05.06.19, 09:45

Jacek Sasin: Nigdy nie pogardzamy żadnym konkurentem

"Nie mamy pewności, że wygramy wybory. Wiemy, że będzie to trudne zadanie. (…) Nigdy nie pogardzamy żadnym konkurentem. Wiemy, że to konkurent poważny" - mówi wicepremier Jacek Sasin o Donaldzie Tusku.

W ten sposób polityk skomentował doniesienia o ewentualnym starcie Tuska w wyborach prezydenckich oraz fakt jego zaangażowania w politykę polską po stronie totalnej opozycji.

"Jakoś szczególnego strachu przed Donaldem Tuskiem nie mamy. Donald Tusk wystąpieniem w Gdańsku pokazał, że jakimś mocnym elementem sceny politycznej nie jest" - stwierdził Sasin.

Sasin mówił też o swoich zadaniach jako świeżo upieczonego wicepremiera. Podstawowym jego zajęciem będzie koordynowanie prac legislacyjnych Rady Ministrów, wskazał. "Z półtorarocznego doświadczenia pełniąc funkcję szefa Komitetu Stałego Rady Ministrów wynika, że z pozycji wicepremiera, która daje też pewne możliwości nadzorowania prac innych ministerstw, będzie to po prostu łatwiejsze i bardziej skuteczne" - powiedział Sasin.

bsw/tvn24

Komentarze

Max Fiend2019.06.5 12:43
No skądże! Nigdy! :-D
Paula2019.06.5 10:59
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej grupie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
Toja2019.06.7 9:00
A do czego jest ci to badanie? Tak dla jaj?