23.02.21, 20:31Fot. screenshot - YouTube (Któż jak Bóg)

Egzorcyzm Jana Pawła II. Ta modlitwa zmienia bieg historii!!!

„25 marca 1984 roku Jan Paweł II wypowiedział modlitwę w formie egzorcyzmu. Widząc, że świat pogrąża się w mroku i istnieje możliwość wojny, oddał świat pod opiekę Niepokalanej. To właśnie ona miała przynieść wyzwolenie i uratować ten świat” – przypomina ks. Mateusz Szerszeń.

Módlmy się wspólnie tą modlitwą, prosząc Niepokalaną o ratunek dla świata!

Komentarze

Grizzly2021.02.24 14:09
po co egzorcyzm, wystarczy skarpeta :)
some man2021.02.24 8:47
Dobra modlitwa, bardzo.
Anonim2021.02.23 21:55
BZDURY ANTYKATOLICKIE głosicie! Modlitwa sama z siebie niczego nie zmienia. Nie potrafi! Tylko Bóg - na nasze modlitwy reaguje, oczywiście według woli! Nie uprawiajcie zabobonu! Nie uważajcie modlitwy za magiczne zaklęcie! /stp
Palindrom2021.02.24 11:51
masz rację, nie rób tak
Polak2021.02.23 21:37
To jak właściwie ten wierszyk rzekomo wpłynął na bieg historii?
Jan2021.02.23 21:34
Oto jestem, Panie. Dzień mój ma się ku końcowi. Jeżeli zrobiłem dziś coś dobrego, dziękuję Ci za to, Panie.Jeżeli zgrzeszyłem, Twoja miłość niech przebaczy mi moją ciągle powtarzającą się słabość. W tej ciszy nocnej, w której wyczuwam Ciebie - myślę o innej nocy, o tej, która nadejdzie, gdy oczy moje po raz ostatni ujrzą światło ziemi. Śmierć nadejdzie tak samo, jak nadchodzi noc, równie nieunikniona i tak jak ona głęboka. Spraw, aby była najpiękniejszą z mych nocy. Zasypiając dzisiejszego wieczora, ofiaruję Ci duszę moją tak, jakby to była godzina mej śmierci. Ojcze, przyjmij mnie. Spraw, bym zasypiając spokojnie, nauczył się umierać. (Romano Guardini)
violencja2021.02.23 21:21
Módlmy się.
Boisz się o przyszłość?2021.02.23 21:19
Zawierz ją Jezusowi! /// Panie Jezu Chryste, przychodzę dziś do Ciebie z całym swoim życiem. Ty mnie najlepiej znasz i tylko Ty dokładnie wiesz, co dzieje się w moim sercu. Ty od zawsze nade mną czuwasz. To Ty kochasz mnie odwieczną miłością tak, jak nikt na ziemi kochać nie potrafi. Twoje spojrzenie jest zawsze spojrzeniem akceptacji i miłości. Pomóż mi zrozumieć, że zawsze patrzysz na mnie życzliwie. Pomóż mi zrozumieć, że Twoje spojrzenie zawsze wyraża troskę o mnie. Ty znasz moje myśli i intencje, moje słowa i czyny. Ty wiesz najlepiej, co w moim życiu było dobre, a co złe. Przychodzę do Ciebie, Panie Jezu, aby powierzyć Ci swoją młodość. Chcę, aby moje życie było dobre. Potrzebuję Twojego światła i Twojej pomocy. Nie wiem jeszcze, jaką iść drogą. Wiem jedno -- że Ty przez wieki mówisz do człowieka: „Ja jestem drogą, prawdą i życiem”. Jeśli Ty, Panie Jezu, masz być dla mnie drogą, to muszę spojrzeć wstecz na swoje dotychczasowe życie. Wyprostuj, Panie, moją dotychczasową drogę. Chcę żyć w prawdzie. Wiesz, Panie, że potrzebuję oczyszczenia i uzdrowienia z tego, co było egoizmem, brakiem miłości w relacjach z innymi czy grzechem, który zranił Ciebie, mnie i drugiego człowieka. Ty możesz mnie oczyszczać i uzdrawiać – uczyń to. Pragnę doświadczać Twojego Bożego życia. Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie nieustannie czynisz. Amen.
Powierzenie się Jezusowi i2021.02.23 21:20
Matce Bożej poprzez dziesiątkę różańca: Może chcesz wziąć do ręki dziesiątkę różańca, aby powierzyć się Matce Pięknej Miłości. Maryja była nieskazitelnie czystą Dziewczyną, potem Matką i Żoną. Niech ta dziesiątka różańca będzie dla Ciebie znakiem, że Bóg kieruje Twoim życiem. Niech odmawiana modlitwa stanie się dla Ciebie obroną przed złem. Niech będzie umocnieniem w słabościach i życiowych niepewnościach. Różaniec ten jest w formie obrączki. Może zatem symbolizować przyszłe zaślubiny (z Bogiem lub ze współmałżonkiem). W dziesiątce różańca możesz zamknąć Twoją codzienność oraz przyszłość. Ten różaniec może kiedyś zamieni się w małżeńską lub zakonną obrączkę. Módl się zatem całym swoim sercem: Chcę, Panie, odmawiając codziennie dziesiątkę różańca, powierzać Ci swoją przyszłość, swoją drogę życiową, którą chcę dopiero odczytać. (Oddaję Ci swoje szczęście, swoją sympatię, swoją rozwijającą się miłość oraz przyszłą rodzinę). Przyjmij zatem te 5 minut codziennej modlitwy. Powtarzając "Zdrowaś Maryjo", będę uczyć się codziennie wypełniać w swoim życiu dobre czyny, wypełniać wolę Boga. Wierzę, że ta codzienna modlitwa będzie mnie coraz ściślej łączyć z Tobą, Panie Jezu. Wierzę też, że coraz bardziej staniesz się dla mnie Drogą, Prawdą i Życiem, więcej nawet -- będziesz dla mnie Światłem i Jedynym Nauczycielem. Niech zawsze, a szczególnie podczas tej modlitwy, ogarnia mnie Twoja miłość. Wierzę, że poprzez przyjmowanie Ciebie w Eucharystii stajesz się dla mnie niewyczerpanym źródłem miłości. Dziękuję, że pozostawiłeś siebie w Komunii św., bo dajesz mi w ten sposób siły do dźwigania codzienności, aby stale iść drogą czystej miłości. Amen.
PoMamrotachWojtyłyMaszBrązowoMokreTyły2021.02.23 20:50
Jedyne, co mamrotliwe mantry Wojtyły mogą zmienić, to zatwardzenie w biegunkę. Dobrze wie o tym kleruchacz Szerszeń.
Ciekawski2021.02.23 21:14
Ile Ci płacą za dyżurowanie na Frondzie i takie komentarze ?
Jawny2021.02.24 8:42
On to robi dla czystej, szatańskiej idei. On jest jak klasyczny bolszewik. Idealista. Dyskutuje sam ze sobą, szaleje tu - bo nic innego robić nie może.
AAAtomek2021.02.23 20:50
JP2, to ten gościu, który nie widział - nie słyszał - nie wiedział o pedofilii wśród kleru katolickiego i cierpieniach ofiar?
Anonim2021.02.23 20:58
No i oczywiście nie brał w tym czynnego udziału.
Po 11 ...2021.02.23 20:49
A teraz? A teraz dlaczego KK jest zupełnie bierny w obronie ludzkości przed Covid-19??? Dlaczego NIC nie robi? Totalna rejterada? Totalne przyznanie się do własnego braku wiary???
AAAtomek2021.02.23 20:51
JP2 wziął ze sobą do grobu tajemne słowa modlitwy, no i współcześni nie są w stanie ich odtworzyć?
Radosław2021.02.23 20:44
Jan Paweł Drugi egzorcyzmował dzieci przez odbyt. Zreszta jak mógł egzorcyzmować skoro sam był sługa Szatana?
Anonim2021.02.24 10:03
Da, Polska trudna jazyk