10.08.19, 11:00screenshot Youtube - Salve TV

,,Godek została wypchnięta z Konfederacji. W tle jej protest przeciw porozumieniu ze środowiskiem gen. Wileckiego''

Pani Kaja Godek została wypchnięta z Konfederacji. Istotna wiadomość dla wyborców świadomie katolickich” - napisał na swoim Facebooku Michał Jerzy Wojciechowski.

W dalszej części komentarza stwierdza:

W tle pogląd Korwina, że tematu obrony życia dzieci nienarodzonych lepiej w kampanii wyborczej unikać, oraz jej protest przeciwko porozumieniom ze środowiskiem gen. Wileckiego (czyli b. WSI)”.

O odejściu z Konfederacji środowiska obrońców życia skupionego wokół Kai Godek mówiła ona wczoraj w telewizji wRealu24:

Ja dzisiaj miałam spotkanie z kilkoma panami z Konfederacji i skończyło się w taki sposób że panowie wstali od stołu i wyszli. Środowisko naszej fundacji zostało postawione przed takim ultimatum, że albo się zgadzamy na określone warunki albo koniec współpracy. Ja apelowałam do rozsądku panów, ale niestety to się jakoś nie wydarzyło”.

Dalej dodawała:

Była taka próba zepchnięcia, zmarginalizowania pro-liferów w Konfederacji, natomiast ja patrzę od tej strony, że reprezentujemy prawie milionową inicjatywę przeciwko aborcji i tutaj jest odpowiedzialność za sprawę, tej sprawy nie można zmarginalizować i albo ta sprawa jest traktowana poważnie, albo trudno mówić o współpracy”.

Stwierdza też:

Czy ja mogę nie zauważyć faktu, że to było [wypychanie postulatu pro-life – red.] zaraz po tym, kiedy zaprotestowaliśmy przeciwko wprowadzeniu środowiska wojskowych do Konfederacji? Pewnie niektórzy by chcieli, żebym tego faktu nie zauważyła”.

Stwierdziła, że nie wie, czemu służyć ma zawiązywanie takiej współpracy oraz czy nie jest to „puszczenie oka” do WSI.

dam/wrealu24.pl,pch24.pl

Komentarze

Ciekawy2019.08.11 19:24
Do Konfederacji nikt wojskowych nie wprowadza oni od zawsze tam byli. Dali jej czarną polewkę i nagle zrobiła się rozmowna. Post komunistyczne mafie złożone z dziadyg, prymitywnych i prostackich ale posiadających sporo funduszy wymyślają co jakiś czas takie twory jak Konfederacja, Kukiz, Palikociarnia itd. Są tak głupi, że myślą, że coś w ten sposób ugrają. Zresztą tak naprawdę ciężko pojąć po co ci idioci to robią skoro za każdym razem kończy się to klapą.
ochrona przed pedofilami w sutannach2019.08.11 6:56
to Godek już nie cuchnie rosyjską onucą? jak pisała fronda?
Reytan2019.08.10 21:27
PIS to partia Magdalenki. A Konferacja okazala sie tez agenturalna. Kobieta znowu ocalila HONOR Polski.
Gamberro2019.08.10 15:42
No właśnie , przekombinowała z deka. Tylko Pis moze to w przyszłości zrobić , czy ona tego nie pojmuje, a może ton karierowiczka jakaś. na pięknych ideach leci.
diki2019.08.10 15:24
Inicjatywa Pani Godek jet słuszna... ale nie wykonanie problem jest taki że akt (prawo) tej rangi powinno być zapisane w konstytucji na co nie ma kworum lub powinno się zrobić referendum w tej sprawie ..a prawdopodobnie nie było by wygrane wiec do pani Godek spostrzeżenie ...skoro nie da się tego wygrać w referendum to żadna z partii nie wyjdzie z tym tematem ...co też trzeba zrozumieć... nikt nie chce "wojny religijnej" z drugiej strony gdyby ...gdyby PiS nie będzie mieć większości to zostanie "przerwana tama" i wszelkie pedały, LGBT, małżeństwa homo, adopcja dzieci przez pary homo, a najgorsze to to że zniesiono by klauzule sumienia, i "poluzowano" prawo do aborcji czyli "czerwony terror do sześcianu..." i było by jeszcze gorzej niż jest Czy Pani to rozumie ? Uwaga do PiS : trochę skorzystać z Kukiza (którego nie lubię) i wprowadzić prawo obligarytoryjnyości referendum gdy ? gdy ferekfencja będzie nie mniejsza niż z ostatnich wyborów i zabezpieczenie : a jeżeli ostatnie wybory miały mniej niż 30% to to ferkfencja referendum nie może być mniejsza niż 30 % i uchwalić to prawo i zrobić referendum obligatoryne w tej sprawie ( zakazu aborcji) a rola Pani Godek przekonać społeczeństwo aby to referendum się udało musi Pani Godek zrozumieć że społeczeństwo jest : mniej, a może bardziej, nie rozgarnięte... opozycja to w zasadzie obca agentura dążąca do rozwalenia Polski a PiS to "ostania tama" wszystkiego i Polski jako takiej i konserwatyzmu i nie może sobie pozwolić na wojnę religijną czy do tarło ? akurat towarzystwo Korwina (chyba jest nie wierzący ,ale ogólnie twierdzi że Bóg jest) i Liroj i inni co nie chcą Amerykanów a Polsce i lgną do Rosji to nie jest towarzystwo dla panie ...w końcu to do pani dotarło a uwaga do PiS : uchwalić prawo o referendum (a przed wyborami ogłosić) jak wyżej opisano.....
OZ2019.08.10 13:38
Godek sama się wypchnęła.
BiegunkaProrocza2019.08.10 12:57
szambo często składa się z kilku komór. I oczywiście, że następuje wypychanie z jeden komory do drugiej. To naturalny proces.
bogdanus2019.08.10 11:31
Mimo zacnych intencji pani Godek, robi zbyt poważne błędy polityczne. Połączyła się z politykami prorosyjskimi, odeszła od PIS, siły która jako jedyna w przyszłości zmieni prawo proaborcyjne.
Reytan2019.08.10 21:25
Kaczynski to najdolniejszy agent Kiszczaka i zdrajca Polski. Niestety sam sie przekonasz,kiedy bedzie za pozno. Na razie oddal Polske Zydom i masonom.
Beata2019.08.12 9:26
W jakiej przyszłości PiS zmieni prawo dotyczące aborcij? Niedalekiej, a może nieokreślonej? A może kiedy nie będzie miało większości w Sejmie? A może kiedy prezydentem będzie Trzaskowski? Ha ha ha!
Bizon2019.08.10 11:23
Co za draństwo! Pamiętam, jak portal Fronda atakował Godek podczas kampanii w maju, przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, a teraz nagle stanie się jej pierwszym obrońcą? Jako wyborca Konfederacji jestem zasmucony informacją o pani Kai, ale mam do tego pełne prawo, w przeciwieństwie do obłudników, którzy ją oczerniali za start wyborczy. Ufam też liderom partii, że są świadomi tego, co robią. Rozpoczęła się kampania wyborcza, podejrzewam, że Fronda będzie atakować, opluwać, niszczyć dobre imię Konfederacji w skali tak szaleńczej, jak robiła to w maju do spółki z Sakiewiczem.
Reytan2019.08.10 21:22
Konfederacja odrzucila obrone zycia,walke z LGBT i wybrala GRU Wileckiego, Stala sie lewicowa partia antykatolicka,i to wszystko niestety dla kasy.
anonim2019.08.10 11:23
Biedna, nie ma z kim "robić polityki" - nawet ci (tfu) zawiedli. Kto jej pozostał - słyszałem o ambitnych planach siedmiu krasnoludków, może niech spróbuje, w końcu sami faceci o problemach kobiet niewiele wiedzą, to się nadają.
dumny Polak2019.08.10 11:22
Ciekaw jestem kiedy ta pani lansująca się od lat na obrończyniężycia przeprosi publicznie za swój chamski, wulgarny,brutalny,prymitywny, szyderczy, obsceniczny atak medialny na swoim facebooku na pewną szlachetną i wysoce zasłużoną rodzinę wielodzietną z wyboru? Czy jej postawa pro life przez lata to obłuda, udawanie, sposób na karierę?
ewa2019.08.10 13:19
każdy sądzi według swojej miary
arbiter elegantiarum2019.08.10 11:22
#muremzagodek hehehe
edi2019.08.10 11:14
Niech Godek wraca do domu zająć się swoim niedorozwiniętym dzieckiem które nie chciała wyskrobać jak był na to czas!
Beata2019.08.10 13:12
durny jestes
anonim2019.08.11 20:39
Nie durny, jest przerażający, straszny.