę są tak podli czy raczej głupi - nie znają faktów? Nie powinno się żadnej tego typu wypowiedzi zostawiać bez eha. Powinno być to nagłośnione wraz z wyjaśnieniem jak było naprawdę i oburzeniem na antypolonizm. Należy przeprowadzić sondę w Izraelu mierzącą antypolonizm i ogłaszać światu że fałszują historię i szerzą nienawiść w celu wyłudzenia kasy, wszystkie nasze gazety powinny o tym pisać.
anonim2019.11.25 11:13
Niestety jedno i drugie. Nie ma co z nimi dyskutować, oni nienawiść do innych, nie tylko Polaków, wyssali z mlekiem matki.
Olej2019.11.25 10:06
I trzeba będzie iść na tę wojnę z nimi, gdyż jak się damy utytłać szwabskim g........em to już nigdy się z tego nie oczyścimy. A polskie władze śpią !
Agnieszka2019.11.25 13:03
A jest ostatni moment, gdy jeszcze żyją ostatni świadkowie i nie zniszczono wszystkich dokumentów.
kalinka2019.11.25 10:04
przypominam, że pan Wojciech Sumliński wynajął i opłacił w domu pielgrzyma Amicus salę na spotkanie autorskie promujące jego nową książkę "Powrót do Jedwabnego", następne dnia klechy z tego domu poinformowali go, że wypowiadają umowę wynajmu, okazało się , że żydzi (Pany polaków) z gminy żydowskiej kategorycznie zażądali od zażydzonych klechów z kurii warszawskiej aby to spotkanie się nie odbyło co żydki klechy z kurii natychmiast wykonali, spełniają się słowa jakie powiedział prezydent wszystkich żydów i ich sługusów z PIS, że polska to Polin i powiedział to w 2016 roku będąc wezwany na dywanik w Izraelu teraz możecie mnie opluć tak po żydowsku (katolicku)
Wojtek Polak2019.11.25 10:53
znaj proporcję mocium panie nie wszystkie''klech'' tylko krad. Nycz. i nie pluj na wszystkich księży i katolików bo jaką miarą mierzysz i tobie zostanie odmierzone. widzę że na razie to ty plujesz tak atejstycznie a tak to już wolno?
ruiny2019.11.25 9:58
Równie dobrze można napisać, że Niemcy nie zbudowaliby ani nie utrzymali porządku bez współpracy narodu żydowskiego. No bo kto budował? - więźniowie, kto pilnował porządku? żydowscy więźniowie. Nie rozumiem uporu elit żydowskich do oskarżania Polaków, których zginęło tyle samo co Żydów.
SS2019.11.25 11:53
Nie jeden z tych zamordowanych polskich zydow naplul by w twarz tym dzisiejszym Izraelczykom za takie potraktowanie Polski gdyby tylko przezyl. Jak juz poumierali naoczni swiadkowie, uratowani polscy zydzi to teraz zaczeli zmieniac historie zachlanne zaborcze kanalie.
drugie dno2019.11.25 9:55
Mnie zastanawia cel i determinacja z jaka Zydostwo buduje dzis antysemityzm w Polsce. Bo takimi prowokacyjnymi wypowiedziami go tworza i robia to celowo. Co chca osiagnac, bo znajac dzialania Zydostwa nigdy nie sa to nie przemyslale w szczegolach akcje. Zawsze jest jaka agenda obliczona na osiagniecie jakis konkretnych dlugoterminowych celow. Chca nas sprowokowac, aby potem moc reagowac. Cos jak prowokacyjne bezczeszczenie symboli chrzescijanskich na paradach LGBT pod nosem wciaz jeszcze katolickiego narodu. Wszedzie jestesmy prowokowani. Do czego do wyrazenia zdecydowanego sprzeciwu, jak go wyrazimy co wtedy, spacyfikuja nas wojskami amerykanskimi i wprowadza stan wyjatkowy ?
Wojtek Polak2019.11.25 9:39
Polska była okupowana przez dwa państwa Niemcy i Rosję. to Polska była pozostawiona na pastwę zbrodniarzy przez ''sojuszników'' podczas II wś. to w Polsce za podanie żydowi choć by szklanki wody czekała za to kara śmierci nie rzadko łączne z całą rodziną. zastanawia mnie jedna rzecz czemu banki które były własnością Żydów sponsorowały dwóch hegemonów Niemców i Rosji Sowieckiej. sponsorowanie państw które rozpętały piekło na ziemi podczas II wś było zbrodnią. banki które udzielały pożyczek Niemcom i Rosji przyczyniły się do wymordowania milionów istnień ludzkich w tym mordu na własnym narodzie.
prawda2019.11.25 10:03
Polecam na poczatek lekture: Antony C Sutton Wall Street and Hitler William L. Shirer The Rise and Fall of the Third Reich: A History of Nazi Germany Sponsorami II WS bylo bogate amerykanskie Zydostwo, dlatego tez mrugniecia okiem odslali z powrotem statek ze swoimi wpoziomkami M.S. St. Louis. Dlatego o tym co sie dziala w okupowanej Polsce nie wolno bylo pisac w USA w czasie wojny. To bylo czesc planu. Byl kiedys film na youtube *wycinki z gazet amerykanskich o planie zabicia 6 mln Zydow wycinki z gazet z lat 1915 1930). Film zdjeto oczywiscie.
video2019.11.25 10:29
tego szukasz : Old Newspaper Read's Six million Jews Died in 1915 1938 Before Hitler was in power https://www.youtube.com/watch?v=m6y7hHM0gIo
skuter2019.11.25 9:21
Żydzi są już tak beszczelni w swych wypowiedziach opluwających Polskę bezpodstawnie Że powinno się zlikwidować żydowską ambasadę w Polsce i wszyscy co plują wynocha dziady na żydowskie podwórko I od razu zaznaczam że nie jestem antysemitą Po prostu już nie można znieść że tak beszczelnie kłamią To co oni robią to jest dopiero mowa nienawiści Żarty już dawno się skończyły powinno się z takimi łobuzami jechać jak burą suką
taro2019.11.25 10:28
po tej wypowiedzi automatycznie jestes na liscie zydowskiej jako antysemita.
skuter2019.11.25 11:40
W przciwieństwie do żydów ja piszę prawdę I tu jest największy dla nich problem Nie tolerują prawdy historycznej i jak ktoś trafnie kiedyś napisał Żydzi nienawidzą nazistów ale kochają Niemców
Agnieszka2019.11.25 13:01
Każdy polski patriota jest na takiej liście. Oni nienawidzą niepodległych, nieuległych im narodów.
anonim2019.11.25 9:14
Prawdę powiedział przecież! i śmieszne jest to oburzenie! Fabryka Volkswagena w Białężycach koło Wrześni też była budowana przez Polaków pomimo tego że należy do Niemców!
taka prawda2019.11.25 9:24
Najpierw wytrzep z łba ruskie wszy a potem coś pisz
Cool2019.11.25 9:37
Nie odróżniasz właściciela(inwestora) ... od wykonawcy(robotnika) ?! Jesteś nieograniczony w głupocie, tępy bydlaku!
Grzegorz z Domaradza2019.11.25 9:53
ee no pewnie! przecież SSmani zdjęli mundury i wzięli się za budowanie baraków obozowych, latryn itp. ...
Cool2019.11.25 10:14
Prostego zdania nie rozumiesz?!!! Polacy qrwo budowali te latryny z lufa przy głowie! P.s.Chciałbym kiedyś spotkać takiego pajaca jak ty w realu ...
Grzegorz z Domaradza2019.11.25 10:22
czyli sam przyznałeś teraz przygłupie że to jednak Polacy budowali te latryny!
Cool2019.11.25 10:30
A kto miał budować debilu jeśli nie okoliczni mieszkańcy? ... co więcej budowali za darmo i dla siebie!!!! ... P.s. Potrafisz przejść samodzielnie przez przejście dla pieszych? ... Zastanawia mnie czy materia ożywiona taka jak ty, zdolna jest do samodzielnej egzystencji!
Grzegorz z Domaradza2019.11.25 10:35
Czyli pan Gideon Meir pisząc o tym że Niemcy nie zbudowaliby obozów koncentracyjnych w Polsce bez pomocy Polaków, powiedział prawdę! bo sam debilu już to dwa razy przyznałeś...
Cool2019.11.25 10:51
Nie "pomocy" tylko NIEWOLNICZEJ PRACY!!!! ... ... i nie tylko Polaków, ale wszystkich nacji zamieszkujące tereny Polski ... w tym ŻYDÓW! P.s.Masz doszczętnie zyebany mózg kundlu.
Grzegorz z Domaradza2019.11.25 11:03
no już... spokojnie... zażyj tabletki które zapisał psychiatra, bo ci żyłką w d.pie pęknie od tej złości... buhaha
Cool2019.11.25 11:20
... czy istnieje jakaś podłość, do której nie byłbyś zdolny??? .
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.25 14:36
karlSSon to były dzielnicowy pedał kawał JUHA
olej go2019.11.25 11:45
Zawszony karlsson dobrze wie że baraki budowali robotnicy przymusowi tylko się z tobą drażni
Wojtek Polak2019.11.25 9:48
tak się dzieje jak ktoś niema własnego państwa ,staje się lewackim kundlem obszczywającym nie tylko kraj w którym żyje ale przede wszystkim obszczywa własne nogi. innymi słowy to taka zboczona obrzydliwa kreatura.
Cool2019.11.25 9:13
I ktoś powie, że żydzi to nie QR--WY?!
Cool2019.11.25 9:10
Dlaczego frondowe lewactwo (wiadomo kto!) ... nie krytykuje ambasadora??? Antypolonizm to obrzydliwa cecha, drodzy lewacy!!!
ktoś tam2019.11.25 12:31
Bo ich serce zawsze poza Polską: "Dla nas, dla partyjniaków Związek Radziecki jest naszą Ojczyzną, a granice nasze nie jestem w stanie dziś określić, dziś są za Berlinem, a jutro na Gibraltarze." (Mieczysław Moczar) Aleksander Kwaśniewski powiedział kiedyś, że serce jest po lewej stronie. Nie dodał jednak, że powinno być prawe...
T2019.11.25 8:59
Polecam obejrzeć film co o syjonistach, czyli tych którzy wbrew Woli Boga założyli państwo Izrael - mówi rabin Cohen, czyli Żyd religijny. Bo trzeba odróżniać Żydów religijnych od tych sekciarskich typu Chabad Lubawicz i ateistycznych, syjonistycznych, lucyferycznych itd. https://www.youtube.com/watch?v=KKcroJFD_-4
Zygfryd2019.11.25 8:58
Idiotyczna i kłamliwa wypowiedz cóz mozna wiecej powiedziec powinniśmy w końcu wyciągac jakieś konsekwecje dla tego typu paszkwili które rzuca sie w stronę najwiekszego pomocnika dla zydowskiego Narodu kolejny skandal i świństwo tyle można o tym żydzie powiedzieć
Bolek elektryk2019.11.25 8:58
Fondlowi filosemici tez tak twierdza.
Polka2019.11.25 8:58
Polska była pod okupacja niemiecką i niemcy nie współpracowali z polakami tylko rozkazywali i zmuszali do roboty pod grozbą śmierci do budowy obozów koncentracyjnych ,gdzie zresztą oprócz żydów zginęło bardzo duzo polaków i innych narodowaści.Wstyd były ambasadorze żydowski tak kłamać
Polak2019.11.25 10:28
Najlepszymi pracownikami którzy budowali niemieckie obozy, byli Żydzi, którzy mieszkali w polsce