12.01.22, 15:35fot. yt/szymon hołownia/screen

Czy Tusk i opozycja pójdą do wyborów „pod Hołownią”? Ten kusi… nie tylko „programem”

Mamy setki stron opracowań i programów, dowodzimy, że można mieć i 500+ i niskie rachunki za prąd, 13 emeryturę i niezawisłe sądy – powiedział Szymon Hołownia podczas swojego specjalnego wystąpienia „Strategia Zwycięstwa” na YouTubie.

- 28 lutego opublikujemy plan dla udręczonej Czarnkiem edukacji, a miesiąc później plan dla osób z niepełnosprawnościami, z kolei w maju na naszą osiemnastkę w Unii Europejskiej plan nowej polityki zagranicznej – mówił dalej.

- Odrobiliśmy lekcję, wierzymy, że inni też – przekonuje.

- Usiądźmy więc wspólnie do stołu, żeby przepracować nasze pomysły, już dziś, naprawdę serdecznie i bez żadnego podstępu zapraszam Władysława Kosiniaka-Kamysza, Donalda Tuska i Włodzimierza Czarzastego na konferencję o przyszłości Polski – zaprasza Hołownia.

- Zamiast teatralnych wezwań do jedności, którym za kulisami towarzyszy hejt i kopanie po kostkach siądźmy do otwartych tematycznych debat programowych. Spotkajmy się, to chyba fajny symbol, w pierwszy dzień wiosny 21 marca przed kamerami. Wszyscy mamy napięte kalendarze, ale myślę, że to na tyle odległy termin, że znajdziemy czas na ustalenie szczegółów – powiedział lider partii Polska 2050.

 

mp/yt/szymon hołownia

Komentarze

stara wiedżma cyganka2022.01.13 16:20
Najlepiej by kusił jak by się popłakał.
Tego we Frondzie nie ma.2022.01.13 16:12
Afera e-mailowa i spot PiS-u. "Musimy przykryć tematem uchodźców sprawę polexitu". - Musimy przykryć tematem uchodźców sprawę polexitu, a innego tak mocnego nie mamy. Polacy muszą dyskutować o uchodźcach, a nie o polexicie — pisał w odpowiedzi na obawy premiera jeden z doradców PiS tuż przed wyborami samorządowymi w 2018 r. Do sieci wyciekły kolejne e-maile, które pochodzą ze skrzynki pocztowej Michała Dworczyka.
Konrad Józef Turzyński2022.01.12 21:05
Nie idzie się do wyborów, tak jak nie idzie się: do mszy, do lekcji, do meczu, do wywiadówki, do seansu, do spektaklu, do filmu, do urodzin, do imienin, do wesela, do pogrzebu ani do manifestacji. Nauczcie się poprawnej polszczyzny!
Hhehheheh2022.01.12 19:29
A czym PiSdeczki kusiły Ziobre i Gowina? No przecież nie programem czy dobrem tylko korytem.Zobazccie ile knurów i tłustych kotów jest w spółkach Skarbu Państwa.
man.of.Stagira2022.01.12 19:02
Z Archiwum: 2021.02.27 16:50 "Bądźmy poważni. Od tego czy rządzi Prawo i Sprawiedliwość zależą losy wielu spraw w naszym kraju. Weźmy na przykład taką partię jak Konfederacja // Następnego dnia po utracie władzy przez Prawo i Sprawiedliwość rządzący Polską od 30 z górą lat układ rozpocznie proces eliminacji wszystkich ośrodków oporu społecznego. Na pierwszy rzut pójdą wszystkie media w kraju z Internetem włącznie gdzie już niepodzielnie zapanuje niejaki Zuckerberg (czy jak mu tam). // Na drugi rzut pójdą gracze polityczni DO LIKWIDACJI. Rozpocznie się publiczny lincz a później sądowo-ustawkowa operacja delegalizacji partii Konfederacja, jej publiczna delegitymizacja. Rabini z Konfederacji którzy dzisiaj uganiają się za amantadyną, biorą udział w poszukiwaniach zaginionej Tutki-151 znad Smoleńska, tropią krwiożerczych żydów USA których odciski palców zauważyli na ACT 447 lub bohatersko nadstawiają swoje PŁUCA na działanie towarzyszki sars-cov-2 staną przed dylematem; kontynuować polowanie na PiS (już pod rządami SROKO) czy dać się zlikwidować? Otóż kto głosuje na Konfederację musi mieć świadomość, że może ona funkcjonować jako suwerenny podmiot polityczny JEDYNIE dlatego, że rządzi w Polsce Prawo i Sprawiedliwość a ona ma je na swoim celowniku.// Z chwilą gdy to stanie się PROGRAMEM rządzącej nowej elity SROKO dla Konfederacji historia szansy w polskim życiu politycznym zakończy się. Co wtedy wybiorą Rabini z Konfederacji; lincz i likwidację czy przyłączenie się do "nowych elit"?" // Herewith, I rest my case.
matis892022.01.12 18:42
PISiorska Totalnie Udawana Niby Opozycja dalej chce udawać że są opozycją :))). Banda lewackich wyszczepionych przez Kaczyńskiego PISiorków, a nie żadna opozycja.
atk2022.01.12 17:20
A kto by głosował na tych pomyleńców /Hołowina - Tusk/
Nina2022.01.12 17:08
Tylko kto będzie głosować na Głupownie i POmyleńców z anntypolskiej opozycji, by bez jednego strzału oddali Polskę pod zabór niemieckiej szarańczy.
Kiedyś oszukiwano ludzi "na Rumuna"2022.01.12 16:13
Dzisiaj polskojęzyczna hołota oszukuje Polaków "na program". Którego i tak nie ma. To znaczy ma, ale pokazanie go oznaczałoby lincz. Więc mówią, że mają ale nie pokażą
Jawny2022.01.12 16:02
Hołownia wylazł z lamusa? No to niech idzie do wyborów z TW Bolkiem Wałęsą, pedałem Biedroniem, apostatą Palikotem i złodziejem Kijowskim. Sukces wyborczy (inaczej) murowany.
Anonim2022.01.12 19:31
A ty z PiSdeczkami udającymi katolików?
Po 11..., żyd wieczny tułacz2022.01.12 15:51
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to moja ewidentna mania prześladowcza. Nawet więcej: jestem wprost chory z nienawiści. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie Jan Paweł II, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to od razu wpadam w szał; ponadto mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się więc rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczywiście, ten wspaniały plan nie jest do realizacji natychmiast, a to przez ten okropny PIS i polaczków podatnych na propagandę Rydzyka. Ale powolne rozmywanie polskości oraz chrześcijaństwa w unijnej neomarksistowskiej euro-papce - kto wie? Z pomocą Tuska i rodzimej Targowicy powinno to skutecznie zadziałać. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików!