23.12.17, 20:38zdj. domena publiczna, CC0, Pixabay

Homopropaganda w bajkach Disneya!!! Zaprotestuj!

Homoseksualna propaganda wdziera się wszędzie, nawet do bajek i programów dla dzieci! Już dziś możesz zaprotestować. CitizenGO apeluje do prezesa Wytwórni filmów Disney o zaprzestanie promowania homoseksualizmu:

"Żyjemy w czasach, gdy Rodzice nie mogą już swobodnie pozwolić dzieciom na oglądanie bajek bez wcześniejszego upewnienia się, że nie zawierają one groźnych dla nich treści. Niektórzy Rodzice całkowicie rezygnują z pokazywania dzieciom bajek, żeby uniknąć związanych z tym zagrożeń.

Jest rozczarowujące, że wielka wytwórnia filmów dla dzieci, Disney, pozwoliła sobie na homoseksualną propagandę na swoim kanale Disney Channel. Zaprotestujmy:

 

http://www.citizengo.org/pl/fm/132864-dosc-homoseksualnych-watkow-w-bajkach-disneya

 

Rzecz dotyczy serialu Andi Mack. W jednym z odcinków 13-letnia postać "zdaje sobie sprawę", że jest gejem i przekazuje tę informację swoim znajomym, którzy owe wyznanie traktują za naturalne, a nawet za nie oklaskują.

Inny niepokojący epizod miał miejsce w przypadku animowanego serialu "Star Butterfly kontra siły zła". Miała tam miejsca scena pocałunku dwóch mężczyzn, z których jeden był przebrany za księżniczkę.

Te sygnały są niepokojące dla wszystkich Rodziców, którzy nie tylko powinni bardziej czujnie przyglądać się bajkom oglądanym przez swoje dzieci, jak i dać jasny sygnał twórcom Disneya, że nie akceptują wątków homoseksualnych w jego produkcjach:

 

http://www.citizengo.org/pl/fm/132864-dosc-homoseksualnych-watkow-w-bajkach-disneya

 

Zachęcamy do wysłania maila do Disneya, w którym stanowczo sprzeciwiamy się groźnemu dla dzieci ideologizowaniu bajek tej wytwórni.

Liczymy na to, że międzynarodowy sprzeciw rodziców i wszystkich zatroskanych o los dzieci, będzie ważnym sygnałem ostrzegawczym dla tej wytwórni i ograniczy ideologizowanie jej produkcji w przyszłości.

 

http://www.citizengo.org/pl/fm/132864-dosc-homoseksualnych-watkow-w-bajkach-disneya

 

Serdecznie pozdrawiam,

Ewa Senkowska z Zespołem CitizenGO"