05.10.20, 08:45Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Jacek Sasin: Prof. Czarnek będzie stanowił zaporę dla ideologii LGBT

Zdecydowanie jego poglądów jest gwarancją dlatego, że ten obszar nauki, obszar edukacji zostanie wyłączony z tych ideologicznych sporów” – mówił o prof. Przemysławie Czarnku, który ma objąć Minisrerstwo Edukacji i Nauki, wicepremier Jacek Sasin.

W rozmowie na antenie Radia Plus przyznał:

Pan profesor Czarnek jest politykiem niezwykle wyrazistym, politykiem, który nie stronił od takiego mocnego przekazu, mocnego formułowania swoich opinii”.

Jak podkreślił, jest przekonany co do tego, że prof. Czarnek ma wielkie kompetencje do tego, aby sprawować funkcję szefa wspomnianego resortu.

Dalej wskazał:

Dzisiaj to jest próba wprowadzania do edukacji nowych ideologii, narzucenie nowych ideologii - ideologii LGBT przede wszystkim i tutaj pan profesor Czarnek będzie stanowił zaporę i dlatego jest dzisiaj tak bardzo mocno przez te środowiska atakowany - one wiedzą, że będzie trudniej, że dzisiaj, kiedy to pan profesor Przemysław Czarnek będzie ministrem, będzie dużo trudniej te próby narzucania ideologii w tym obszarze realizować”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

KAROL2020.10.6 5:53
LGBT TO NIE LUDZIE!!!!!! LGBT TO FASZYŚCI MORDUJĄCY DZIECI W ŁONACH MATEK, TO TERRORYSTYCZNE BOJÓWKI LEWICY, PO ORAZ TOTALNEJ OPOZYCJI, TO MORDERCY, ZWYRODNIALCY, ZBOCZEŃCY I DEWIANCI CHCĄCY INDOKTRYNOWAĆ NASZE DZIECI OD PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ !!!!!!! OT I CAŁA PRAWDA O LGBT. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ
Beno2020.10.5 12:08
Sasion, to nie minister Czarek ma zwalczyć te ciągłe zaczepki, dewastacje, profanacje LGBT, ich chamstwo, butę i agresywność, to zadanie dla całego rządu. Cały rząd musi stanąć po stronie większości narodu, a więc skuteczna policja, sądy, brak tolerancji dla wybryków z LGBT i zakaz ich prowokacyjnych marszy. Tego oczekuje większość polskich obywateli. Sasin - nie słowa, ale czyny.
Dam2020.10.5 10:24
Sasin właśnie oznajmił, że w sprawie organizacji wyborów nie podpisywał z Pocztą Polską żadnej umowy. Czyli można tak sobie wydać 70mln zł "na gębę". Państwo z dykty. Partia miernot popierana przez miernoty.
Agnieszka2020.10.5 10:04
Czy Sasin zrobił sobie test na koronowirusa zanim poleciał do dziennikarzy? Miał w sobotę kontakt z Czarnkiem (Michał Moskal też czyli wara od J,Kaczyńskiego choć na 2 tyg.) a prof Czarnek ma potwierdzonego koronowirusa. Dowód na kontakt: https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/pomnik-lecha-kaczynskiego-stanie-w-lublinie-jest-nowa-lokalizacja-wobec-bezczynnosci-wladz-miasta,n,1000275549.html
Prostak Ateista Durny Gej2020.10.5 9:10
Gdzie jesteś Janie Radziszewski? Gdzie są twoje fanatyczne tyrady parodiujące katolików? Schowałeś się jak szczur w norze? Ale jarmułka sterczy na zewnątrz, profesorku!
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.5 9:10
Niech tylko spróbuje. Uczelnie już zapowiedziały, że mają go w doopie nie uznają go jako ministra edukacji i będą odpierać wszelkie jego fanatyckie religijno zideologizowane pomysły.
Klejnot Nilu2020.10.5 9:06
Czy Pan Czarnek z taką samą zajadłością będzie bronił wprowadzania do szkół ideologii chrześcijańskiej?
Cool2020.10.5 10:24
Mam nadzieje, że tak!
Anonim2020.10.5 9:05
Szkoda że nikt nie ustanowił zapory dla marnowania 70 mln złotych na wybory, które nie miały się odbyć.