19.12.18, 10:50Fot. European People's Party via Flickr, CC BY 2.0

Jaki ma nowy projekt. Będzie sprawdzał Trzaskowskiego

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki ruszył z nowym programem. Ma zamiar sprawdzać, jak Rafał Trzaskowski będzie się wywiązywał ze swoich obietnic wyborczych. Wygląda na to, że Trzaskowski po sprawie związanej z obniżeniem bonifikat może zaliczyć wprost spektakularną klapę wizerunkową już na samym początku swojej kadencji.

W trakcie dzisiejszej konferencji prasowej Jaki poinformował:

„Uruchamiamy nowy projekt strony internetowej, która będzie ukazywała i przypominała prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu o jego obietnicach. Bo jak widzicie, obietnice PO mają to do siebie, że bardzo szybko odchodzą i są zapominane”.

Podkreślił, że on oraz radni PiS mają mocną legitymację do kontroli prezydenta stolicy. Dodał:

„Dlatego założyliśmy stronę trzaskowskiwatch.com i na tej stornie konsekwentnie będzie można czytać o propozycjach programowych wraz ze źródłami, jakie składał Trzaskowski podczas kampanii wyborczej, i jak one są realizowane”.

Ironizował też, że jeśli Trzaskowski zapomni o swoich obietnicach, to zawsze może do niego zadzwonić „[…] i ja panu przypomnę”.

Stwierdził też, że Trzaskowski szuka nowych pieniędzy w kieszeniach warszawiaków w celu prowadzenia ofensywy ideologicznej.

dam/TVP.Info,Fronda.pl