20.10.21, 21:03Fot. screenshot - YouTube (Patryk Jaki)

Patryk Jaki: Polityka ekologiczna UE ,,Fit for 55’’ doprowadzi Europę do ubóstwa

Patryk Jaki apeluje do unijnych liderów o opamiętanie. Europoseł Solidarnej Polski podkreśla, że dzisiejsze podwyżki to dopiero początek dramatu, do jakiego prowadzi szalona polityka ekologiczna Unii Europejskiej, m.in. nowy projekt „Fit for 55”.

- „Szalona polityka ekologiczna w tym  #Fitfor55 skończyły bezrobociem, ubóstwem, spadkiem konkurencyjności europejskiej gospodarki oraz szalejącą inflacją. Podwyżki, które teraz widzimy to dopiero początek. Apeluję o opamiętanie!”

- napisał na Twitterze Patryk Jaki.

Europoseł opublikował nagranie ze swojego wystąpienia w Parlamencie Europejskim, w czasie którego mówił o nowym projekcie dot. polityki klimatycznej.

- „Chcecie państwo likwidować węgiel, nie uwzględniając różnego punktu startu różnych państw. Tworzymy sztuczne narzuty na węgiel, który jeszcze wiele lat mógłby być najtańszym źródłem energii i w ten sposób wpisywać się w transformację energetyczną”

- wskazywał polityk.

- „Węgiel jest zły? Okej, ale piszecie, że gaz też jest zły i tutaj czytamy, że inwestycje w gaz ziemny nie przynoszą pozytywnego efektu środowiskowego. Atom oczywiście też możemy usłyszeć, że jest zły”

- dodał.

Podkreślił, że działania Unii Europejskiej prowadzą do tragedii.

- „Chcę państwu powiedzieć, że taka polityka doprowadzi do tragedii: hiperinflacji, ubóstwa, zmniejszenia konkurencyjności naszej gospodarki, upadku naszych firm i przenoszenia naszych firm poza Unię Europejską”

- stwierdził.

- „To, co w tej chwili widzimy, czyli rosnące ceny energii, to dopiero początek. Kiedy ostrzegaliśmy, jak inwestycje w Nord Stream 2 się skończą, państwo nic z tym nie robiliście. Dzisiaj znów ostrzegamy: warto zmienić tę politykę”

- apelował.

kak/DoRzeczy.pl

Komentarze

Anonim2021.10.21 21:32
Ekspert cygański znowu się odezwał. Boże mój Boże a ty nie grzmisz !!!!!!!!!!
Skrzypek na dachu2021.10.21 18:56
Brawo Pan Patryk Jaki . Pogoda to nie jest cos co czlowiek moze zmienic , chyba ze Pan deBill Wroty sypie trujace proszki barohalidowe z samolotow na chmury .
Unia stosjuje metodę zagłodzenia Europy2021.10.21 15:55
(Berklay) stosowaną przez Czerwonych Khmerów z Kambodży. Pol Pot i Ieng Sary to lewaccy absolwenci lewackiej Sorbony. Ideologia Czerwonyc Khmerów powstała w Europie, w Paryżu, na Sorbonie. Ich autorzy to francuscy lewaccy profesorowie zachwyceni maoizmem.
POkatoliku2021.10.21 10:29
Jaki to by tylko truł i truł tym węglem. Nie wiem czy on zdaje sobie sprawę ale większość tej trucizny jest z Rosji. A co do Jakigo mógł by ograniczyć swoje wywody bo po sprawdzeniu i analizie można powiedzieć bzdury nie poparte żadnymi konkretami. Zdaniem ekologów w 2050 r. w Polsce może być zbyt niski poziom wód w rzekach do chłodzenia elektrowni cieplnych. Ostatnie lata pokazują , że to ekolodzy mają rację a nie politycy.
Dam2021.10.21 10:20
Ja mam nadzieję, że nie robił "wyliczeń" tak samo, jak zysków i strat z bycia w UE. A matematyczni analfabeci i tak przyklasną.
Klimat nie był, nie jest i nigdy nie będzie stały2021.10.21 9:37
Geolodzy to wiedzą. Tu gdzie mieszkamy były już zarówno pustynie jak i lodowce. A nawet morza. Ten proces zachodzi BEZ WZGLĘDU na człowieka. Prawdopodobnie znacznie większy wpływ na zmiany klimatyczne ma aktywność Słońca. Tak ze 100 razy większy... Ale na razie to wszystko są NIEUDOWODNIONE teorie, a właściwie ledwie hipotezy i podejrzenia. Mówiąc w skrócie: g...wno wiemy.
katolik2021.10.21 9:43
czepiają się klimatu, roslinek i zwierzątek aby przejac totalną władzę nad ludzkoscia i światem, depopulacja, zniewolenie i zamordyzm !
Dam2021.10.21 10:19
Tylko w naturalnych warunkach zmiany klimatu następują wielesetkrotnie wolniej, niż obecnie. Wg aktywności słońca średnia temperatura na Ziemi powinna się aktualnie obniżać, a rośnie. Możesz sobie nawet sprawdzić, co jakim stopniu na nią wpływa https://www.bloomberg.com/graphics/2015-whats-warming-the-world/
Skrzypek na dachu2021.10.21 19:00
Damcio , bloomberg klamie na zamowienie dla BlackRock .
Dam2021.10.22 8:31
Wiem, że wszyscy kłamią, co nie twierdzą tak jak byście chcieli, ale jakieś dowody na to masz? I rozumiem, że 97% konsensus naukowy też kłamie? Na pewno te 97% naukowców jest przekupionych, a nie te 3%.
Pamiętam czasy komuny i wyłącznie prądu2021.10.21 9:31
...w miastach, bo brakowało dla ruSSkich. Tylko, że wtedy komunalne zużycie prądu wynosiło ok. 3% CAŁOŚCI. Więc wyłącznie jakiegoś miasteczka oszczędzało może nawet aż 1 promil z 3%.... Podobnie jest teraz z "gazami cieplarnianymi". Wystarczy jeden wulkan przez parę miesięcy... Proporcje są podobne.
katolik2021.10.21 9:44
bo masoni to komunizm II
Twoja młodość powróci2021.10.21 16:01
Będą wyłączenia. Kupiłeś już świeczki. Ustawiłeś na dachu panele (żeby włączyć komputer) Starlink już działa- internet przez satelitę.
Przecież to eko-terroryzm2021.10.21 9:27
Właśnie mam erupcję wulkanu na Maladze. Jeszcze kilka tygodni i wulkan wyemituje więcej gazów cieplarnianych niż CAŁA Europa ...przez następne 100 lat.
katolik2021.10.21 9:30
natura sama zaleje masonów i ich przeklęte kłamliwe plany
katolik2021.10.21 9:15
Jaki teraz odkrywasz karty, bo już zostały odkryte-- przecież wy o programie AGENDA 2030 wiedzieliście wszyscy przed wyborami i jeszcze kilka lat wstecz. Wyborcy zostali oszukani, bo projekr depopulacji, zniewolenia i zamordyzmu nie był konsultowany społecznie, został ukryty. Mordercy i naziści, nie bohaterzy, fałszywi ludzie rządzą Polska SSPIS PO PSL SLD !!!!
bogdanus2021.10.21 9:00
„Fit for 55” to drożyzna a następnie bieda. Jak zwykle pod wzniosłymi hasłami wprowadzają na przyszłość egzystencjonalną biedę a nawet głód. Należy ten projekt blokować i się zabezpieczyć na przyszłość, wprowadzając warunki blokady na każdym etapie. Ponieważ ten projekt będzie ewaluował bez kontroli nad nim. Nie może być tak, że garstka ludzi będzie miała wpływ na to, czy możemy jeść mięso, mleko, jajka przez likwidację zwierząt.
katolik2021.10.21 9:17
nikt z SSPIS PO PSL SLD nie zablokował depopulacji chemią genetyczną, morduja Polaków za cene układu ! Wiec nie zablokują niczego, bo sa w układzie !
???2021.10.21 8:58
Oto protest Piotra Szczęsnego: * Protestuję przeciwko ograniczaniu przez władzę wolności obywatelskich. * Protestuję przeciwko łamaniu przez rządzących zasad demokracji, w szczególności przeciwko zniszczeniu (w praktyce) Trybunału Konstytucyjnego i niszczeniu systemu niezależnych sądów. * Protestuję przeciwko łamaniu przez władzę prawa, w szczególności Konstytucji RP. Protestuję przeciwko temu, aby ci, którzy są za to odpowiedzialni (m.in. Prezydent) podejmowali jakiekolwiek działania w kierunku zmian w obecnej konstytucji - najpierw niech przestrzegają tej, która obecnie obowiązuje. * Protestuję przeciwko takiemu sprawowaniu władzy, że osoby na najwyższych stanowiskach w państwie realizują polecenia wydawane przez bliżej nieokreślone centrum decyzyjne związane z Prezesem PiS, nieponoszące za swoje decyzje odpowiedzialności. Protestuję przeciwko takiej pracy w Sejmie, kiedy ustawy tworzone są w pośpiechu, bez dyskusji i odpowiednich konsultacji, często po nocach, a potem muszą być prawie od razu poprawiane. * Protestuję przeciwko marginalizowaniu roli Polski na arenie międzynarodowej i ośmieszaniu naszego kraju. * Protestuję przeciwko niszczeniu przyrody, szczególnie przez tych, którzy mają ją chronić (wycinka Puszczy Białowieskiej i innych obszarów cennych przyrodniczo, forowanie lobby łowieckiego, promowanie energetyki opartej na węglu). * Protestuję przeciwko dzieleniu społeczeństwa, umacnianiu i pogłębianiu tych podziałów. W szczególności protestuję przeciwko budowaniu "religii smoleńskiej" i na tym tle dzieleniu ludzi. Protestuję przeciwko seansom nienawiści, jakimi stały się "miesięcznice smoleńskie" i przeciwko językowi nienawiści i ksenofobii wprowadzanemu przed władze do debaty publicznej. * Protestuję przeciwko obsadzaniu wszystkich możliwych do obsadzenia stanowisk swoimi ludźmi, którzy w większości nie mają odpowiednich kwalifikacji. * Protestuję przeciwko pomniejszaniu dokonań, obrzucaniu błotem i niszczeniu autorytetów, takich jak np. Lech Wałęsa, czy byli prezesi TK. * Protestuję przeciwko nadmiernej centralizacji państwa i zmianom prawa dotyczącego samorządów i organizacji pozarządowych zgodnie z doraźnymi potrzebami politycznymi rządzącej partii. * Protestuję przeciwko wrogiemu stosunkowi władzy do imigrantów oraz przeciw dyskryminacji różnych grup mniejszościowych: kobiet, osób homoseksualnych (i innych z LGBT), muzułmanów i innych. * Protestuję przeciwko całkowitemu ubezwłasnowolnieniu telewizji publicznej i niemal całego radia i zrobieniu z nich tub propagandowych władzy. Szczególnie boli mnie niszczenie (na szczęście jeszcze niecałkowite), Trójki – radia, którego słucham od czasów młodości. * Protestuję przeciwko wykorzystywaniu służb specjalnych, policji i prokuratury do realizacji swoich własnych (partyjnych bądź prywatnych) celów. * Protestuję przeciwko nieprzemyślanej, nieskonsultowanej i nieprzygotowanej reformie oświaty. * Protestuję przeciwko ignorowaniu ogromnych potrzeb służby zdrowia.
A teraz streść to co napisałeś2021.10.21 15:47
bo mi się po 1 zdaniu czytać
Anonim2021.10.21 8:39
"Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma I do szczęścia niewiele nam brak Pojaśniało to życie jak scena Tylko w budach przechadza się ptak"
katolik2021.10.21 8:39
SSPIS ograniczyło wydobycie węgla, przewoznicy stoją iles dób aby załadować, bo jest limit wydobycia. Zamordyzm jest, a będzie taki, ze Polacy be da mieszkać w kubełkach jak zniewolenie Chińczycy, odbiorą gospodarstwa i rolnicy nie będa już chodować krów
katolik2021.10.21 8:36
Jaki ty to mówisz, aby SSPIS wygrało wybory, ale przecież należycie wszyscy SSPIS PO PSL SLD do jednej bandy ! Gdyby tak nie było, to byś powiedział, wbrew konsekwencji dla siebie, ze trzeba wyjśc z przeklętej UNII< a tego nie powiesz, bo cie na to nie stać, wiec pouczaniue i prostowanie masonów niczego nie zmieni. mówisz puste słowa, bedzie echo i na tym koniec. W końcu za cos ci płacą. Wszyscy jestescie tacy sami!
katolik2021.10.21 8:32
Wyszczepieni chemią genetyczną chorują, myślą, ze to przeziebienie, bo nie dopuszczają myśli, że ich organizm stopniowo się wykańcza, tracą własna odpornosć !! Tak będzie aż do rozwoju poważnych chorób i ostateczie śmierci !
katolik2021.10.21 8:30
Jak mówiłem-- POLACY nie zdajecie sobie sprawy co masoni, w tym w Polsce SSPIS PO PSL SLD przygotowali dla ludzkosci-- depopulacja chemia genetyczną( efekty juz są, ludzie bardzo chorują ), zniewolenie i zamordyzm!
Anonim2021.10.21 8:20
Nic dziwnego, jeśli Unią kierują takie tuzy intelektu jak Spurek, Halicki czy Radek Appelbaum.
Ala Wilk2021.10.21 8:06
Dla pisowców suwerenność = kupowanie węgla w Rosji
Anonim2021.10.21 8:15
Ci biznesmeni, którzy kupują węgiel w Rosji to nie głosowali przypadkiem na PO? Mogą kupować gdzie chcą, dlaczego kupują w Rosji?
Skrzypek na dachu2021.10.21 7:50
Brawo Pan Europosel Patryk Jaki bo wyglada na to ze nie bierzesz worek kapusty ani od Pfajzera za zastrzyki jak Niedzielski i Kraska , ani od BlackRock za wiatraki jak Naimski i Kurtyka .
Anonim2021.10.21 7:49
Jakie zdziwienie u posła Jakiego ? ! - przecież głosowaliście za ta unijną gromadą razem z Kempą, Szydło i całą resztą !
Anonim2021.10.21 8:52
PiS-PO jedna banda złodziei. Gnoje wykańczają nas.
kefas2021.10.21 7:46
jaki to miszcz intelektu
Anonim2021.10.21 8:16
Zabronić mu jedzenia mięsa, to będzie mondry jak doktorzyca Spurek.
Anonim2021.10.21 21:40
Cygańskiego, wzmocnionego dresiarstwem spod blokowiska !!!!!!!!!
PYTANIE2021.10.21 7:07
Kto z was słuchałby rad sąsiada, który wiecznie ma u siebie w domu bajzel?
anonim2021.10.21 7:57
Niemcy sprowadzili sobie nierobow umyslowo chorych analfabetow brudasow migrantow ale Polska nie musi bo juz ma dosc swoich .
Anonim2021.10.21 8:28
I tak samo jak u Niemców, ci uważają że miejsce kobiety jest w kuchni oraz że pieniądze "im się należą"
Skrzypek na dachu2021.10.21 5:47
Brawo Pan Patryk Jaki , bo Unia marnuje grosz podatnika na nietrafione bezsensowne iluzoryczne i bezpodstawnie falszywe walke z pogoda , duzo bardziej szkodliwe dla gospodarki niz prostowanie bananow i ogorkow .
Tak że...2021.10.21 6:54
No nie wiem, chyba nie jesteś ulubieńcem Spurka. Powinieneś przestać jeść kapustę i groch by naprawić relacje.
Oni wyglądają na obłąkanych2021.10.21 2:55
Ale każdy z nich jest nikim, wyrwanym z anonimowości i niebytu groszem przez ludzi, którzy stoją za nimi i nie pokazują twarzy. Więc nie ma z kim dyskutować, apele trafią w próżnię oni biąrą niezły (dla nich) grosz za odczytanie z kartki zapisanych tam dyrektyw. "Dyskusja" w PE obnażyła jej nicość, bezsilność, brak wizji i woli. PE jest atrapą, mamidłem, złudą, że Europa w ogóle istnieje. Pod dywanem kotłują się sprzeczne interesy cwaniaczków od byznesu, przejadane są ostatnie resztki z czasów świetności Europy. Sprowadza się to do konkluzji - będziemy coraz bardziej pościć aż znikniemy całkiem. Głupcy prowadzą slepców w przepaść... Uczelnie są coraz bardziej terroryzowane liczeniem płci przez beztalencia z urojonymi tytułami urojonej antywiedzy. Tworzona jest papierowa makieta nauki.Uczelnie sią tu kluczowe i od ich oczyszczenia i uzdrowienia należy zacząć - bo nie będzie tak pożądanej innowacyjności. I loty w kosmos, technologie kosmiczne bo Mars długo czekać nie będzie. Dlaczego w Polsce od zniszczenia Świerku leżą odłogiem badania jądrowe? Czytajcie Wiśniewski-Snerg "Wedłu łotra". To było proroctwo. Europa stała się makietą z papier mâché a na scenie teatrzyku PE zgrubnie tylko ulepione kukiełki odgrywają jakieś bezsensowne scenki, które kiedyś coś znaczyły. Rozpad, dekadencja - to widziałem po objechaniu Europy jeszcze przed zarazą. Biedne domy, odpadające tynki, pochyleni ludzie... upadające imperium. Sni mi się to do dzisiaj.
Skrzypek na dachu2021.10.21 5:37
Firma BlackRock zarabia na ekoszalenstwie bo grosz podatnika jest nieograniczony .
Anonim2021.10.21 2:08
Widzicie jak lewacka swołocz nawołuje do gnojenia Ludzi? Wg lewackiej swołoczy (ludźmi nazwać tego nie sposób) Ludzkość ma mieszkać w ziemiankach, żreć larwy i korzonki, ma nędznie wegetować i zaspokajać potrzeby Władzy a nie swoje. Racja, wszystko inne niż wegetacja w norze wygrzebanej w ziemi "niszczy planetę". Zrozumcie w końcu - z lewakami NIE MA dyskusji. Albo ich powstrzymamy za wszelką cenę, albo zgotują nam Piekło na ziemi. Chcecie aby wasze dzieci żyły godnie, jak Ludzie? Powstrzymajcie lewactwo, nim je zakuje w łańcuchy, zgwałciwszy uprzednio.
Skrzypek na dachu2021.10.21 6:23
Unia tonie , a kazdy kto ma oczy to widzi duzy zielony kamien na UE szyji .
Anonim2021.10.21 21:47
To pisowskie szczury powinna uciekać z tej Unii !!!!!!!!
Seneka2021.10.21 0:34
A ja zawsze mówiłem,że UE to swołocz na ruskiej smyczy prowadzona. To ZSRR-bis.
Skrzypek na dachu2021.10.21 6:02
Brawo Pan Seneka , masz 100% racje , bo po upadku sowieckiego imperium zla , to komunisci i stalinowskie marksisci na zachodzie przefarbowali sie na zielono , albo dolaczyli do ruchu tolerancji dla tenczowych , czy zasilili Lewice socjaldemokratow jako antyrasisci sprowadzajac migrantow ale nigdy nie porzucili pomysly panstwowej gospodarki gosplanu , dlatego do dzisiaj traktuja powaznie ekonomicznych nieukow jak Pan Picketty ktorzy ida za szkodliwym inflacijnym bezsensem gospodarczym Keynesowskim . Unia Europejska dzisiaj niszczy wartosc eurowaluty , finansowa katastrofa i rozpad eurostrefy jest nieunikniona , bo zamiast umiarkowanie i odppowiedzialnosc to 100% dodruk euro bez pokrycia jest obecnie nazwany Funduszem ratowania Finansow eurostrefy i eurowaluty .
gorka2021.10.20 23:39
Brawo panie Jaki, tam gdzie lewactwo tam bieda i upadek!
Po 11 ...2021.10.20 23:56
Problem w tym, że PiS to partia światopoglądowo prawicowa, ale gospodarczo LEWICOWA. PiS bardzo promuje politykę socjalną, co jest charakterystyczne dla partii lewicowych. Podczas swoich rządów wprowadzili takie zasiłki jak: Rodzina 500 Plus, Dobry Start, Maluch+, Emerytura Plus, Leki 75+, Senior+, Opieka 75+, Mama 4 Plus, czy 500 Plus dla niepełnosprawnych. By załatać dziurę budżetową państwa spowodowaną polityką socjalną, PiS zaczął nakładać masę nowych, niepotrzebnych podatków. Podatki i opłaty wprowadzone przez PiS to m.in. podatek cukrowy, bankowy, handlowy, do “małpek”, opłata emisyjna od paliw, przejściowa, recyklingowa, wodna itd. W swoim programie Prawo i Sprawiedliwość zaznacza, że państwo będzie bardziej ingerować w gospodarkę niż do tej pory. Jest to zupełnie sprzeczne z prawicowymi poglądami stawiającymi na wolny rynek i prywatyzację. PiS nie likwiduje przymusowych ubezpieczeń społecznych. PiS zaczął wprowadzać nowe podmioty państwowe, pogłębiając tym biurokrację. PiS powołał min. Ministerstwo Energii, M. Gospodarki Morskiej, M. Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Polską Agencję Inwestycji i Handlu, czy Krajowy Zasób Nieruchomości.
Anonim2021.10.21 2:10
Nie pyskuj, pacyno. Pisss wprowadza TYLKO TO co od lat obowiązuje w Unii Europejskiej. Unii, którą ślepo, jak pojehańcy, popieracie. Unia wam się podoba? Więc morda w kubeł i wspierać pisiorów.
Skrzypek na dachu2021.10.21 6:14
Niestety Anonymciu mylisz sie kompletnie , bo PiS wprowadza szkodliwe programy redystrybucji na zasadzie zabierac tysiac zlotych aby oddac piecset , ale Po11 zaapomnial dodac ze PiS to partia zamordystyczno-rozdzielczo-syndykalistyczna , ktora nie pozwala nikomu na niezalezny rozwoj wlasnych zdolnosci , ogranicza biednym uczciwym pracowitym ludziom niezaleznosc i odmawia wolnosc wyboru i konkurencji uczciwej kazdemu w kazdej dziedzinie , a w zamian narzuca inwigilacje i zaleznosc od panstwa .
CYGAN NIE P,IERDOL2021.10.20 23:29
TYLKO WRACAJ NA TRZEPAK!
Skrzypek na dachu2021.10.21 6:21
Ale glupi komentarz 22:29 , chyba to dzisiejsze dno debilizmu .
Anonim2021.10.21 21:54
i rzygaj dalej do windy.....
KuraSpalonaGębaOsmalonaUCygańskiegoBarona2021.10.20 23:10
Znacie to, jak oborowa Szydło zaprosiła barona cygańskiego do pokoju hotelowego, a Jaki przyniósł kurę i rozpalił ognisko? Włączył się alarm, Jaki gasił tamburynem a potem zbiegł i w korytarzu wygłosił mowę. O handlu sygnetami z tombaku na parkingach pod supermarketami. Do osłupiałych strażaków, portierów, windziarek i pokojowych. Zapomniał jednak, że ma pół gęby osmalone...
TO PRAWDA2021.10.20 23:24
TAK BYŁO
Skrzypek na dachu2021.10.21 6:52
Tylko w twojej glowie .
Ale to prawda2021.10.20 23:03
„Jaki mówi w Parlamencie w języku rodaków: ferajny z opolskich trzepaków”.
tej, glaudiusmam2021.10.20 22:59
chyba cię poјebało, co?
Glaudiusman2021.10.20 22:55
Miałem to szczęście, że podpisałem się na gipsie na nodze red. Holeckiej z TVPiS.
🇵🇱 🇮🇱2021.10.20 22:49
Gdzie Polak 🇵🇱 ? Gdzie Żyd 🇮🇱? Gdzie hańba? Gdzie wstyd? Gdzie pochowany twój dziad szmalcownik albo granatowy policjant?
Glaudiusman2021.10.20 22:47
Dlatego tych ideologicznych, lewackich, unijnych grasantów należy czym prędzej przegonić do Chin, najlepiej dechą sękatą.
Loopi Scad Ziemkievitz2021.10.20 22:45
Jaki mówi w Parlamencie w języku rodaków: ferajny z opolskich trzepaków.
Glaudiusman2021.10.20 22:48
Zjeżdżaj lewacki kmieciu do Reichu.
KORALIK z różańca2021.10.20 22:53
Nie mów, że nie jesteś kurantem, trybiku w żmudzkim werkszafcie zegarka.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.10.20 22:45
Wierzę w naszych prawdziwych przyjaciół. Pan prezydent Łukaszenka jest oplówany, gdzie wstyd i godność, pytam was?
ks. Bartołt2021.10.20 22:41
Nie mam nic do Romów, ale Jaki to porażka.
Anonim2021.10.21 2:12
Jaki jak jaki, ale przeciętny lewak to nie porażka, to całkowita klęska. Nawet gorzej, to niebezpieczeństwo sprowadzenia przez lewakoidalnych Piekła na ziemię. Zrozum w końcu - lewak to urodzony morderca.
Jaki ja?2021.10.20 22:36
Jaki jestem ja? Jaki ja jestem? Każdy mnie pyta.
purgatorium albo czyściec2021.10.20 22:39
Jaki, jesteś nijaki. Coś na kształt zera. I lamera. Nawet nie potrafiłeś zrobić doktoratu na uniwersytecie, tylko w jakieś wojskowej uczelni w mińskim powiecie.
kumaty2021.10.20 22:35
Wystarczy weto.
Brawo2021.10.20 22:19
Brawo Pan Patryk Jaki.
Po 11 ... JERZY URBAN2021.10.20 22:09
Rosja to wielka Cywilizacja. Okiełznała moc atomu i wysłała ludzi w bajeczny Kosmos przynosząc Ziemi wiedzę i nowe technologie. Dzisiaj udowodniła, że również przemysł biochemiczny i farmaceutyka funkcjonują w Rosji na najwyższym, można śmiało powiedzieć, rosyjskim poziomie! A gdzie jest polska szczepionka na COVID-19? Czy będzie działać jak ten przysłowiowy GROT? Polską szczepionką powinna być Rosja! Jak dobrze jest mieć tak wielkiego i mądrego sąsiada, dobrze jest się wtulić w ciepłe futro syberyjskiej niedźwiedzicy!
W ciepłe futro syberyjskiej niedźwiedzicy?2021.10.20 22:16
Ja bym powiedział, to jest najkrótsza droga do piachu.
Anonim2021.10.20 21:51
Panie Patrik, Polska musi postawić VETO !!!!!!!!!!!!!!!
Po 11 ...2021.10.20 21:58
Albo nawet liberum Veto! Historia lubi się zakaczać.
Anonim2021.10.20 22:17
Historia się zatargowicza i zafolksdojcza.
Po 11 ...2021.10.20 21:50
Ochrona klimatu, przyrody to absurd. Nie po to Bóg dał człowiekowi ziemię we władanie, nie po to zrobił zwierzęta z mięsa, drzewa z drewna, węgiel z węgla, wódkę z ziemniaków i piwo z Żywca, abyśmy z tego do woli nie korzystali.
niewierzący ateusz2021.10.20 22:19
jak dla mnie to się możesz dla dobra klimatu zagłodzić
Anonim2021.10.20 22:19
Najlepiej chronią klimat czerwoni zieloni (lewacy), przyklejając się do jezdni i powodując, że samochody stoją w korkach i generują zajefajny ślad węglowy.
Grizlly2021.10.20 21:47
Pan jaki, to niejaki debil. Cenię go jako rodzica, ale polityką niech się nie zajmuje.
anonim2021.10.20 22:10
Jaki- drogi debilu
Do Miśka2021.10.20 22:11
Ty sie dzisiaj myłeś ciepłą wodą? Nie, to umyj się. UE zabierze ci wszystko, będziesz żył w średniowieczu.
Anonim2021.10.20 22:33
W jaskini. Nie obrażaj Średniowiecza. Wtedy były też były łaźnie miejskie.
Pokręć2021.10.20 21:43
Bogaci chcą zagłodzić biednych, żeby biedni nie zużywali "ich" zasobów naturalnych. z ich punktu widzenia życie ludzi, którzy kiedyś umrą nie ma sensu. Bo tylko zużywają zasoby, które będą potrzebne im jak już się stranshumanizują i za ciężkie pieniądze "kupią" sobie biologiczną nieśmiertelność. Biedni nie maja na to szans - niech zdychają. Bogatych stać na drogi gaz i węgiel, biedni niech zamarzną. Niestety, ludzi ciągle nachodzi jakaś ideologia, w imię której ich życia zamieniają się w koszmar. A politykom się wydaje, że mogą przyrodzie rozkazywać, zadekretują, że od jutra znika opór powietrza i już samochody będą spalać 90% mniej paliwa. A czyj samochód będzie jednak stawiał opór powietrzu przed sobą - zapłaci karę taką, że nie wsiądzie do samochodu. Albo zadekretują, że grawitacji nie ma, żeby samoloty latały bez spalania paliwa. A kto nie będzie lewitował - zapłaci karę. Dom wariatów.
Fryda2021.10.20 21:32
Tak czy siak Polski Ład odlatuje w niebyt.
Anonim2021.10.20 21:34
Polski Ład, największy podatek jaki nałoży na nas PiS....
Anonim2021.10.20 21:27
Koniec tych śmierdzących kompromisów, twraz veto.
Anonim2021.10.20 21:23
Pan Jaki chyba się smogu nawdychał....
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.10.20 21:12
niJaki to ten przygłupi cygan który spłodził po pijaku dziecko z zespołem downa?
B522021.10.20 21:28
Nawet Jaki po przyjeździe z Brukseli nie chce już wrócić do sprzedaży patelni na targowiskach.
Janton2021.10.20 21:10
hatakumba tobie to nie grozi .... jumasz euro jak Reksio szynkę i masz czelność kogoś pouczać -dresiarzu
Karol2021.10.20 21:08
Wszystko zgodniem z planem .20 USD miesięcznie i pocałowanie w rękę za danie pracy. Skąd to w Polsce znamy?