06.05.20, 13:50

Homoseksualiści ,,dociskają'' Rafała Trzaskowskiego

No i kto by pomyślał. Kampania Przeciwko Homofobii atakuje prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. A wszystko przez problemy z wydaniem dokumentów pięcioletniemu dziecku, które wychowują dwie kobiety.    Prezydent  Trzaskowski schował głowę w piasek i przerzucił odpowiedzialność na innych skazując nas i Victora na tułaczkę po salach sądowych  – decyzję samorządowca komentują mamy pięcioletniego Victora, które walczą o dokumenty dla chłopca. Prezydent Warszawy swoją decyzją skazał chłopca na kolejne miesiące, a może i lata życia w niepewności bez dokumentów potwierdzających jego tożsamość. Sprawą pięciolatka zajmie się teraz Wojewoda Mazowiecki

– czytamy na stronie Kampanii Przeciwko Homofobii.

Chłopiec w Polsce formalnie nie istnieje, gdyż nie posiada numeru PESEL, ani żadnego dokumentu tożsamości. Jest to spowodowane tym, że w zagranicznym akcie urodzenia dziecka wpisano... dwie matki. Sprawa przez cztery lata była oceniana przez sąd by trafić w końcu do Prezydenta m. st. Warszawa.

    W jego imieniu podjęto decyzję odmawiającą wydania dowodu. Rafał Trzaskowski miał szansę odmienić los chłopca. Korzystając z prawa do uwzględnienia wniesionego odwołania i na zasadzie autokontroli Prezydent Warszawy mógł zmienić tę decyzję i Victor dostałby dowód. Nie zrobił tego. Umywając ręce przekazał sprawę do Wojewody Mazowieckiego. Teraz to on zadecyduje czy chłopiec będzie żył na równych prawach jak inne dzieci czy nie.

– skarży się Kampania Przeciw Homofobii. Jeszcze ostrzej wypowiadają się kobiety, które wychowują dziecko.

    Bardzo nam przykro z powodu braku dobrej woli w załatwieniu bardzo prostej sprawy. Swoją decyzją Prezydent  Trzaskowski schował głowę w piasek i przerzucił odpowiedzialność na innych skazując nas i Victora na tułaczkę po salach sądowych. Takie zachowanie nie przystoi osobie, która nazywa siebie sojusznikiem społeczności LGBT

– powiedziały kobiety.

Czyżby więc Rafał Trzaskowski nie chciał być już "sojusznikiem społeczności LGBT"? A może to tylko krótkotrwały taktyczny odwrót i już wkrótce włodarz Warszawy wróci do fundowania autobusów i hosteli dla homoseksualistów? Na drodze wolności, równości i tolerancji nie można się przecież zatrzymywać. Jeszcze trochę, a niechętni mu geje okrzykną Trzaskowskiego "faszystą"...

bsw/tysol, fronda

Komentarze

katolicka kretynizacja polski2020.05.7 7:27
dewiantów kału i odbytu leczyć i zamykać w zakładach dla obłąkanych
Jerzy2020.05.7 3:49
matka jest tylko jedna, pogięło baby czy co???
Phallus Impudicus judaeus canis.2020.05.6 16:49
"Egzekucja na 16-letniej Kornelii." i reakcja gośka OBOJĘTNEGO: "Zabili islamiści czy rzymscy katolicy pilnie uczęszczający w szkole na lekcje religii?" Nie pozostaje nic innego tylko zapytać OBOJĘTNEGO o zdrówko "dzieci" jego na respiratorku na "wyspach". Shameless piece of jew shit!
gośka2020.05.6 16:44
to znęcanie się nad dzieckiem w imię prawa...powinno wystąpić o odszkodowanie z powodu atakowaniu jego godności jako człowieka i obywatela
Jan Radziszewski 2020.05.6 15:17
jak to się mówi " co ma wisieć NIE UTONIE " tzn Prezydentowi Warszawy Trzaskowskiemu grozi podobnie jak Prezydentowi Andrzejowi Dudzie powieszenie !!!
ladychapel2020.05.6 15:14
Jarosław vel Balbina - Nasze Słońce Narodu - jest gejem. I nie przeszkadza wam to Fryndzle???
Michał Jan2020.05.6 15:43
Jakby był gejem, to by nie mieszkał w najbrzydszym domu Żoliborza Centralnego i jeździłby po mieście kabrioletem. A tak, co najwyżej może być normalnym homoseksualistą. Ale czy jest, to ja nie wiem.
Agnieszka Dz. 2020.05.6 16:24
Fakt, estetyka nie ta. Te tłuste włosy, zaniedbane zęby, łupież na kołnierzu. On może się panicznie kobiet boi po prostu, jak Królowa w Seksmisji.
Kaziuk_Konopielka2020.05.6 19:25
też jesteś zaniedbana więc nie wytykaj tego Kaczorowi
Agnieszka Dz. 2020.05.6 22:19
Tak? A o co powinnam szczególnie zadbać? Bo Ty musisz trochę schudnąć i zacząć się myć.
anonim2020.05.6 22:32
Agnieszka Dz. powinna zadbać o swój rozum, dużo czytać mądrych autorów, bo obecnie ma rozumek jak orzeszek laskowy.
Kaziuk_Konopielka2020.05.6 19:23
ty jesteś zoofilem
np a KUKU SE KUKU2020.05.6 14:58
boję się o Rafałka - a co się stanie jak czarna wdowa Dzidziuszko zajmie gabinet i zrobi sobie coś złego
dyszą wszyscy jak parowóz2020.05.6 14:52
został wzięty w dwa ognie i jest bez wyjścia - z przodu wesołki bierne z czerwonymi pierścionkami, a z tyłu wesołki czynne z czarnymi pierścionkami
to se ne vrati2020.05.6 14:49
prowadzący Brudna Onuca Ruska i Złoty Napletek Zoroz - uruchomili znowu LGTB, lewactwo, filosemitów, żydokomunistów, Judenraty, polakożerców, gendery, rowery itd
był, jest i będzie drugim BUL lewatywą2020.05.6 14:39
boję się o miękkiego Trzaśkosia - a nuż jakiś drwal coś przerżnie szefa w Ratuszu
M.a2020.05.6 14:38
Wielka Brytania się budzi i na pierwszy ogień idą geje nie będzie od nich pobierane osocze bo oni mogą przenosić HIV a to pierwszy krok do aids.
Niejestemrobotem2020.05.6 16:20
Możesz coś więcej napisać? Jakie osocze? Do badań? Czy od krwiodawców? Tylko osocze czy i krew pełną? Na jakiej podstawie podjęto taką decyzję? Wykazano istotnie częstsze występowanie HIV u osób homoseksualnych? Doszło do zarażenia poprzez transfuzję od osoby homoseksualnej? To by fatalnie świadczyło o Brytyjskiej ochronie zdrowia, że nie badają krwi przed transfuzją, dlatego bardzo mnie to ciekawi.
marek2020.05.6 14:26
Widać że rafcio jest wśród swoich. Ta uśmiechnięta mordka i zapewne cieknąca ślina mówią same za siebie. Jak widać klimaty psychicznie chorych to klimaty czaskoskiego.
Klejnot Nilu2020.05.6 14:28
NO KTO TO WIDZIAŁ ŻEBY W POLSCE SIĘ UŚMIECHAĆ!?!? SKANDAL!!!
Kaziuk_Konopielka2020.05.6 19:21
CZaskowski też chyba lubi w dupke dostać fajfuska
JANOSIK2020.05.6 14:18
Tak to jest jak natura robi swoje a glupota z dnia na dzien sie powieksza.Niech teraz pan Tuleja udowodni i zasadzi ze dwie matki urodzily jednego chlopca.Milego dnia
Maria Blaszczyk2020.05.6 18:04
A co ma do rzeczy, kto go urodził? Jak adoptujesz dziecko, to też Cię wpiszą do jego aktu urodzenia - a przecież go nie urodziłeś... Za bardzo zasugerowałeś się nazwą tego dokumentu, a to nie o to chodzi. JEst to dokument stwierdzający fakt narodzin dziecka, a nie wypowiadający się na temat tego, czy jego rodzice są jego biologicznymi rodzicami czy nie. Najlepszy dowód, że jak matka nie umie czy nie chce wskazać ojca, to sie go zgodnie z prawem wymyśla. Polskie prawo zmusza ludzi do poświadczania nieprawdy w dokumentach.
ja22020.05.6 14:09
Jedyne wyjście to pośpieszne wybory parlamentarne w Polsce, ze względu na zdradę Gowina
Michał Jan2020.05.6 14:04
Winne są te dwie kobiety. Dura lex sed lex i Ingnorantia Iuris Nocet się im kłaniają. KPH niech zbiera podpisy pod projektem obywatelskim, bo najpierw prawo trzeba zmienić.
Maria Blaszczyk2020.05.6 14:16
??? Ale że co? Dura lex sed lex stanowiło uzasadnienie dla represji w stanie wojennym, a teraz stanowi uzasadnienie dla odebrania dziecku podstawowych praw. Cokolwiek zrobili rodzice dziecka - jego prawa są takie same. Nie mówiąc o tym, że te kobiety nie zrobiły nic nielegalnego. Swojego czasu też miałam problem z transkrypcją czegoś - to mógł być jakiś akt urodzenia któregoś z dzieci albo mój akt ślubu, nie pamietam dokładnie. Otóż okazało się, że ojciec moich dzieci ma liczbę imion nieprzewidzianą w polskim prawie. Normalnie, Ignorantia moich teściów stanęła na przeszkodzie. Ale, ponieważ kwestia nie miała charakteru religijnego, jakiś szef z USC sprawę załatwił, choć trochę to trwało i transkrypcja, którą powinno się dać załatwić w kilka tygodni zajęła prawie 5 miesięcy... I nikt nie zmieniał prawa w kwestii tego, ile wolno mieć imion. Bo transkrypcja to transkrypcja, prawo nie ma tu nic do gadania.
Sylwester2020.05.6 14:33
Problem jest inny. Polskie prawo nie przewiduje posiadania dwóch matek. Ewentualnie jedna matka i ojciec nieznany.
Agnieszka Dz. 2020.05.6 15:54
Polskie prawo nie przewiduje takiego zapisu, jak "ojciec nieznany", to jest kolejny absurd polskiego prawa, jeśli jest faktycznie nieznany, matka może wymyślić imię i nazwisko, albo urzędnik jakieś wpisze.
Kaziuk_Konopielka2020.05.6 19:19
głupiutka jesteś jak Małgosia
Maria Blaszczyk2020.05.6 16:51
No nie, takiej opcji nie ma. Jeśli matka nie zechce podać ojca - urzędnik/czka jakiegoś wymyśli. Więc nie wypisuj głupot, bo w polskim prawie nie ma takiej możliwości. Najgorzej to jak sie nie ma o czymś najmniejszego pojęcia, ale się chce rozwiązywać skomplikowane problemy. A polskie prawo nie przewiduje posiadania więcej niż dwóch imion. Do tego w rubryczce odpisu nie za bardzo chce się więcej mieścić. Mam odpis z dopisywanymi ręcznie imionami i dodatkowymi pieczątkami... To, co dopuszcza polskie prawo w tym wypadku nie ma znaczenia. Bo zarówno fakt posiadania dwóch matek, jak i wielu imion jest zgodny z prawem kraju, w którym wydano poszczególne akty urodzenia.
Michał Jan2020.05.6 20:12
Przekonałaś mnie, zmieniam zdanie, winne jest jeszcze to państwo, które taką bzdurę wpisało. Powinny wrócić i tam odkręcać, a KPH je wspomagać. Ale nie wywracać porządek w całym kraju - oprócz synka jednej z nich jest jeszcze wiele milionów innych dzieci. Zgadzam się, że bzdurą jest nieuznawanie nieznanego ojca i limitowanie imion (urzędnicy mogliby się dowiedzieć, jak nazywał się Picasso), ale to są bzdury administracyjne. A dwie matki, to bzdura cywilizacyjna.
Maria Blaszczyk2020.05.6 21:05
Eeee... Ale co się stanie porządkowi w całym kraju i milionom innych dzieci, jak stan prawny będzie odpowiadał faktycznemu? To chyba jest stan pożądany? A liczba imion jest taką samą bzdurą jak wymogi odnośnie płci rodziców.
Michał Jan2020.05.7 9:39
Co się stanie domowi, jak wyburzysz część ściany nośnej? Wymogi odnośnie płci rodziców są bzdurą, bo jest to oczywiste, że to matka i ojciec. Nie ma atomów wodoru składających się z dwóch protonów. Możesz próbować na siłę zetknąć dwa magnesy tymi samymi polaryzacjami, ale uda Ci się dopiero, jak będą przeciwne.
Maria Blaszczyk2020.05.7 14:32
Tymczasem w samej Polsce co trzecie dziecko nie jest wychowywane przez "matkę i ojca". I tupanie nóżką tego nie zmieni. A kilkadziesiąt tysięcy jest wychowywane przez rodziców tej samej płci. I to działa. Bo rodzina, wystaw to sobie, działa na innych zasadach niż atom. Serio. Nie mają jądra. Nic się nie kręci i nie lata w kółko z dużą prędkością. Itd. Ta analogia - ani ta z magnesami - nie pasuje, bo mówimy o zupełnie innym zjawisku. Nic w funkcjonowaniu atomu ani magnesu nie przypomina siedzenia przy łóżku chorego dziecka i sprzątania wymiocin. Nic nie zależy od poczucia odpowiedzialności poszczególnych jednostek. Nikt nie musi zapewnić poszczególnym elementom środków do życia i odpowiednich warunków do rozwoju poznawczego i emocjonalnego.
Michał Jan2020.05.6 14:43
Powinnaś zapisać się do PiS-u. Oni też mają lekceważące podejście do prawa. Dwie panie postanowiły zlekceważyć prawa natury (i fizyki - do zamka pasuje klucz, a nie drugi zamek) i domagają się uznania im tego za słuszne. I jeszcze dziwią się, że są ciągle na Ziemi kraje, które zachowały prawie 3000 lat dorobku cywilizacyjnego w swoim systemie prawnym. To jednak trochę co innego niż przepisy administracyjne, na które się powołujesz. Złe prawo się zmienia, a nie próbuje się obejść lub lekceważyć. KPH do roboty - uczciwej!
Maria Blaszczyk2020.05.6 18:01
??? Chyba mylisz porządki. Akt urodzenia nie mówi nic o tym, kto jest biologicznym rodzicem. Biologia i fizyka są tu doskonale nieistotne. Dzieci adopcyjne mają - przy pełnych adopcjach - akty urodzenia, gdzie są wpisani są rodzice adopcyjni. Gdybym ja się puściła z sąsiadem i urodziła dziecko z tego związku - w akcie urodzenia znajdzie się mój ślubny małżonek. W akcie urodzenia może być wpisany człowiek bezpłodny lub w ogóle nieistniejący. Nie sugerujesz chyba, że klucz Ziutka wymyślonego na poczekaniu przez urzędniczkę USC może pasować do jakiegokolwiek zamka? Akt urodzenia w ogóle się do takich kwestii nie odnosi. A ja nie chcę nic obchodzić. Tu chodzi o TRANSKRYPCJĘ, która jest definiowana jako przeniesienie zagranicznego aktu stanu cywilnego do polskiego rejestru. Z tego powodu, że dotyczy polskiego obywatela na przykład. Czyli akt SC ma jak najbardziej być zgodny z prawem - ale tego kraju, gdzie go wystawiono. A nie tego, gdzie jest przenoszony.
katolicka kretynizacja polski2020.05.6 14:04
dociska to żoliborska prezesina kota ja ma ochotę na bara bara...
JUDASZOWSKO ZYDOWSKA KRETENIZACJA POLSKI2020.05.6 14:10
ICEK PIS TO POLACY ZAPAMIETAJ TO SOBIE ISKONCZ Z TYM CHAMSTWEM BO KTOS CI MOZE ZAMKNAC TA JAPE .
AS2020.05.6 16:15
Oj, wieśniaku, wieśniaku...
Fred2020.05.6 17:34
nawet nie wiesz jak bardzo chcę cię spotkać
Kaziuk_Konopielka2020.05.6 19:16
ciebie dociska Biedroń i Śmiszek
Klejnot Nilu2020.05.6 14:03
Takie artykuły są chyba dla was najtrudniejsze, bo nie wiadomo w kogo uderzyć i obryzgać trochę łajnem. Trzaskowski czy homoseksualiści? Trudny wybór. Ale jak widać maszyna losująca wybrała Trzaskowskiego.
Leon zawodowiec2020.05.6 16:20
Trzaskoski wpadł w bagno które sam goraco popierał dobrze mu tak!
Kaziuk_Konopielka2020.05.6 19:15
ty masz dwóch tatusiów pedziu no nie?
Moly2020.05.7 2:27
haha podobne dylematy fronda przechodzi jak Rosja rzuca homofibicznym miesem