01.04.19, 21:35zdj. domena publiczna, Wikimedia Commons, CC0

Czy ustawa 447 dotyczy Polski? Ważna deklaracja!!!

"Nie ma takiej możliwości prawnej, żebyśmy mieli ją w jakikolwiek sposób respektować. Powtarzamy to w rozmowach. To jest niezgodne z polskim prawem i konstytucją"- powiedziała w programie 'TweetUp Republika'' posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Joanna Lichocka, pytana o tzw. ustawę 447. 

Polityk zaznaczyła, że ten dokument w  żaden sposób nie dotyczy Polski, co więcej, jest niezgodny z naszym prawem i konstytucją. 

"Tych spraw, które trzeba uzdrowić, żeby Polska była republiką wolnych Polaków jest mnóstwo. To są lata zaniedbań, z premedytacją robionych szkód, które trzeba odbudowywać, tworzyć na nowo"- podkreśliła Lichocka. 

Odnosząc się do protestu nauczycieli i propozycji prezydenta Andrzeja Dudy, poseł PiS wskazała, że była ona bardzo ciekawa, ale trudno powiedzieć, czy rząd będzie w stanie odpowiedzieć na nią pozytywnie, "bo to jednak dotyczy bardzo dużej grupy podatników". 

Polityk była pytana również o dekoncentrację mediów. Joanna Lichocka zapewniła, że Prawo i Sprawiedliwość z pewnością do tej sprawy wróci, choć na pewno nie teraz.

"Trwa konflikt z KE ws. sądownictwa. Gdybyśmy chcieli teraz przeprowadzić dekoncentrację mediów i uderzylibyśmy w interesy niemieckich wydawców, podniósłby się straszliwy krzyk"-zauważyła. 

SLD zniknęło, bo ci zaczęli ludzie głosują teraz na PO, a teraz zupełnie otwarcie kandydują z list PO z pierwszych miejsc. Nie wolno głosować na ludzi, których rekomenduje PO czy Grzegorz Schetyna i wtedy dekomunizacja się dopełni"-stwierdziła Lichocka, pytana o dekomunizację. 

Posłanka PiS wyśmiała również pomysł debaty (w języku angielskim) pomiędzy prof. Zbigniewem Krasnodębskim a byłą premier Ewą Kopacz

"Ewa Kopacz nie odważy się wejść do tego samego studia z prof. Krasnodębskim. To byłoby ''samozaoranie'' w jej wykonaniu. Ona nie jest w stanie rywalizować z panem profesorem"-powiedziała polityk.

yenn/Telewizja Republika, Fronda.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2019.05.11 7:05
żydzie - do żydowskich bankierów po bez spadkową mamonę żydzie co nie pamiętasz, że żydzi trzymały kasę żydowską nie Niemcy ot żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Trzeba pamiętać, że zagłada żydów przez hitlerowski reżim nie obejmowała żydowskiej arystokracji, która - przeciwnie - była jej gwarantem, Np. żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Na najwyższych szczytach dowództwa wojskowego i administracji widzimy wielu żydów, jak: Heydrich, gen. Luftwaffe Milch, admirał Canaris, Eichmann, Streicher czy dr Mengele. W Wermachcie służyło 130 generałów pochodzenia żydowskiego i 150 tysięcy żołnierzy. Znamieniu są stwierdzenia Adolfa Hitlera zawarte w spisanym przez niego testamencie politycznym: Jest nieprawdą że ja lub ktokolwiek inny w Rzeszy chciał wojny w 1939. + Wyłączną przyczyną było to, że międzynarodowi dygnitarze; Byli żydami, lub działali w ich interesach. (...) Trzy dni przed rozpoczęciem wojny z Polską - poprosiłem ponownie ambasadora brytyjskiego, aby rozwiązać problem Polsko-Niemiecki podobnie jak to było z okręgiem Sary - czyli pod międzynarodową kontrolą. Tej oferty nie można było nie przyjąć , Została odrzucona tylko dlatego, że koła partyjne w Anglii chciały wojny częściowo pod naciskiem i propagandą międzynarodowego żydostwa (…) Powziąłem też mały plan, jeżeli narody Europy omamione zostaną przez tych międzynarodowych konspiratorów w bankowości i finansach, tj żydowską elitę bankowości wtedy ta rasa, żydostwo które jest rzeczywistym sprawcą tej morderczej walki będzie wzięta do odpowiedzialności Jak żydzi w czasie przed II wojną światową do niej pchali to potem ponieśli tego konsekwencję - oczywiście wówczas - nie ci prowokatorzy to jednak skupiło się jednak na żydach /ot mały plan Hitlera/ tzn wierzące żydy - Bogu - poniosły tej polityki żydowskiej konsekwencję Ocalała jednak żydowska elita na zachodzie tj. w USA Anglii i Szwajcarii
une nos bruniom2019.04.3 21:50
Więcej, wiecej jankesów w Polsce. Przecież okupant musi mieć wojsko w swojej zamorskiej kolonii. "Bydom nos przed Putinym brunić i pomogom ruszyć na ruskich by łodbić wrak Tupolywa"
PiS=Polin2019.04.2 12:27
Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom. https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/134-zydzi-przyjda-ukrasc-twoj-dom
Mateusz Jegliński2019.04.2 10:18
ZERR0 1.4.19 23:03 Ile dni sankcji wytrzyma "rząd 3rp"? tydzień? dwa tygodnie? miesiąc? okej - kwartał. Jak długo piss wytrzymał w tak 3-rzędnej sprawie jak Ustawa IPN Jakich sankcji? Reżim Jaruzelskiego wytrzymał 8 lat. Poza tym chłopie zastanów się, kto nałoży sankcje na kraj, że nie chce płacić haraczu żydowskim cwaniakom? Pomyśl jakie to może wywołać reperkusje dla USA? Kto zechce z USA zawierać jakiekolwiek umowy, skoro są nic nie warte? USA są obecnie bezspornie największą potęgą militarną i ekonomiczną świata, co nie znaczy, że mogą cały świat pokonać, pewnie zniszczyć mogą, w tym i siebie, ale nie pokonać. Np wspominana tu przez prof. Górskiego Arabia Saudyjska była wrogiem Izraela i sojusznikiem USA. Sprawa roszczeń, to złodziejski charakter Żydów i nic więcej. Tylko postawa pis (raczej nie będę tego skrótu więcej pisać wielką literą) tchórzy rozzuchwala Żydów i ich pachołków, jak Pompeo. Amerykanie nakładając na nas sankcje tracą natychmiast swoich sojuszników. Bo jeżeli Polska jeden z ich najwierniejszych sojuszników ma być ograbiona aby zaspokoić złodziei żydowskich, to nikt nie wejdzie w sojusz z USA, bo może zostać potraktowany tak samo. Zresztą USA już mocno nadwyrężyły swoją reputację, jako gwaranta, bo to USA i UK gwarantowały Ukrainie ochronę, gdy ta rezygnowała z broni atomowej. Jest mnóstwo aspektów, które nie pozwolą USA na jakieś radykalne kroki, ale nie chce się rozpisywać. Problemem są pis tchórze a ludzie pokroju np p Dudy, to mistrzowie pustych gestów, za którymi nie idzie żadne działanie. Kładę własna głowę, że tchórzliwy Morawiecki, albo Duda, powiedział wprost, że Żydom żadne pieniądze od Polski się nie należą, gwarantuję, że fort Trump błyskawicznie został by wybudowany i nasze stosunki z Izraelem błyskawicznie by się ułożyły. Jak Wales w filmie Waleczne Serce powiedział do szlachty, nawet wojska nie wyciągniecie w pole, żeby wynegocjować lepsze warunki pokoju. Oczywiście trzęsidupom pisowskim nawet do głowy to nie przyjdzie.
Bebik2019.04.2 9:16
Jest alternatywa dla dzisiejszej władzy - Ruch Prawdziwa Europa - prof. Mirosława Piotrowskiego. To partia prawdziwych Polaków, nie przebierańców.
OZ2019.04.2 9:07
"Nie ma takiej możliwości prawnej" ? - no nie ma, ale pomponik nakazał zmianę prawa - 14 lutego 2019 r..
Jacek2019.04.2 8:23
Lichocka powiedziała.. na pewno kongres USA i potężne żydowskie lobby prawno-finansowe weźmie to pod uwagę. Jednak chciałbym przypomnieć, że np. pakt Ribbentrop-Mołotow też nie był zgodny z polskim prawem. Niezależny Sąd Federalny USA orzekł, że Iran ma zapłacić 6 miliardów dolarów odszkodowania ofiarom zamachu z 11 września 2001 choć żaden z zamachowców nie był Irańczykiem ani nie udowodniono udziału Iranu w zamachu. Czy Amerykanie są w stanie wyegzekwować sumy zasądzone przez "niezależne" sądy? Może zapytam, czy Polska ma jakieś aktywa zagraniczne? Wrażliwe obszary, które można zdestabilizować? Patrząc na to, że w świecie liczą się przede wszystkim interesy a nie racja, rząd RP zachowuje się niezwykle amatorsko i nieodpowiedzialnie.
Leon2019.04.2 8:51
Na razie nic nie zaplaciliśmy i nie widzę abyśmy szli w tym kierunku. Co prawda chcemy tytaj armii amerykańskiej , ale to raczej chyba nie powinno dziwić, skoro Europa NA PEWNO nam nie pomoże. A czy będzie jakas wojna ??. Nie wiem, zle stare powiedzenie mówi : chcesz pokoju to sie zbroj - niestety nie widze czasu abyśmy sami odbudowali armię 300tys. żołnierza i nowoczesny sprzęt w czasie krótszym niż 15 lat. Raczej Polska patrzy na swój interes. a dnosnie naszych walorów to trzymamy w Banku Anglii praiwe 96 ton złota a resztę 10 ton w Polsce.
Leon2019.04.2 8:11
sporo tutaj komentarzy nie popatrtych żadnymi dowodami. Zwróćcie uwagę, że takie sprawy jak zwrot mienia (niezasadny) dla TEJ nacji to raczej załatwia sie nieoficjalnie i po cichu. Skoro Mike Pompeo mówi o tym głosno to znaczy , że dostał sygnał od swoich popleczników, ze nic nie mogą zdziałać w tej sprawie i żeby zacząć naciskać. Moim zdaniem żadnego zwrotu nie będzie... chyba, ze Polska otrzyma rekompensaty od Niemiec i wtedy bedzie "musiała" sie podzielić. Bez rekompensat nic nie będziemy nikomu płacic. Każdy oczywiście ma swoje zdanie na ten temat i może się ze mną nie zgadzać. Kązdy inny Rząd na pewno szybciej by zapłacił niż obecny. Przypomne sprawę p. Komorowskiego , który chciał sprywatyzować Lasy Państwowe aby zapłacić widome "odszkodowania za mienie" Pożyjemy zobaczymy
Marian2019.04.2 9:00
Nawet gdyby Polska otrzymala reparacje to nie powinna dzielic sie z Zydami .Niemcy juz w latach 50tych wyplacily im za to mienie odszkodowanie
Leon2019.04.2 11:18
pełna zgoda. mienie po obywatelu gdy brak spadkobierców zgodnie z prawem miedzynarodowych dziedziczy Państwo. Żydzi byli obywatelami Polski, a Państwo Izrael powstało dopiero w roku 1947 więc nie ma żadnych podstaw do żądania zwrotu. ,,, ale jak to mówią "falandyzacja prawa" moze miec miejsce
Krysia2019.04.2 9:44
Mieszkam w Szwajcari od 40lat i widzialam jak USA w pare miesiecy doslownie zgniotlo szwajcarow aby ci zaplacili miliardowe odszkodowania za rzekome pieniadze pozostawione w bankach szwajcarskich . Oczywiscie nie ma watpliwosci ze Szwajcaria wspolpracowala z Hitlerem bez najmniejszych skrupulow(raport Bendera) i nie podlega watpliwosci ze powinni byli zaplacic jakies "odzskodawanie" . Mnie jednak frapuje sposob w jaki to zrobiono . Nagle pojawilo sie dziesiatki zydowskich swiadkow ktorzy chlipiac przed kamera przysiegali ze pradziadek ( ach ta Hagada!) opowiadal ile to dolarow zostawil w banku szwajcarskim . Amerykanscy politycy przescigali sie w propozycjach bojkotu bankow i przedsiebiorstw szwajacarskich aby przypodobac sie lobby zydowskiemu . Szwajcarzy w przeciagu paru miesiecy stali sie "czarnymi owcami" w USA . Zrozumieli i szybciutko usiedli do negocjajcji z lobby zydowskim aby ustalic ile miliardow maja zaplacic . To wszystko jest opisane w ksiazce "Przedsiebiorstwo Holokaust " Finkelsteina . Dorzuce ze pamietam jak na spotkaniu polonijnmy z J.Karskim w USA tenze powiedzial : my Polacy musimy jak najszybciej sie dogadac z Zydami bo "oni" maja wladze i pieniadze ! to jest w naszym witalnym interesie ....moim skromnym zdaniem bedziemy musieli zaplacic niestety ...kwestia ile ....Zydzi rozpetaja taka medialna i polityczna nagonke ze mimo zaklec polskich politykow "ze sie nie nalezy " etc. nie ma najmniejszego znaczenia ...
Leon2019.04.2 11:15
zobaczymy. w końcu jakieś odszkodowania za mienie powojenne zapłacilismy (ostatnia rata w latach 80-tych), a za przedwojenne mienie to raczej nie ma mowy, gdyż Żydzi, którzy zgineli byli obywatelami polskimi i majątek przechodzi na rzecz Państwa. Pamiętajmy, że Państwo Izrael powstało dopiero w roku 1947 i nie "dziedziczy" zadnego majątku po obywatelach Polski..
rrr2562019.04.2 7:30
Oczywiście, że tak. Zwłaszcza, że tak mówi Pani Lichocka. 447 dotyczy Marsjan. I z tą intencją kowboje ją uchwalili. Po co taki bzdurny artykuł pisać. I jeszcze dali !!! Stuknijcie się w te puste łby.
klaus2019.04.2 6:46
Pani Posłanka Lichocka , tak po młodziezowemu rznie głupa, skoro jest tak jak mówi, to na jakiej podstawie prawnej Gminy Żydowskie odzyskują mienie, skoro nie są wg. prawa Polskiego spadkobiercą, nie wspominam już o podpisanej tzw. Umowie Tereśinskiej, gdzie Niejaki Minister Bartoszewski podpisał ,zobowiązanie strony Polskiej do zwrotu mienia bezspadkowego, oddajemy i będziemy oddawać haracz, jest gorzej niż 1939 r. nie mamy Elit, mamy Elyty i w tym jest cały problem.
fejk2019.04.2 5:28
Bronią psychotronową podstawili wam do łbów fejka o 447, potwierdzili w necie i telewizyjnych programach o charakterze interaktywnego spektaklu. Wystarczy im odłączyć prąd i te bredoty znikną. ŚWIATEM RZĄDZĄ BARDZO NIEBEZPIECZNI NIENORMALNI KRETYNI Z PENTAGONU (SS-SS-SyjoSataniści-SynagogaSzatana).
fejk2019.04.2 4:59
Ustawy 447 w ogóle nie ma. Widział ją ktoś? Jest w Polsce jej kopia? O czym się w ogóle mówi? OTRZĄŚNIJCIE SIĘ W KOŃCU!
fejk2019.04.2 5:03
To jest fak tmedialny puszczany w amerykańsko-niemieckich mediach. W Polsce nie ma polskich gazet!
adam2019.04.2 4:40
https://www.youtube.com/watch?v=-rJJ3rVvGsI
Julia 2019.04.2 4:34
Prawdę mówi przysłowie, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Myślcie ludzie. Ale nie emocjami.
Stachu2019.04.2 1:08
Jutro będzie telefon z ambasady i okaże się, że jednak dotyczy. Ale o tym już na Frondzie nie przeczytamy.
anonim2019.04.1 23:48
dziw że rozmawiają na temat tego planowanego rabunku
Agnieszka2019.04.1 23:45
"Powtarzamy to w rozmowach" ... Jakich rozmowach? Kuluarowych ze swoim elektoratem jak się za mocno rzuca? Pan prezydent Duda sam przyznał, że w USA o tym nawet nie pisnął, bo strona amerykańska nie zaproponowała tego tematu rozmowy. I dlaczego w tytule jest "ważna deklaracja"? Kim niby jest ta pani Lichocka? Prezydentem, premierem RP? To przecież zaledwie podrzędny polityk zasiadający w sejmie i to z partii, która wykazała się wyjątkowym splunięciem na naród i do dziś nie przeprosiła Polaków za kłamliwe deklaracje swoich polityków i poniżenie nas zmianą ustawy o IPN. W Izraelu jak jest kampania wyborcza to Netanjahu dla przypodobania się swojemu elektoratowi jest gotowy zniszczyć podobno swój strategiczny sojusz z Polską i zniszczyć strategiczny sojusz swojego najważniejszego sojusznika USA czyli sojusz Stanów Zjednoczonych z Polską. A Polacy mają w dodatku te prawidła żydowskiej kampanii wyborczej zrozumieć i zaakceptować... W Polsce jednak, gdy zbliżamy się do wyborów, to partia pani Lichockiej jest gotowa w każdy możliwy sposób dokopać swojemu elektoratowi i każdemu szanującemu się Polakowi w najczulsze miejsca, żeby przypodobać się tzw. strategicznym sojusznikom, co zachowują się jak najpodlejsi wrogowie. Skoro wy tak z nami w czasie kampanii postępujecie, to czego możemy się spodziewać od was, gdy po raz kolejny uwierzymy w wasz patriotyzm i zaufamy po raz kolejny oddając wam władzę?
Polka2019.04.1 23:40
Pani Joanno, majac 2 wypowiedzi :Pani powyzsza i pana Pompeo zwracajacego Polakom uwage, by przyspieszyli procedury w kwestii mienia bezspadkowego dla gmin zydowskich, bardziej powaznie traktuje slowa pana Pompeo niz Pani.
rt2019.04.1 23:23
akkurat Lichocka nie ma tu nic do powiedzenia, nie jest w zaden sposob decyzyjna
Mateusz Jegli\\\\305\\\\204ski2019.04.1 22:55
Przeciez niedawno departament stanu OFICJALNIE się wypowiedział, że nie uznają Umowy Indemnizacyjnej za obowiązująca, bo 'holokaust był wyjątkowy'. A my nie uznajemy ustawy 447. I co Amerykanie na nas napadną, żeby nam ukraść kasę i oddać Żydom. Poza tym ustawa 447 nie jest zgodna z żadnym prawem, nawet amerykańskim. Przecież na podstawie tej ustawy Amerykanie powinni wszystko oddać Indianom. I jeszcze jedno, co znaczy nie uznają, to coś podpisują a później nie uznają, przecież to kabaret. I co to znaczy, że holokaust był wyjątkowy? To jest kolejny szczyt żydowskiej bezczelności, tak , jak hotele w latach 50 XX w tylko dla Żydów.zdaje się, że chyba chcą siebie zniszczyć.
ZERR02019.04.1 23:03
Ile dni sankcji wytrzyma "rząd 3rp"? tydzień? dwa tygodnie? miesiąc? okej - kwartał. Jak długo piss wytrzymał w tak 3-rzędnej sprawie jak Ustawa IPN?
Promyk2019.04.2 5:03
Nie muszą nas napadać. Oni tu już są. Na naszą prośbę i za nasze pieniądze.
ZERR02019.04.1 22:36
Co za rżnięcie głupa. Przeciez o to właśnie chodzi - mamy w podskokach tak zmienić prawo i konstytucję, aby te 'roszczenia' stały sie 'zgodne'. Mało to USA maja sankcji i tomahawków, żeby zmusić jakieś podrzędne państewko do posłuszeństwa? Przeciez niedawno departament stanu OFICJALNIE sie wypowiedział, że nie uznają Umowy Indemnizacyjnej za obowiązująca, bo 'holokaust był wyjątkowy'. Doprowadzicie do wojny domowej.
Alicja2019.04.1 22:45
To nie będzie wojna domowa, to będzie znowu nierówna walka Polaków z kolejnym okupantem.
ZERR02019.04.1 22:48
Znajdą wielu lokalsów-pomocników, dorzucą Ukraińców. Tak jak w Syrii.
Alicja2019.04.1 23:11
Te szczegóły są już dawno dopracowane, co widać po gwałtownie otwieranych posterunkach policji z ukraińską załogą oraz ciągłym ograniczaniem dostępu do broni Polakom
Agnieszka2019.04.1 22:52
A to rżnięcie głupa w sytuacji, gdy udowodnili jak jednego dnia narodowi mówi się właśnie tak prywatnie (choć w mediach) jedno a drugiego podkula ogonek, żeby oficjalnie zaprzeczyć wszystkiemu, przegłosowując na żądanie wroga zmianę ustawy o IPN i na bezczelnego twierdzić, że jest się dumnym z tego cynicznego przeczołgania narodu i obtoczeniu go w g... Po waszym zachowaniu przy ustawie o IPN, to wasze słowa, pani Lichocka, straciły wartość honorową... I mam wielką nadzieję, że na łożu śmierci żaden z was (o ile ma sumienie) nie będzie sobie mógł tego do ostatnich chwil darować...
Agnieszka2019.04.1 22:54
I już tylko to jedno wystarczy, żeby nigdy więcej nie chcieć na was zagłosować... ani być wspólnotą w czymkolwiek...
violencja2019.04.1 22:26
https://www.youtube.com/watch?v=Wl1lX5O7_HY
Alicja2019.04.1 22:18
Aha! I dlatego sekretarz stanu USA, pan Mike Pompeo, w czasie katastrofy czyli tzw. "konferencji w Warszawie 14 lutego", wezwał władze "dobrej zmiany" do uchwalenia „kompleksowego ustawodawstwa”, które stworzy pozory legalności dla żydowskich roszczeń majątkowych w Polsce. Dyscyplinowanie Polski przez naszego "sojusznika" sprytnie przykryte zostało ohydnymi bluzgami najwyższych władz Izraela pod adresem Narodu Polskiego co pozwoliło rządowi "dobrej zmiany" odegrać przed nami przedstawienie z cyklu; bo my, wicie, patrioci i takie tam baju baju dla gawiedzi.
Agnieszka2019.04.1 22:42
A to nakazywanie nam, że mamy obowiązek dać się po raz kolejny ograbić i dać sobie zniszczyć państwo i uśmiercić fizycznie naród było w sytuacji, gdy: 1. To Stany Zjednoczone na mocy konferencji jałtańskiej są odpowiedzialne za oddanie nas pod okupację Ruskich i pozbawienie majątków nawet tych Polaków i Żydów, którzy wojnę przeżyli. 2. W sytuacji, gdy to pod "opieką" Stanów Zjednoczonych dokonywała się w 1989 transformacja, która przy zrujnowanej gospodarce otwierała drzwi dla grabieży polskiego majątku narodowego przez każdego złodzieja, który chciał i miał dojścia do władzy, która za ich zgodą panowała i ma się świetnie, kształcąc za skradziona forsę u nich swą dziatwę do dalszego rządzenia w Polsce, mając wsparcie w budowaniu opozycji dla każdej władzy, która śmie pomyśleć o niepodległości i odbudowie polskiego państwa i gospodarki. Myślałam, że bardziej bezczelnych od Ruskich, to ze świecą szukać a tu takie "kwiatki".
ZERR02019.04.1 22:47
Zacznijmy od tego, że to USA stoją za rozpętaniem 2WS. Niby skąd Hitler miał kesz na zbrojenia? Do 1935 USA było gotowe na War Plan Red. Odpuścili dopiero wtedy, gdy sie okazało, że Niemcy na pewno odwalą brudną robotę.
Alicja2019.04.1 23:07
Wszystkie mocarstwa realizują tylko i wyłącznie swoje własne interesy, w których nie ma żadnych sentymentów. Na wszystkich "tronach" obecnie zasiadają marksiści, którym jedynie Kościół Katolicki psuje interesy. Stąd ten bezpardonowy atak na Polaków katolików i duchowieństwo KK.Gdy ostatni bastion padnie czyli Polska katolicka, ludzkość ulegnie kompletnemu zezwierzęceniu, czyli będzie funkcjonować na poziomie instynktów, wtedy z taką tłuszczą politbiuro będzie mogło zrobić co tylko będzie chciało, nie będzie nikogo kto będzie walczył o człowieka.
anonim2019.04.2 0:03
Alicja, 1% ludności ma zapobiec kompletnemu zezwierzęceniu ludzkości świata, ty chyba cierpisz na paranoidalną schizofrenię i wierzysz, Że Polska jest mesjaszem świata. Co za idiotyzmy !!!!!!!!!!!!!!!
Mirek2019.04.1 22:14
Teraz trwa walka czyja będzie Polska ....czy złodziei i targowiczan ....czy uczciwych Polaków . Jeżeli wybory parlamentarne na jesieni PiS przegra to jest już po nas . Złodzieje z Ryżym na czele rozkradną Polskę .
violencja2019.04.1 22:29
Historia kołem się toczy....pamiętamy rozbiory Polski...targowiczan wtedy nie brakowało!
rrr2562019.04.2 7:33
Niech powołają więcej takich ministrów jak Czaputowicz i Gowin, to na pewno wygrają wybory.
Bebik2019.04.2 9:11
Jest alternatywa - ruch Prawdziwa Europa - prof. Mirosław Piotrowski. Nie musi być ani PO, ani PIS.
zmiecz2019.04.2 9:27
Nie mozna pomijac opcji Polin. Jest wielu, ktorzy jada w te strone, ze wymienie tych najbardziej znanych: Prez. Duda " polin wspolna ojczyzna zydow i Polakow". ostatnie wystepy min. Glinskiego, Gowin itd.
anonim2019.04.1 22:12
właśnie tak .... zaklinamy. jak powtórzy się sto milionów razy to koszmar zniknie. pan czaputowicz i inni zaklinają. nie ma nie ma nie ma. a pompka już się dopytuje.
Agnieszka2019.04.1 22:08
Zaklinanie rzeczywistości... Dlaczego nie potrafił tego powiedzieć głośno pan Czaputowicz ani nikt, gdy Pompeo splunął jemu i nam w twarz? Zważywszy na to, że bezczelność naszego "kolonialnego właściciela" mogła oszołomić każdego, to i tak podczas konferencji było sporo czasu, by wydać oficjalne oświadczenie polskich władz wobec bezczelnej zaczepki gościa nadużywającego sobie naszej gościnności i przekazać je Stanom Zjednoczonym.
Edward I2019.04.1 22:07
Komentarz pani posłanki nie pozbawiony racji, ale jednak cierpliwie czekam na wystąpienie pana prezesa Kaczyńskiego w tej sprawie.
,,,,,2019.04.1 22:11
ale on juz sie wypowiedział:) i brzmiał mniej wiecej tak samo
Agnieszka2019.04.1 22:13
To już było i tak samo "ważne" jak prywatna opinia pani posłanki. Wisi mi ono po wyskoku, jaki nam zgotowali przy zmianie nowelizacji ustawy o IPN. Żałosne, że pani Lichocka ma nas za aż tak wielkich durniów. Czekam na oficjalne stanowiska polskich władz w postaci odpowiednio przekazanej USA i nagłośnionej noty dyplomatycznej jako odpowiedź na ich bezczelną ustawę.
violencja2019.04.1 22:27
Czekam razem z Agnieszką, myślę , że jest nas więcej.
fejk2019.04.2 4:58
Ustawy 447 w ogóle nie ma. Widział ją ktoś? Jest w Polsce jego kopia?