24.05.19, 10:50(fot. screen)

Hipokryzja Schetyny. Wczoraj nazwał to ,,politycznym kabaretem''. Dziś sam robi show na terenach powodziowych

– Wszyscy teraz walczą z powodzią, kto bardziej jest zaangażowany w kandydowanie, tym bardziej walczy – mówił podczas czwartkowej konwencji w Chorzowie przewodniczący PO Grzegorz Schetyna, nazywając działania rządzących w sprawie powodzi „politycznym kabaretem”. 

Dzisiaj Grzegorz Schetyna opublikował na Twitterze zdjęcia, na których widzimy jak przebywa z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim na terrenach powodziowych. W środę na informację o zagrożeniu powodziami i podtopieniami w południowej Polsce zareagowali politycy PiS. 

- Mógłbym mówić godzinami, ale nie chcę już mówić o zwykłym nieudacznictwie, widać to w kwestiach dotyczących powodzi. W jaki niezdarny sposób są one rozstrzygane. Teraz okazało się, widzieliście to, teraz wszyscy walczą z powodzią. Kto bardziej jest zaangażowany w kandydowanie tym bardziej walczy, szczególnie, jeżeli jest w PiS, to jeszcze przebiera się. To po prostu jest polityczny kabaret, a nie prawdziwe państwo – powiedział lider PO. 

Dziś Grzegorz Schetyna najwidoczniej zmienił zdanie.

 

bz/TVP INFO/FB/TT

Komentarze

Jan Radziszewski2019.05.24 21:28
+ Polak Ateista Dumny Gej ++ nowe żydy na forum. Z Polski von! + żydzie z PO z towarzyszami GW leć do Izraela budować Trzecią świątynię dla waszego nev Mesjasza ?? On objawił się już i czeka aby być w niej ukoronowany ! ha ha ha ! Tam wam dopiero naprawdę złote i bardzo radosne słoneczko zaświeci!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.24 21:55
Wania geriatrio paszoł won do ruskich!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.24 12:08
Dnia 1-go czerwca w Dzień Dziecka będę odpłatnie oczywiście obciągał chłopaczków, uczył ich jak brać i dawać w kakałko, oczywiście będzie też kurs jak poprawnie robić loda-lizaka. Będą baloniki z prezerwatyw, "literatura", różne "pomoce naukowe", itp. Zajrzyjcie do naszych Wiosennych kiosków wyborczych. Dziewczynki? To nie u nas. ten prawdziwy
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.24 12:37
psychopato słowiczku słabo się uczysz się pode mnie podszywać (ten prawdziwy) zawsze w nawiasie i tylko w odpowiedzi na twoje prowokacje :)
Polak Ateista Dumny Gej 2019.05.24 12:41
fake news ten prawdziwy, nie fake
Jahu2019.05.24 12:00
Co za wredny typ..jak ci się kabareciarzu będzie chałupa topiła to się wszyscy pośmiejemy.
na biłgorajską nutę2019.05.24 11:27
Raz komuchy i folksdojcze ułapili zajca osmatrili podumali obcieli mu jajca tralalala tralalala laaala A ten zajec już bez jajec chciał zrobić karierę więc zapisał sie do Wiosny żeby być premierem. tralalala lalala lala W dawnych czasach żyła Ewa co strzelby nie miała Dwa miesiące w dinozaura kamieniem rzucała tralala lalala laaa la Pojechła w nowszych czasach Ewa do Berlina na dywanie było ślisko kierunek zgubiła tralallala tralala lalala Był raz wielki król Europy co siedział w Bruxelles na swym tronie nie w koronie! w poniemieckim hełmie! Talalla lalaa tralalaa laaala W Pikelhaubie, uśmiechnięty przybył król Europy lud POddany na kolanach wylizał mu stopy tralalala tralala lala la Siedzi sobie król jewropy na tronie w Brukseli i Europą całą rządzi na sznurku Angeli tralalala tralalala laaala Rządzi unią król europy nuda mu doskwiera czasem rudy złapie fuchę za kamerdynera tralalala tralalala laaala Od Brexitu boli głowa i rozsadza pałę jak już dłużej nie wyrabia to charatnie w gałę tralalala tralalala laaala Ciągle przez tego Kaczora król Europy w złości mógłby częściej się uśmiechać gdyby nie szczękościsk tralalala tralalala laaala Stoi dumnie król z cysorzem pycha go rozpiera może służyć za lokaja żą klauna drunkera tralalala tralalala laaala Już niebawem biały osioł przyjdzie razem z królem nie będziemy mieć problemu kto jest rudym ciu.... tralalala tralalala laaala
NieBądźCiotaGłosujNaPiS!!!!!2019.05.24 11:25
Stop 4472019.05.24 11:22
KE + 7% WIOSNA = KONIEC POLSKI POCZĄTEK POLIN TYLKO KONFEDERACJA!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.24 11:51
PiSdzielce + Konfederacja Patoli = mniej od KE + WIOSNA smuteczek :)
Stary Krakus2019.05.24 11:17
Ta akcja pomocy to całe półtorej doby za późno Panie Schetyna. Poza tym nie ubraliście krawatów to dobrze, ale zapomnieliście ubrać wysokie gumiaki i nie widać, abyście nosili jakieś worki z piaskiem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.24 11:12
NIE BĄDŹ PiSda, GŁOSUJ NA WIOSNĘ Najnowszy sondaż tuż przed wyborami ---> 🔥 https://natemat.pl/273723,kto-wygra-wybory-do-parlamentu-europejskiego-sondaz-wyborczy 🔥 PiSda bez szans na wygraną! 6% przewaga KE + 7% WIOSNA = KONIEC nierządu PiSdziielców. Nawet Konfederacja PiSdzielcom nie pomoże :)