01.10.21, 17:36Fot. screenshot YouTube (blueredpl)

Dno osiągnięte? TVN pokazuje… wywiad z Łukaszenką

Trwa atak reżimu Aleksandra Łukaszenki wymierzony w Unię Europejską, obecnie głównie w Polskę. Ma on dwa wymiary. Po pierwsze to próba destabilizacji naszego kraju za pomocą tzw. broni „D”, czyli specjalnie sprowadzanych w tym celu migrantów z Bliskiego Wschodu. Drugim wymiarem jest wojna propagandowa. Niestety, propagandę Łukasznki powielają też polskie media. Oto stacja TVN 24 zdecydowała się pokazać wywiad z Aleksandrem Łukaszenką.

Białoruski dyktator udzielił wywiadu amerykańskiej stacji CNN, w którym atakował polski rząd. Przekonywał, że to, co polski rząd mówi na temat migrantów szturmujących polsko-białoruską granicę jest „szaleństwem”. Zapewnił też, że choć nie planuje fuzji z Rosją, to „w przypadku konfliktu będzie nas wspierać cała zachodnia część rosyjskiej armii”.

Również polscy widzowie mogli zapoznać się z wywiadem Aleksandra Łukaszenki. To dzięki walczącej o „wolne media” stacji TVN 24.

kak/niezależna.pl

Komentarze

MaxFiend2021.10.3 15:58
CNN to dno? Pokazanie tego wywiadu jest standardową w zachodniej kulturze rzetelnością dziennikarską.
ala2021.10.2 12:50
Musi być regulator prawny, a nie to co dotychczas. Nie ma kraju na zachodzie, który by oddał media obcemu kapitałowi, oprócz Polski, którą oddali za przysłowiowa złotówkę.
Krakus2021.10.2 11:57
TVN pokazuje Łukaszenkę, TVP pokazuje zoofilię. Wolę TVN :P
antoni.s2021.10.3 11:31
Od zoofilii też wole już łukaszenkę.
nie ślepy2021.10.2 10:31
Od kiedy żydowskie media są polskimi mediami? Te cykory rządzące dały im znów koncesję, żeby mogli pluć na Polskę!
Michał2021.10.2 19:25
A co mieli zrobić jak nasza totalna opozycja, Unia i Ameryka po nas jadą. My w swoim kraju nic nie możemy
klaus2021.10.2 10:24
jakie dno w tvnie to normalka , wiadomo stacja jest partią opozycyjną tubą USRAELA w Polsce tubą propagandową naszego największego sojusznika tego samego co nas sprzedał w Teheranie i Jałcie ściśle współpracującego z tymi z którymi współpracował w czasie II wojny i nic się tu nie zmieniło dla naszego sojusznika najważniejsze jest aby Polska zrealizowała ustawę roszczeniową 447, a to wszystko ma dopilnować w sensie propagandowym TVN a w tym wszystkim pomaga PiS przyznając koncesję i nie ma co płakać.
Dam2021.10.2 8:52
On tam przecież występuje jako przedstawiciel Białorusi, a nie ekspert. To tak jakby się złościć, że w telewizji pokazano wywiad z Kaczyńskim w którym broni PIS. I jeden i drugi będzie kłamał, żeby wyszło na jego, ale oburzać się o to nie ma co.
Laki2021.10.2 7:20
Dnem to są komunistyczne media w Polsce, na całym świecie pokazywali ten wywiad ale o tym bolszewicy nie napiszą.
Palestyna2021.10.2 7:44
Głównie w izrahellu
Laki2021.10.2 8:12
Wracaj brudasie do twojej palestyny.
Żydzi zawsze przeciwko Polsce i Polakom2021.10.2 2:24
Tylko czemu Polacy nie wyciągają wniosków?
POLSKIE PRAWDZIWIE PO2021.10.1 23:57
Ze względu na to, że w Polsce ŁBY podnoszą różnej MAŚCI SWOŁOCZ, WNUCZKI, CENREXY, NACHODŹCY na CZOŁGACH SOWIECKICH, LITWACY, SOWIECKIE „CHAZARY”, HAJHITLERY, tacy jedni zmieniający swoje nazwiska na POLSKO-BRZMIĄCE, i inni wrogowie NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ, DLATEGO ważne jest, aby POLSKĄ kierowali i brali za nią ODPOWIEDZIALNOŚĆ tylko PRAWDZIWI POLACY. Prawdziwymi Polakami (niezależnie od narodowości) są Ci Polacy, którzy są w stanie ODDAĆ ŻYCIE za SWOJĄ i NASZĄ OJCZYZNĘ. To są Ci, co z Chrobrym, Jagiełłą, Batorym, Sobieskim, Kościuszką, Podchorążymi Wysockiego, Trauguttem, Piłsudskim, Rydzem-Śmigłym, Sikorskim, Grotem Roweckim, rotmistrzem Pileckim, z Tymi Polskimi patriotami spod OSTREJ BRAMY ( a byli tam pod Wilnem i Polacy narodowości Polskiej i byli Polscy Tatarzy, byli Polscy ŻYDZI, Polscy Litwini i byli też żołnierze narodowości Niemieckiej), z PRAWDZIWYMI POLAKAMI narodowości ŻYDOWSKIEJ, walczący w POWSTANIU w GETTCIE WARSZAWSKIM o WOLNĄ NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ, z Powstańcami Warszawy WALCZYLI o WOLNĄ NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ, OJCZYZNĘ wielu Narodów. To wreszcie CI NIEZŁOMNI POLSCY ŻOŁNIERZE od ŁUPASZKI, ŻELAZNEGO, ŻUBRYDA, RAJSA, BARTKA, ROJA i wielu innych, którzy szli na ŚMIERĆ z ręki POLSKOJĘZYCZNYCH (także po SOWIECKICH LEKTORATACH) wrogów POLSKI. To są także Ci, którzy leżą na cmentarzach wojennych (choćby pod MONTE Cassino), na których grobach jest KRZYŻ KATOLICKI, ale też i PRAWOSŁAWNY, Ci, na których grobach jest GWIAZDA DAWIDA i PÓŁKSIĘŻYC POLSKICH TATARÓW. PRAWDZIWI POLACY (niezależnie od NARODOWOŚCI, a szczególnie PRAWDZIWI POLSCY ŻYDZI) pytają, „POLSKO, CO MAM DLA CIEBIE ZROBIĆ”, jak trzeba to nawet „ODDAMY ŻYCIE w TWEJ OBRONIE”. Natomiast inni, NACHODŹCY na CZOŁGACH SOWIECKICH, LITWACY, SOWIECKIE „CHAZARY”, LIPNI niby POLSCY ŻYDZI, ZAPRZAŃCY, ZDRAJCY, rożnej maści PPR-owcy, PZPR-owcy ZSL-owcy, UB-owcy, SB-owcy, KOD-owcy, którzy mówią o Polsce "TEN KRAJ, W TYM KRAJU" pytają „POLSKO, CO NAM MOŻESZ DAĆ?”, co tu ”MOŻNA "SPRYWATYZOWAĆ?" (tzn. UKRAŚĆ jakąś KAMIENICZKĘ za symboliczne "GROSZE" ) „ i zastanawiają się, a to nad KAPUCHĄ, a to nad OBRYWĄ, a to nad WZIĄTKĄ, a to W KIESZEŃ, a to W ŁAPĘ, a to PREZENT. I taka jest różnica między PRAWDZIWYMI POLAKAMI, PATRIOTAMI, szczególnie PRAWDZIWYMI POLSKIMI ŻYDAMI, a tą RESZTĄ, co mieszkają na Polskiej Ziemi. Dodam jeszcze, że na POLSKIEJ ZIEMI mamy WSPANIAŁYCH POLSKICH PATRIOTÓW, którzy od wieków przelewają swoją krew w obronie POLSKI swojej OJCZYZNY, POLSKICH TATARÓW. . PRAWDZIWI POLACY, POLSCY ŻYDZI, często to wzór PATRIOTYZMU POLSKIEGO, dla wielu obywateli mieszkających na POLSKIEJ ZIEMI. PRAWDZIWY POLAK - POLSKI ŻYD nigdy nie powie "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ", jak to rzekł WNUCZEK NIEMIECKIEGO WERMACHTOWCA, nijaki TRUSK, PRAWDZIWY POLAK POLSKI ŻYD odda SWOJE ZYCIE za SWOJA OJCZYZNĘ POLSKĘ, nie za żadne POLIN, jakieś CHCHŁACKIE OKREŚLENIE NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ, za POLSKĘ.
Grizzly2021.10.2 7:22
Co ty bolszewiku zrobisz jak PiS straci władzę, popełnisz samobójstwo?
Topek2021.10.1 23:15
Dno osiągnięte? TVP pokazuje wywiad z Kaczyńskim
PRAWDZIWIE POLSKIE PO2021.10.2 0:05
Do "ТОПЕКА" i innym WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
ala2021.10.2 12:51
Jarosław Kaczyński to najskuteczniejszy polityk od 30 lat. Wykreował 3 prezydentów i 4 premierów. Nie ma w tej chwili polityka z takim dorobkiem. Odcisnął swoje piętno na ostatnim 30-leciu jak nikt inny. Kaczyński to w tej chwili chyba jedyny Mąż Stanu. Nie bał się poddać obywatelskiej weryfikacji w 2007 roku podając rząd do dymisji. Będąc przez 8 lat w opozycji potrafił utrzymać swoją partię mimo ciągłego ataku i ostrzału ze wszystkich stron. W 2015 roku potrafił wznieść się ponad podziały na prawicy, zjednoczyć ją i poprowadzić do wielkiego zwycięstwa, uzyskania większości parlamentarnej i samodzielnych rządów.
Jawny2021.11.25 21:12
W samo sedno. Brawo!
Bożena2021.10.1 22:44
Dziennikarze TVN czy czujecie się jeszcze Polakami ? Propagowanie Łukaszenki i jego nienawiści do Polski to wasza misja? Myślałam, że pozostała w was jeszcze przyzwoitość ale tak nie jest.
Anonim2021.10.1 21:29
wczesniej nie mogłem patrzeć na tvp 1 i 2 ,teraz ten tvn co wyprawia włos sie jeży ,odwaliło żydom na dobre ,nic sie nie kryją .to był jednak dobry pomysł żeby to komusze gó/w.no wykopać na zbitą morde ,ale bydlaki
***2021.10.1 21:19
Беларусь-1, czy TVN-24, kakaja raznica?
Co ty pierdolisz, tłuku?2021.10.1 21:49
Wy tam odbieracie TVN w Ruchaczu Dolnym?
kałmuk2021.10.1 21:12
mógłby pokazać wywiad z obłąkańcem smoleńskim
TYLKO PO POLSKIE, NIE RUSKO-NIEMIECKIE2021.10.2 0:09
"КАЛМУКУ" i WROGOM POLSKI i POLAKÓW, przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Żydek antoni.s jak żydek Grizzly2021.10.1 20:29
zamiast k utasa ma kawałek obrzezanej glizdy.
Oficer prowadzący2021.10.1 20:16
Ty pod spodem. Jak pisałem o starych wygach i wyjadaczach i zmianie stylu to było o tobie.....
czekam na wywiad z Gitlerem2021.10.1 20:10
live - oni to potrafią robić
TUmann2021.10.1 19:36
Pejs pejsa pejsem pogania Nich zyje kneset na gnojnej ..... szalom jaro
antoni.s2021.10.1 19:36
Pisowska hołota nie powinna mieć dostępu do informacji, jeszcze zaczęła by myśleć i wyciągać wnioski samodzielnie, a tego byśmy nie chcieli, prawda?.
Anonim2021.10.1 19:52
To wam powinni zakazać bo łykacie antypolska propagandę jak największe naiwniaki .Nawet Łukaszenki sluchacie.A dlaczego?Bo przeciwko Polsce gada tak prawda
Henryk2021.10.1 21:48
Antoni przecież to ty jesteś tą hołotą...niestety...jesteś...
jle_ffm2021.10.1 19:23
No jeśli wg pisowsko-frondlowej logiki wywiad pokazuje TVN, tzn. w domyśle promuje propagandę Łukaszenki, to śmiało można rzec, że skoro Kamiński z Błaszczakiem pokazywali pedofilię i zoofilię, to też te zboczenia promują.
Anonim2021.10.1 19:21
Przypominaja mi sie Rozmowy kontrolowane. Sytuacja, jak ktos porozrzucal ulotki i reakcja milicji - nie czytac, nie ogladac!
Jachu Rybojad2021.10.1 19:20
Zwykle przed zawarciem znajomości pytam przy okazji jaką telewizję ktoś ogląda. Jak TVPiS to nie podejmuję rozmowy bo wiem że się nie dogadam. Uważam także że to dobry test podczas zatrudnienia — jeśli ktoś ogląda TVPiS to wiadomo że nie potrafi myśleć logicznie i na złość pracodawcy potrafi zniszczyć swoje miejsce zatrudnienia.
Anonim2021.10.1 19:23
Oj Jasiu, widać po Twoim wpisie, że nie przeszedłbyś żadnej rozmowy rekrutacyjnej.
Hej, Polochu trolujący2021.10.1 21:48
Pamiętasz, jak dziennikarz TVPiS rozrzucał śmieci na pl. Kaczyńskiego w Lublinie?
Anonim2021.10.1 19:54
Tak samo mam z widzami Tvn24
kaku2021.10.1 19:19
#bepkologika się kłania ;-)
A #Kaczyński2021.10.1 19:15
wicepremier ds. bezpieczeństwa? Pierdzi w stołek?
S2021.10.1 19:13
Rząd musi przejąć inicjatywę. Działamy na polu na którym przegramy jeśli nie przeniesiemy gry na inny obszar. Polska powinna wysłać przekaz do miejsc skąd pochodzą "imigranci", że to nie przejdzie i że to się nie opłaca. Sygnał musiałby być zdecydowany i bezwzględny. W innym wypadku Łukaszenko już prawdopodobnie powiedział naszym. "Nie chcecie emigrantów no to wiecie..... zapłacicie okup za każdą głowę, której do was nie wyślę. UE już zapewne coś takiego płaci"
baćka Łukašenka2021.10.1 19:17
Nu, charoszyj s tiebia trolik, parień :-DDD
Jasiek2021.10.1 19:08
Zwykle przed zawarciem znajomości pytam przy okazji jaką telewizję ktoś ogląda. Jak TVN to nie podejmuję rozmowy bo wiem że się nie dogadam. Uważam także że to dobry test podczas zatrudnienia - jeśli ktoś ogląda tvn to wiadomo że nie potrafi myśleć logicznie i na złość pracodawcy potrafi zniszczyć swoje miejsce zatrudnienia.
Anonim2021.10.1 19:22
TY Jasiek, pracą na pewno się nie skalałeś. Nikt by Cię nie przyjął
Dno2021.10.1 19:07
to osiągnął Stanisław Karczewski senator PIS, który nazwał Łukaszenkę "ciepłym człowiekiem"
Palestyna2021.10.1 18:54
Tvn ta agenda kacapskich żydów
tia…2021.10.1 19:02
A Palestyna to arabska kurwа.
Palestyna2021.10.2 0:59
Je b sie zydoska szmato
xyz1232021.10.1 18:46
Znamienne, że nikt nie oczekuje ws. kryzysu na granicy głosu Jarosława Kaczyńskiego, szefa komitetu ds. bezpieczeństwa. Człowiek, który mianował się koordynatorem resortów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w pierwszej kolejności powinien tłumaczyć się z problemów na granicy.
krzysztof2021.10.1 18:44
TVN I JEJ PRZYBUDÓWKI ŁĄCZNIE Z OPOZYCJĄ TO JAWNA AGENTURA KOMUNISTYCZNA W POLSCE OPRÓCZ TEGO DZIAŁAJĄ STRUKTURY ZŁA POD PRZYKRYWKĄ KTÓRE NISZCZĄ NASZ KRAJ PATRZ STARE STRUKTURY WYCISZONE SB WSI PZPR I SOROSZOWE AGENDY FINANSOWE ,DOPÓKI ICH NIE UJAWNIMY I NIE OSĄDZIMY BĘDZIE ŻLE
Aldona2021.10.1 18:43
A czy ta matka ktora przywlokła dzieci na granicę i chce ja nielegalnie przekroczyć ma mieć inne prawa ode mnie.? Moje dzieci musza mieć paszporty żeby mogły podróżować. Jak ŁUKASZENKO MOŻE PUSZCZĆ MATKĘ Z DZIEĆMI BEZPRAWNIE NA GRANICĘ Z POLSKĄ? Poza tym zasadniczym jest fakt ,że ci wycieczkowicze od Łukaszenki NIE SĄ NASZYMI BLIŹNIMI. nIE WYZNAJĄ TYCH SAMYCH WARTOŚCI. Ja odmawiam pomocy nbie życzę sobie żeby za moje pieniądze z moich podatków pomagać tym ludzim w Polsce . Można pomagać im w ich kraju . Semici z Palestyny dają przykład co robić z takimi niekoshernymi. Kulka na przywitanie.
S2021.10.1 19:11
Sęk w tym, że są naszymi bliźnimi. Działamy na polu na którym przegramy jeśli nie przeniesiemy gry na inny obszar. Deklaracje typu nie są, nie zgadzam się itp nic tu nie pomogą. Świadczą o niedojrzałości i bezsilności. Polska powinna wysłać przekaz do miejsc skąd pochodzą "imigranci", że to nie przejdzie i że to się nie opłaca. Sygnał musiałby być zdecydowany i bezwzględny. W innym wypadku Łukaszenko już prawdopodobnie powiedział naszym. "Nie chcecie emigrantów no to wiecie..... zapłacicie okup za każdą głowę, której do was nie wyślę. UE juz zapewne coś takiego płaci"
Anonim2021.10.1 21:32
lepszego sygnału dla nich ,niż długa seria z PK nie znam ,oni też .mozna jeszcze rpg7 odpalić
janton2021.10.1 18:34
wywiad dla CNN a prywatna stacja pokazuje ci uważa za ważne i tyle . Reporterzy są po to by pokazywać konflikty na całym świecie nawet wojenne by świat wiedział co i gdzie się dzieje nie tylko jakieś stany wyjątkowe. Nie wpuszczając dziennikarzy rząd pokazuje swoją małość i nieliczenie się z odbiorcą ....rządzą nami szuje dla których koryto jest najważniejsze na czele z łupieżastym knurem który stan wojenny przespał to postanowił jeszcze z dobiegającym końcem żywota poczuć się trochę bohaterem........
Syn księdza2021.10.1 18:33
https://www.pomponik.pl/plotki/news-syn-ksiedza-z-top-model-byl-przesladowany-musial-uciekac,nId,5552601#iwa_source=worthsee
Grzesiku, Grzesiku2021.10.1 18:28
Dlaczego skasowałeś forum frondy? Tam byli inteligentniejsi ludzie niż anonimy komentujące na głównej.
W RMF FM2021.10.1 18:24
Rzeczniczka Straży Granicznej przyznała dziś przejmującym łamiącym się głosem, że dzieci zostały wywiezione nie na przejście graniczne, ale do lasu. Ta kobieta jest albo na skraju samobójstwa, albo depresji, albo co najmniej na skraju decyzji o porzuceniu munduru.
BRAWO!!! PILNE!!! SAMOZAORANIE!!!2021.10.1 18:27
Już niedługo Boże Narodzenie - święto wspominające narodziny Jezusa w stajni bo nigdzie indziej jego rodziców przyjąć nie chcieli. Brawo! I to jest właśnie katolicyzm. I zastawa dodatkowa dla zbłąkanego wędrowca nawet na każdym stole będzie :)
Rumcajs2021.10.1 18:55
taliby na boże narodzenie chyba ciebie pokręcił do reszty
Le Jardin Du Luxembourg2021.10.1 19:00
Co chciałeś powiedzieć, małpoludzie?
ptakuX2021.10.1 18:24
ptaku-......wozy tvn-u piosenka dano licencje antypolskiej stacji? Ludzie po co sobie to robicie? Bedawam "gebe" dorabiac za wasze przyzwolenie Masochosci jestescie?
Dno osiągnięte?2021.10.1 18:22
Marszałek senatu - Karczewski - trzecia osoba w państwie o Łukaszence: https://natemat.pl/196225,to-sie-nie-dzieje-marszalek-senatu-chwali-ostatniego-dyktatora-europy-lukaszenka-to-cieply-czlowiek
richi2021.10.1 18:17
przeciez tvn to antypolski nadajnik.
gośc2021.10.2 12:57
Dlatego musi być repolonizacja mediów. TVNienawiść to szczujnia!
Żydek Skrzypek na dachu jak żydek Grizzly2021.10.1 18:13
zamiast k utasa ma kawałek obrzezanej glizdy.
Anonim2021.10.1 18:23
zgadza się, łupieżowy dziad Kaczyński cierpi na wrodzony niedowład członka
Anonim2021.10.1 18:54
zgadza się, łupieżowy dziad putin cierpi na wrodzony niedowład członka
Po 11 ... lukasz_patrykus pisze CYT.:2021.10.1 18:09
"niech żyją hitlerowcy z SG, Sieg Heil, Sieg Heil, Sieg Heil!" . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . AMOK HEJTU ŻYDOWSKIEGO w wykonaniu Kwartetu Żydków PATO-HEJTERÓW w składzie: DANIEL PASSENT, JAN HARTMAN, JERZY URBAN, HERTRICH-WOLEŃSKI ... Żydek, bolszewik redaktor czerwonego Der Stürmer - tyg. Polityka menda żydowska DANIEL PASSENT nawiasem mówić uratowany przez katoli i wykarmiony stal się POLAKOŻERCĄ, jak każda k urwa żydowska.
po jaką cholerę to cytujesz ?2021.10.1 18:11
??
Anonim2021.10.1 18:24
bo ma zryty beret jak cała jego rodzina, która z domu go nie wypuszcza
Po 11 ... lukasz_patrykus pisze CYT.:2021.10.1 18:09
"Jaki cholerny błąd popełnili Persowie z Iraku, ratując tysiące polskich dzieci ze ściany wschodniej z gułagu...Teraz wnuki tych dzieci topią Irakijczyków w bagnach" . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Na HEJT NIE MA żadnych ograniczeń! Kwartet Żydków PATO-HEJTERÓW w składzie: DANIEL PASSENT, JAN HARTMAN, JERZY URBAN, HERTRICH-WOLEŃSKI udziela lekcji etyki, moralności i zakłamań historycznych. . . . . . . . Żaden z nich NIGDY nie podniósł słowa krytyki pod adresem ich duchowej ojczyzny Izraela i MURU z którego pryszczate parchy zabawiają się w snajpera strzelając do starych Arabów i dzieciaków. To dla in real life video game. . . . . . . . . . . . . . . . "Persowie z Iraku" a to k urwa dobre! Świadomie ta k urwa żydowska DANIEL PASSENT piiredoli, ale to typowe ON się wychował na mleku krów rasy Yitzhak Shamir
Oficer prowadzący2021.10.1 18:07
Mamy nowy miesiąc. Czas na podsumowania i wyznaczenie celów. 1. Po opieprzu z zeszłego tygodnia widzę poprawę. Wpisy stały się bardziej subtelne i zwodnicze. Licze ze będzie trwała. 2. Nadal dajemy krótsze wpisy chyba, ze podszywamy się pod pato katolika wtedy ma być na maksa. 3. Dobry manewr z przykrywaniem inteligentnych prokooperacyjnych wpisów deszczem gnojówki. Tak trzymać. 4. Nadal podszywamy się pod cudze niki - to wytrąca z równowagi. 5. Pochwała szczególna odnośnie akcji na ks. Isakowicza-Zaleskiego dobre, subtelne wpisy paraliźujące ocene i rozeznanie sytuacji u katoloików. Nadal jedziemy, pedofile a nie homo.... mało kto zna dane. 6. Poraźką był operacja krowa, klacz , pornol z vhs. Ten co to wymyślił jest juź nieobecny. 7. Tradycyjnie rozdajcie sobie role: świr patriota, współczujący zaciemniający, więcej dziewczyn które łagodnie tłumaczą a na końcu wprow. manipulacje. 8.Są wsród nas weterani i starzy wyjadacze. Jechaliście na kontrze Polak vs Zyd z tym ostroźnie zaczyna się wypalać. Dlatego powiem tylko tyle albo zmieniacie styl albo nie ma was. Teraz gramy nie odstraszanie od forum tylko zwabianie i sianie zamętu. 9. Akcja z UWr ro była wtopa beź źadnego spójnego przekazu. Nad tym będę z wami pracował. 9. Chrześcijanie mają wiele argumetnów przeciwko wam więc nie wdawać się w dyskusje bo polegniecie. 10. Teraz jedziemy imigrańci, dzieci - kot nie wypalił - przymrozki, brak butów. Macie ich ześwinić az pękną. Z jedej strony czułe serduszka z drugiej, ze nie przestrzegają traktatów. Op. Grima S.J.
Skrzypek na dachu2021.10.1 17:59
Brawo Polska Straz Graniczna . Zaden Rzad sie nie utrzyma , co wpuszcza cudzoziemcow a bije swoich .
S2021.10.1 18:09
Popieram. Dobry wpis.
xyz1232021.10.1 17:48
nie bardzo czaję o co ten wrzask? Wszak na TPViC też pokazują urywki z Łukaszenta-TV i z Putler-TV...
wniosek2021.10.1 18:10
opozycja w ogóle ma problem z czajeniem , począwszy od od czołowych polityków ,a na zwykłych zwolennikach skończywszy
xyz1232021.10.1 21:01
to wiadomo, że cały rząd w wolakowie to dekle oczywiście ale to NIE JEST odpowiedź na moje pytanie ;)))
ala2021.10.2 12:58
PO -to partia znienawidzona przez zwykłych ludzi, forsowana przez antypolski elektorat. PIS będzie rządziło 3 kadencje, co przyznaje po cichu nawet sama opozycja a nawet Kwaśniewski z lewicy!