29.07.21, 08:51Screenshot Youtube - publicystyka tvp

Horban: chcemy obowiązkowych szczepień m. in. dla nauczycieli

- Rada Medyczna będzie zalecać obowiązkowe szczepienia różnych grup zawodowych - poinformował na antenie TVN24 prof. Andrzej Horban z Rady Medycznej przy premierze.

Horban wskazał także, że nie ma jeszcze w tej sprawie ostatecznych decyzji, ale są one bardzo blisko.

- Nie ma jeszcze, ale jesteśmy bardzo bliscy. Zalecenie - tak, ale jeszcze pan minister powinien przekuć to w swój komunikat lub też zalecenie co do kalendarza szczepień - powiedział.

Horban poinformował, że "prawie pewne i nawet zrozumiałe" jest wprowadzenie obowiązkowych szczepień dla pracowników medycznych, zwłaszcza tych, którzy mają kontakt z pacjentem. W jego ocenie taki wymóg to "nic dziwnego".

"Do rozważenia" jest także obowiązkowe szczepienie nauczycieli oraz pracowników administracji. W stosunku do tych drugich Horban zastrzegł, że obowiązkowym szczepieniom powinni podlegać "nie ci schowani w biurze, tylko ci, którzy mają kontakt z masowo pojawiającymi się petentami".

Pozostałe grupy zawodowe, które mogą podlegać obowiązkowym szczepieniom to pracownicy sklepów wielkopowierzchniowych oraz służby porządkowe.

Co do terminu wprowadzenia ewentualnego obowiązku Horban stwierdził, że "wszystko jest w rękach ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i premiera Mateusza Morawieckiego".

- Można dawać grzywny codziennie, ale my zawsze raczej stoimy na stanowisku, że trzeba ludzi przekonywać - stwierdził z kolei w odniesieniu do ewentualnych sankcji za niepoddanie się obowiązkowi szczepienia.

Według Horbana wprowadzenie obowiązku szczepień powinno być ogłoszone „do końca przyszłego tygodnia, bo to ostatni dzwonek”.

jkg/tvn24

Komentarze

Jakub2021.08.1 20:51
On wygląda jak rosyjski katowszczyk, który tłumił Powstanie Warszawskie.
Krzysztof2021.07.30 18:23
Ludzie sami sobie ten los zgotowali bo dali na to przyzwolenie. Niektórzy się szczepią bo mają dość życia a niektórzy sprzedali życie za wakacje albo inne marne przyjemności. Ale tak miało być. Zbliża się koniec, czasy ostateczne, zło na chwilę zapanuje nad światem. Ale my musimy uczynić co w naszej mocy aby znaleźć się w grupie tych którzy wygrają z Jezusem. Tak więc modlitwa, pokuta, spowiedź, eucharystia i uznanie że wszystkie dobra na tym świecie to śmieci.
dzban2021.07.30 16:00
Ci co liżą tyłki obcym za dolary czy EU to są gorsi od Niemca to folks.... i nie maja prawa się wypowiadać w ogóle. Ich nie ma a ich opinie to szambo , fe, fe...
heniek2021.07.30 7:35
Syjonistyczny zbrodniarz Horban odmawia Polakom leczenia tylko ciągle wyszczepiac bydło, wyszczepiać bydło!
LL2021.07.30 6:01
Mamy do czynienia z największą zbrodnią w historii ludzkości. Pod pozorem dbałości o nasze zdrowie dokonują masowego morderstwa .Zniszczyli służbę zdrowia, zniszczyli szkolnictwo,gospodarkę ,więzi międzyludzkie teraz biorą się za masowe morderstwo wstrzykując na siłę śmiercionośne toksyny . Znaleźli w Polsce 18 mln ludzi którzy dobrowolnie zamienili się w myszy ,pozostałe 20 mln niech nigdy nie pozwoli odebrać sobie życia i wolności.
harry2021.07.30 3:11
Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przyjęło sprawozdanie 27 stycznia 2021 roku, które wyraźnie stwierdza, że szczepienia są dobrowolne i w żaden sposób nie można dyskryminować osób, które nie chcą się szczepić.
No i2021.07.30 10:06
dlatego we Francji sk***** Makaron wraz z parlamentem wprowadził przymus i segregację, tak? Zay3bistą moc ma jak widać ta rezolucja!
Jakub2021.07.29 23:05
Odwołać tego zboczonego dziada w trybie natychmiastowym!
sic2021.07.29 21:02
Pozwy zbiorowe - a następnie Norymberga dla oprawców
Ala2021.07.30 3:52
Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) chwali się, że jako pierwsza organizacja przedsiębiorców apelowała o wprowadzenie przepisów, które „ochronią gospodarkę przed kolejnym lockdownem”. Jednak ochrona ta miałaby polegać na dyskryminacji niezaszczepionych i de facto pośrednim przymusie szczepień. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że wiceprzewodniczący Federacji jest szefem polskiego oddziału koncernu AstraZeneca – jednego z producentów szczepionek na Covid.
prawda o szczepieniach w wojsku2021.07.29 19:55
https://www.youtube.com/watch?v=QMmbKkTtaN8
Boję się, co będzie...? !!!2021.07.29 17:51
Moja córka jest nauczycielem w Szk. Podstawowej!. Nie jest chora i nie była chora na "koronowirusa"!.. Boję się że ją zwolnią!... Powiedziała mi, że się nie zaszczepi...! Co robić, może ktoś wie..?
Nauczyciel2021.07.29 19:53
Sam też mam obawy bo podjąłem decyzję o nie szczepieniu! Na razie ci bandyci niczego nie postanowili! Cały czas grożą i straszą! Jeśli coś zostanie sformułowane to trzeba to będzie pod każdym kątem zbadać. Prawnym, moralnym, itp. Wtedy będzie wiadomo co można zrobić. Obecnie sama Konstytucja mówi wyraźnie, że nie można nikogo zmuszać do eksperymentu medycznego a takim jest to g0wno szczepionkowe. Także rezolucja Rady Europy 2361 mówi, że szczepienia nie są obowiązkowe i nikogo nie można dyskryminować z powodu nie zaszczepienia. Również parę artykułów kodeksu karnego porusza sprawę odpowiedzialności za nakłanianie do szczepień. Niestety mamy do czynienia z przestępcami, którzy jak wiemy od ponad 1,5 roku dla uzasadnienia swoich zbrodni łamią wszystko jak leci, konstytucję, prawo, uchwalając na kolanie jakieś rozporządzenia, którym mamy się podporządkować. To źli ludzie więc trzeba być gotowym na wszystko. Sam nie wiem co zrobię? Jedno wiem - nie zaszczepię się. Niestety na naszą niekorzyść działa fakt, że już duża część nauczycieli popłynęła z prądem i walnęła sobie tą toksynę. W mojej szkole ponad 70%. Nie wiem jak to jest w skali kraju ale takich jak ja i Pani córka jest pewnie mniejszość. Na pewno wiec nie pomoże nam same środowisko nauczycieli, bo łyknęli pisowską i rządową propagandę. Mówię to w oparciu o to co jest w mojej szkole, i zaznaczam nie wiem jak to wygląda w skali kraju. Pozostaje modlitwa, a złoczyńcy niech nie myślą, że cały czas będą wygrywać. Trzeba mieć nadzieję! Śledzić na bieżąco grupę C19 czy Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, przeszukiwać Internet i wszelkie niezależne kanały. Tylko tam jest szansa na prawdę w wielu kwestiach! Głowa do góry. Z Panem Bogiem!
katolik2021.07.29 20:04
jedno wyjście- to zwolnienie się z pracy pod wpływem presji, nazistów SSPIS, masowe zwolnienia w zawodach róznych spowodują upadek gospodarczy
olo2021.07.30 3:18
“Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego.” – Benjamin Franklin (amerykański polityk, uczony, filozof i jeden z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych)
katolik2021.07.30 6:05
zgadza się
i co jeszcze?2021.07.29 17:42
A ja jestem za publiczną chłostą osób biorących pieniądze od wielkich koncernów i równocześnie pełniących funkcje publiczne, stawiające te osoby w sytuacji konfliktu interesów..
oficer LWP2021.07.29 20:05
te osoby nie widzą żadnego konfliktu interesu, bez problemu biorą pieniądze od jednych i drugich
Zaklad POPOgrzebowy "Radosc"2021.07.29 17:41
Kto zaszczepi wrescie dzbana.... hoooorbana ... ale (w) POPOrzadnie !!!!... czekamy...
cytat2021.07.29 17:25
objawienie Jezusa "Dzieci Moje, posłuchajcie z całą uwagą tego, co wam powiem poprzez Mojego proroka Enocha: Tym wszystkim, którzy z braku wiedzy, wiary, czy z lęku się zaszczepili [przeciw COVID-19], a są owieczkami Mego Stada, mówię wam: Nie lękajcie się, gdyż jest dla was nadzieja: jeśli odmówicie z wiarą koronkę do Mej Przenajdroższej Krwi i Ran, razem z litanią do Mej Krwi, jako nowennę, i poprosicie Mnie, aby Moja Krew zniszczyła szkodliwy skutek szczepionki w waszym ciele, to uwolnię was przez Moje Miłosierdzie od jej negatywnych efektów i opieczętuję was Moją Krwią. Umiłowane dzieci, potęga Mojej Chwalebnej Krwi i Ran jest najlepszym antidotum przeciw jakiemukolwiek wirusowi, zarazie czy pandemii; odmawiajcie modlitwę do Mojej Krwi rano i wieczorem, rozciągając ją na wasze dzieci i bliskich; zapewniam was, że jeśli będziecie ją odmawiać z wiarą, to żaden wirus, zaraza ani pandemia nie będzie mogła zrobić wam krzywdy."
To NIEzaszczepieni powodują epidemie!2021.07.29 17:22
Niemal 100% umierających na Covid to NIEZASZCZEPIENI! To te gnojstwo powoduje, że Olimpiada jest do düpy, to śmierrdziele na usługach Kremla i Chin powodują, że NIE MA normalnego życia. To te kürwy jak matis89 w pysk yebany bolszewik siedzi całymi dniami i SRRA na forum. Ale i oni pozdychają, bo Covid NIE ZNIKNIE!
miałeś matematykę w szkole, trollu?2021.07.29 17:45
Skoro sto procent testów wykonano w grupie niezaszczepionych (tak jak teraz w Polsce, w przypadku powrotów z zagranicy), to wyniki pozytywne w stu procentach będą dotyczyć właśnie niezaszczepionych.
matis892021.07.29 15:02
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
turkuć podjadek2021.07.29 14:57
ma wygląd typowego trepa z lat 70 tych ...... a w rzeczywistości jest wyjątkową mendą .....
katolik2021.07.29 15:46
najsmieszniejsze, ze takie trepy zdecydowały, ze bedą decydowac za kazdego Polaka. Kołchoz
To NIEzaszczepieni powodują epidemie!2021.07.29 14:44
Niemal 100% umierających na Covid to NIEZASZCZEPIENI! To te gnojstwo powoduje, że Olimpiada jest do düpy, to śmierrdziele na usługach Kremla i Chin powodują, że NIE MA normalnego życia. To te kürwy jak matis89 w pysk yebany bolszewik siedzi całymi dniami i SRRA na forum. Ale i oni pozdychają, bo Covid NIE ZNIKNIE!
OLO2021.07.29 14:30
A pamiętacie te czasy jak szczepionka niby spod lady była, Janda mogła poczekać tydzień i nie musiałaby się tłumaczyć, jeszcze hulajnogę by wygrała.
Cogito2021.07.29 18:07
Taki chwyt marketingowy
Alfons2021.07.29 14:23
koncernów farmaceutycznych ?
Zaszczepmy ICH2021.07.29 14:21
zanim ONI zaszczepią NAS.
Krystian2021.07.29 14:32
Obawiam, że zaczną po kryjomu dodawać do produktów spożywczych, jeśli zbyt duży % ludzi nie będzie chciał się zaszprycować dobrowolnie.
Jan Radziszewski2021.07.29 13:54
A co będzie jak się zaszczepisz? ................ Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ! ------------
Jan Radziszewski2021.07.29 13:53
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Jan Radziszewski2021.07.29 13:52
To NIEzaszczepieni powodują epidemie!!!! . . . . . Niemal 100% umierających na Covid to NIEZASZCZEPIENI! To te gnojstwo powoduje, że Olimpiada jest do düpy, to śmierrdziele na usługach Kremla i Chin powodują, że NIE MA normalnego życia. To te kürwy jak matis89 w pysk yebany bolszewik siedzi całymi dniami i SRRA na forum. Ale i oni pozdychają, bo Covid NIE ZNIKNIE!
Jan Radziszewski2021.07.29 13:50
NMP 3.05 2021 /== Kochane dzieci światłości Miłe Mojemu Świętemu, Macierzyńskiemu Sercu, tak bardzo was kocham, tak bardzo miłuję i pragnę, abyście nie zawiedli Mojego do was zaufania i z chęcią realizowali Bożą, a nie swoją wolę. Z miłością wykonujcie to wszystko, co jest zgodne z Wolą i Myślą Bożą. Chcę wam pomóc, ale wy nie zawsze zgadzacie się, aby wam pomagać. Pragnę wam pomóc, lecz to wy musicie chcieć, aby wam pomóc. Zły duch przejął kontrolę nad ogłupiałą przez niego i przez grzech, ludzkością, a także nad duchowieństwem wszystkich szczebli. / W niedługim czasie na całym świecie z powodu przyjętych szczepień umrze wiele milionów ludzi. Ich system obrony immunologicznej przez przyjęte szkodliwe szczepienia został poważnie uszkodzony, mocno zniszczony, zdegradowany. Od kilkunastu miesięcy trwa światowa wojna bakteriologiczna, a wy dobrowolnie zgadzacie się przyjąć to, co was niszczy. Demon zdołał zastraszyć miliardy ludzi na całym świecie, a demony wchodzą do waszego wnętrza przez telewizję i przez monitory komputerów. / Pełni obaw są kapłani i biskupi, sami poddali się dobrowolnie zaistniałej psychozie. Trwa ludobójstwo na światową skalę, a w bardzo niedalekiej przyszłości umierać będą ogromne ilości ludzi. Większość kościołów na świecie jest pozamykana, a ludzkość głodna Boga odcięta jest od Sakramentów Świętych. Szatan, a także syn zatracenia, Antychryst, bardzo się złości, że jest jeszcze w Polsce Msza Święta, modlitwa. Demony i Antychryst zamierzają, odciąć i was Polaków od źródła Bożej Łaski. Jedyna wasza pomoc i ratunek jest w Trójcy Świętej, w Najświętszym Sakramencie i we Mnie. Im więcej z was powróci do Boga i do Mnie, tym więcej was uratuję.
Olo2021.07.29 13:45
Man nadzieje że nauczyciele odmówią w przymusie udziału w eksperymencie medycznym!
Jan Radziszewski2021.07.29 13:44
NMP 17.04.2021 nr 1063 +++ Ludzie Chazarii i ich słudzy z każdej opcji politycznej, od lat czynią wszystko co mogą, aby zrujnować polską gospodarkę i wszystko co zdołają, a przy tym spowodować diametralne wasze zubożenie. Oni tez osadzili swoich ludzi na stanowiskach kościelnych i działają destrukcyjnie na każdego, na kogo mogą tak działać. Co się dzieje sami widzicie. Trójca Święta, Ja i wielu świętych przez długie lata podajemy, co powinniście czynić, aby cokolwiek się zmieniło, by mogło być o wiele lepiej, dlatego wam powtarzam, potrzeba więcej uczciwej, gorliwej modlitwy wielu, wielu ludzi dobrej woli, potrzeba waszego postu, ofiar, wynagrodzenia, praktykowania tej prawdziwej jałmużny, bo tylko te sposoby są skuteczne. Obudźcie się z demonicznego letargu, ocknijcie się, bo jako naród zbyt wielu z was zmierza ku zagładzie. Każdy kto się zaszczepi obecnie dwiema szczepionkami, które wam dają, przyjmie także Mikro bio chipy w nich znajdujące się i znacznik lucyferazy, a to będzie zmierzało do bezpowrotnego zmienienia was i waszej osobowości bezpowrotnie, a zaszczepieni będą mieli zdegradowany układ immunologiczny, a to może was masowo uśmiercić. Kocham was Moje skarby i pragnę, abyście nie zawiedli
Anonim2021.07.29 13:31
skoro dzis jest tylko pare zakazen dziennie to moze zrobmy to co radzil katolik - Zróbcie obowiazkowa kwarantannę wszystkim , we wszystkich zakładach pracy , urzedach , na terenie całej Polski z legitymowaniem wyjścia,jak we Włoszech. Gospodarka w tym momencie już nie ma znaczenia , trzeba pogodzić się ze stratami i obnizyc stope zyciową. Z tego powodu krzywda nikomu się nie stanie ,jeśli zje ziemniak z solą, a nie chleb z szynka,ktore teraz niejeden codziennie marnuje, przypomnijmy sobie tych ,którzy nic nie maja , bo gdzieś toczy się wojna. Koronawirus to ,ze wojna.
To NIEzaszczepieni powodują epidemie!2021.07.29 12:52
Niemal 100% umierających na Covid to NIEZASZCZEPIENI! To te gnojstwo powoduje, że Olimpiada jest do düpy, to śmierrdziele na usługach Kremla i Chin powodują, że NIE MA normalnego życia. To te kürwy jak matis89 w pysk yebany bolszewik siedzi całymi dniami i SRRA na forum. Ale i oni pozdychają, bo Covid NIE ZNIKNIE!
Jan Radziszewski2021.07.29 13:55
NMP 03.05.2021== lecz to wy musicie chcieć, aby wam pomóc. Zły duch przejął kontrolę nad ogłupiałą przez niego i przez grzech, ludzkością, a także nad duchowieństwem wszystkich szczebli. W niedługim czasie na całym świecie z powodu przyjętych szczepień umrze wiele milionów ludzi. Ich system obrony immunologicznej przez przyjęte szkodliwe szczepienia został poważnie uszkodzony, mocno zniszczony, zdegradowany. Od kilkunastu miesięcy trwa światowa wojna bakteriologiczna, a wy dobrowolnie zgadzacie się przyjąć to, co was niszczy. Demon zdołał zastraszyć miliardy ludzi na całym świecie, a demony wchodzą do waszego wnętrza przez telewizję i przez monitory komputerów. Pełni obaw są kapłani i biskupi, sami poddali się dobrowolnie zaistniałej psychozie. Trwa ludobójstwo na światową skalę, a w bardzo niedalekiej przyszłości umierać będą ogromne ilości ludzi. Większość kościołów na świecie jest pozamykana, a ludzkość głodna Boga odcięta jest od Sakramentów Świętych. Szatan, a także syn zatracenia, Antychryst, bardzo się złości, że jest jeszcze w Polsce Msza Święta, modlitwa. Demony i Antychryst zamierzają, odciąć i was Polaków od źródła Bożej Łaski. Jedyna wasza pomoc i ratunek jest w Trójcy Świętej, w Najświętszym Sakramencie i we Mnie. Im więcej z was powróci do Boga i do Mnie, tym więcej was uratuję.
Gargant2021.07.29 12:48
Zbrodniarz!
Topek2021.07.29 12:45
Teraz masowo umierają pacjenci onkologiczni i kardiologiczni którzy w czasie pandemii nie byli leczeni, może trzeba było sie nimi lepiej zająć bo później w kolejnej fali koronowirusa to oni podniosą statystyki umieralności i znów będzie wirus winny i niezaszczepieni
Anonim2021.07.29 12:47
Jeśli niezaszczepieni znowu zablokują służbę zdrowia, to oni będą winni.
Gówno prawda żydku!2021.07.29 12:51
Mam w rodzinie kuzyna z rakiem jelit i NIE ma/NIE miał kłopotów z wizytami i zabiegami. Moje ciotce wymieniono kolano w ub. roku. Masz gudłaju w swoim barwnymi życiu 3 zajęcia dziennie; szczanie, jedzenie oraz srranie w pieluchę i na blogach.
Tylko Pis2021.07.29 16:08
Gdyby nie było problemu z zabiegami to by tobie wszczepili mózg, a tak to masz tylko na sra ne w głowie
To NIEzaszczepieni powodują epidemie!2021.07.29 12:31
Niemal 100% umierających na Covid to NIEZASZCZEPIENI! To te gnojstwo powoduje, że Olimpiada jest do düpy, to śmierrdziele na usługach Kremla i Chin powodują, że NIE MA normalnego życia. To te kürwy jak matis89 w pysk yebany bolszewik siedzi całymi dniami i SRRA na forum. Ale i oni pozdychają, bo Covid NIE ZNIKNIE!
W USA gubernatorzy wydają nakaz szczepień,2021.07.29 12:25
podobnie będzie z urzędnikami federalnymi. Pracownicy szpitali w USA mają obowiązek szczepień albo UTRATY pracy, podobnie dzieje się tysiącach miejsc pracy. Chcesz chorować, zdychać to NIE na koszt podatnika!
katolik2021.07.29 12:23
morderco chciec to ty możesz na kolanach błagac o łaskę, jak przyjdzie HAGA!! Nie masz prawa, i nikt z nazistów SSPIS, posłów decydować o jakimś przymusie!! Abp Gądecki masz krew Polaków na rękach!! Jesteś winien mordowi dokonywanemu za twoją zgoda. Nie powstrzymałeś zła moralnego, ale je poparłeś i dałes zielone światło do holocaustu!!!
Lucyfer2021.07.29 12:21
Jestem matis89, jestem zielonoświątkowiec, jestem "siódmego dnia kütas adwentysta, jestem radziecki patriota katolik, jestem starobolszewicki katolik, jestem jehowa menda, jestem katolik... lucyfer obrzezany z przeceny!
Lolek2021.07.29 12:16
Znowu oglądamy tego syjonistycznego zbrodniarza który terroryzuje od 1.5 roku Polaków. Czas zamknąć to ścierwo.
matis892021.07.29 12:16
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Lucyfer2021.07.29 12:13
Jestem matis89, jestem zielonoświątkowiec, jestem "siódmego dnia kütas adwentysta, jestem radziecki patriota katolik, jestem starobolszewicki katolik, jestem jehowa menda, jestem katolik... lucyfer obrzezany z przeceny!
katolik2021.07.29 12:11
morderco ktoś cię w końcu zaskarży i skonczy się twoje igranie z nakłanianiem i podżeganiem do morderstwa
katolik2021.07.29 12:18
do morderstwa, samobójstwa, do rozstroju zdrowia, nazisto!!!
Moi pracownicy od lat wiedzą,2021.07.29 12:08
że bez szczepionki nie mają zatrudnienia u mnie. Płacę za ich szczepienie na grypę, za pneumococcal (pneumokoki) oraz ich rodzin. . . . . . Żaden z was niewolników nigdy nie był odpowiedzialny za interes, za zatrudnienie innych - ŻADEN z WAS NIE MA pojęcia co to znaczy mieć chorego pracownika/-ów!
Dudirobson2021.07.30 11:49
Spi...dalaj ze swoją firmą i przygłupimi pracownikami za granicę. Nie chcemy zarażać się od zaszczepionych idiotów.
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.29 12:07
32-gi( część dziękczynna) dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Archidiecezji Poznańskiej z udziałem wiernych. Cała Polska w łączności z biskupami, a zwłaszcza z Episkopatem na czele z jego przewodniczącym Abp Gądeckim odmawia Nowennę Pompejańską w intencji: Aby przez nawrócenie ludzi, upały masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Nawrócenie na drodze sakramentu pokuty. Zalejmy Kościoły naszym nawróceniem, a stanie się cud przemiany zła w dobro i upadnie szatański plan depopulacji i zniewolenia ludzkości!! Nawrócenie, masowe przystępowanie do spowiedzi niech będzie zadośćuczynieniem za zdradę Episkopatu, Abp Gądeckiego.
I słowo od naszego sponsora.2021.07.29 12:09
Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu! Mydło jest świetne do mycia düpy! Ale tylko düpy, szczególnie dziury w düpie po srraniu!"
katolik2021.07.29 12:12
zleceniodawcą mydła jest SSPIS
I słowo od naszego sponsora.2021.07.29 12:13
Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu! Mydło jest świetne do mycia düpy! Ale tylko düpy, szczególnie dziury w düpie po srraniu!"
Lucyfer2021.07.29 12:05
Jestem matis89, jestem zielonoświątkowiec, jestem "siódmego dnia kütas adwentysta, jestem radziecki patriota katolik, jestem starobolszewicki katolik, jestem jehowa menda, jestem katolik... lucyfer obrzezany z przeceny!
katolik2021.07.29 12:02
Abp Gądecki razem z nazistami odpowiadasz życiem i duszą za choroby i śmierc wiernych i Księży!!! po chemii genetycznej!!
katolik2021.07.29 11:59
nikomu mordercy nie mozecie nakazac aby poddał się śmierci!! CHEMIA GERNETYCZNA = CHOROBY I ŚMIERĆ w czasie!!!
Hala - ala - Agnieszka kurwa Lucyfer2021.07.29 11:53
Jestem matis89, jestem zielonoświątkowiec, jestem "siódmego dnia kütas adwentysta, jestem radziecki patriota katolik, jestem starobolszewicki katolik, jestem jehowa menda, jestem ... lucyfer obrzezany z przeceny!
Hala2021.07.29 11:47
Panie Horban ostatni dzwonek powinien dotyczyć pana doradztwa premierowi. Chce pan wprowadzić zamordyzm łamiąc Konstytucje ? Skandal, przymuszanie do szczepień jeszcze w historii tego nie było. Wysługujecie się rządzicielom z UE i WHO wprowadzając wbrew woli narodu i prawu zniewolenie Obywateli.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
katolik2021.07.29 12:08
przekupieni naziści i mordercy, szlag ich trafi!!!
tak postępuje rząd normalnego kraju2021.07.29 11:44
- Wszystko wskazuje na to, że już od niedzieli, wjeżdżając do Niemiec, trzeba będzie posiadać aktualny negatywny test na obecność koronawirusa - donosi "Deutsche Welle". Bez problemu mają wjechać osoby zaszczepione i ozdrowieńcy.
matis892021.07.29 11:44
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
precz z obowiązkiem przyjmowania dawek2021.07.29 11:14
PSYCHOZA STRACHU musi trwać aby nękać Naród śmiercionkami ... Violent Protests In France, Italy, Australia Against Covid Restrictions Despite Delta Variant Threat
Paweł2021.07.29 11:12
Horban, jeszcze "ci" ktoś wystawi rachunek za "twoją" aktywność!!!
katolik2021.07.29 12:13
w koncu jego osobisty szatan go opuści
mateuszjegliński2021.07.29 11:12
Trzeba odebrać głos tym idiotom, z tytułami lekarskimi, którzy za pieniądze, są gotowi mordować innych pod przymusem. Chodzą słuchy, że szczepionki zabiły 8 razy więcej osób, niż sam covid.
Zróbmy eksperyment2021.07.29 11:10
Najpierw obowiązkowo zaszczepić wszystkich POSŁÓW I SENATORÓW - trzema dawkami a potem zobaczymy co będą mówić...
gracz2021.07.29 10:54
Horban, ty i ta twoja rada nadajecie się tylko do Kraju Rad.
Alek12021.07.29 10:53
Ciekawe ile już zarobił na kowidozie?
zgadula2021.07.29 10:36
Ile posłów i senatorów się zaszczepiło? wg statystyk zaszczepionych jest 22% SEJM: Zjednoczona Prawica - 29 wzięło zastrzyk na 232 posłów Koalicja Obywatelska - 37 wzięło zastrzyk na 127 posłów Lewica - 32 wzięło zastrzyk na 47 posłów Koalicja Polska - 4 wzięło zastrzyk na 24 posłów Polska 2050 - 3 wzięło zastrzyk na 6 posłów Konfederacja - 1 wziął na 11 posłów Kukiz - nikt nie wziął na 4 posłów Pozostali jako niezrzeszeni i innego koła - 3 osoby zaszczepione SENAT: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość - 5 osób wzięło zastrzyk na 48 senatorów Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska – Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni - 16 osób wzięło na 41 senatorów Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy - 1 senator wziął zastrzyk na 2 senatorów Koło Senatorów Koalicja Polska - Polskie Stronnictwo Ludowe tylko - 1 os. zaszczepiona Koło Senatorów Niezależnych nikt nie wziął zastrzyku Senatorowie niezrzeszeni nikt nie wziął zastrzyku Koło Parlamentarne Polska 2050 nikt nie wziął zastrzyku
pol2021.07.29 10:43
Też znalazłem te dane ładne sobie jajca z nas robią
Anonim2021.07.29 10:53
W tej liczbie z całą pewnością są typki co wzięli placebo jakieś albo papier załatwiło tylko jak obrotny żyd załatwiał chrzest na lipę za okupacji.
Żego2021.07.29 10:33
Że jego Święta Polska Ziemia jeszcze nosi!!!
Ix Ypsilon2021.07.29 10:27
Nie rozumiem, - dlaczego ja mam wystawiać na szwank moje zdrowie, dla jakiegoś Horbana, Dworczyka, czy też innego politycznie poprawnego, który ma swoje widzi mi się. Niech oni wszyscy się ode mnie odstosunkują.
Anonim2021.07.29 10:29
Z ciekawości. Głosowałeś na PiS?
Anonim2021.07.29 10:34
On? Nie wiem. Ja - nie. Ale dlaczego wiążesz głosowanie na pissss z obowiązkiem moralnym leżenia przed nimi plackiem? Pisss po prostu oszukał wyborców. Wygrał Pisss aby rządziła nadal Platforma. Premier z PO, ministrowie z PO, prezes starzec bezjajeczny, marionetka w śmiesznej czapeczce.
katolik2021.07.29 12:15
głosowanie, które bylo na kogokolwiek juz jest teraz bez znaczenia,, bo wszyscy sa takimi samymi mordercami Polaków, a to nie do przyjęcia
Anna2021.07.29 10:14
Kłamiecie i kłamiecie i kłamać będziecie. Niedorobione szczepionki, testy na ludziach i na przymus chcecie szczepić. Tu nie chodzi o szczepionki to musi być coś innego jeżeli tak postępujecie. W Hitlera się bawicie. Unia, nasza konstytuująca mówią o dobrowolności a wy przymuszacie. Zrobi się z tego dym i to duży.
alko2021.07.29 10:21
Już się robi.
Anonim2021.07.29 10:10
Panie Horban opamiętaj się !!!
alko2021.07.29 10:22
Do socjopaty apelujesz? On tego nie rozumi...
Waldek2021.07.29 10:10
To będziecie sami leczyć ludzi i uczyć dzieci.
alko2021.07.29 10:24
Nie będą ani leczyć, ani uczyć, bo dzieci chcą też "wyszczepić".
oficer LWP2021.07.29 10:09
czy na zdjęciu widzimy ryj przyszłego pisowskiego [email protected], co na to pisowski fircyk podobno strażnik konstytucji, który sam ma konstytucję w żopie
Anonim2021.07.29 10:19
Tak. To skoorviel pisowski, spadkobierca dra Mengele.
ren2021.07.29 10:03
Jedno jest miejsce stosowne dla podobnych Horbanowi meneli, to choćby i klimatyzowane z właściwa propagacją aerosolu wnętrze więziennej celi.
Artur2021.07.29 10:00
Horban to coś gorszego niż Hitler, Stalin, czy Bandera!
Anonim2021.07.29 10:11
Nikt nie ustępuje w ludobójstwu waszemu bożkowi!
Anonim2021.07.29 9:54
Nie było od Bieruta gorszej bandy niż zbóje pisowskie u władzy. Złodziejstwo, gnębienie Polakó podatkami, drożyzna, okradanie inflacją, kumoterstwo, swojaki na niezliczonych korytach, pasożytowanie na Polakach. Biorą się również za przymusowe szprycowanie wziętym z d. specyfikiem przeciw wymyślonej epidemii. Kanalie! A pomagają im w tym dziele cwaniaczki w sutannach.
Anonim2021.07.29 10:00
Na to wszystko pomoże sprawdzony sposób - czapeczka z folii aluminiowej.
alko2021.07.29 10:03
Napisał głupek o ksywie "Anonim".
kałmuk2021.07.29 10:13
tylko ciągłe lizanie rowa prezesa pozwala zachować "pisowską trzeźwość myślenia" czego jesteś wybitnym przykładem, pamietaj o skutkach ubocznych tego lizania bo wytrzesz sobie wszystkie kubki smakowe z języka i wtedy smak pisowskiego guana już nie będzie taki przyjemny i intensywny
Evans2021.07.29 9:54
Zmuszanie do eksperymentu medycznego nie dość, że jest sprzeczne z Konstytucją RP, to jeszcze narusza: Kodeks norymberski, Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych, oraz Konwencję o prawach człowieka i biomedycynie.
czekam2021.07.29 9:48
To ich ostatnie podrygi. Na jesień decyzja o lockdownie i co powiedzą szprycowanym? Ale bedzie jazda. Pfizer się bierze za nich bo kasę wzięli a bydła nie wyszczepili.
NWO2021.07.29 9:52
Raczej globaliści robią na nich presję bo za mało ludzi zmarło. Bill Gates mówił na konferencji w 2019 r. w Nowym Jorku, że gdyby na świecie wybuchła pandemia mogłoby umrzeć około 65 milionów ludzi w ciągu roku!!! Liczą na większe "efekty" pandemii.
Przeciw kretynom2021.07.29 12:47
Może tak być! To co Pfizer i inni mieli sprzedać sprzedali, rządy za to zapłaciły i nie wykluczone, że im zwisa czy pójdzie to do zlewu czy w łapy ludzi. Choć z punktu widzenia eksperymentu może im zależeć na jak największej próbie.
Horban nie możesz nikogo zmuszać!!!2021.07.29 9:45
Niech pan Horban powie ilu nauczycieli miało NOPy po szczepieniach bo to jest ukrywane. W Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie) kiedy zaczęto dobrowolne szczepienia wiosną, większość szczepionej kadry nauczycielskiej pracujaca w ośrodku dla niepełnosprawnych dzieci nie mogła chodzić, miała zapalenie mięśni oraz paraliż przez kilka dni (popuchły im ręce i nogi). Pisał o tym Dziennik Zachodni. To był efekt "tylko" po pierwszej dawce. Większość z tych nauczycieli powiedziała, że więcej nie weźmie tego syfu. Proponuję zaszczepić Horbana potrójną dawką przed kamerami tv. Trzeba powoływać się na Konstytucję RP, że udział w eksperymencie medycznym wymaga zgody uczestnika!!! Ile lat badano te preparaty? Nawet 1 rok nie minął od ich wymyślenia i dopuszczenia do używania na masową skalę!!!
katolik2021.07.30 6:09
nikt morderców nie zaskarżył, stała się mu krzywda, czyli miął pełne prawo, ale bał się. Dlatego mordercy ciągle w grze, bo ludzie nawet skrzywdzeni nie mają odwagi, żałosne, bo jakby coś innego się wydarzyło to lecieliby na policję
spadaj2021.07.29 9:44
Bandziorze. Moja żona ma problemy kardio i dla niej szpryca to ryzyko. Sam się szczep ochlejmordo.
katolik2021.07.29 9:36
Ja ja chcę, aby całą waszą radę wysłać na księżyc. I co polecicie? Jesteście wilkami w owczej skórze. Zgrywacie aniołków, którym zależy na zdrowiu polaków, a tak naprawdę włączyliście się w politykę cywilizacji śmierci.
Anonim2021.07.29 9:34
Obowiązkowe szczepienia preparatami covidowymi trzy razy dziennie przed każdym posiłkiem dla kolejnych i byłych rządów.
alko2021.07.29 9:49
Dla rządów... A dla konowałów rządowych i całej tej politycznej menażerii oraz różnych socjopatów wśród ludzi chałtury co to we wszystkich stacjach telewizyjnych i radiowych oraz różnych internetach robią za naganiaczy ludobójstwa to już nie? Też się wykazują na polu entuzjastów "szczepień". Dla innych. Jeszcze końcem tamtego roku albo na początku tego były marszałek Karczewski razem z aktualnym marszałkiem Grodzkim sobie wzajemnie na wizji wstrzykiwali cóś. Na pewno nie "szczepionkę". Pewnie płyn fizjologiczny jak Czaruś i Killer.
Anonim2021.07.29 9:54
"Alko" mam tych wszystkich też na myśli - pozdrawiam serdecznie.
toni2021.07.29 9:33
Brawo - proponuję aby nie zaszczepieni nauczyciele dali masowo WYPOWIEDZENIE i wtedy zobaczymy co zrobi Polski dr. MENGELE ( horban )
Nauczyciel2021.07.29 9:54
Problem w tym, że na przykład w mojej szkole od razu jak były szczepienia belfrów Astrą Zenecką to 70% kadry poleciała jak na skrzydłach z uśmiechem na zasłoniętych szmatą ryjach, w podzięce, że mają takie szczęście i zaszczyt. Kto z tych pozostałych 30 % do dziś zaaplikował sobie tą toksynę nawet nie wiem. Jestem więc w mniejszości!
Anonim2021.07.29 10:30
Bo "wyższe wykształcenie", oprócz tego że daje jakąś tam wiedzę, formatuje człowieka ideologicznie i wmawia mu że jest "lepszy bo mądrzejszy" i w związku z tym ma się zachowywać tak, jak Stado. Wytwarza solidarność grupy, a tym bardzo ładnie się manipuluje. Chcesz być "lepszą częścią społeczeństwa"? Rób to co Władza nakazuje. Uwaga - niekoniecznie władza formalna, tylko ci którzy zachowują się jak Władza, a nie ci "ministerowie" na miękkich kolankach.
B2021.07.29 10:54
Witaj w klubie. U nas to samo.
Nauczyciel2021.07.29 13:36
Muszę jednak przyznać, że choć aż taki wysoki procent nauczycieli się wyszczepiło, to w kadrze nie zauważyłem żadnej nieprzychylności, czy segregacji. Kompletna cisza! Totalnie mnie to zdziwiło. Te krótkie okresy wspólnego bycia w szkole ( szkoła średnia więc całkiem mało byliśmy stacjonarnie ) jakby nic się nie stało. Wynikało to chyba po trochę z tego, że placówka nasza miała termin szczepień w czasie kiedy już wypływała ogromna ilość informacji o nopach po Astrze. Więc jakakolwiek szydera i obśmiewanie foliarza jak ja, nie wchodziła w rachubę. Jednak mimo tych informacji jak mówiłem od razu w pierwszym rzucie zapisało się 70%. Nie wyobrażam sobie przymusu szczepień, w pełni świadomie od samego początku podjąłem decyzję o nie szczepieniu się. Więc czuję się jak w potrzasku! To bandytyzm!
Janina2021.07.29 9:30
Obowiązkowe szczepienia dla księży! Dla polityków! Dla pracowników rządowych i samorządowych! I policjantów! I nauczycieli! To w pierwszej kolejności. I dopiero jak ww. będą zaszczepieni w 100%, to możecie myśleć o pozostałych grupach
ty2021.07.29 9:36
egocentryczna idiotko!!!
Anonim2021.07.29 9:30
Stale rosną liczby powikłań i zgonów po szczepieniach covid, pomimo drastycznej redukcji nastrzyknięć. To wskazuje na odległe powikłania "poszczepienne", często kończące się śmiercią. Obecnie głównie nastrzyknięci oblegają szpitale.
Obserwujcie Izrael2021.07.29 9:29
W Izraelu podają, że starsze osoby szczepione dwiema dawkami w styczniu mają teraz 0 odporności, 0!!! Osoby szczepione w kwietniu mają 75 %. Postanowili dawać trzecią dawkę Pfizera. Co to ma być? Kłamią, że szczepionki w 90 % chronią przed hospitalizacją ale w ogóle przed infekcją to już nie. Skąd pewność, że osoby zaszczepione unikną hospitalizacji skoro nie minął nawet ROK od szczepienia??? Coś tu nie gra. Dlaczego taka presja na zaszczepienie jak najwiekszej liczby ludzi skoro te preparaty nie dają ochrony? Co w nich jest??? Dziwny związek między liczbą dawek a presją na ich przyjmowanie. Na trzeciej dawce na pewno się nie skończy. Żydzi chcą teraz szczepić dzieci w wieku 5 - 12 lat rzekomo chore na otyłość i cukrzycę. Do czego to doprowadzi??? Znowu pachnie jakąś depopulacją szczepionkową. Jakie będą skutki dla układu odpornościowego ludzi szczepionych aż 3 raz w ciągu niecałego roku na to samo? Polska dokładnie małpuje Izrael. Czy my nie mamy własnego rozumu???
Anonim2021.07.29 9:28
A tymczasem wali się narracja o "masowych zakażeniach". Testy którymi zastraszano i w Polsce są DO BANI. https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html
Anonim2021.07.29 9:33
To znaczy od dawna było wiadomo, że sposób użycia testów wyklucza ich stosowanie do wykrywania "zakażeń", ale Rządy i Urzędy ostro rżnęły głupa aby szerzyć strach i zmuszać Ludzi do "zgody" na wstrzyknięcie preparatu genetycznego wzmocnionego tlenkiem grafenu.
Jacuś2021.07.29 9:28
Jak to jest, że z takimi tytułami naukowymi mogą być takie cymbały w Rady Medycznej (proszę o wybaczenie normalnych profesorów), którzy nie szanują prawa i lekceważą co najmniej 2/3 społeczeństwa przeciwnym tym szczepionkom (na c-19). Ponadto niech te leśne dziadki zrobią debatę społeczną pomiędzy Radą M., a dr. Hałatem, dr. Bodnarem, dr. Basiukiewiczem, dr. Martyką, .... (Grupą c-19). Nie zrobią tego ponieważ leśne dziadki nie mają żadnych konkretnych argumentów w sprawie c-19, ponadto nie chcą, albo nie wiedzą jak leczyć, jedynie wiedzą jak robić biznes na szczepieniu i łamać prawo.
cris2021.07.29 9:31
granty--- na badania koloru trawy , kiedyś nazywano to inaczej
Ekspertka2021.07.29 9:57
Ależ eksperci wiedzą (skąd biorą pieniądze).
WITWIT2021.07.29 9:25
czy to cd idiotycznych porad..skompromitowanego gościa..
Hahaha2021.07.29 9:21
A to sq......n.
Anonim2021.07.29 9:19
czy ten opłacany przez pisowców .................. (tak się szmaci tytuł naukowy) może podać podstawę prawną? nie poda bo to nie ma żadnego znaczenie bo PIS ma w d0000pie wszelkie prawo a pachoł strażnik konstytucji sam je łanie, wszyscy powinni zgnić w więzieniu i iść tak w kolejności Duda, Morawiecki, ministrowie, posłowi i senatorzy, oddzielnie powinien maszerować zwykły szary poseł Kaczyński,
Jerzy2021.07.29 9:17
debil - ciekawe czy sam się zaszczep[ił? stoi, żydku, jak byk w konstytucji, że człowieka nie można zmusić do udziału w eksperymencie medyczny, a wstrzyknięcie komuś substancji o nieznanych efektach ubocznych (badania kończą się w 2023 roku) takim eksperymentem jest. Nie mam nic przeciwko ludziom szczepiącym się z własnej woli - ich wybór! ale czemu was, zaszczepionych, tak boli, że niektórzy nie ulegli presji, posługują się rozumem a nie opiniami obrzezanych pajacy zwanych "ekspertami" i nie zamierzają się szczepić. Zresztą przed czym ta szczepionka ma chronić - przeziębieniem? tak przy okazji, towarzyszu horban, może ty upublicznisz swój paszport covidowy, bo spoglądając na ciebie wyglądasz na dawno nieszczepionego... na wściekliznę...
oooooooooo2021.07.29 9:16
a co ten żyd ma do chcenia i do polskich nauczycieli? Ja chcę, by wszystkie żydy w polityce wyszczepiły się trzema dawkami naraz.
Anonim2021.07.29 9:16
Oczywiście homoseksualiści nie muszą być szczepienie, bo jeśli ktoś im coś zabroni, lub gdzieś ich nie wpuści, to będzie skandal na całą Unię i dowód na strefy wolne od LGBT.
Anonim2021.07.29 9:14
No to chciej , czy też chciejcie . Pytanie czy dostaniecie ? Wyjaśniałam już wcześniej na czym polega przymus zaszczepienia innych , że to czyn kryminalny a więc jesteście zwykłymi kryminalistami . " CHCIEĆ TO MÓC " a wy nie możecie bo wasz domek z kart się wali . A uprzedzałam Kaczyńskiego swego czasu po przejęciu władzy " niczego nie zbudujesz na pysze , zemście , nienawiści i kłamstwie " . To dom budowany na piasku . Moje słowa ZAWSZE się sprawdzają . Mówiłam też , że naród będzie Kaczyńskich przeklinał . Ale jeszcze nie nadszedł czas .
luk2021.07.29 9:16
A co ma Kaczyński do szczepienia mylisz pojęcia i mieszasz fakty sprowadzasz wszystko do jednego worka czyli standardowo co złego to PIS , typowy lewak nie mający racji .Pozdrawiam
alko2021.07.29 9:42
A to Kaczyński nie mówił, że należy się szczepić i że to jedyna droga do wolności? A poza tym jest ministrem od bezpieczeństwa to jak nie ma nic do "szczepień"? No a reszta tej politycznej menażerii jeśli chodzi o "szczepionki" to taka sama jak partia rządząca. Bez wyjątku.
Pol2021.07.29 9:13
Ten pan już od dłuższego czsu straszy społeczeństwo niech idzie na zasłużoną emeryturę a nie pier.. głupoty.
Mark2021.07.29 9:46
Raczej zasłużony areszt dla dziada.
alko2021.07.29 9:12
Socjopata się odezwał. Jak cała ta reszta rządzących i ich "ekspertów".
alko2021.07.29 9:12
"Dr Hałat i mocne słowa podczas debaty na temat obecnej sytuacji" ... ... https://www.youtube.com/watch?v=4smcpRituOo
Kompletne bezprawie!2021.07.29 9:09
No i gdzie ta cała rezolucja Rady Europy, wyraźnie mówiąca, że szczepienia nie mogą być obowiązkowe i nie można nikogo dyskryminować? Czegoś nie rozumiem, o co chodzi?
Po 11 ...2021.07.29 9:16
Polskie prawo jest ważniejsze: https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000184501.pdf --- Rozdział 4
katolik2021.07.29 12:10
UE to masonska mafia, kłamią i pisza rezolucje dla oka głupich ludzi, przecież wiadomo ze działają dla mordu ludzkości
TW Chroban2021.07.29 9:08
Pod jakim numerem jest wpisana do Krajowego Rejestru Leków szczepionka na covid?
Po 11 ...2021.07.29 9:11
EU/1/20/1528, EU/1/20/1507, EU/1/21/1529, EU/1/20/1525
Palestyna2021.07.29 9:04
“Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego.” – Benjamin Franklin (amerykański polityk, uczony, filozof i jeden z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych)