03.06.21, 20:18Fot. screenshot - YouTube (Eurosport Polska)

Fantastyczne zwycięstwo! Iga Świątek awansowała do III rundy

Iga Świątek w dwóch setach pokonała reprezentantkę Szwecji Rebeccę Peterson i awansowała do III rundy wielkoszlemowego turnieju French Open.

Z Peterson polska tenisistka wygrała w dwóch setach: 6:1, 6:1.

W III rundzie Światek zmierzy się z reprezentantką Estonii, Anett Kontaveit. W rankingu WTA Kontaveit zajmuje 31. miejsce. Świątek jest na 9. miejscu.

kak/polsatnews.pl

Komentarze

Ale o tym co działo się w III rundzie2021.06.7 22:35
już nie przeczytasz na Frondzie hehehe
hehehe2021.06.4 15:04
dobrze, ze jej Cavid19 ktory dostala w pakiecie z medalikiem od PADalca nie zaszkodzil...
rakieta z rakieta2021.06.25 14:15
... e tam ...ePYS-KO-PAD ... to dali jeszcze nowo rakiete .... sputnik sie zwie ... hehe ..
Zarabiaj 300 dziennie2021.06.3 22:06
Bitcoin Time jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta.Platforma Bitcoin Time posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście. Zacznij zarabiać --> http://bitcointime.com.pl Jeśli jesteś klientem platformy Bitcoin Time to zyskujesz dostęp do: - Stałej pomocy z naszej strony 24/7 - Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera - Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze - Renomowanej platformy Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas.
Skrzypek na dachu2021.06.3 22:05
Brawo Iga Swiontek .