01.09.20, 19:31Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

Dominik Tarczyński o teorii MPWiK: ,,Żenadometr pękł’’

Władze Warszawy znalazły nowy sposób na obronę po sobotniej awarii w oczyszczalni ścieków „Czajka”. MPWiK złożyło dziś zawiadomienie do prokuratury, ponieważ podejrzewa, że awaria mogła mieć związek z „sabotażem lub innym działaniem o charakterze terrorystycznym”. Rewelacje te skomentował europoseł Dominik Tarczyński. „Żenadometr pękł” – mówi polityk.

- „Biorąc pod uwagę brak powagi polityków PO, to trzeba przyjąć, że równie dobrze za awarią Czajki mogą stać Reptilianie, którzy przylecieli z planety Melmac, zapewne znajomi Alfa, którzy zapewne chcieli pomóc systemowi kaczyzmu w Polsce i w momencie, kiedy Nowa Solidarność ma ruszać, doprowadzili do sabotażu, który ma zniszczyć ten ruch u samych podstaw. To żenujące tłumaczenie na poziomie przedszkola” – tak Dominik Tarczyński komentuje insynuacje warszawskich władz, jakoby awaria w „Czajce” była efektem jakiegoś sabotażu.

Polityk podkreśla, że zarówno lata rządów PO w Polsce jak i rządy partii w samorządach składają się ze spektakularnych porażek i kompromitacji.

- „Wymyślanie sabotaży, opowiadanie bredni o tym, że przeciwnicy polityczni, czy inne obce cywilizacje spowodowały, że ich recydywa w tej nieudolności jest winą innych, jest już żenujące. Tego było tak dużo na przestrzeni lat, że Czajka jest po prostu kolejnym aktem tego groteskowego przedstawienia, które serwuje Polakom Platforma” – przekonuje.

Tarczyński zauważył, że politycy PO cały czas próbują przedstawiać siebie jako lepszych, lepiej wykształconych, nowocześniejszych, a w rzeczywistości na każdym kroku pokazują swoją nieudolność:

 - „Moim zdaniem poziom żenady został już naprawdę przekroczony. Żenadometr pękł, gdy czytałem tłumaczenia tych ludzi. Powinni absolutnie podać się do dymisji, odpowiedzieć przed sądem za swoje nieudacznictwo i szkody. Abstrahując od tego, że to jest w pewnym momencie śmieszne, potem żenujące a w końcu przerażające, to ci ludzie po prostu niszczą Polskę, ponieważ to, co dzieje się z Wisłą nie dotyczy tylko Warszawy, ale całej Polski. Mamy do czynienia z bardzo poważną katastrofą ekologiczną po raz kolejny” – mówił.

- „Ci ludzie byli napominani, mieli wskazania, mieli zalecenie, ktoś im palcem pokazywał, co mają zrobić i nawet tego nie byli w stanie. Żyją sobie przy sojowym latte, żyją chwilę, są hedonistami i myślą tylko o sobie, o stanowisku, które akurat piastują i nie interesuje ich, co będzie dalej. Zostawiają po sobie zgliszcza” – dodał.

kak/PAP, niezależna.pl

Komentarze

To pełoski odpowiednik dwóch wybuchów2020.09.2 0:34
w skrzydle. PiS, PO - jedno zło.
Reytan2020.09.1 22:35
Trzaśnięty skończy jak Palikot ! Fałszywy cwaniak lawirujący i kłamiący (jak wszyscy zresztą z PO), uciekający od odpowiedzi na pytania, z tylko jednym pomysłem na Polskę – powrót komunizmu połączonego z tęczową zarazą . Jakże on nienawidzi kraju w którym żyje i jakże gardzi ludzmi, którzy są obywatelami naszego kraju ! Jaki on jest mściwy, podły i obrzydliwy !! Ile w nim nenawiści i ochydy !!! Psychoog T. Jarząb postawił diagnozę: On nie zachowuje się normalnie. Wygląda jakby był nawiedzony lub opętany dwoma ideologiami. I do tego kłamie – kłamie notorycznie ! To fałszywy cwaniak, naładowany nienawiścią do Polski i Polaków. Studiował za pieniądze lewackiego żyda Sorosa. Jak myślicie – tak po prostu, tak za darmo, tak za piękne oczy mamusi Justyny ? Nie, nie – przystedł czas by wykonać zobowiązania ! Stąd projekt Trzaskowskiego wprowadzenia ideologii tęczowego komunizmu dla Polski. Podpisana karta LGBT w Warszawie, udział w marszach „równości” , zastępcą homoseksualista Rabiej, a z drugiej strony obstawienie się doradcami, generałami sowieckimi z Pytlem i Kujawą na czele, jest tego przekonującym dowodem. Wystartował do kampanii jak opętany, z wizją zwijania Państwa na rzecz sąsiadów ! Na początek ogłosił likwidacje TVP, potem wstrzymanie dużych inwestycji, w tym przekop mierzei, CPK, tunel na Wolin, zakup F35, Via Carpatia, Baltic Pipe, itd., i wreszcie szokująco agresywna zapowiedź wypalenia gorącym żelazem wszystkiego co dobre, ale zrobione przez PIS przez ostatnie 5 lat ! Ten facet to pajac i świr polityczny. I jak do tego dodamy jego żądania w UE o karanie Polski i nakładanie sankcji na Polskę – to mamy pełny obraz zdrajcy i chorego mentalnie zajoba, który chciał być prezydentem, głową naszego Państwa i zwierzchnikiem sił zbrojnych ?! Niech mnie ktoś uszczypnie, bo nie mogę uwierzyć, że to prawda. Nie pozwoliliśmy mu wykonać zobowiązań Sorosa, bo to byłby koniec Polski !!! Pomimo to jest największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski – rozumianym nie tylko jako ochrona nienaruszalności naszych granic, lecz także jako destabilizacji pozycji międzynarodowej Polski i jej rozwoju gospodarczego. Ten świr i oszust kpi z jego wyborców-szurystów ! Do nich nic nie dociera – jak zahipnotyzowani, a Rafau robi ich dalej w bambuko ! PO i on mają dzisiaj 20 % poparcia ?! To jakieś nieporozumienie ?! Młodzi Polacy chyba zwariowali ?!!
Stachu2020.09.1 22:34
Rafau Trzaskowski – człowiek A W A R I A !!! Ma być nowym liderem opozycji totalnej. Tylko, że jego lenistwo i braki mają powodować, że się do tego nie nadaje, nie nadaje się na przywódcę ruchu społecznego ! Mówił, że wybory prezydenckie były o tym, by mu nie zadawano pytań dotyczących „Czajki” i innych tego typu pytań. PO nigdy nie odniesie zwycięstwa w wyborach, jeśli pozostanie opozycją totalną – a posostanie, bo ten zajob już zapowiedział wypalanie wszystkiego co dotychczas zrobił PIS ! A śmierdzące ścieki są dalej zrzucane do Wisły ! Jest energia – mamy dość ! Już najwyższy czas na Komisarza w Warszawie !!!
Piotr Nowak2020.09.1 22:33
Wzywam kieszkańców Warszawy, by na czas awarii kolektora w oczyszczalni Czajka, przestali sr-ać , a tym samym zatruwać Wisłę !!! Krótka podpowiedź: Przestańcie żryć i pić te pare dni, to nie będziecie sr-ać i sikać ! Zróbcie to dla waszego idola ! W końcu coś możecie zrobić dla waszego ulubieńca, zajoba Rafaua, poza nielegalnym zbieraniem podpisów jeszcze przed ogłoszeniem daty wyborów i gremialnym głosowaniem na nieudacznika.
Po 11 ...2020.09.1 21:21
Podobno, rurociąg wysadziły pękające parówki. Jakiś rusek wrzucił do kibla całą paczkę przeterminowanych berlinek z niemieckiego Lidla. Wędkarze słyszeli co najmniej dwa wybuchy, widać nic nie było, bo ktoś rozpylił sztuczną mgłę.
a na powierzchni wisły2020.09.2 1:13
unosiła się KARTOFEL SALAT
ebz2020.09.1 21:00
No i hejt .
ebz2020.09.1 21:00
Jutro się z Frondą skontaktuję . Dziś już jest za późno . Czy to Fronda ma zgłosić hakerstwo do Prokuratury czy też ja mam to zrobić ?
spyerdalaj bladź yebana w pysk2020.09.1 21:15
bo pisda za stara!
Artur2020.09.1 20:43
Ja mam inną poradę dla PO. Skoro odważyli się zrzucać winę na nieżyjącego już od wielu lat prezydenta Lecha Kaczyńskiego, człowieka, któremu Polska wiele zawdzięcza to z równą łatwością i większym sukcesem powinno im przyjść zrzucenie winy na prawdziwych złoczyńców lub ludzi brutalnie panujących, którzy też już nie zabiorą głosu. Na początek proponuję Stalina bo to on przecież wybudował dużą część Warszawy w tym Pałac Kultury i Nauki. Potem można się pokusić o zrzucenie winy na Lenina, bo to on spowodował wiele perturbacji finansowych także naszego miasta, tak zaciekle walcząc z kapitałem potrzebnym nam bardzo w dzisiejszych problemach. Jednak tu dopiero zaczynamy dochodzić do sedna problemu bo przecież wielkim budowniczym Warszawy był Stanisław August Poniatowski, celowo nie nazwę go królem. To Stanisław Poniatowski zmarnował masę pieniędzy na jakieś Łazienki, z których do dziś ścieki leją się strumieniami do Wisły. Jednak to nie on jest prawdziwym i najważniejszym winowajcą tej wadliwej infrastruktury. To książę płocki Bolesław II Mazowiecki lub też jego brat Konrad II w latach1283-94 założyli miasto w obecnym miejscu i to oni są prawdziwymi sprawcami obecnych problemów prezydenta Rafała I (pierwszego) Czajkowskiego. Nie wylewajmy więc tego szamba na głowę naszego nam miłościwie choć nieudolnie panującego jaśnie pana.
Foster2020.09.1 20:42
Z ostatniej chwili. Zaprzeczają ? a przecież mówił to Rzecznik Praw Dziecka. Kto tu kłamie ? "Nie jest prawdą, że w poznańskich szkołach edukatorzy seksualni podają dzieciom środki farmakologiczne, żeby zmieniać ich płeć. Urząd Miasta Poznania"
Seraf2020.09.1 20:36
że awaria mogła mieć związek z „sabotażem lub innym działaniem o charakterze terrorystycznym” - jeżeli tak, to było to w ramach zdawania egzaminu z "ulicznej gimnastyki" przez lewaków finansowanych z kasy m. Warszawy przez R. Trzaskowskiego!
Anonim2020.09.1 20:29
Ach ten komuch Tarczyński...
Drugi Bóg2020.09.1 20:29
I kto to mowi?
Foster2020.09.1 20:21
Panie Tarczyński - skąd wzięliście tego Rzecznika Praw Dziecka ?. Pewnie nawet Gebbels tak nie kłamał. Jak on się nazywa ? - Mikołaj Pawlak ?. Czego uczą na tych polskich kościelnych uczelniach ?. I coś takiego zajmuje tak prestiżowe i odpowiedzialne stanowisko ?
ebz2020.09.1 20:21
Tu wpiszę to samo co pod innym artykułem . Widzę , że Fronda nie zabezpiecz nicków swoich komentatorów . To samo mnie spotkało w GW . Tam hejter , by się podszyć pod mój nich musiał opłacić abonament . Okazało się , że wpłacił go w Radomiu podczas gdy ja go opłacałam na Śląsku . Zgłosiłam to na Komendzie w Katowicach i paru innych miastach pytając o radę . Nie wszczynałam postępowania gdyż miałam zamiar przestać w GW pisać . Czy teraz mam zawiadomić Prokuraturę ?
Yo... ebz2020.09.1 20:29
Go fuck yourself sweetheart or better still, stay where you are in the FUCKHOLE Ruso-Mongolska Federation. But now empty shit out of the shit pans and make sure your patient has a clean diaper and a clean asshole. Do you understand Polski Pan, you bitch?
fiku-miku2020.09.1 20:20
Sorosowa kasa ma w W-wie wzięcie,/ W ostatecznym rachunku – przynosi nieszczęście./ Przykładem p. Trzaskowski, prezydent W-wy,/ Stypendysta Sorosa powinien mieć obawy./ Pech go prześladuje czy igraszki diabła?/ Masa nieszczęść na stołeczny ratusz spadła./ Na wi-ślanej wyspie kozy-kosiarki padły z wycieńczenia,/ Strefy relaksu w smogu nie znalazły zro-zumienia./ W oczyszczalni „Czajka” pękła ścieków rura,/ Kanalizację zatkało, gdy nadeszła chmura./ Komunikacja miejska też poszła w obce ręce,/ Żyłowani kierowcy, chcąc zarobić więcej,/ Biorą narkotyki, „pod wpływem” ludzi wożą,/ Więc w stolicy wypadki drogowe się mnożą/ Szambo w domach wybiło, domy zasmrodziło/ Spalarnia nie spala odpadów, po Polsce rozwożą,/ Zaś urzędnicy w ratuszu lewackie programy tworzą/ Karta LGBT+, projekt najgłośniejszych wrzasków I inne dziwadła/ A tymczasem w „Czajce” znów rura wysiadła./ Po roku od awarii 5 razy silniej „Czajka” o sobie znać dała/ Chociaż „Wody Polskie” I ministerstwo przed tym ostrzegało/ Eksperci Trzaskowskiego wszystko lepiej wiedzą./ A teraz – niech się PiS-ie rządy nad tym biedzą./ „Nie wędkować, nie pływać, nie zbliżać się do rzeki/ Ostrzegają „Wody Polskie” – zatruciem grożą fekaliowe ścieki./ Trują związki chemiczne i bakterie coli./ Kto za tę katastrofę odszkodowania zabuli?/ Prezydenta „awarię” i nieudacznika chcieli wcisnąć Polakom totalni/ Niebezpieczeństwo na włosku wisiało, na szczęście ominął nas kryzys globalny./
Anonim2020.09.1 20:09
Panie Tarczyński. Pan się nie znasz. Warszawskie słoiki, cała ta gimbaza młoda i stara łyknie to wszystko jak młode pelikany i jeszcze będzie mlaskała z zadowolenia. To jest w ramach "no pasaran" dla PiS-u. Co prawda PeŁowiaki wszystko robią, żeby "no zesran", ale znowu im nie wyszło.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.1 19:57
Słuchajcie póki czas, bo nie będę dwa razy powtarzał! Mam teraz rzadką chwilę przytomności, ale to się zaraz skończy. Otóż wyznam wam, że należę do płci – wg genialnej Profesor Magdaleny Środy – nr 198, tzw. důpelcův. Płeć ta, dość rzadka na szczęście, charakteryzuje się tym, że zaspokojenie seksualne osiąga wtedy, gdy wściekle, w amoku bluzga na Kościół, kler i Polskę. Nic na to nie poradzę. Oho, chyba mnie znowu weźmie. No to na razie.
Anonim2020.09.1 20:14
Cretino, to nie żadna płeć. To opętanie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.1 19:53
mój tate Keller parch z parcha wykazał wizualne bliskie podobieństwo ze świniami, moje mame tym zafascynowana jak każda locha -parch dała mu doopy i oto jestem Lech Keller-Krawczyk koszerny knur, ale bez jaj. straszne że wszędzie na mnie patrzą z obrzydzeniem, zostały mi media 24/7/365 j
czere2020.09.1 19:50
A Prawica w Warszawie stosuje dietę kapuścianą i Czajka nie daje rady Panie od kretynizacji...
Anonim2020.09.1 19:47
Sabotaż to jest władza w rękach Prymitywów Łobywatelskich, których szczytem osiągnięć intelektualnych jest "sok z buraka".
Anonim2020.09.1 19:49
Znowu jakiś kierowca komunikacji miejskiej w Wa-wie się tym razem nachlał.
katolik2020.09.1 20:00
kierowca autobusu, no cóż nachlał się, bo ma dosyć, ile porzadny obywatel może jeżdzić w G po ulicach.
Anonim2020.09.1 20:05
Powinien zacisnąć zwieracze i z komsomolską gorliwością popierać swojego prezydenta.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.1 19:44
jenot-tarczyński mimochodem wykazał swoje bliskie pokrewieństwo ze świniami. panie pośle, proszę przekazać moje najszczersze pozdrowienia swoim krewnym w chlewie. a także wyrazy współczucia, bo te ,mimo wszystko, miłe stworzenia niczym sobie nie zasługują na takiego yebniętego krewniaka.
STANISLAW2020.09.1 19:41
A zachowanie Trzaskowskiego w sprawie pelnieniu urzędu i obowiązków prezydenta nie jest SABOTARZEM? Więc słuszne doniesienie!
STNISLAW2020.09.1 19:43
No, jest - SABOTAŻEM (a nie sabotarzem) :-))
CO ROBI JENOT NA SKRAJU LASU?2020.09.1 19:39
WPIE,RDALA PSIE KUPY