10.09.19, 12:00

Horror!!! Genderyści forsują zmienianie płci u dzieci

Szokujące doniesienia z Wielkiej Brytanii. Jak poinformował były przewodniczący Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalityków dr David Bell, aktywiści genderowi wywierają na środowisko medyczne presję, aby skłaniać je do częstszego akceptowania potrzeby zmiany płci przez dzieci. Mocno skrytykował tzw. terapie służące zmianie płci.

Ekspert podkreśla, że „dysforia genderowa” jest problemem złożonym, podczas gdy aktywiści chcą, aby medycy przyjęli jego zdecydowanie uproszczone rozumienie. Co więcej, lekarze którzy tym tendencjom się sprzeciwiają, oskarżani są o „transfobię”. O swoich obawach pisze w książce „Inventing Transgender Children and Young People”.

Portal Life Site News podkreślił, że koncentrowanie się na kwestii gender częstokroć doprowadza do problemów emocjonalnych, ponieważ odstawia się wówczas na dalszy plan inne problemy. Jako przykład podano sytuację z 2018 roku, kiedy to National Health Service w Wielkiej Brytanii podał 150 dzieciom z „dysforią genderową” środki antykoncepcyjne. Okazało się zaś, że ich problemem był… autyzm!

Niezwykle mocno w tej kwestii wypowiadał się w grudniu 2012 roku ówczesny papież Benedykt XVI. Mówił między innymi:

[…] tam gdzie wolność działania staje się wolnością czynienia siebie samego, nieuchronnie dochodzi do zanegowania Stwórcy, a przez to ostatecznie dochodzi także do poniżenia człowieka w samej istocie jego bytu, jako stworzenia Bożego, jako obrazu Boga”.

dam/pch24.pl,Fronda.pl

Komentarze

Ewa B2019.09.14 0:45
Ja się urodziłam z zespołem niewrażliwości na androgeny. Genetycznie jestem chłopcem ale moje ciało nie reagowało na testosteron od samego początku i ukształtowało się w 99% na kobiece. Rodzice od początku wychowywali mnie jak dziewczynkę z czym nie było problemu bo potem się okazało, że przy okazji pierwotnej wady jestem też Transką (inaczej bym czuła się tym genetycznym chłopcem)...zupełny przypadek. Sprawa wyszła na jaw przy okazji badania kariotypu na obecność genu odpowiadającego za nowotwory piersi, na które występowały w rodzinie. Miałam 7 lat, jak rodzice się dowiedzieli. I dobrze, że wtedy nie wpadli na pomysł, żeby ze mnie robić chłopca (chociaż genetycznie nim jestem). Dziś mam 30 lat, mam dwie córeczki, które sama urodziłam i jestem szczęśliwą kobietą. Rodzice jednak swoje przeszli, bo wiele ludzi upierało się żeby korygować mi płeć...bo genetyka jasno wskazywała - płeć męska.
Rafał2019.09.10 18:18
Do redakcji: można łatwo zrozumieć, że jeśli sytuacja miała miejsce w 2018r to ówczesnym papieżem nie był Benedykt XVI !!! OMG!! Z kolei jeżeli istotą treści ma być fakt, że już w 2012r. na problem zwracał uwagę ówczesny papież BXVI to ok.
Justyna S2019.09.10 17:59
Po pierwsze jest to potrzebne, najcześciej osobom trans są dyskryminowane ze względu na swój wygląd zewnetrzny. Tylko zaczencie terapii w wieku dojrzewania pozwala na istotne zmiany w ciele w celu uzyskania cech płci odczuwanej. Operacje są wykonane dopiero w wieku dorosłym. W wielu krajach podaje się blokery hormonów by w wieku 18 lat zacząć podawać hormony zgodne z płcią odczuwaną. Kolejna sprawa jakoś lekarze nie wzbraniają się przed hormonalną terapia zastepczą i interwencją chirurgiczną w przypadku osób interseksualnych (obojnactwo - istnieje wiele róznych form) a nie czekają do 18 lat aż sama osoba zadecyduje jak się czuje. Prawdą jest, że osoby trans czasami mają zespół aspergera, który jest w spekteum autyzmu, pytanie jest czy ludzie wogole wiedzą co to ten autyzm, bo to nie zawsze oznacza jakieś poważne zaburzenie. Znam kilka takich osób i są to bardzo inteligentne osoby, natomiast mają problemy w rozumieniu dwuznaczności, żartów oraz biorą wszystko dosłownie.
ZERR02019.09.10 18:40
Za takie postępowanie w zasadzie należy się maksymalny wymiar kary. Postaramy się, aby w tym przypadku nie obowiązywało przedawnienie. Niech sie Bóg nad nimi ulituje!
Justyna S2019.09.10 19:23
Za jakie postępowanie?
katolik2019.09.10 16:22
ludzie nie dajcie się zwariować tym homoniewiadomo,o jakich badaniach wy mówicie,człowieka stworzył Bóg i co chcecie poprawiać ,zastanawiać się może czy z człowieka zrobić psa,bo będzie miał akurat takie zyczenie Przecież to szatan chce takich rozważan o naturze człowieka ,człowieka głupiego
Wojtek Polak 2019.09.10 15:23
trochę nie na temat ale bardzo blisko - dwóch kanadyjskich pedałów wynajęło surogatkę z ukrajny aby ta urodziła im dziecko. w trakcie ciąży okazało się że jest nie jedno a dwoje dzieci. pedały nie chcieli dwójki kazali jedno usuną {zabić}. kiedy okazało się że drugie jest chore też zostało zabite. to nie są ludzie to są zwykłe qurrwy. tak to jest ze zboczeńcami dzieci traktują jak zabawki. STOP dla gender STOP dla lgbt+wszelkie zboczenia.
dokładnie2019.09.11 2:11
nikt mi nie powie że dwa pedały to rodzina, a daj im dziecko płci męskiej to będą je pedalić bez końca. i co potem z niego wyrośnie? taki zbyszek zero nie daj boże
ZERR02019.09.10 15:00
Sekta LGBT po prostu kłamie - sugerując, jakoby zmiennopłciowcy tacy sie rodzili. A tymczasem w ogromnej większości 96% jest to stan wywołany wściekłą indoktrynacją. Po to Sekta wymusza podstępnie przekazanie jej aktywistom nauczanie dzieci juz od przedszkola. Gdy się zacznie pouczac 4-latka o jego prawie do masturbacji, jeśli przedszkolak przejdzie wielogodzinne zajęcia z odgrywania ról płci przeciwnej i jeśli latami będzie się wmawiać, że w zasadzie on musi się w siebie wsłuchać bo może jest fikumiku, to nawet 1/4 chłopców i połowa dziewczynek staje się homoseksualna w różnych odmianach tego stanu. To jest zbrodnia.
Maria Blaszczyk2019.09.10 17:11
Dlaczego akurat w 96%? Póki co nie wykazano wpływu jakichkolwiek czynników społecznych na transgenderyzm. Do tego - przecież to zjawisko istniało zawsze i we wszystkich kulturach. Np. tak konserwatywnych jak Singapur. Gdzie penalizowane są np. kontakty homoseksualne. I gdzie istnieje dobry system pomocy tym osobom, oraz całkiem interesująca kultura z nimi związana. https://the-singapore-lgbt-encyclopaedia.wikia.org/wiki/Bugis_Street:_transgender_aspects A sekta LGBT nie istnieje. To jest mnóstwo ludzi, których nie łączy nic poza nieheteronormatywnością, co też nie jest jednolitym zjawiskiem, tylko grupą bardzo różnych zjawisk o bardzo róznym podłożu. A czemu bycie homoseksualnym to zbrodnia? Pomijając, że jest to wbrew oczywistym faktom. Nie istnieje kraj na świecie gdzie 1/4 chłopców i połowa dziewczynekjest homoseksualna...
ZERR02019.09.10 18:31
Jak to 'nie wykazano'? W ciągu dekady 2008-2017, wskutek indoktrynacji szkolnej robionej wg wytycznych Sekty LGBT, liczba dzieci u których wykrywa sie zmiennopłciowość wzrosła 25 razy, w grupie dziewcząt nawet 40x. Dane te mają wagę dowodu, bez względu na to czy skorumpowana "nauka" raczy to uznać. Naukowcy to ogólnie wyjątkowe sprzedajna hołota, i jak uczy doświadczenie, ZAWSZE szczekają tak, jakie jest zapotrzebowanie Władzy. Zapewne i wcześniej z połowa przypadków była sztucznie indukowana. Przecież agresywna propaganda nie rozpoczęłą się w 2008 tylko trwała juz dużo wcześniej. Więc przyjmijmy realistycznie, że 2% zmiennopłciowców jest nimi "z urodzenia'. 98% przypadków zostało wywołanych indoktrynacją.
Justyna S2019.09.10 19:31
Zerro ty wszedzie widzisz spiski, wszyscy się sprzedają za kase, naukowcy, politycy, aktorzy, tylko jeden jedyntly Zerro ich wszystkich przejrzał. Natomiast hierarchowie kościoła zbierają pieniądze by rozdawać ubogim. Jakieź to szczytne. To jest jakaś psychoza...
Darek2019.09.11 10:07
A jak w skutek kampanii informacyjnej o zagrożeniu nowotworami z powodu palenia rośnie wykrywalność raka to znaczy że kampania wywołała raka? Stuknij się w łeb!
ZERR02019.09.10 18:35
25 i 50% to sa kwoty skrajne, co wynika z badań nad tzw homoseksualizmem młodzieńczym. Tyle się da "zrobić", jeśli odpowiednio wcześnie przechwyci się każdą potencjalną Ofiarę. Jeśli utożsamiasz bycie 'homo' z wyznawaniem doktryny wsciekłego LGBTizmu i przymusowej i podstępnej indoktrynacji, to tak, bycie 'homo' staje się kryminałem.
Adam2019.09.10 14:49
No tak, co tam nauka i medycyna, wazne sa POGLADY!!!!
ZERR02019.09.10 14:20
Może by tak w końcu nazywać rzeczy po imieniu. Nie żadni tam 'dżenderyści' tylko Sekta LGBT - bo jest to sekta w ramach lewicy. Równiez nie 'marsze równości' tylko PRZEMARSZE TĘCZOWYCH KOSZUL. Jaki kolor wyjdzie gdy zmieszamy farbki w kolorach tęczy? BRUNATNY
Polski Marian2019.09.14 0:24
A jaki kolor wyjdzie po znieszaniu barw narodowych...pedalski?
Michal2019.09.18 15:16
Dobrze Bracie, trzeba się modlić za tych ludzi. Polecam też świetny film, co o LGBT+ i Genderystach by powiedział Jezus: https://youtu.be/A2klTfzyf-w?t=468 Z Panem Bogiem!
katolik2019.09.10 12:41
To zadanie dla ekspertów właśnie bo temat złożony. Z jednej strony jaka jest gwarancja że mamy do czynienia z trafną diagnozą u dziecka, którego identyfikacja płciowo-seksualna dopiero się buduje? Z drugiej mniej inwazyjny jest zabieg przeprowadzony przed dojrzewaniem płciowym i też mniejsza trauma związana z tą metamorfozą. Tu potrzeba poważnej debaty i przedstawienia wyników rzetelnych badań.
Bebik2019.09.10 13:57
Są jakieś badania w tym zakresie? Pozostawcie dzieciom dzieciństwo, a nie ubierajcie je w dorosłe fatałaszki. Dzieciaki mają prawo do zabawy, przygód, autentycznej przyjaźni, poznawania świata w tempie dostosowanym do ich ciekawości itp. Niektórzy dorośli zapomnieli już jak to fajnie było za dziecka, kiedy rodzice się o wszystko martwili, a dzieci grały sobie w piłkę lub w badmintona.
katolik2019.09.10 12:19
PO PSL SLD WIOSNA TEZ W SWOJEJ CHOREJ PSYCHOZIE,ABSOLUTNIE BEZ POZIOMU ,PROPAGUJĄC IDEE GENDER LGBT MYSLĄ,ŻE TEŻ Z POLSKICH LEKARZY ZROBIĄ TAKIE DNO JAKIM ONI SA? CHYBA,ZE ZTYCH LEKARZY,KTÓRZY BĘDA GLOSOWAC NA PO