10.07.19, 13:11(fot. screen)

Istne piekło! Nagranie mrozi krew w żyłach! ,,Odessanie ciąży trwa około półtorej minuty''. Feministki wychwalają aborcję

Aborcyjny Dream Team przygotował i udostępnił nagranie... z kliniki aborcyjnej w Amsterdamie. ,,Zapraszamy was na zwiedzanie kliniki aborcyjnej w Amsterdamie." - czytamy 

"Ważne do zapamiętania: 
♦️ aborcja w Holandii jest możliwa do 22 tygodnia 
♦️ obowiązuje 5 dniowy okres do namysłu 
♦️ w Amsterdamie działa kolektyw Abortion Network Amsterdam ANA, który wspiera osoby przyjeżdżające do Holandii na aborcje. 
♦️ wszystkie najważniejsze informacje o aborcji również tez w Holandii znajdziecie w naszym zinie „Potrzebujesz aborcji? Nie jesteś sama”" - piszą pod filmikiem aborcjonistki

- Pacjentka po przewiezieniu leży i podawane jest jej znieczulenie miejscowe, albo całościowe. Lekarka, która pracuje na co dzień w tej klinice, pochwaliła sie nam nowym, bardzo nowoczesnym ultrasonografem, więc możemy mieć od razu dobrej jakości badanie. Bardzo ważna informacja dla nas i dla was przede wszystkim. Tak wygląda maszyna do aborcji próżniowej. Tak zwana maszyna ssąca, która jest na prąd. To jest pojemnik, w którym znajduje się tak zwany produkt ciąży - opowiada w filmie kobieta, oprowadzająca po klinice


- Lekarz, lekarka w trakcie aborcji decyduje o narzędziach, których użyje. Są to takie rurki, które są wykorzystywane w trakcie aborcji. To nimi przechodzą tkanki. To pokazuje w jakiej ilości są te tkanki na tym etapie ciąży. Zabieg - włożenie tej rurki i odessanie ciąży trwa około półtorej minuty. - mówi kobieta

- Spędzicie tu jakieś 4 godziny i jeszcze zjecie na koniec posiłek, żebyście miały siłę znieczuleniu - podsumowuje

Nagranie mrozi krew w żyłach. 

bz/fb

Komentarze

Wojciech2019.07.14 10:49
Ale że frondel reklamuje turystykę aborcyjną? Muszę się napić.
Azazel2019.07.11 9:24
Jan Radziszewski vel idiota vel nawiedzony vel psychicznie chory Poczytaj jakieś normalne książki, nie krwawy i obrzydliwy stary testament. Na pewno zacznij od słownika języka polskiego oraz gramatyki tegoż, bo nie dość że pieprzysz jak pokręcony, to jeszcze kaleczysz język, który być może jest twoim ojczystym.
Milka2019.07.11 9:04
Feministki to glównie lesbijki i kobiety pozbawione instynktu macierzyńskiego. Widocznie zazdroszczą tym, które maja dzieci. Przecież im ciąża nie zagraża.
Maria Blaszczyk2019.07.11 11:54
Co, proszę??? A jak Ty do tego doszłaś? Tzn. do czegokolwiek, bo liczba bzdur w tym komentarzu przekracza ludzkie pojęcie. Otóż feministki - a nawet lesbijki - mają macice. Co oznacza, że ciąża im grozi. Feminizm nie ma związku z instynktem macierzyńskim - tylko z przekoaniem, że kobiety to też ludzie. A już stwierdzenie o zazdrości jest przezabawne. Bo jeśli ktoś nie ma instynktu macierzyńskiego - to nie zazdrości. a jak jakaś feministka, tak jak ja, ma stadko dzieci, bo akurat lubi - to tym bardziej nie zazdrości.
violencja2019.07.12 0:44
Nie jesteś konsekwentna.Każda kobieta ma macicę , no prawie każda, ale to juz mały procencik. Cytuję Ciebie: -Co oznacza, że ciąża im grozi _ jakaś feministka, tak jak ja, ma stadko dzieci Zakończyłam cytowanie , to nie ma ładu i składu
Maria Blaszczyk2019.07.12 1:26
Violencjo, odpowiadałam na komentarz. Rzuć okiem. Samo w sobie nie jest wywodem, tylko odpowiedzią na komentarz pani Milki, która postawiła kilka tez, a ja odpowiadałam na nie po kolei.
Cool2019.07.12 7:56
Tak lubisz swoje stadko(sic!), że z tej miłości przesiadujesz całymi dniami, pisząc tasiemce na forum ze szczególnym uwzglednieniem treści o zabijaniu nienarodzonych dzieci. Dziwnie okazujesz swoje "lubienie" A może jednak masz inne lub wymierne korzyści z posiadania tego "stadka"?
Maria Blaszczyk2019.07.12 20:52
Jedni mają telewizory. Inni kochają Frondę. ale nie obawiaj się. Nie przesiaduję tu całymi dniami, tylko jak dzieci są w szkole lub śpią. Względnie czekając na nie na basenie czy w czasie ich treningu. A jeszcze w międzyczasie zdążę wypielić ogródek, umyć okna u teściowej, przeczytac ze dwie książki dziennie, przejrzeć kilkanaście tytułów prasowych, ogarnąć dom i zrobić jakąś setkę innych rzeczy. Nie martw się więc. I może naucz się szybciej pisać... Każdy porównuje do siebie.
Max Fiend2019.07.11 8:51
To wybór kobiety, czy chce urodzić czy nie. Techniczna sprawa jest w takiej sytuacji nieistotna i nie robi na nikim wrażenia. Wszyscy wiedzą, że trzeba przy tym zabić człowieka we wczesnym stadium rozwoju embrionalnego lub płodowego, który mógłby się urodzić lub równie dobrze umrzeć z powodów naturalnych w trakcie ciąży.
Marek2019.07.14 8:09
Ponieważ ty też mógłbyś umrzeć z powodów naturalnych lub np wypadku tzn. że można Cię wessać do słoiczka przez rurkę....średnicę tylko i ciśnienie nieco większe trzeba...
drydhjfgh2019.07.11 8:24
odnosze wrazenie ze co niektorzy komentujacy sa opetani, tyle jadu w ich slowach, ale na pocieszenie dla nich dodam, ze tej nienawisci i wscieklosci zwlaszcza bezsilnej beda mieli pod dostatkiem w piekle i to na zawsze bez chwili wytchnienia bez chocby sekundy spokoju, po prostu na wieki
Polak2019.07.11 6:52
Maria Błaszczyk i Agnieszka Dz. to dwie dziwwwki i kiedyś staną przed plutonem egzekucyjnym.
Maria Blaszczyk2019.07.11 11:41
"Obrońcy życia" to pełna sprzeczności kategoria ludzi...
Jan Radziszewski2019.07.11 2:22
Azaradel vel JPIII , vel Albert , vel itp. a wiecie tzw- Mędrcy żydowscy że Mag adept Lucyfera Iluminat WŁ Ilicz Lenin w głowie zamiast szarych komórek miał zielonuj galaretu bo tamte zżarł mu je syfilis tj Kiła jakbyście nie wiedzieli co to jest syfilis . Pewnie i wy macie w waszych głowach zamiast szarych komórek podobną zieloną galaretkę i już od dawna zżera was syfilis tj Kiła W.Lenina stąd takie ot propaganda tj nie mądre myśl idei ateistycznych żydów Karola Marksa F Engelsa Wł Lenina, Adolfa Hitlera-Rotszylda, Jude Stalina, Berii itp morderców chcielibyście wcielić w życie światowe tj bardzo głupie wypowiedzi na forum + I o dziwo dziwię się waszym matkom że nie abortowały was. + Ale jak powszechnie wiadomo diabeł swoich którzy dla niego będą pracowali nie abortuje nie morduje aż wszystko to co chce aby wykonali za życia - dokonali Ap 22:11-15 11. Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci. 12. Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze Mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca. 13. Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec. 14. Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta. 15. Na zewnątrz są psy - /GEY/, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.
bogdanus2019.07.10 21:24
Odessanie rozumu trwa trochę dłużej...
Hanna2019.07.10 21:23
Ciekawe jak teraz by wyglądał postępowy Holocaust w Oświęcimiu. Czuję, że niedługo te mordownie będą też nazywane Holocaustem Nienarodzonych. Zgroza!
violencja2019.07.10 22:57
To już jest , to się dzieje , są miliony, a może miliardy?Nie wiem.
Reytan2019.07.10 21:20
To nie jest zabawa. Część komentujących zdaje się nie dostrzegać, że jeżeli życie ludzkie traktuje się jak śmieć, to ta cywilizacja niedługo zniknie z powierzchni ziemi. Ale zanim to nastąpi pożre, być może w meczarniach, większość ludzi, wyłączając w to tych, którzy teraz, odrzucając wszelkie sumienie, popierają diabelskie naigrywanie się z wszelkich świętości. Bo nie ma nic darmo.
Agnieszka2019.07.10 20:20
Diablice w czystej postaci bez domieszki człowieczeństwa.
Jerzy2019.07.10 18:47
Morderstwo!
Wojtek Polak 2019.07.10 17:35
w holandi nazizm i faszyzm kwitnie, wycieczki do zakładów śmierci ciepłe miłe opowiadanka jak najszybciej mordować dzieci. cywilizacja śmierci w pełnym rozkwicie. a i jeszcze jedno osoba mordująca dzieci nienarodzone opowiadającą o tym z taką pasją nie jest lekarzem tylko patologicznym nazistowskim eugenicznym mordercą!
Maria Blaszczyk2019.07.10 18:22
Prawacka logika. Nazizm i faszyzm aborcji zabroniały. I nie ma tu mowy o zabijaniu dzieci. Ani o eugenice - eugenika ma za cel ulepszanie gatunku, niby w jaki sposób tu o to chodzi?
Wojtek Polak 2019.07.10 19:26
''Nazizm i faszyzm aborcji zabraniały''. naprawdę? ty jesteś taka nie douczona czy to lewacka choroba{głupota}. aborcja jest mordowaniem dzieci .choć byś nie wiem jak się starała to tej prawdy nie zmienisz.
Maria Blaszczyk2019.07.10 19:56
Wcale nie muszę się starać. Biorę definicję dziecka: "człowiek od narodzin do okresu dojrzewania" Biorę definicję aborcji: "przerwanie ciąży; zabieg, skrobanka" - obie definicje za SJP. I zupełnie bez żadnych starań widzę, że nie ma tu elementów wspólnych. I tak. III Rzesza: 9 marca 1943 roku wszedł w życie paragraf 218, który stwierdzał: „Kobieta zabijająca swój płód lub zezwalająca, by został zabity przez inną osobę, podlega karze więzienia, a w szczególnie poważnych przypadkach osadzeniu w zakładzie karnym. Również sama próba będzie karalna”. Faszystowskie Włochy: W 1930 roku włoski kodeks karny wprowadził bezwzględny zakaz aborcji. q.e.d.
Jahu2019.07.10 20:48
Już ci kiedyś mówiłem nie udawaj głupszej niż jesteś..Hitler zabronił aborcji tylko w Niemczech .Niemki miały rodzić idealne dzieci aby stworzyć rasę Panów, ale z wadami już mogły zabijać bez żadnej kary.natomiast na terenach okupowanych Hitler nakazywał aborcje.. Hitler w 1942 roku powiedział: „Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”.
Maria Blaszczyk2019.07.10 22:20
Tak, to właśnie była eugenika. Tylko że prawo holenderskie jest zasadniczo dla holenderek. I nie stoją za nim przesłanki eugeniczne - tylko poszanowanie praw człowieka. Zupełnie inaczej niż w przypadku Hitlera. I nie, w tym zdaniu, co do którego autentycznosci mam spore wątpliwości, nie ma cienia nakazu. Do tego dotyczył tylko wschodnich terenów - a co z zachodnimi??? Francją? Danią? Holandią? Austrią? To są może Niemcy??? Ciekawe... I powiem Ci coś. Gdyby Hitler "nakazywał" aborcję - byłoby to DOKŁĄDNIE tak samo złe jak jej zakazywanie. Gwałci prawa człowieka dokładnie w ten sam sposób. To sie zdarzyło w Chinach - i jest takim samym złem.
violencja2019.07.10 23:46
Bronisz Hitlera?
Maria Blaszczyk2019.07.11 0:04
W którym miejscu??? Na litość boską... Stwierdzam tylko, że zakaz aborcji i nakaz aborcji - to dwie strony tego damego medalu. Odmawiania kobietom człowieczeństwa. Przecież cały czas piszę, że Hitler to robił - odmawiał - w tym wypadku kobietom, ale oczywiście w jego przypadku to prawie wszystkim - człowieczeństwa. I oceniam to jednoznacznie negatywnie. Gdzie w tym widzisz obronę???
Jack Em2019.07.10 22:06
Dwóch pierwszych przywódców europejskich, którzy wprowadzili aborcję do prawodawstwa podległych im terenów to Józef Stalin i Adolf Hitler. Wszystkie przepisy zezwalające na mordowanie dzieci w łonach matek stanowią więc realizację ich duchowego testamentu. Pamiętajcie o tym, zwolennicy „wyboru”. 9 marca 1943 roku na okupowanych przez Niemców ziemiach polskich ukazało się rozporządzenie zezwalające Polkom na aborcję bez jakichkolwiek sankcji i kar z tego tytułu. Tymczasem aborcja niemieckiego dziecka karana była nawet śmiercią, choć była dopuszczalna, jeżeli posiadały one (lub mogły posiadać) wady wrodzone.
Maria Blaszczyk2019.07.10 22:28
I Hitler, i Stalin, skarbie, aborcji zakazał. Także na podległych sobie terenach Hitler w ramach swojej obsesji eugenicznej dopuścił je na terenach zamieszkiwanych przez tych, których uważał za "podludzi". Ale "ludziom" w swoim rozumieniu - zakazał. We Francji, Holandii, Belgii, Austrii - jakoś nie. Więc nie opowiadaj kłamstw. Stalin również aborcji zakazał 27 lipca 1936 roku i zakaz ten wprowadzono praktycznie z automatu we wszystkich krajach, które po II wojnie światowej znalazły się w sferze wpływów ZSRR, a więc także w Polsce. Więc też nie.
Waarnemer2019.07.10 23:44
Po raz pierwszy zalegalizowano zbrodnię aborcji w czasach nowożytnych na początku rewolucji francuskiej. Ludzie, którzy bezwzględnie mordowali kogo się da, poszerzyli zakres swojej "działalności" również na nienarodzone dzieci. Druga legalizacja zbrodni aborcji to już 1920 rok - Związek Sowiecki pod przywództwem komunistycznego zbrodniarza, Włodzimierza Lenina zalegalizował zbrodnię zabijania nienarodzonych. Trzecia legalizacja aborcji: Adolf Hitler w 1936 roku w Trzeciej Rzeszy, chcąc uzyskać silne państwo - Trzecią Rzeszę, "państwo panów", zezwolił na zabijanie niemieckich nienarodzonych dzieci - ale tylko "chorych, kalekich, niepełnosprawnych". Były to początki selekcji, stosowanej potem na ogromną skalę, na skutek której miliony przedstawicieli "niższych ras" skazano na śmierć. Ponadto jednym ze sposobów wyniszczania podbitych przez III Rzeszę narodów było zalegalizowanie na ich terenach aborcji. W Polsce po raz pierwszy wprowadzono pełną swobodę zabijania nienarodzonych dzieci 9 marca 1943 roku - zrobili to niemieccy okupanci (okupowanej Polsce Niemcy narzucili ten proceder w 1943 roku). Cynizm Niemców był tak wielki, że w tym samym "Verordnung", w którym prawnie usankcjonowali zabijanie polskich nienarodzonych dzieci, podnieśli Niemkom karę za zabicie niemieckiego nienarodzonego zdrowego dziecka, do kary śmierci włącznie. Po drugiej wojnie światowej oczywiście to hitlerowskie bezprawie anulowano. Stalin w 1935 roku zadecydował, że industrializacja wschodzącej potęgi socjalizmu wymaga natychmiastowego przyrostu naturalnego, co spowodowało, że oficjalnie aborcje zostały zakazane. Dwa lata po śmierci Stalina, Nikita Chruszczow przywrócił jednak bezpłatny dostęp do aborcji, które obowiązywało do upadku ZSRR. A potem przyszła najtragiczniejsza dla naszego narodu data: 27 kwietnia 1956 roku. W warunkach terroru systemu stalinowskiego wprowadzono legalizację zbrodni aborcji. W tym przypadku przyczynili się do tego ludzie wprowadzeni do Sejmu (w 1952 roku) przez Stalina. Ta narzucona przez komunistów ustawa obowiązywała od kwietnia 1956 roku aż do stycznia roku 1993. I na mocy tej straszliwej ustawy zamordowano ponad 20 milionów polskich dzieci… Na początku lat 80. podjęto akcję modlitewną w celu zniesienia tej nieludzkiej ustawy. Po 12 latach modlitwy, 7 stycznia 1993 roku, sejm RP anuluje zbrodniczą aborcyjną ustawę i wprowadza prawo chroniące życie nienarodzonych. Wiemy, że to prawo jest jeszcze niedoskonałe, bo z trzema wyjątkami - ale chroni życie nienarodzonych. Polska jest pierwszym krajem na świecie, który w warunkach demokracji odrzucił zbrodnicze aborcyjne prawo i wprowadził prawo chroniące życie nienarodzonych. To jest przełom cywilizacyjny! A teraz znowu siły ciemności stają do walki z Bogiem...
Maria Blaszczyk2019.07.11 0:19
Zbrodniczy to jest zakaz aborcji. Sprowadzanie kobiet do roli bezdusznych inkubatorów. Kobiety co prawda sobie radzą - ale sam pomysł, by zrobić z nich rzeczy, którymi mężczyźni rozporządzają w taki sposób jak zechcą - jest chory. Bo jakoś tak jest, że nigdy żaden zakaz aborcji nie jest przestrzegany. Kobieta, która nie chce byc w ciąży - przerwie ją. Co najwyżej - razem z własnym życiem, ale to jest ofiara, którą dzielni mężczyźni są gotowi ponieść, jako niezbędny koszt pokazania kobietom, gdzie ich miejsce. Najlepszy dowód na to, ze celem tych zakazów nie jest zmniejszenie liczby aborcji, jest historia polska, którą sam przytaczasz. Otóż w 1992 roku panowie purpuraci z panami politykami się dogadali, że od dziś baby nic do gadania nie będą miały. Obawiam się, ze mogli w tym maczać swe paluszki również lekarze - bo żadna grupa tak na tym zakazie nie skorzystała. I wprowadzili rzeczony zakaz aborcji. No i co się stało? Czy nagle urodziło się w nastepnym roku 800 tys. (jak twoerdzi znany zwolennik torturowania kobiet, abp Hoser) czy 300-500 tys., jak twierdzą oficjalne statystyki, dzieci więcej? No jak to było??? Otóż nie. Dzieci rodziło się z roku na rok mniej. Fortunki lekarzy pokroju dra Chazana za to z roku na rok rosły. Tak to chroniono życie nienarodzonych. Obecnie już oczywiście edukacja seksualna (pokątna na ogół, bo dzielnie się przed nią bronicie) i dostępność (choć najgorsza w Europie) do antykoncepcji pozwoliła oczywiście tę liczbę zredukować. Nie do poziomu holenderskiego - ale zupełnie przyzwoitego, powiedzmy 2-3 razy wyższego niż w Holandii.
Cool2019.07.11 8:11
Zakazał tylko w swoim kraju! ... i dalej nic Ci to nie mówi?
Maria Blaszczyk2019.07.11 11:59
Nie tylko w swoim kraju. Zakazał w wielu miejscach.
Jack Em2019.07.10 22:04
Dwóch pierwszych przywódców europejskich, którzy wprowadzili aborcję do prawodawstwa podległych im terenów to Józef Stalin i Adolf Hitler. Wszystkie przepisy zezwalające na mordowanie dzieci w łonach matek stanowią więc realizację ich duchowego testamentu. Pamiętajcie o tym, zwolennicy „wyboru”. 9 marca 1943 roku na okupowanych przez Niemców ziemiach polskich ukazało się rozporządzenie zezwalające Polkom na aborcję bez jakichkolwiek sankcji i kar z tego tytułu. Tymczasem aborcja niemieckiego dziecka karana była nawet śmiercią, choć była dopuszczalna, jeżeli posiadały one (lub mogły posiadać) wady wrodzone.
Jack Em2019.07.10 22:13
Oczywiście Niemieckie dzieci potrzebne były hitlerowi na mięso armatnie ... ależ będzie Maria zaskoczona tym "odkrywczym" faktem ... pod warunkiem , że jej filtr na wiedzę przepuści to :-)
Jahu2019.07.10 23:35
Taaak przepuści hehehe Marysia żyje wg haseł słownikowych czacha jej dymi bo zwoje już nie nadążają z ilością głupoty jaką muszą wytworzyć kiedy się udziela na forum..
violencja2019.07.10 23:02
Niedouczona jezdeś , Hitler wprowadził aborcję na ziemiach okupowanych
Maria Blaszczyk2019.07.11 0:34
Nie. Tylko tam, gdzie mieszkali w jego przekonaniu "Untermenschen". Tam, gdzie mieszkali ludzie w jego rozumieniu, również na terenach okupowanych, a tych było znacznie więcej - bynajmniej, moja douczona interlokutorko. No więc ja nie popieram eugeniki.
Jahu2019.07.11 11:32
To dokładnie tak jak ty! dla ciebie w twoim chorym rozumowaniu człowiek jest po urodzeniu a przed urodzeniem można zabić bo to Untermenschen..
Maria Blaszczyk2019.07.11 11:57
Człowiek w znaczeniu "osoba" - tak. Podmiot, którego istnienie ma znaczenie samo w sobie. Do tego kobieta - jest człowiekiem, w znaczeniu "osobą", cały czas. Więc uprzedmiatawianie jej i robienie z niej inkubatora - nie jest w porządku.
Jack Em2019.07.10 16:40
Syndrom POaborcyjny powoduje ...paniczny krzyk o z"zlepku komórek , płodzie , odprowadzenie tkanek !!!". Krzyk feministek , lewaków , to krzyk kobiet , i "mężczyzn" wypierających od siebie prawdę o ... morderstwie człowieka ... swojego dziecka :-( są w strasznej sytuacji Namawiają inne kobiety z fałszywą nadzieją , że własny grzech zabójstwa będzie "lżejszy" do zniesienia w grupie innych zabójców a ... nie jest !
Sebastian Lorenc2019.07.10 16:52
Aborcja jest zła, tragiczna, zabija. Zwiedzanie takich klinik jest jakieś chore. Ale robienie z każdej kobiety, która przerwała ciąże morderczyni też nie jest w porządku. Wiesz jak musi się czuć kobieta, która najpierw szaleje z radości na widok dwóch kreseczek na teście, a później okazuje się, że jej wymarzone dziecko rozwija się poza macicą, ale żyje, lekarz wyczuwa puls, jednak aborcja jest konieczna, bo rozwijająca się ciąża zabije matkę? Wiesz jak to jest kiedy kobieta musi wybrać? Kiedy lekarze nie dają jej szans na przeżycie ciąży, a w domu czeka dwójka małych dzieci? Ja na szczęście nie wiem jak to jest i nie chcę wiedzieć. Bo nie wszystkie jesteśmy takie odważne, jak frondowi panowie, którzy to bohatersko i z oddaniem poświęcą każdą kobietę, żeby ratować ciążę.
Cool2019.07.10 17:26
Czysta demagogia!!!!
Sebastian Lorenc2019.07.10 17:30
Nieprawda. Ale myśl sobie co chcesz. Nigdy nie będzie Ci dane leżeć w szpitalu na oddziale patologii ciąży i wysłuchiwać jakie dramaty kobiet przeżywają. I nie mówię o tych, które przerywają ciąże, bo to przysłowiowe mieszkanie za małe, bo nigdy nawet nikogo takiego nie poznałam.
Jahu2019.07.10 17:40
Jak zwykle, tak słodko odwracasz kota ogonem i zakłamujesz rzeczywistości.. nikt nie piętnuje kobiety która nie chce zabicia dziecka, ale jest to ostatecznością aby uratować jej życie. I to jest dramat dla tych rodziców..
Sebastian Lorenc2019.07.10 17:44
Więc może przestańcie wrzucać wszystkie te przypadki do jednego worka pod hasłem "morderczynie". Bo oblepiając auta plakatami poszarpanych płodów i stawiając je pod szpitalami uderzacie także i w te kobiety,powiększając ich ogromny dramat. I nie odwracam kota ogonem bo niejednokrotnie pisałam tu, że jestem przeciwniczką aborcji.
Jahu2019.07.10 18:00
Odwracasz, odwracasz niestety..powtarzam nikt nie piętnuje kobiet które nie chcą zabicia swojego dziecka..
Sebastian Lorenc2019.07.10 18:09
Czytaj co napisałam. Uważasz, że te plakaty nie uderzają w niewinne kobiety? Przecież te cyniczne to oleją, te wrażliwe dodatkowo przeżyją.
Jahu2019.07.10 18:21
Czytam dlatego Ci odpisuję.. oczywiście że wnie nie uderza bo te kobiety nie chcą zabicia swojego dziecka więc dlaczego miałyby brać to do siebie? A jak wygląda aborcja to przecież doskonale wiedzą..
Sebastian Lorenc2019.07.10 18:33
Bo matki już takie są, że jak dziecko ma katar to obwinią się za to, jak ciąża jest pozamaciczna to będą do końca życia, wbrew rozsądkowi zastanawiać się co mogły zrobić inaczej, jak muszą przerwać ciąże, tą wyczekiwaną, to zawsze będą miały poczucie winy. Ale nie zrozumiesz, bo piszę to ja, a takiej lewaczki się nie słucha.
Cool2019.07.10 18:36
Zakazać pomników, zamaskować cmentarze, usunąć wesołe dzieci i szcześliwych rodziców z przestrzeni publicznej! Przecież to wszystko może wywołać traumatyczne wspomnienia! MANIPULANTKO!!!
Sebastian Lorenc2019.07.10 18:39
Lepiej Ci? Myślałam, że jesteś trochę inny.
Cool2019.07.10 19:40
Jeśli Cie znów czymś uraziłem, to chyba potrzebujesz specjalistycznej pomocy.
Sebastian Lorenc2019.07.10 19:45
Nie jesteś w stanie mnie urazić, po prostu mnie rozczarowujesz, to wszystko.
anonim2019.07.10 21:58
Wow!
Cool2019.07.11 8:16
Rozczarowuje Cię tym, że jestem przeciwny zabijaniu dzieci nienarodzonych? DZIĘKI ZA KOMPLEMENT!
anonim2019.07.11 8:27
nie, nie dlatego.
Polak2019.07.10 18:55
Manipulntka i zwykła lewacka wywłoka. Już niedługo. przyjdzie czas że wykonamy wyrok.
Sebastian Lorenc2019.07.10 20:40
To was jest dwóch, czy masz schizofrenię? Żenada.
Jack Em2019.07.10 21:37
Agnieszko miła tego typu przykłady to stary numer na około 1040 aborcji w Polsce rocznie "legalnych" takich przypadków jest około 10 % reszta to morderstwa eugeniczne.A co z ukrytymi aborcjami dzieci ... zdrowych , mogących żyć jak każdy z nas , dziesiątki może setki tysięcy ofiar !!??? Jestem przekonany , że nie muszę Cię o to pytać ... bo wiesz jak jest !
Jack Em2019.07.10 21:48
I tak jak to tu inni określili to co napisałaś to ... demagogia. Aborcja ratująca życie kobiety to nie zabójstwo oczywiście (nikt nie żąda ratowania dziecka za życie matki .. to lewacki przekręt). Czym jest skrobanka bo mieszkanie za małe jak u tej bodajże Przybysz ? i nie chce jej się przeprowadzać i w ogóle plany , kariera ... mamona itp pieprzenie ... to zwykłe barbarzyństwo , odczłowieczenie.
Sebastian Lorenc2019.07.10 21:51
Masz rację, to co zrobiła i to że się tym chwaliła to było okropne. To że dla wielu to był z jej strony szczyt odwagi było jeszcze gorsze. Ale ja kompletnie nie o tym pisałam.
Jack Em2019.07.10 21:56
A ja myślę o tych dzieciach , takich przypadkach bo jest ich miliony rocznie. Pisałaś o matce , która przezywa tragedię choroby a to nie jest przykład masowych nielegalnych aborcji.
Jack Em2019.07.10 22:02
Przekręcanie pojęć i znaczeń ... szybko nazwali Przybysz odważną a Ty miła przykrywasz tragedią zrozpaczonej matki aborcje jak wizyty u fryzjera!
Iza2019.07.10 22:29
Syndrom poaborcyjny nie istnieje. Jego autorka po 30 latach zaprzeczyła istnieniu tego zjawiska i przyznała , że do badania posłużyły jej historie zaledwie 30 kobiet, a to za mało.
Jack Em2019.07.11 8:28
Więc jest jakaś legendarna badaczka syndromu POaborcyjnemgo i ona "wi" i powiedziała światu , że nie ma problemu :-)))
prosty rachunek 2019.07.10 16:34
Rocznie, wyniku zbrodni aborcji morduje się około 48 MILINÓW ISTNIEŃ LUDZKICH!!! A tu stawia się na szali, "twój wybór" oraz 90 sekund zbrodni, kontra WIECZNE POTĘPIENIE...
Waarnemer2019.07.11 0:14
Tylko, że oni / one w to nie wierzą. Większość przekona się o tym jak już będzie dla nich za późno. Nikt z nich nie dopuszcza myśli, że, jak twierdzą obecnie fizycy, świat może być wielowymiarowy, niebo i piekło istnieją jako elementy tej wielowymiarowości, a cały wszechświat może być tylko środowiskiem / tłem koniecznym dla powstania istot rozumnych, które muszą dokonać w swym krótkim życiu wyborów moralnych w celu opowiedzenia się za lub przeciw Bogu. I to te wybory moralne określą ich wieczną egzystencję. . . . . . . . . . . "Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości, i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wtedy sprawiedliwi jaśnieć będą jak słońce w królestwie Ojca swego. "
Iza2019.07.10 16:32
Aborcyjny Dream Team powinien podziękować Frondzie za reklamę. Właśnie podaliście informacje , gdzie można zrobić aborcję. Myślicie, że katoliczki z tego nie skorzystają?
Jack Em2019.07.10 16:44
Tak jakby nie wiedziały gdzie i jak zabić swoje dziecko ... Żydówki , lewaczki , brzydkie femmy i te nijakie POkręcone trąbią o tym 24h na dobę ... Iabello.
Maria Blaszczyk2019.07.10 17:49
My tu o przerywaniu ciąży, a Ty o zabijaniu dzieci. Aha, i katoliczki oraz prawaczki, jak również Polki, też przerywają ciąże. Dziewczyny księży i zakonnice także. Powody przerwania ciąży są różne, ale najczęstszym jest niechciana ciąża - a ta nie ma związku z religią, poglądami czy narodowością.
Cool2019.07.10 19:34
Nie pasuje Ci "zabijanie dzieci" To może ZABIJANIE LUDZI W OKRESIE ŻYCIA PRENATALNEGO ... teraz pasuje????
Maria Blaszczyk2019.07.10 20:45
Przynajmniej nie jest kompletnym nonsensem. Choć jest to wykorzystanie wieloznaczności pojęcia "ludzie" dla swoich celów. Mówiąc o "zabijaniu ludzi" - na ogół myslimy o "zabijaniu osób". Ale oczywiście samo w sobie jest poprawne - jeśli będziesz używał tego sformułowania - nie będę się miała czego czepić. Tylko jakoś groza mniejsza, jak się to w ten sposób wyrazi. Zabijanie dzieci brzmi jednak groźniej. Niemniej - życzę powodzenia.
Waarnemer2019.07.11 0:03
Czy płód / istota rozwijająca się podczas ciąży jest żywa? Jest. Czy aborcja ją zabija? Tak. Czy celowe zabicie istoty żywej jest morderstwem? Tak. Od kiedy wiadomo, że dana istota należy do gatunku ludzkiego, a nie kury czy nosorożca? Od momentu zapłodnienia. Aborcja jest więc morderstwem istoty ludzkiej - człowieka. To naprawdę proste. Jak napisał Cool - jest to zabicie człowieka w okresie życia przed jego urodzeniem. Nie trzeba stosować żadnych tricków / wygibasów słownych ani logicznych, jak to ma miejsce w przypadku uzasadniania czy umoralniania tego haniebnego czynu.
Cool2019.07.11 9:16
Życie człowieka od poczecia to matematyczny wręcz, ciąg logiczny Możesz znaleźć wzorem nazistów , komunistów czy innych psychopatów mnóstwo powodów żeby ten ciąg przerwać w dowolnym momencie. ale nie zmieni to faktu, że bedzie to mord na żywym organizmie!!!
Iza2019.07.10 22:27
Białoruś -2800 Polek rocznie usuwa tam ciążę tylko w jednej klinice w Mińsku, Ukraina 14 tys, Polek rocznie robi aborcję na terenach przygranicznych, Litwa 150 Polek rocznie usuwa ciążę w 5 klinikach Niemcy 2100 Polek usuwa tam ciążę Na ścianie wschodniej mieszkają osoby utożsamiające się z kościołem katolickim., nie lewaczki
Waarnemer2019.07.11 0:28
No to coś słabo się utożsamiają...
krzysztof 542019.07.11 0:12
zrobia moze niektore ktore sa chwiejne i letnie a sumienie utopia aklkoholu , albo beda same na starosc , bo veda same samotne stare wyszone staruchy
violencja2019.07.10 16:12
To takie łatwe i proste....a potem nadejdzie syndrom poaborcyjny....i nie jest już tak wesoło. Czasami może zaatakować nawet po latach. Zawsze jednak towarzyszy mu poczucie winy, rozpacz, depresja, a nawet myśli samobójcze. Lekarze i pielęgniarki też mają z czasem niełatwo pod względem psychiki. Lepszym wyjściem jest oddanie dziecka komuś , kto będzie je kochał lub do okna życia.
Maria Blaszczyk2019.07.10 17:44
Na szczęście syndrom postaborcyjny nie istnieje. To humbug, wymyślony przez zwolenników torturowania kobiet. więc się nie martw. Okno życia to beznadziejne rozwiązanie, dla wszystkich, nie róbcie tego! ale oddanie dziecka - to może dobry pomysł, jeśli ktoś chce. Można też nie odebrać dziecka ze szpitala, to jest rozsądne rozwiązanie. Ale tu już konsekswencje dla obu stron mogą być poważne - więc musi to być bardzo świadoma, przemyślana decyzja. I nikt nie ma prawa jej oceniać. Tylko kobieta ma prawo taką decyzję podjąć - i z pewnością nie zrobi tego z błahych przyczyn.
Cool2019.07.10 18:28
Matko jedyna, coraz gorzej z Tobą :(
Jahu2019.07.10 18:43
100/100.. majtki przez głowę spadają jak się ją czyta
Maria Blaszczyk2019.07.10 22:11
Mylisz mnie z kimś. Nie jestem Twoją matką. A czemu jest ze mną gorzej? Bo wiem, że syndrom postaborcyjny nie istnieje? No nie istnieje, nic na to nie poradzę. Czy bo uważam, że nie wolno oceniać kobiet, które podejmują decyzję o zrzeczeniu się praw rodzicielskich? No więc ja uważam, że kobiety to odpowiedzialni, myślący ludzie. I na ogół najważniejsze dla nich jest dobro ich dzieci. Czy bo jestem przeciwniczką okien życia? Okna życia nic nie rozwiązują. To kompletnie barbarzyński pomysł. Krzywdzą dzieci. A biologiczną matkę i tak policja musi odnaleźć - i to się na ogół udaje. Zrobienie tego w sposób cywilizowany jest lepsze dla każdej ze stron. No ale by kobiety nie obawiały się tego rozwiązania - trzeba przestać je oceniać. Nie mam pojęcia, czy jest tu choć jeden element, z którym dałoby się dyskutować. Ale proszę, spróbuj.
Cool2019.07.11 8:08
Ja wiem że istnieje, a wiele kobiet przkonało sie o tym osobiście. Tylko po psychopatce aborcja spływa jak po kaczce!
Maria Blaszczyk2019.07.11 11:40
No to rzeczywiście argument. Że wiele kobiet się przekonało.... Wiele kobiet - i ludzi - się przekonało, że szczepienia powodują autyzm. Że czerwona nitka na wózku chroni przed złymi duchami. Że jak matka ładnie wygląda w ciąży, to będzie chłopiec. Że czarny kot przynosi pecha... Tylko że nie. To, ze wiele ludzi sie o czymś przekonało, nie stanowi jeszcze dowodu na nic. Syndrom postaobrcyjny nie istniej. I fakt, że jakaś kobieta źle się czuła po dokonaniu abrocji tego faktu nie zmienia. Tu metaanaliza na ten temat, wyniki z 73 badań: https://www.apa.org/pubs/journals/features/amp-64-9-863.pdf Zapewne po psychopatkach aborcja spływa jak woda po kaczce. Podobnie jak po innych kobietach.
Cool2019.07.12 7:46
Możesz obśmiewać bagatelizować zasłaniać sie pseudonauką. Ale nie zmienisz tym faktu, że kobiety cierpią psychicznie po aborcji. Powiem Ci wiecej cierpią nawet dzieci wychowywane przez takie kobiety, a wiele kobiet społecznie umiera wraz z zabitym dzieckiem. Wiem, wiem dla socjo i psychopatów to nie do pojęcia.
Maria Blaszczyk2019.07.12 20:46
Pseudonauką??? Otóż to nie jest pseudonauka, tylko Nauka. Przez bardzo duże "N". Taka metaanaliza właściwie kończy już dyskusję, mponieważ mówimy o tak ogromnych próbach i tak wszechstronnych badaniach, że szansa na błąd oscyluje koło zera. Oczywiście, możesz prowadzić dalsze badania, choć jedyna metoda w tej sytuacji to dalsze zwiększanie prób, co przy dotychczasowych setkach tysięcy zbadanych jest mało możliwe. Życzę powodzenia.
violencja2019.07.10 22:56
Jesteś niezorientowana ,takie coś istnieje .Każda z nas ma dużą dozę macierzyństwa . Jeśli to zostaje tak brutalnie przerwane , odezwie się w krótkim czasie , albo po kilku latach.I to jest tym syndromem , KTÓRY ISTNIEJE, zapytaj wujka google Zastanawiam się czy jesteś Marią czy Marianem https://pl.aleteia.org/2016/10/19/aborcja-kobieta-tez-jest-ofiara/ I jeszcze cytat z Twojej wypowiedzi Tylko kobieta ma prawo taką decyzję podjąć-koniec cytatu=--- -----a , gdzie ojciec dziecka?On się nie liczy? , z kimś przypadkowym idziemy do łóżka?Nie jesteśmy świadome co wynika z bliskości mężczyzny i kobiety?I czy ten mężczyzna jest przypadkowy ?Czy nie powierzam swojego ciała kochanemu i odpowiedzialnemu mężczyżnie, temu wybranemu? Kotki i suczki mają ruję , tak im każe instynkt, zachodzą w niechciane ciąże i ich nie odsysają, karmią i wychowują
Maria Blaszczyk2019.07.11 0:31
Jestem zorientowana. Nie sądzę, by istniało cokolwiek, co ma każda z nas, ale nie ważne. I tak, "ojciec dziecka", który raczej na tym etapie jest zapładniaczem, a nie żadnym ojcem, nie ma tu NIC do gadania. To nie o jego ciało tu chodzi. Nie on poświeci swoje zdrowie. Nie on będzie musiał urodzić. I na koniec - gdy mu się odwidzi - to nawet alimenty niekoniecznie zechce zapłacić.Ja nie wiem, z kim Ty chadzasz do łóżka. Ale w samej Polsce wg szacunków policji, dochodzi do jakichś 200 zgwałceń dziennie https://gazetalubuska.pl/dziennie-w-kraju-moze-dochodzic-nawet-do-200-gwaltow-z-tego-zaledwie-kilka-jest-zglaszanych-policji/ar/7833783 A nawet jak nie dojdzie do zgwałcenia - to tyle rzeczy może się zdarzyc. Może się okazać następnego dnia, że masz progestogenozależnego raka. Może Cię Tój zapładniacz puścić w trąbę, bo poznał mlodszą i ładniejszą albo bogatszą. Może zginąć w wypadku, pozostawiając Cię z długami. Może zachorować Twoje starsze dziecko na coś, czego NFZ nie finansuje - a ta lista sie wydłuża - i zacząć pochłaniać wszystkie Twoje fundusze. Ciąża może się zagnieździć w złym miejscu. Itd. A już uwaga o kotkach i pieskach jest przezabawna. Naprawdę nie słyszałaś o kotkach, które pożarły cały swój miot? Ani o suakch??? Serio, to zupełnie częste zachowania wśród naszych milusińskich pupili.
violencja2019.07.11 23:57
Jeśli to jest Twoje ciało to po co udostępniasz je zapładniaczowi?On zrobi Ci w Tym ciele niechciane dziecko.Które potem zabijają , a to malutki człowiek.To morderstwo innej istoty w ciele matki. Nie obrażaj mojego mężczyzny, ja nie chadzam do łóżka jak feministki , ja jestem żoną i,nie zapładnianą krową . Mój mnie szanuje , a ja Jego. Trzeba myśleć przed ślubem. Jesteśmy od 1976 roku razem , mieliśmy po 17 lat jak się poznaliśmy i co ?Nie traktowałam go jako zapładniacza , ale jako męża , a potem ojca naszych dzieci , teraz wnuków/mamy po 60 lat:)/Moje ciało służyło jako kolebka dla dzieci , karmiłam piersią , przewijałam , wstawałam po nocach , niedosypiałam.Moje ciało ani na zdrowiu ani na estetyce nic nie straciło . Wręcz przeciwnie.I wiem , lekarze informują , że karmienie piersią i porody eliminują raka narządów kobiecych.Wiem , że rak piersi mi nie grozi. Ja nie mam zapładniacza , ja mam męża , który nas ochrania , który pracował ciężko, abyśmy dzieci wychowali-rola kobiety inna , mężczyzny inna-uzupełniaja się.Mężczyzna też nieraz haruje ponad siły i też wypala się fizycznie dla dobra swojej kobiety i dzieci.....piszesz bzdury.Co do zwierząt , mieszkam na wsi, miałam ich przez kilkadziesiąt lat sporo i moi znajomi także.Zwierzęta nie dokonują aborcji!Są za głupie.Bywa wyrzucenie z gniazda pisklęcia badziewnego , odrzucenie jaja prze kurę z gniazda, porzucenie przez kotkę miotu-u koleżance kotka urodziła na fotelu i sobie poszła , ale to był póżny listopad -nie czas na wychowanie miotu.Zwierzęta rodzą , ale nie ma w ich świecie aborcji!!~!Nie ma zjadania , jest porzucanie.Jedna kotka mi podrzuciła swój miot..i co ?? i odchowałam:)Jeśli istnieją kliniki aborcyjne wśród zwierząt to niezwłocznie mnie o tym powiadom , Kochana. Umieram z ciekawości czy to foki , pieski, koteczki czy wróble??? SYNDROM POABORCYJNY ISTNIEJE Wiece z Tobą nie chce dyskutować , nie ma o czym , jesteśmy inne , albo inni .Nie do końca ufam , że jesteś kobietą , chyba że.....
violencja2019.07.11 23:29
Jesteś niekonsekwentna i miotasz się. Masło maślane. Ja napisałam:'Lepszym wyjściem jest oddanie dziecka komuś , kto będzie je kochał lub do okna życia." Ty :'Okno życia to beznadziejne rozwiązanie, dla wszystkich, nie róbcie tego! ale oddanie dziecka - to może dobry pomysł, jeśli ktoś chce. Można też nie odebrać dziecka ze szpitala, to jest rozsądne rozwiązanie. " Sama nie wiesz co piszesz , myślałam , że jesteś inteligentniejsza. Nie masz pojęcia co to jest okno życia. Piszesz oddaj , zostaw w szpitalu.Okno życia to też oddanie , ale po namyśle i dziecko z okienka od razu dostaje się w dobre ręce , pod opiekę o czym powiadamia dzwonek!Zakonnice niemal od razu oddają dziecko rodzicom niepłodnym , którzy pragną dziecko mieć i przytulić i wychować. Kobieta ma tez czas do namysłu, niektóre niewiasty mają wstrząs poporodowy i kilka dni przyda się z ogarnięciem nowej sytuacji. Nie piszę dla Ciebie , bo zadeklarowałaś się niedawno jako femme , piszę dla ludzi dobrej woli.Nie jestem pewna czy jesteś kobietą , brakuje mi w Twoich wypowiedziach kobiecego tego czegoś...Może inni też to widzą?
Jack Em2019.07.10 16:01
Hitler , Stalin , Mao , Mengele , Schetyna , Tusk itp pomioty diabła byliby i są zachwyceni tym postępowym światem !
Maria Blaszczyk2019.07.10 17:36
No nie - Hitler, Stalin i Tusk ze Schetyną aborcji zabraniali. Mao początkowo też, wbrew chińskiej tradycji, która nigdy nie ograniczała aborcji, ale potem zmienił zdanie wobec demograficznej katastrofy. A aborcja istniała i była wykonywana od zawsze. nie ma to nic wspólnego z postępowością. Analogiczne zjawiska zresztą występują wsród zwierząt. Istnieją nawet katoliccy świeci, których cuda oilegały na cudownym spędzeniu płodu.
Egon2019.07.10 18:20
Ty to kurna nic nie kumasz!
Maria Blaszczyk2019.07.10 19:50
No nie. Przyznaję, że podawanie przykładów totalitarnych tyranów, którzy zrobili to, co na ogół totalitarni tyrani robią, tzn. odmówili kobietom podstawowych praw - jako kogoś, kto byłby zachwycony pozostawieniem ludziom wyboru w tak podstawowej dla nich sprawie - przekracza moje zdolności pojmowania.
Jack Em2019.07.10 22:41
Dokładnie ... przekracza :-(
Jack Em2019.07.10 21:30
Mario błagam znów Twoje "przebrane" wywody tefałenu czyli lewicowi szaleńcy jak każdy lewak , kochali dzieci i nie pozwalali na aborcję.Tusk , Schetyna są za zakazem aborcji ... Mario litości no nie da się tego nijak komentować ! Naciągane jak fala samobójstw dzieci spowodowana przez PiS według tego totalnego głupka Dulkiewiczową.
Maria Blaszczyk2019.07.11 0:00
No a nie są? To czemu nie zmienili tego drakońskiego prawa, jak mieli taką możliwość? Przecież mogli.
Jack Em2019.07.10 21:52
Dwóch pierwszych przywódców europejskich, którzy wprowadzili aborcję do prawodawstwa podległych im terenów to Józef Stalin i Adolf Hitler. Wszystkie przepisy zezwalające na mordowanie dzieci w łonach matek stanowią więc realizację ich duchowego testamentu. Pamiętajcie o tym, zwolennicy „wyboru”. 9 marca 1943 roku na okupowanych przez Niemców ziemiach polskich ukazało się rozporządzenie zezwalające Polkom na aborcję bez jakichkolwiek sankcji i kar z tego tytułu. Tymczasem aborcja niemieckiego dziecka karana była nawet śmiercią, choć była dopuszczalna, jeżeli posiadały one (lub mogły posiadać) wady wrodzone. Miałem sobie odpuścić ale wrzucę tu dwa zdania dla Marii przekonanej o miłości tych szaleńców do dzieci bo być może z jakiś względów masz Mario , przefiltrowaną , wybiórczą ,ograniczoną wiedzę i internet .Pozdrawiam
Maria Blaszczyk2019.07.11 11:50
Niestety Fronda usuwa moje komentarze, jak jej się nie podobają, nawet nie pozostawiając śladu. To jest rtochę uciążliwe. Napiszę więc ktrótko, bo to orka na ugorze. No więc nie. Hitler nie wprowadził zakazu aborcji WYŁĄCZNIE na tych terenach okupowanych, gdzie żyli ci, których nazywał "UNTERMENSCHEN" - we Francji, Holandii, Belgii czy Danii obowiązywało dotychczasowe prawo. Alo było zaostrzane.. Np. taki ręzim Vichy w 1940 roku natychmiast zaostrzył represje za przerywanie ciąży, ustawą z 15 lutego 1942 roku uznając aborcję za przestępstwo przeciwko nienarodzonemu dziecku, państwu i rasie. Oznaczało to, że w Państwie Vichy aborcja została zrównana z sabotażem i zdradą stanu, a karą mogła być śmierć. Dopuszczalność na terenach wschodnich to był efekt chorych pomysłów euegnicznych. Podobnie Stalin - 27 lipca 1936 roku Centralny Komitet Wykonawczy i Rada Narodowych Komisarzy ZSRR przyjęły postanowienie zakazujące aborcji. Następnie stalinowski zakaz aborcji został wprowadzony niemalże z automatu we wszystkich krajach, które po II wojnie światowej znalazły się w sferze wpływów ZSRR, a więc także w Polsce. Tak sobie myślę - czy aż tak zależy Wam na pognębieniu kobiet, że musicie się uciekać do łgarstw dotyczących historii??? I rzekomych syndromów postaborcyjnych? I tak zupełnie nie macie argumentów przeciwko aborcji? To już ja mam więcej, lepsze i prawdziwe.
Trójoka wrona2019.07.10 15:35
Zdelegalizować odkurzacze, bo promują cywilizację śmierci.
Ja potrafię "odsyssać" jeszcze szybciej.2019.07.10 15:11
Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Rok szkolny zakończony, baseny otwarte! Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow i tych starszych w "speedo"! A co się dzieje "pod prysznicami? Najwięcej tam przyjezdnych, opresjonowanych przez Putina, Łukaszenkę... Wszyscy oni dumni, języki mają, wyrobione że ho, ho ... Nawet z kolczykami. Jestem tu zawsze choć nie pod swoim nazwiskiem. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐤𝐚𝐥𝐢𝐧𝐤𝐚, 𝐧𝐢𝐤𝐭, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewików), itp.. Znudzil mi sie poliamorysta, polishpatriot, mordechaj - zaczyna mi brakować pomysłów na nowe nicki. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Jeżeli ktoś wątpi, że to nie ja, oto mój email: [email protected] 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, - 𝐭𝐨 𝐣𝐚
Artus2019.07.10 16:06
70 lat .... daleko zaszedłeś pisząc takie bzdury, nawet jeśli to tylko wygłup ... widzisz tę dłoń, która się wyciąga do Ciebie? Skup się, rozejrzyj w sobie, widzisz? to dłoń dziecka, które nie mogło się urodzić, bo jest zło ... dłoń jest otwarta, przyjazna, choć nieco poszarpana ... jeszcze jest czas, by to Maleństwostwo stało się Twoją drogą do Nieba ...
Tomasz2019.07.10 14:46
Aborcja jest morderstwem! I prosze nie krzyczec ze moj komentarz trzeba wywalić! To prawda aborcja jest MORDERSTWEM NIEWINNEGO DZIECKA !
Waarnemer2019.07.10 23:55
Wywalić ten komentarz? Ten komentarz trzeba głośno wykrzyczeć, zwłaszcza na czarnych marszach albo na tęczowych sabatach czarownic i ludzi upadłych! Może choć niektórzy się opamiętają!
Tomasz2019.07.10 14:43
Mordercy, mordercy!
Albert2019.07.10 14:40
Gdyby ministranci zachodzili w ciążę, to aborcja była gorąco popierana i wychwalana pod niebiosa przez Kościół Katolicki.
Jahu2019.07.10 14:53
gdybyś nie był głupi to byś był mądry..
Cool2019.07.10 15:01
Gdyby nie pedalstwo nie byłoby problemu pedofilii w K.K.!
J.P2019.07.10 22:27
Gdyby nie celibat...
Cool2019.07.11 9:07
Może nikt ci tego jeszcze nie uświadomił, ale pedofilia to zboczenie i jak widać po pedofilii w K.K. mocno powiązane z homoseksualizmem! P.s.. jesteś mocno skrzywiony, skoro zrównujesz normalne pożycie seksualne z pedofilią!
adescjgus2019.07.11 0:18
Byłaby sakramentem...
Zenekxiks2019.07.10 14:28
Przypominam że aborcja = morderstwo. Mało tego morderstwo niewinnego i bezbronnego dziecka !
andrzejhahn32019.07.10 14:26
A ja jestem pedziem i walczę sam ze sobą!
violencja2019.07.10 15:54
Pomogę modlitwą , nie zostawię Ciebie samego:)Twoja pokora mnie ujęła:)
Janek2019.07.10 14:25
Może zamiast zła jakim jest aborcja, to uświadomieni, edukacja i antykoncepcja, barierowa czy hormonalna, która co prawda nie jest idealnym rozwiązaniem, aczkolwiek minimalizuje problem niechcianej ciąży.
Helena2019.07.11 8:55
Stosowanie antykoncepcji tworzy w podświadomości stosującego ją nastawienie "przeciw dziecku" i ceduje odpowiedzialność za własne działania seksualne na producenta używanego środka: zawiodła antykoncepcja, potrzebny staje się "następny krok"! Statystyki potwierdzają, że najwięcej aborcji dokonywanych jest przez kobiety stosujące antykoncepcję. Mitem jest kolportowana przez koncerny farmaceutyczne wysoka skuteczność środków, bo dotyczy stosowania ich w warunkach idealnych - jakie nie występują w codzienności. Ukrywana jest wiedza o poronnych mechanizmach działania środków hormonalnych - uśmiercanie kilkudniowego poczętego dziecka przed implantacją w macicy! Stąd przekłamane dane o wysokiej skuteczności w przeciwdziałaniu poczęć! A przecież już nawet w lewackim "Świecie Nauki" z czerwca 2019 roku, pojawił się raport o "zdrowiu reprodukcyjnym kobiet", w którym planowanie poczęć (NIE - URODZEŃ), oparte na świadomej obserwacji zmian w cyklu kobiecym, oceniane jest przez lewicową dziennikarkę jako 95 do 99 % skuteczne!!! Czemu nie jest upowszechniane masowo - bo NIC NIE KOSZTUJE I NIE POMNAŻA DOCHODÓW KONCERNOM!!!
Matka Polka2019.07.10 14:12
Masakra. Śmierć w pełnej krasie. Piekło na ziemi. Boże miej nas wszystkich w swojej opiece. Nie wiedzą co czynią.
etyk2019.07.10 14:09
Ta śmierć szybsza niż zagazowanie Cyklem B w Auschwitz. Tam agonia trwała, wg dr Kremera - "lekarza" SS, ok 8 minut. Koszmar.
JPIII2019.07.10 13:53
Skoro chrystek był owocem starego pedophila zw. B.. ogiem, który zgwałcił 14-letnią dziewczynkę zw. Mar...ychą to kim on jest. To owoc przestępstwa, którym katole tak się chwalą. Prawda was wyzwoli katole.
Ted2019.07.10 14:15
Ciebie już ta "prawda wyzwoliła", jesteś w szponach szatana. Gratulacje. Dziękuję za takie " wyzwolenie".
Sergiusz Ayezov2019.07.10 18:17
Debil.
Jan Radziszewski2019.07.11 11:07
marny twój los - opętany przez diabła Bieruta duraku
Beata Anna Maria2019.07.10 13:51
kobieto -ile trwa odessanie mózgu przez nos u dorosłej kobiety zrób doświadczenie i zacznij od siebie -odwagi
Jahu2019.07.10 13:42
Nikt normalny nie zwiedza mordowni...mordownie można zwiedzać (np. Oświęcim ) ale z szacunku dla ofiar i ku przestrodze aby nigdy więcej czegoś takiego nie czynić. mordownie aborcyjne to holokaust niewinnych istot ludzkich.
stahu2019.07.10 13:33
Nadchodzi czas szatana ,
prosty rachunek 2019.07.10 16:38
nie martw się, tylko iluzorycznie
Hi,hi ..2019.07.10 13:30
A ile trwa typowa "sesja" na plebanii pomiędzy pedofilem w sutannie a ministrantem?
Dorian2019.07.10 15:26
Zapytaj się syna.
Cool2019.07.10 16:21
Ty pedał i nie wiesz?!
jan2019.07.10 18:41
nic ciekawszego w GW nie napisali czy w TVN nie powiedzieli?
krzysztof 542019.07.11 0:04
idz i sprawdz
Azazel2019.07.10 13:29
Oczywiście zaraz pojawia się kolejni po Michale Pasierbie komentatorzy, którym już dość dawno odessano przez rurki wodę z mózgów i pozostała jedynie bolesna pustka. Podobnie jak frondowym autorom.
Michał Pasierb 2019.07.10 13:57
Ta czerwona łapka to bynajmniej nie ode mnie.Nie mam zwyczaju reagowania w ten sposób na jakiekolwiek epitety pod moim adresem.Pozdrawiam, życząc miłej zabawy...
Ziutek2019.07.10 14:11
Ty morderco! Gdzie podziało się twoje sumienie?
Artus2019.07.10 15:58
melduje się kolejny bezmózgowiec; wyobraź sobie, że ktoś Ciebie tak kiedyś odessał, a pozwolił żyć dzieciom w Holandii; cofniemy czas, idziesz na taki układ? jeśli popierasz, przyczniasz się bohaterze .... im człowiek bardziej jest bezbronny, tym odważniej trzeba go chronić i wspierać; najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ....
jan2019.07.10 18:38
kolejny morderca i napewno zwierzątka kocha
anonim2019.07.10 19:41
Michał Pasierb Również pozdrawiam. Bawić się w fanatyka nie polecam. Ziutek: usuwanie zlepków komórek to morderstwo? Uważaj, jak obcinasz paznokcie. Artus oj, mocno odessany jesteś. Mordownie to na Pradze były. Knajpy takie. A człowieka należy chronić, jak się urodzi. Wcześniej chroni się tylko matkę. Również usuwając ciążę.
Cool2019.07.11 8:05
Też jesteś zlepkiem komórek!!!
Azazel2019.07.11 9:17
Ale urodzonym, a nie płodem.
Cool2019.07.12 7:34
Podziękuj rodzicom!!!
anonim2019.07.10 19:45
Jan Oczywiście, kocham zwierzęta, w tym również ludzi. Przynajmniej niektórych. Kocham też język polski i nie znoszę tałatajstwa tobie podobnego, które go kaleczy: "napewno"!!!
Alicja2019.07.11 8:32
"Kiedy Bóg chce kogoś ukarać, to odbiera mu rozum." Polecam lekturę informacji na temat eksperymentu John'a Calhoun"a z lat 60. XX wieku i gruntowne przemyślenie wniosków.
Azazel2019.07.11 9:16
Życz powrotu rozumu.
anonim2019.07.10 19:48
Artus z rozpędu odpowiedziałem innemu podobnemu tobie oszołomowi. Jeśli chodzi o usuwanie takich jak ty, to podróże w czasie bardzo by się przydały. I niech w twojej bolesnej pustce nie jawi się przebłysk, ze inni mózgów nie mają. To cecha podobnych tobie.
krzysztof 542019.07.11 0:03
mozec pieprzyc jak kazdy walniety lewak , to jest morderstwo .
Azazel2019.07.11 9:19
Możesz pieprzyć kiepską polszczyzną jak każdy nienormalny prawak, ale mordować można kogoś, kto żyje własnym życiem. Płód żyje matką.
Michał Pasierb 2019.07.10 13:20
Cywilizacja śmierci....Kto i przez jakie rurki wyssał tym paniom sumienie....
Ada\305\233 2019.07.11 14:31
Chazan z setkami wyskrobanych przez siebie dzieci. JPII chroniący pedofili w sutannach, pedofile w sutannach, koscielni edukatorzy seksualniz kalendarzykami w ręku, 60+ letnie stare dziady katoliccy moralizatorzy z sejmu i wszystkie te wasze "ideały" ...