07.05.21, 06:15Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Fogiel o Jackowskim: Bardziej interesuje go łączność z mediami niż klubem PiS

Wczoraj senator Prawa i Sprawiedliwości Jan Maria Jackowski skrytykował Fundusz Odbudowy i zapowiedział, że nie poprze w go w Senacie. Postawę senatora dość mocno ocenił wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

Pytany o słowa Jackowskiego, Radosław Fogiel w rozmowie na antenie radiowej Jedynki powiedział:

Proszę zwolnić mnie z komentowania słów i postaw senatora Jackowskiego, który już od jakiegoś czasu zdaje się nie do końca odczuwać łączność z resztą klubu PiS”.

Stwierdził też kąśliwie, że Jackowskiego bardziej niż łączność z pozostałymi politykami PiS interesuje łączność z telewizjami informacyjnymi. „To jego wybór” – podsumował wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

W trakcie rozmowy poruszono też temat obecnej sytuacji w Zjednoczonej Prawicy. Jak wiemy, przed ostatnim głosowaniem Sejmowym dochodziło do licznych tarć. Fogiel przyznał, że miał miejsce pewien rozdźwięk, a PiS swoje stanowisko przedstawiał i trzyma się go cały czas. Dodał:

[…] naszej opinii nie zmieniamy, najważniejsze, że ratyfikacja ustawy o zasobach własnych UE znalazła większość”.

Zaznaczył, że dla Zjednoczonej Prawicy najważniejsze jest to, aby tworzące ją ugrupowania mówiły wprost o chęci współpracy i wspólnej realizacji programu oraz ciężkiej pracy nad reformami.

dam/PR1,Fronda.pl

Komentarze

W­W­W­­.­X­1­7­.­­­F­­U­­­N2021.05.7 15:56
O­­­c­­e­­­ń­­ ­­­m­o­­j­­ą­­ ­­­m­­ł­o­­­d­­­ą­ ­c­­­i­­p­k­ę­­­ ­­­-­­ ­­­W­W­W­­.­X­1­7­.­­­F­­U­­­N
XYZ2021.05.7 13:16
Wykorzystał PIS i zostawił. Taki Pan Jackowski. Elyta.
Anonim2021.05.7 8:11
Fogiel ? niech ten ptaszek odfrunie bo przyjdzie czas ze z innego klucza bedzie cwierkal.
Anonim2021.05.7 7:22
Prawdziwa cnota nie boi się krytyki? Oligarchia pisowska jest "mądra" tylko w mediach opłacanych z budżetu lub utrzymujących się z reklam spółek SP? Pluj qrwie w oczy, to powie, że deszcz pada?
Anonim2021.05.7 6:57
Senator Jackowski jest politykiem? skoro media zwracają się o komentarz polityczny w jakiejś sprawie związanej z jego obowiązkami, to p. Jackowski powinien udzielić swoich wyjaśnień? to jest jego obowiązkiem udzielić opinii publicznej wyjaśnień za pomocą mediów? Rzecznik rządu niech się lepiej skomentuje działania tych publicystów, posłów i senatorów, co merytorycznie krytykują rząd, jak choćby z koła poselskiego Konfederacja?
AAAtomek2021.05.7 6:42
Panie piekarz, Fogiel jak tam wasz pisowski projekt złożony w Sejmie, zgodnie z którym będzie można dokonywać z Lasami Państwowymi zamiany nieruchomości po to, by prowadzić na nich inwestycje? Już wam kasy brakuje, że chcecie sprzedawać polskie dziedzictwo????????
Jacuś2021.05.7 6:36
Panie wice rzeczniku, senator Jackowski ma odwagę bronić suwerenności Polski. Ponadto demokracja to wyrażanie woli w głosowaniu według własnego sumienia.
Marian2021.05.7 6:35
Tak kończy się tworzenie tzw. pospolitego ruszenia przed wyborami. Takie samotne wilki, chodzący zawsze własnymi drogami mającymi tylko luźny związek z partią, z której list zostali wybrani, w ważnych sprawach zawiodą. Pójdą własną drogą.