11.08.20, 08:50Fot. via Pixabay - kevinsnyman

Homorewolucja pożera własne dzieci

Lewacka rewolucja, choć nie tak jaskrawo jak w innych krajach Zachodu, zaczyna przybierać na sile także i w Polsce. Poinformowano o rezygnacji dyrektora radia założonego przez byłych radiowców Trójki. Stało się to tuż po tym jak oskarżono go o „transfobię”.

Co takiego zrobił Szef stacji Piotr Jedliński? Ośmielił się w Radiu Nowy Świat nazwać Michała Sz. ps. „Margot”… mężczyzną. To oczywiście w świecie lewackich idei zbrodnia, ponieważ sam Pan Michał uważa siebie za kobietę.

Informujemy, że Piotr Jedliński zrezygnował z funkcji prezesa spółki zarządzającej @RTDW_Nowy_Swiat. Podpisano Anna Krakowska, Piotr Jedliński, Krzysztof Łuszczewski”

- poinformowano wczoraj na twitterowym koncie rozgłośni.

Sprawa szokuje tym bardziej, że sam Sz. Niejednokrotnie używał męskiej końcówki, co pokazały liczne nagrania. W sieci wrze. Mówi się wręcz o końcu wolności słowa.

Tak się kończy ideologiczna zabawa wbrew zdrowemu rozsądkowi” – skomentował wiceminister Janusz Kowalski i dodał:

Radio #LGBT w kryzysie za "dyskryminację". A tak na poważnie: nazywanie mężczyzny kobietą przez niektórych wyrywnych dziennikarzy to ideologiczna jazda bez trzymanki. I po co to komu?”.

Poseł Bartłomiej Wróblewski pisze natomiast:

Prezes @RTDW_Nowy_Swiat stracił pracę po tym, jak określił Margot mężczyzną. Tak upada wolność słowa. Media określające się jako liberalne stają się często cenzorskie, coraz mniej wolnościowe. Walec rewolucji rozjedzie każdego kto się nie podporządkuje”.


dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Genderolożka2020.08.11 20:44
Margot ma prawo do wyboru płci. To jedno z fundamentalnych praw człowieka. W przypadku osób transseksualnych wystarczy tylko dokonać uzgodnienia płci. W wielu postępowych krajach taki zabieg chirurgiczny jest finansowany przez państwo ale z ograniczeniami (do max. 3 razy). Bardziej skomplikowana sytuacja jest gdy mamy np. mężczyznę identyfikującego się psem płci żeńskiej mającym skłonności do własnej płci. W tym przypadku mamy do czynienia z kombinacją TZL i kuracja hormonalna oraz zabieg chirurgiczny jest bardziej skomplikowany zarówno w opisanej transmitacji jak i kolejnych.
***2020.08.12 8:11
To sobie uzgadniajcie. Co nas to obchodzi? Oczywiście, jednocześnie nie możecie innych zmuszać do tego, aby respektowali wasze uzgodnienia.
Tmeus vel Marysia2020.08.12 9:03
Rzesa mi sie w rowie zawinęła pomozesz mi genderolozka ?
Raffaella Czaczkowska2020.08.11 18:33
When małpiszonzbalustrady zje niestrawną Scheuring Wiekgus
Biden, zgred-gensek partii Demokratycznej.2020.08.11 14:36
J. Biden jest w polityce od ponad 50 lat i jak każdy polityk z takim stażem to jest "corrupted scum". W jego letniej rezydencji w New Jersey lokalny ksiądz odmówił mu komunii, Biden jest takim katolikiem, takim wierzącym jak Putin jest demokratą. Rządził z Obamą 8 lat i zamiast być łącznikiem pomiędzy "colored folks and white majority" - zantagonizował te dwie grupy jak nigdy przedtem w historii USA. Dzisiaj są tego rezultaty. Black Lives Matter, podobnie jak Antifa jest organizacją kryminalną, terrorystyczną. Czarnym nie przeszkadza, że codziennie czarni mordują innych czarnych tuzinami - dzień w dzień. Tylko sami udowadniają, że Black Lives Ain't Worth Shit! To za jego kadencji Hillary the Bitch razem z Łagrowem-Mołotowem nacisnęli sobie guzik "reset". Ale nie tylko tu chodzi o politykę zagraniczną, gospodarczą, ale głównie o U.S. Supreme Court, o nominacje do tego sądu i do sądow federalnych w całym USA. Bo to sądy decydują jaką droga pvjdzie USA. ---------- Kto wygra? Będzie to m.in. zależało kogo sobie Biden wybierze na "Veep".
Szybka Randka2020.08.11 14:30
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
robaczek obrzezany sliniaczek2020.08.11 13:52
KOCHANI KOCHANI wybaczcie takie moje POYEBANE pisanie, ale chce byc ORYGINALNY!!!! -------------PISIURKI kocham was za wasze OBRZEZANE PISIURKI/// OBCIAGAM OBCIAGAM - POLYKAM POLYKAM - i PLN-y zarabiam!!!!! JAK CHCE wiecej OBCIAGAC PISIURKOW!!!!
biedny dziadzio2020.08.11 13:59
;] prowokacja tak infantylna ze az szkoda chlopa ;]
robaczek obrzezany sliniaczek2020.08.11 14:13
TAK TAK biedny i STARY - dla kilku PNL-ow OBCIADA i LYKA - cenne bialko
;]2020.08.11 14:57
biedne prawicowe trole ;]
robaczek2020.08.11 13:10
MOCNIEJ!!!!! GLOSNIEJ!!!!!! oj kontreakcji juz wsrod mlodych nie zatrzymacie ; ] SLICZNIE!!!!!!!!!!!! takiej sily PO nigdy by sonbie nie zbudowalo ;] A WY W CIAGU JEDNEGO MIESIACA STWORZYLISCIE SILE PO NA NASTEPNE WYBORY ;] no pieknie ;] POZOSTALO POCZEKAC ;] ....................................................... PRZEMIJAJCIE ;] ale przyznacie ze bestia wybiorczy ten wirusik;] TAKI ................ wasz!!!! ;] a ze powiaty glownie atakuje ................................. MOZE WASZ BOG WAM CHCE COS POWIEDZIEC?? ;]
dorzuccie jeszcze walke z mediami ;]2020.08.11 13:22
ALE BEDZIE FAJNIE ;] TACZKI SZYKUJCIE!!! ;]
prosty2020.08.11 11:42
Ja mym mu (Margotowi) dołożył jeszcze paragraf za ukrywanie się pod pseudonimem i wprowadzanie w błąd odnośnie płci przy aresztowaniu.
Dariusz2020.08.11 10:39
Trudno nawet taką sytuację merytorycznie skomentować.
hm2020.08.11 10:33
Margot może się czuć kim chce ale wg prawa to on ma imię i nazwisko i jest mężczyzną. Od kiedy identyfikowanie kogoś na podstawie dowodu os. jest mową nienawiści czy jakąś fobią, powariowali wszyscy?! Wygląda na to że oprócz Covida jakiś inny wirus się rozprzestrzenia, może trzeba izolować zarażonych zanim świat stanie na głowie
Wojtek Polak2020.08.11 10:21
Red. Terlikowski się zamotał mówiąc, że o płci decydują jen chromosomy X i Y.
genus2020.08.11 10:09
Rozumiem, ze zespół psychologów, psychiatrów i innych specjalistów opiniuje pleć ale mówienie mężczyzny jestem i czuję się kobietą jest głupie
fiku-miku2020.08.11 10:04
Bandyta z LGBT, Michał Sz Dostał sądowy nakaz – areszt Lewica wnet się zmówiła I na zadymę stawiła. Przyszła bronić bohatera, Co bije ludzi, poniewiera, Tnie opony, lustra łamie, Niszczy mienie, no i … kłamie. Mówił jak chłop – rodzaj męski, A udaje „Margot”, to z kolei – żeński. Im się wszystko pomieszało W głowie mętlik – poplątało. Nie wie kim jest: on, czy ona? Nie wie gdzie zła, a gdzie dobra strona. Macą masońskie srebrniki, Litry, „małpki”, narkotyki. Wykształceni z dużych miast Głosowali: „Trzask”, a wyszło prast! Wypiął tyłek na swój lud Jak zwykle – pozostawił smród. W błędzie jesteś Czytelniku, Kiedy myślisz fik-miku Młodzież sobie poswawoli I rozejdzie się powoli? Oto z Sejmu mknie lewactwo, Puści w świat, że to prawactwo Bije ludzi, tłamsi wolność I poniża ludzka godność. Do Brukseli śle przeslanie: PiS ma skończyć panowanie. Karać, mrozić im dotacje, To lewica ma mieć rację. Nic to, że sąd niezawisły Orzekł areszt dla LGBT-marksisty. Kto kogo, za co, gdzie Totalna najlepiej wie: Wszystkiemu jest winny rząd PiS ma zniknąć, odejść stąd Przecież Polska ma być nasz, Nawet z pomocą kałasza. My, elita oświecona, Do rządzenia wprost stworzona. Ojców w tankach przywieziono I w stolicy osadzono. Rządzić Polakami mieli: Bohaterów – myk do celi, Powsadzali polski lud, To był ojców naszych trud. Polska nasza jest I basta! My, to nadzwyczajna kasta Nie to, co ten naród polski: Ciemny, mroczny I katolski. Przywołamy do porządku, Ustawimy wszystkich w rządku, Odbierzemy dzieci im, Przecież to jest głuuupi gmin. Zabierzemy kamienice, Wyślemy ich na ulice Totalniactwo lewicowe Marzy sobie, łamie głowę, A ten głupi polski gmin Pokazał palucha im.
frondziarzu @dam2020.08.11 9:58
Nie macie innej fotki ino te żółte paznokcie?
Mocne Radio2020.08.11 9:57
Tak ktoś woli może słuchać zawodzenia w stacji Rydzyka.
antyhomoterrorysta pro-choice2020.08.11 9:56
Apeluję o więcej zrozumienia i współczucia dla osób chorych oraz przekłamujących definicje medyczne bo nie wiedzą co czynią (treść sms): 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo ch.psychiczna są nałogi 2dysocjacyjni schizofrenicy-transwestyci to ich bracia,podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w typowo schizofrenicznych środowiskach artystów,więźniów,duchownych 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn norm funkcjon,homofo Nie istnieje
Anonim2020.08.11 9:38
budują nowy świat w którym LGBT będzie dominująca,a reszta będzie im usługiwać
oficer LWP2020.08.11 9:35
Mann ze swoim lewackim radyjkiem to pupil komuchów i lewactwa, teraz okazało się, że lewackie łajno zżera radyjko Manna, sam Mann lewak i pupil komuny nie miał odwagi przeciwstawić się lewactwu, on tylko ze swoim łajnem bohatersko walczy z PIS, najbardziej podły sort ludzi
Jarosław Karłowaty2020.08.11 10:52
jasno widać jak ten komuch sprzedał lewactwu swojego dyrektora, zastanawiam się dlaczego siedzi cicho donosiciel bezpieki TW Bera znany pod artystycznym pseudonimem Niedźwiecki, klęczy już przed lewactwem?
abcd2020.08.11 9:24
To chyba powinno być Radio Nowy Wspaniały Świat.
to radio to rynsztok2020.08.11 9:37
powinno być Radio Nowy Wspaniały Lewacki Świat
jahuhu2020.08.11 9:22
Jak ktos chce żeby go nazywać baba to czemu pisiory oponują. Co was to obchodzi jak kto chce byc postrzegany. Was nazywaja baranami i siedzicie cicho to dajcie czlowiekowi nazywać się kobietą.
oficer LWP2020.08.11 9:31
a jak ta "baba" jest zarejestrowana w biurze ewidencji ludności? ma dowód na "Margot"? dlaczego ludzi , którzy uważają się za Napoleonów, Chrystusów zamyka się w psychiatrykach, dlaczego nie walczysz o ich prawa tylko o tego przestępcę?
Kik2020.08.11 9:45
Nie do wiary, jak bardzo można mieć ograniczone horyzonty myślowe, eh... A ponoć to pisiory są niewykształcone i nie potrafią myśleć.
***2020.08.11 10:21
...masz rację, nic nas to nie obchodzi. Jednocześnie, nie macie żadnego prawa aby zmuszać innych by robili i mówili tak jak wy.
Bilbo ze Shire2020.08.11 15:08
A to jak sam określę się jako murzyn to nim będę? A jeśli nazwę się Żydem to też nim będę? Jeśli powie Pan że nie, to będzie to jawny wyraz antysemityzmu i rasizmu! Jeśli tak, to mogę dalej to dywersyfikować: w poniedziałek jestem murzynem, a w środy Billem Gatesem, w piątki zaś Napoleonem. To nie choroba, to orientacja - transrasopersonalność.
jula2020.08.11 9:22
Czy owi wszyscy rewolucjoniści, hunwejbini pamiętają, wiedzą, że Robespierr skończył na szafocie? Znają skutki rewolucji kulturalnej w Chinach? Kim oni są, skąd się wzięli? Wszyscy z przelewów od Sorosa i ratusza Warszawy. Z piekła rodem.
Jahu2020.08.11 9:14
hehehehe uuuuhehehhe.. a tak rozdzierali szaty, tak ryczeli o cenzurze, o Pisowskim reżimie, tak spektakularnie spierdzielali z Trójki. I tak wygląda ich Nowy Świat.. za nazwanie chłopa chłopem musiał podwinąć ogon i wypad ze stołka.🤣🤣🤣🤣 Dla takich idiotów Hans Christian Andersen napisał bajkę " Nowe szaty cesarza" polecam przeczytajcie sobie i otwórzcie oczy.
pytajnik2020.08.11 9:13
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Kto wymierzy karę odpowiedzialnym za brak tej pomocy?
Michał2020.08.11 16:02
szukaj w kategorii fantastyka
Linkc2020.08.11 9:11
Te radio to z marsa nadaje?
Pax et Bonum2020.08.11 9:10
Wystarczy przełączyć na inną stację.... Brawo pan Jedliński, dzisiaj "zachować się jak trzeba" to znaczy nazywać kobietę kobietą, a mężczyznę - mężczyzną. Ciekawe co na to powiedzieli by Powstańcy Warszawy...