24.06.21, 21:12fot. yt/racjnalista

,,GDP'' odkrywa kolejne niewygodne karty Lempart

Jak informuje „Gazeta Polska Codziennie”, Marta Lempart prowadziła różne biznesy łamiąc przy tym wielokrotnie prawo. Sprawy dotyczą m.in. nadużycia uprawnień przez kierujących Operą Wrocławską.

Lempart – jak donosi dziennik – miała się dopuścić zablokowania kontroli inspekcji pracy w swojej firmie. Nazwisko liderki Strajku Kobiet pojawia się także w śledztwie, które dotyczy nadużycia uprawnień przez kierujących Operą Wrocławską.

Co więcej, wykorzystując proaborcyjne awantury i związany z tym szum medialny Lempart ogłosiła zrzutkę na Strajk Kobiet. "Do minionego piątku na konto Strajku trafiło blisko milion złotych" – pisze GDP.

Szczególnie bulwersować może fakt, że Lempart była dyrektorką w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a teraz w lewicowych hasłach i awanturach "żąda możliwości zabijania m.in. dzieci z zespołem Downa".

Szerszy materiał autorstwa Doroty Kani na temat Lempart ukaże się w środę w tygodniku "Gazeta Polska".

 

mp/gazeta polska codziennie

Komentarze

qaz2021.06.26 15:54
Tyle w mediach o aborcji jako metodzie planowania rodziny i świadomego macierzyństwa. To jest raczej przejaw nieświadomego/wymuszonego macierzyństwa, często wpadki, gwałtu, kazirodztwa, pedofilii. Prawdziwe świadome macierzyństwo to nawet jeszcze nie badania prenatalne płodu (bo te wykrywają już gotowe choroby), ale badania genetyczne współmałżonków starających się o dziecko - wykonywane przed zajściem w ciążę. Można oszacować ryzyko rozwoju u dziecka chorób genetycznych, ktore dziedziczy się po ojcu i matce. Właśnie takie badania powinny być finansowane z Nowego Ładu dla małżeństw, by mogli podjąć świadomy wybór o zajściu w ciążę i urodzeniu zdrowego dziecka lub adopcji. O tym trzeba mówić i wspierać - sfinansować z Nowego Ładu. Ilu tragedii byśmy uniknęli, nieszczęść i cierpień dzieci i rodziców. Natomiast ciągle tylko gada się o tych badaniach prenatalnych, które de facto prowadzą często do decyzji o aborcji. W przypadku badań genetycznych przed ciążą można by tego uniknąć. https://zdrowegeny.pl/badania-przed-ciaza
ch2021.06.25 23:32
od czego skrótem jest 'GDP'??? bo raczej nie od 'Gazeta Polska Codziennie'... od "Dziennik Gazeta Prawna" też raczej nie - bo to byłoby 'DGP'... rozwikła ktoś tę zagadkę?
Nina C.2021.06.25 10:49
Lampucera przewrotna ruska żydówka.
Ideologia LGTB dla maciory2021.06.25 10:27
to narzędzie biznesu cmoksensu życie. POchwa dla publiki, kasiora dla mnie
jula2021.06.25 9:44
W jaki sposób są wybierani dyrektorzy oddziałów PFRON?
MaxFiend2021.06.25 9:16
Znowu typowe prawackie podsmradzanie? Zawiadomcie prokuraturę, jeżeli złamała prawo bo to wasz obowiązek :-D
ala2021.06.25 8:55
strajk kobiet- organizacja szerząca nienawiść i nawołująca do mordowania nienarodzonych dzieci! Lempart-wulgarna, prymitywna i agresywna, Suchanow, Scheuring-Wielgus, Jachira czy Pichowicz dawno POwinny siedzieć! Najwyższy czas przestać udawać i zamiast używać eufemistycznego określenia "aborcja" nazywać morderstwo morderstwem. Lempart ponosi odpowiedzialność za wszelkie zniszczenia mienia.
Grizzly2021.06.25 6:58
Myślałem, że locha już PO świniobiciu!
Wielka maciora ma dostaç2021.06.25 4:57
Oscara małego chlewu
rychu2021.06.25 0:09
Tacy sa żydzi