06.09.19, 15:45

Czy demokracja w UE może przetrwać?

Prof. Andrzej Zybertowicz mówił podczas rozmowy z dziennikarzem Adrianem Klarenbachem o bezpieczeństwie demokracji w Unii Europejskiej. 

 

Komentarze

Ja 2019.09.6 23:25
Demokracja w UE?! Dowcip i to marny!
anonim2019.09.6 20:32
CAŁA oPOzycja - TO KOMPLETNIE SKOMPROMITOWANI LUDZIE, NIEUDACZNICY, A DO TEGO AFERZYŚCI NAJWYŻSZEGO LOTU - LUDZIE ZŁEJ WOLI - MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ NIGDY NIE BĘDĄ W POLSCE RZĄDZIĆ !! TO JONASZE ! PRZYNOSZĄ POLSCE PECHA, za każdym razem kiedy rządzą w BUDŻECIE NIE MA PINIĘDZY !!
ZostanęProfesoremWybitnieOperującPoOdbycieOzorem2019.09.6 18:58
Chłopina na zawsze zostanie słynny z tego, ze chciał otrzymać profesurę z lizania odbytu PiSowskiej władzy. Jego twarz zdradza, że został mu niesmak. A profesura nie.
Cool2019.09.6 16:36
Przetrwać może tylko coś, co istnieje! Pytanie powinno brzmieć: "CZY UNIA EUROPEJSKA BĘDZIE KIEDYŚ DEMOKRATYCZNA???"
dymek2019.09.6 16:30
W ue nie ma demokracji pe to fikcja a rządzą komisarze wybierani z tej samej czerwonej bandy jedni dla niepoznaki nazwani chadecja inni zwani są socjalistami To nie socjaliści wpuścili do europy tłumy muzułmańskie to zrobiła chrześcijańska prawica
prosty2019.09.6 16:15
Błędnie postawione pytanie, przynajmniej w tytule artykułu. Powinniśmy się zastanowić, czy demokracja w EU nie zaaplikuje totalitaryzmu społeczeństwom państw członkowskich?
Jestem w Kościele2019.09.6 15:59
Podczas piątkowej konwencji Koalicji Obywatelskiej kandydatka na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska zaprezentowała program ugrupowania na najbliższe wybory parlamentarne. Ważnymi punktami w nich są jej autorskie propozycje. Oficjalne hasło wyborcze brzmi "Jutro może być lepsze". W programie wyborczym Koalicji Obywatelskiej znalazły się punkty dotyczące najważniejszych problemów Polaków. Listę tę, jak zaznaczyła Małgorzata Kidawa-Błońska, stworzono na podstawie rozmów z Polakami. Na ich podstawie stworzono plan naprawy służby zdrowia i systemu edukacji, dbałości o interesy przedsiębiorców, środowisko naturalne, prawa kobiet i seniorów. Kandydatka na premiera zapowiedziała m.in. * skrócenie oczekiwania do lekarzy specjalisty do maksymalnie 21 dni; * maksymalne odciążenie lekarzy od biurokracji; * przywrócenie nocnej i świątecznej opieki, co ma odciążyć SOR-y; * zmniejszenie umieralności na raka i czerpanie na to funduszy z UE; * zatrzymanie wycinania lasów, używania plastiku, sprowadzania do Polski śmieci i węgla z Rosji; * zalegalizowanie związków partnerskich; * wprowadzenie systemu opieki domowej nad seniorami na przykładzie stworzonego przez prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka systemu, * który funkcjonuje w jego mieście.
W\\305\\202odek2019.09.6 16:09
Czy coś im przeszkadzało wprowadzać takie pomysły w latach 2007-2015? Nocna i świąteczna opieka lekarska, przynajmniej w mojej przychodni, jest. Reszta to są pobożne życzenia, szczególnie zmniejszenie umieralności na raka - najpierw trzeba dokładnie wiedzieć co to jest rak i jak powstaje, a tego do końca nie wiemy jednak.Niektóre ich pomysły których nie eksponują to np aborcja na życzenie i edukacja seksualna od przedszkola - nie odcięli się od nich. Związki partnerskie - proszę bardzo są śluby cywilne. I można tak dalej - top wszystko to mydlenie oczu aby zarobić parę głosów.
poznanianka2019.09.6 16:11
W mieście Poznan nic takiego nie fukcjonuje jak opieka nad seniorami funkcjonuje natomiast korupcja i nepotyzm a jak tak sie przypatrzeć tym postulatom to jest to taka bzdura medialnie nośna jak zmniejszenie umieralności na raka itp.